X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa słońce Wszystkiego Najlepszego :)
    Życzę Ci kochana szybkiego zajscia w ciążę :) mam nadzieję ze niebawem bedziesz tulic dzieciątko w ramionach:)

    aktap, Malwa13 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziękuję <3
    Patka uda się już zaraz i w zasadzie najpiękniejsze jest to, że mamy facetów, którzy będą się cieszyć z wieści o dziecku i z tego się możemy cieszyć :D

    Mój to się na pewno rozpłacze, jak kiedyś będę mogła przekazać mu taką nowinę... Boże, jak ja Go kocham <3

    Applejoy, Mammi lubią tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwus!!! Najlepszego ❤️
    645338d010264f65med.jpg

    aktap, Malwa13 lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Mój to się na pewno rozpłacze, jak kiedyś będę mogła przekazać mu taką nowinę... Boże, jak ja Go kocham <3
    Ja miałam okazję przetestować :D to jak mu powiedziałam, że się udało to Jezu nigdy go takiego nie widziałam! Chciało mu się płakać, ale nie dowierzał, ale najbardziej to był dumny z siebie haha :D

    aktap, Applejoy lubią tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Mój to się na pewno rozpłacze, jak kiedyś będę mogła przekazać mu taką nowinę... Boże, jak ja Go kocham <3
    U mnie to samo było.. Na lekkim ratuszu najpierw płakał że nie jest biologicznym. Tata moich chłopców i marzy żeby do niego tata mówili a potem że swoje już chce.

    Applejoy, Mammi lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Daffi, dziękuję Mama <3 <3 jak się czujecie? :D

    Mama360 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi sprzętami to najgorzej jak człowiek się urządza, kupuje wszystko na raz, a potem wszystko w jednym momencie pada i trzeba wynieniać, bo naprawiać się czesto zupełnie nie opłaca.

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziękuję Daffi, dziękuję Mama <3 <3 jak się czujecie? :D
    Luzik blusik kochana. Dziś jest Twój dzień!!!
    Powiedz Nam lepiej jakie plany? Jak się czujesz? Jakie prezenty!!?? :)

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Jeśli z okazji urodzin mogę mieć jakieś życzenia sama dla siebie, to życzę sobie szybko szczęśliwego cyklu i wszystkim naszym staraczkom! Mamusiom zdrowych, bezproblemowych ciąż <3
    Wszystkiego Najlepszego :*

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziękuję Daffi, dziękuję Mama <3 <3 jak się czujecie? :D
    Ja dzis narazie super. Bez zgagi to postep. Wczoraj juz wam nie pisalam nie chcialam panikowac.. Ale serce mi wariowalo.. Nagle takiego przyspieszenia dostalo balam się co sie dzieje.. W glowie mi sie krecilo i w oczach obraz rozmazany. Wzielam pieska i poszlam na dwor sie dotlenic ale spotkalam sasiadke i tak sie zagadalam ze 3.5 godz z nia spedzilam i choc trzymalo mnie caly czas to nawet nie wkem w ktorym momencie puscilo. Ale az mnie pot oblewal. I ciekawe co to zas sie przyplatalo.. Czy to jednorazowe!?? Ale dzis super nie mogę narzekać.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Luzik blusik kochana. Dziś jest Twój dzień!!!
    Powiedz Nam lepiej jakie plany? Jak się czujesz? Jakie prezenty!!?? :)
    Małż przed pracą wpakował siędo łóżka z czekoladkami iii najlepszą lampą do lakierów hybrydowych jaką znalazł na wszystkich forach kosmetycznych :D :D i poinformował mnie, że wieczorem wychodzimy na kolacje złożoną z pięciu dań i po pracy mam się przyszykować i odpoczywać :D

    Do pracy przyszłam a tam prezent na biurku od moich dziewczyn, nawet nie wiedziałam, że pamiętają kiedy mam urodziny :D kosmetyki <3 :D a jutro przyjeżdzają rodzice teściowe szwagierka i siostrzeńcy :D

    didi123, aktap, Ewaaa, Applejoy, Mammi lubią tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama współczuje akcji z lodówką ;/

    My też kupowaliśmy wszystko naraz do mieszkania, więc pewnie też nas kiedyś czeka awaria w tym samym czasie ;p

    Dzień dobry :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa wszystkiego najlepszego, przede wszytskim II i upragnionego dzidziusia.

    Mój mąż wczoraj wpadł na super pomysł. Jeden z lepszych w życiu :) Stwierdził że skoro środa to dzień loda to czwartek będzie dniem minetki. Hehe Jak powiedział tak zrobił i było bosko. :) Aż się uśmiecham teraz na samą myśl o tym. A rano obudziliśmy się przed budzikiem a on takim proszącym głosikiem: Pokochasz się ze mną? I jak mu odmówić ;) Także wybzykana przyjechałam do pracy.
    A @ jak nie było tak nie ma. Niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Coś jest nie tak. Dziś 35dc. Duphaston brałam do 25dc i nic. tylko piersi tak mnie bolą że w trakcie sexu od tyłu musze je trzymać żeby się nie dyndały.

    Mama360 czy możesz mi powiedzieć czy u ciebie przy podwyzszonej prolaktynie tak nie było? Ze strasznie Cie piersi bolały przed @. Czy to tak ktoś pisał. Musze to sprawdzić.

    Patka, nasi faceci chcą być twardzielami i nie mówią że coś przeżywaja. Mój tez po % mi się wypłakał, może nie dosłownie ale wyrzucił z siebie bardzo dużo i nie tylko o ciążę mu chodziło.
    Więc to nie jest tak że facet nie chce, czy nie przejmuje się. Oni nie do końca tez rozumieją nasz cykl. Dla większości z nich to czarna magia. Zmiany hormonów, owulacja. I nie oszukujmy się, większośc kobiet nie wie jakie zmiany zachodzą w ich organizmach w ciągu cyklu. Nie wiedzą kiedy są płodne, kiedy nie nawet jak regularnie miesiaczkuja.

    Rozpisałam się upsss

    aktap lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Małż przed pracą wpakował siędo łóżka z czekoladkami iii najlepszą lampą do lakierów hybrydowych jaką znalazł na wszystkich forach kosmetycznych :D :D i poinformował mnie, że wieczorem wychodzimy na kolacje złożoną z pięciu dań i po pracy mam się przyszykować i odpoczywać :D

    Do pracy przyszłam a tam prezent na biurku od moich dziewczyn, nawet nie wiedziałam, że pamiętają kiedy mam urodziny :D kosmetyki <3 :D a jutro przyjeżdzają rodzice teściowe szwagierka i siostrzeńcy :D

    To super, mąż na medal <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Małż przed pracą wpakował siędo łóżka z czekoladkami iii najlepszą lampą do lakierów hybrydowych jaką znalazł na wszystkich forach kosmetycznych :D :D i poinformował mnie, że wieczorem wychodzimy na kolacje złożoną z pięciu dań i po pracy mam się przyszykować i odpoczywać :D

    Do pracy przyszłam a tam prezent na biurku od moich dziewczyn, nawet nie wiedziałam, że pamiętają kiedy mam urodziny :D kosmetyki <3 :D a jutro przyjeżdzają rodzice teściowe szwagierka i siostrzeńcy :D
    Ale super! Wspaniały mąż. Kochana to szykuj sie juz teraz:) kolacja z 5 dan?? No no troszke sie powiekszysz hehe. Przezyj ten dzien najlepiej jak umiesz. Maz sie pieknie wystaral az sie łezka w oku kręci ale to z wrazliwosci:)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Aduszka trzymam kciuki, żeby się zgodziła na ten urlop. A to kłopot zmienić rezerwację? :*
    Moja córka jedzie ze szkoły. Będą wystepowac z ze swoim zespolem ludowym na międzynarodowym festiwalu wiec żadne zmiany nie wchodzą w gre. A ze ona ma 8 lat to musi z nia jechać opiekun.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Malwa wszystkiego najlepszego, przede wszytskim II i upragnionego dzidziusia.

    Mój mąż wczoraj wpadł na super pomysł. Jeden z lepszych w życiu :) Stwierdził że skoro środa to dzień loda to czwartek będzie dniem minetki. Hehe Jak powiedział tak zrobił i było bosko. :) Aż się uśmiecham teraz na samą myśl o tym. A rano obudziliśmy się przed budzikiem a on takim proszącym głosikiem: Pokochasz się ze mną? I jak mu odmówić ;) Także wybzykana przyjechałam do pracy.
    A @ jak nie było tak nie ma. Niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Coś jest nie tak. Dziś 35dc. Duphaston brałam do 25dc i nic. tylko piersi tak mnie bolą że w trakcie sexu od tyłu musze je trzymać żeby się nie dyndały.

    Mama360 czy możesz mi powiedzieć czy u ciebie przy podwyzszonej prolaktynie tak nie było? Ze strasznie Cie piersi bolały przed @. Czy to tak ktoś pisał. Musze to sprawdzić.

    Patka, nasi faceci chcą być twardzielami i nie mówią że coś przeżywaja. Mój tez po % mi się wypłakał, może nie dosłownie ale wyrzucił z siebie bardzo dużo i nie tylko o ciążę mu chodziło.
    Więc to nie jest tak że facet nie chce, czy nie przejmuje się. Oni nie do końca tez rozumieją nasz cykl. Dla większości z nich to czarna magia. Zmiany hormonów, owulacja. I nie oszukujmy się, większośc kobiet nie wie jakie zmiany zachodzą w ich organizmach w ciągu cyklu. Nie wiedzą kiedy są płodne, kiedy nie nawet jak regularnie miesiaczkuja.

    Rozpisałam się upsss

    Tak bym chciala żeby u Ciebie jednak ta @ nie przyszła... a robiłaś jeszcze test?
    A co do facetów to się zgadam 100% :)

    My przy tych staraniach to na nowo odkryliśmy seks i z tego się bardzo ciesze :D

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja z okazji urodzin życzę Ci przede wszystkim zdrowia, miłości i spełnianie tego największego marzenia :*

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mama współczuje akcji z lodówką ;/

    My też kupowaliśmy wszystko naraz do mieszkania, więc pewnie też nas kiedyś czeka awaria w tym samym czasie ;p

    Dzień dobry :)
    No właśnie. W tym samym roku.. Pralka wymieniona parę Msc temu. Teraz zmywarka i lodówka. Ale lodówka świeci.. Mam taką dużą dwudrzwiowa z kostkarka i barkiem.. Tylko gorąco w środku, więc myślę że do naprawienia. Nie chłodzi. Nie życzę Didi tego ale u mnie reguła się potwierdziła haha.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi pogadaj o tym z lekarzem na wizycie, mam nadzieję, że to tylko jednorazowe jakieś może zawirowanie, w końcu to taka małą rewolucja dla organizmu :D

    Daffi lubi tę wiadomość

‹‹ 710 711 712 713 714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ