X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    O jejku... Ja miałam 3x biopsje tarczycy, ale wyniki zawsze były czytelne. Faktycznie pech :/ ale za to wynik na pewno będzie pomyślny. :)

    Dziewczyny mam pytanie. Biorę już Oeparol na śluz, ale ostatnio natknęłam się na to, że jeżeli śluz jest gęsty to niektorzy lekarze zalecaja leki rozrzedzajace wydzieline stosowane podczas mokrego kaszlu. Ktoś coś próbował? Stosowal? Chodzi mi o ACC głównie?

    Podobno najlepsze (sprawdziłam na sobie :-) ) są syropy z gwajafenezyna. Są obrzydliwe w smaku ale sluzik po nich piękny. U mnie w aptece były do stronę dwa rodzaje tylko - guajazyl i jakiś jeszcze. Oba ohydne. Ale działają więc jakoś przezylam

    aktap, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Podobno najlepsze (sprawdziłam na sobie :-) ) są syropy z gwajafenezyna. Są obrzydliwe w smaku ale sluzik po nich piękny. U mnie w aptece były do stronę dwa rodzaje tylko - guajazyl i jakiś jeszcze. Oba ohydne. Ale działają więc jakoś przezylam

    Ile to kobieta jest w stanie przeżyć... XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Też kiedyś tyle ważyłam i u mnie było podobnie. Mimo, że teraz pracuje fizycznie, jeżdżę rowerem do pracy, to waga stoi. Bo tutaj coś pojem na szybki tu coś, anie ma czasu na normalne regularne posiłki. Zaczęłam zajadac chyba nerwy jak tu przyjechaliśmy, brałam dodatkowo tabletki, gdzie z samych tabletek nalecialo 5kg.teraz ciężko zrzucić, bardzo ciężko. A przytyłam... Nawet nie wiem kiedy. Wczoraj jednak znalazłam zdjęcia z moich dawnych 45...tak to bym wyglądać nie chciała, bo była naprawdę tragedia, a dziwilam się czemu każdy na mnie mówi "sucha", naprawdę byłam sucha jak zdblo trawy , przesada...

    hehe dobre :) Sucha :) Ale wiecie co odkryłam.. że nie ważne ile ważysz i tak masz jakieś kompleksy.
    Mam zajebiście zgrabne koleżanki i one walczą o np. 3 kg nadwagi. Chyba w uszach, mówię sobie. Albo.. mają "płaską dupę". Uwielbiam ten tekst :)
    Każda z nas marnuje życie na ciągłe wyszukiwanie w sobie wad. I najgorsze jest to, że cały czas coś znajdujesz, uda Ci się poprawisz i znajdziesz nowe. Ja oczywiście też tak robię (lista wad jest długa), ale staram się cieszyć z tego jak wyglądam teraz, bo.. lepiej nigdy nie będzie, bo zawsze będę starsza niż teraz :D

    Moja mądra koleżanka, kiedyś powiedziała na widok "zrobionej" żony naszego kolegi - masaże antycelulitowe, permamentne wszystko, pełen make up na ognisko, solarium.. - "Zobacz, ona jest młodsza od nas i tyle musi wokół siebie zrobić.. Co ona zrobi w naszym wieku? " :)

    didi123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Miala ktoras z was robiona histeroskopie???

    Ja miałam mieć. Ale dali mi narkozę, zrobili ponowne USG i lekarz zdecydował że zamiast histeroskopii zrobią mi skrobankę bo coś mu się nie podobało. I zamiast mieć wyciętego torbielaialam zdarte wszystko. Wybudziła się, polezalam 8 godzin na oddziale i do domu na tydzień L4. Brzuch bolał jak na silny okres, zakaz seksu na parę tygodni byl też.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Ile to kobieta jest w stanie przeżyć... XD

    Nooooo... A syrop smakuje jak zmielone robale. Jakieś stonki czy coś. Obrzydlistwo straszne :-D

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki ❤️

    Ja dziś mam wizytę prywatną, nowy ginek, oczekiwania i kurde trochę stresiku jest :P

    Później wrócę do Was z duuuużą dawką wirusków! :D

    Miłego dnia :*

    aktap, Mama360, Applejoy, MissKathy92, didi123 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Hej laseczki ❤️

    Ja dziś mam wizytę prywatną, nowy ginek, oczekiwania i kurde trochę stresiku jest :P

    Później wrócę do Was z duuuużą dawką wirusków! :D

    Miłego dnia :*

    Powodzenia :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Nie wiem dokladnie co się u Ciebie dzieje, bo czasami niektóre posty mi umykaja, ale ja swoje biopsje mialam juz dawno... Prawie 10 lat temu. Najpierw wykryli guzka, zrobili biopsję a ze wyszla ona w porządku to z guzkiem nic nie robili. Sam się wchłonął po lekach. Po kilku latach znów mialam dwa guzki. Niestety biopsja jednego z nich wyszła kiepsko. Nie dało sie ustalić dokladnie co to jest, komórki miały cechy raka tarczycy, dlatego został mi usunięty caly jeden plat tarczycy. Dopiero po oddaniu wycinka na badanie histopatologiczne wyszło, że nie byl to niebezpieczny guz. Stresu trochę przeszlam, ale po operacji szybko doszłam do siebie. Po dwóch dniach bylam w domu, po dwóch tygodniach wróciłam na uczelnię. Do dziś jestem pod stałą kontola endo, TSH mam teraz idealne, w drugim płacie na razie nic złego się nie dzieje. Nie martw się :) większość guzków tarczycy nie jest niebezpieczna. ;)
    też właśnie mi endo mówi że niby nie powinno być źle bo wyniki ogólnie zawsze miałam dobre, tylko ten jeden guzek trochę za duzy urósł. Mam też jeszcze inne jakieś ale mam nadzieję że nie będą już rosły bo biorę teraz leki to może będzie już lepiej.

    Kaga lubi tę wiadomość

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, znów mam stracha...jadę dziś na korektę makijaż brwi. Jadąc tam pierwszy raz nie spodziewałam się takiego bólu, aż słabo mi się robiło przez pierwsze minuty, później jak znieczulenie zaczęło działać mogłam leżeć tam i leżeć.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przesadzilam... Obzarlam sie lodem tiramisu i teraz leżę ociezala i nie mam sily sie ruszyc.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny wczoraj nic nie pisałyscie, dzisiaj już tyle stron naprodukowałyście :O

    Phia boisz się tego zabiegu?

    Kaga wykreślany ze staraczek ale wrzucamy od razu do zafasolkowanych :P

    Melunia91 może to jakiś stres lub obawa tak Cię wybudza? Jak z pracą?
    Nie... Ale zastanawiam sie jak sie dziewczyny po tym czuja... I ile trwa takie cos...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 14:57

  • Ulcia11 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. sploznia mi sie okres dwa tygonie test dzis negatywny czy istnieje szansa ze jestem w ciazy? wizyte mam dopiero we wrzeniu. czy testy moga sie mylic?

    Ulcia11
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktap - ale jakby infekcja była, to by nie piekło? Mnie nie piecze nic, tylko czuję tam dyskonfort
    Didi - jak nie przejdzie, to pójdę :)
    A ja się wkońcu zebrałam i poukładałam ciuchy w szafach xD

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia11 wrote:
    hej. sploznia mi sie okres dwa tygonie test dzis negatywny czy istnieje szansa ze jestem w ciazy? wizyte mam dopiero we wrzeniu. czy testy moga sie mylic?
    Zrób betę

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Ulcia11 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od niedawna mieszkam w norwegi. jestem zielona jeszcze w tych sprawach tutaj. moze ktoras cos doradzi?

    Ulcia11
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja siedziałam cicho, bo czekałam na wizytę jak na zbawienie. Nerwy i stres straszny... U lekarza wyniki wszystkie ok, więc niestety szpital mnie obdarował kur... Bakteria. Ale antybiotyk jest dla mnie i dziecka bezpieczny, więc mam się niczym nie martwić. Zmienione mam trochę leki. Już raczej do końca duphaston bo baaardzo często i bardzo mocno napina mi się brzuch i boli nawet po krótkim spacerku.

    A dzieciątko bardzo dobrze. Pokazał nareszcie nosek :) wszystko dobrze i mozemy być spokojni. I jeszcze jedna istotna informacja, nic się nie zmieniło i nadal macha siusiorkiem ;)

    Buziaki dla Was wszystkich :* :* będzie mnie tu ma razie mniej, bo przygotowania do roku szkolnego idą pełna para :)

    Applejoy, MissKathy92, didi123, Daffi lubią tę wiadomość

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi wrote:
    Hej Dziewczyny. Ja siedziałam cicho, bo czekałam na wizytę jak na zbawienie. Nerwy i stres straszny... U lekarza wyniki wszystkie ok, więc niestety szpital mnie obdarował kur... Bakteria. Ale antybiotyk jest dla mnie i dziecka bezpieczny, więc mam się niczym nie martwić. Zmienione mam trochę leki. Już raczej do końca duphaston bo baaardzo często i bardzo mocno napina mi się brzuch i boli nawet po krótkim spacerku.

    A dzieciątko bardzo dobrze. Pokazał nareszcie nosek :) wszystko dobrze i mozemy być spokojni. I jeszcze jedna istotna informacja, nic się nie zmieniło i nadal macha siusiorkiem ;)

    Buziaki dla Was wszystkich :* :* będzie mnie tu ma razie mniej, bo przygotowania do roku szkolnego idą pełna para :)
    Super uważaj na siebie :) cieszę sie, że teraz chłopiec ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 17:26

    Mammi lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:27

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki ❤️ jestem po wizycie, Pani ginekolog jest świetna! Powiedziała, że nosek śliczny nie ma się do czego przyczepić, jeśli dobrze ja zrozumiałam to kość nosowa 1.4 ale mogłam coś pomylić ;) serduszko 161 biło i nasza kruszynka była bardzo ruchliwa, Pani doktor powiedziała, że jest niegrzeczna i ciekawe po którym rodzicu haha w ogóle kruszynka miała założoną nogę na nogę i stała na główce, normalnie łzy w oczach miałam! ❤️ Długie rączki i nóżki Cudowny widok!
    A i ciąża jest starsza 12 tyg i 2 dni ma ❤️

    Łapcie wiruska ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/02d7d695e729.jpg


    Kaga, Animajka__, Malwa13, aktap, Phia, MissKathy92, Mammi, Rubii, Daffi, Applejoy, Ewa89_89, Sleepyhead, Ania95, Drobinka91, Ewaaa, Izaw, didi123, najra88, Paula 90 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13, widze, że bierzesz inofolic. Jak efekty? Za mną pierwszy miesiąc i jedynie co to liczę na @ w terminie w końcu, ale mam też certyfikat bo z wypryskow w końcu. Myślę, że to też mała zasługa, bo nic innego nie robiłam.

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ