X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kto się stara ze mną we wrzesniu? Widziałam Menke i isaura patka didi ktoś jeszcze? Za niedługo zostanę tutaj serio sama...
    Jest nas jeszce troche tu, spokojnie nie zostaniesz sama :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 11:11

    Applejoy lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    To chyba to nakręcanie tak działa , u mnie pewnie będzie to samo :)

    Ja wtedy taka nakręcona na początku nie byłam, ale z każdym kolejnym dniem spóźnienia @ coraz gorzej ze mną było :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    To chyba to nakręcanie tak działa , u mnie pewnie będzie to samo :)

    W ten sposób nie zauroczysz :P
    Ja też sobie zawsze powtarzam " gówno będzie, gówno będzie", ale cicho myślę, że jak tak mówię, to może wyjdzie coś dobrego :)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dziżus, te pytania to działają na mnie jak płachta na byka.
    Odpowiadam znajomym: "jak zrobię to będzie", a rodzinie staram się grzeczniej i mówię : " na wszystko przyjdzie czas".

    Ale najlepsze są odpowiedzi:
    " wiesz masz już prawie 30 lat, powinnaś zacząć się starać.. "
    " wiesz ja sobie życia bez dzieci nie wyobrażam, warto sobie zrobić"
    Albo moje ulubione Babci mojego męża, która ma 98 lat: "i wiesz, chciałabym dożyć jeszcze waszego.. "
    To już wtedy nie wiem co mam odpowiedzieć, czy się zacząć zwierzać czy im przypierdolić:)

    Albo moi teściowie, nic mi nie mówią, ale słyszę, jak życzą mojemu mężowi przy opłatku " No i żebyś się wreszcie dochował". Jakby to było źrebię, a my byśmy hodowlę koni mieli!

    I w ogóle, najbardziej lubię, jak mogę odpowiedzieć:
    - a wy kiedy
    - a Ty co, drugiego/trzeciego/czwartego nie chcesz?

    Genaralnie zmieniam temat, albo wychodzę..

    Tylko dziwi mnie, bo jednak kultura się tak nie zmieniła i nadal pary które nie mają dzieci, bo nie chcą to jest ich kilka procent, a większość nie ma, bo nie może :> I naprawdę pytania są z dupy.



    Ludzie potrafią być bardzo bezpośredni , teściowej powiedziałam ze spóźnia mi się okres , to w odpowiedzi usłyszałam „ rybko uprawiałaś sex to ci się spóźnia „ - zdębiałam

    My mamy ulubiony tekst i chyba jedyny - na wszystko przyjdzie czas :)

    Strasznie przeżywam jak w rodzinie pojawia się kolejna ciąża , cieszę się ze komuś się udało , ale nie ukrywam jest mi bardzo przykro i jestem taka rozżalona

    Nefre_ ms, Applejoy lubią tę wiadomość

    Justek
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moja rodzina na szczęście nie męczy, bo wszyscy szybo mieli u mnie dzieci (prócz kuzyna jednego) i wszyscy zgodnie uważają, że już jestem na to za stara :D więc nikt nie porusza tego tematu. I inni jak mnie męczyli to usłyszeli, że nie każdy może mieć dzieci - ten tekst skutecznie zamyka temat i dalsze pytania. Więc mam błogi spokój :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa mnie boli , co zrobić żeby skutecznie wyluzować

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny żeby dobrze zagęścić mocz , ile trzeba nie pic i nie sikać ?

    Justek
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kto się stara ze mną we wrzesniu? Widziałam Menke i isaura patka didi ktoś jeszcze? Za niedługo zostanę tutaj serio sama...
    Jeszcze ja, więc spokojnie, nie zostaniesz sama :)

    Applejoy lubi tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mnie moja rodzina na szczęście nie męczy, bo wszyscy szybo mieli u mnie dzieci (prócz kuzyna jednego) i wszyscy zgodnie uważają, że już jestem na to za stara :D więc nikt nie porusza tego tematu. I inni jak mnie męczyli to usłyszeli, że nie każdy może mieć dzieci - ten tekst skutecznie zamyka temat i dalsze pytania. Więc mam błogi spokój :)

    32 lata i za stara :) rozbawiłaś mnie :)
    Ale wiesz, jakbym tak odpowiedziała, to aż się boje co by się dalej działo.
    Już po jednym poronieniu teściowa mi namiary do lekarzy wciskała.. W życiu się tak nie czułam "bezpłodna" jak wtedy.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kto się stara ze mną we wrzesniu? Widziałam Menke i isaura patka didi ktoś jeszcze? Za niedługo zostanę tutaj serio sama...

    Ja tez bede :) dzisiaj mnie juz cycki nie bola, czyli @ za rogiem ;)

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kto się stara ze mną we wrzesniu? Widziałam Menke i isaura patka didi ktoś jeszcze? Za niedługo zostanę tutaj serio sama...
    Ja się staram! Będę męczyć chłopa na urlopie dzień w dzień ;)

    Applejoy lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wasi faceci Was klepia w tylek? Ja tego nienawidze! Nie jestem jakas krowa, a do mojego nic nie dociera :/

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to już się zaczęło z 6 lat temu, moja mama mnie urodziła w wieku 21 lat i chyba tego samego "oczekiwała" ode mnie ;) czułam wtedy presję i męczyło mnie że muszę się tłumaczyć, a dla mnie wiek 21-23 Nie był odpowiedni na dziecko, dopiero jak miałam 24 lata zaczęłam poważnie o tym myśleć, ale i tak 3 lata później razem zdecydowaliśmy że to już czas, bo ja 27, mój 30. Poza tym mój mąż musiał do tego dojrzeć, bo wcześniej to tylko ja chciałam, On nie był jeszcze gotowy. :) Najgorsze były momenty typu składanie życzeń, urodziny, święta itp, każdy w zasadzie sobie życzył wnuka, siostrzeńca/siostrzenicy itp, a mi było cholernie przykro bo wiedziałam że narazie nic z tego chociaż wtedy bardzo chciałam. Teraz tylko mówię że jak Bozia da to będzie. ;)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    32 lata i za stara :) rozbawiłaś mnie :)
    Ale wiesz, jakbym tak odpowiedziała, to aż się boje co by się dalej działo.
    Już po jednym poronieniu teściowa mi namiary do lekarzy wciskała.. W życiu się tak nie czułam "bezpłodna" jak wtedy.

    Dlatego moja teściowa, im mniej wie, tym lepiej. A zawsze jak o coś zapyta, o co bym sobie nie życzyła to dostaje taką odpowiedź, że już więcej nie pyta mnie, bo męża męczy, ale ten ma zakaz dzielenia się z nią naszym życiem. Napsuła mi krwi przy weselu, wystarczy.

    Applejoy lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasi faceci Was klepia w tylek? Ja tego nienawidze! Nie jestem jakas krowa, a do mojego nic nie dociera :/
    Często, ale zależy w jakiej sytuacji :D choć mi to wcale nie przeszkadza ;)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasi faceci Was klepia w tylek? Ja tego nienawidze! Nie jestem jakas krowa, a do mojego nic nie dociera :/

    Ja też tego nie lubię, mój mąż się na szczęście tego oduczył i już tego nie robi.

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasi faceci Was klepia w tylek? Ja tego nienawidze! Nie jestem jakas krowa, a do mojego nic nie dociera :/

    Zależy od sytuacji i jakie to jest klepnięcie :)

    Jak jesteśmy sami i to jest takie uszczypnięcie to mi schlebia :)
    Ale przy ludziach to by mi chyba ubliżyło.
    A takie pacnięcie to średnio mi się podoba..

    A próbowałaś mu kiedyś oddać? Klepnij go dwa razy po dupie, zobaczymy czy mu się spodoba:>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Dlatego moja teściowa, im mniej wie, tym lepiej. A zawsze jak o coś zapyta, o co bym sobie nie życzyła to dostaje taką odpowiedź, że już więcej nie pyta mnie, bo męża męczy, ale ten ma zakaz dzielenia się z nią naszym życiem. Napsuła mi krwi przy weselu, wystarczy.

    Wiesz ja mam teorię, że im kobieta ma więcej córek, tym.. jest gorszą teściową. Mój mąż ma dwie siostry, więc ja zawsze będę "gorsza" od nich i cokolowiek bym robiła to teściowa daje mi to odczuć.
    W ogóle ona ma taką teorię, że jak któreś jej dziecko zachowuje się inaczej ni ż oczekuje, to jest wina tej drugiej strony.. Ona wychowała cudowne dzieci, a mężowie/żona ich zepsuli :> Wiec zawsze jak słyszę jakich to ma nieudanych zięciów, i jak jej biedne córeczki źle trafiły, to sobie myślę, ciekawe co tym córeczkom mówi o biednym synku, co tak źle trafił :)

    Ale zawsze mówię, że mam kochaną teściową, przyjeźdża tylko wtedy jak ją zaproszę :>

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Wiesz ja mam teorię, że im kobieta ma więcej córek, tym.. jest gorszą teściową. Mój mąż ma dwie siostry, więc ja zawsze będę "gorsza" od nich i cokolowiek bym robiła to teściowa daje mi to odczuć.
    W ogóle ona ma taką teorię, że jak któreś jej dziecko zachowuje się inaczej ni ż oczekuje, to jest wina tej drugiej strony.. Ona wychowała cudowne dzieci, a mężowie/żona ich zepsuli :> Wiec zawsze jak słyszę jakich to ma nieudanych zięciów, i jak jej biedne córeczki źle trafiły, to sobie myślę, ciekawe co tym córeczkom mówi o biednym synku, co tak źle trafił :)

    Ale zawsze mówię, że mam kochaną teściową, przyjeźdża tylko wtedy jak ją zaproszę :>

    Nie zgadzam się absolutnie... :( moja mama ma mnie i moja siostrę - jest szczerze mówię zajebistą teściową. Nie wtrąca się, ma swoje zdanie, ale go nie narzuca - jest serio taką drugą mamą. Moja teściowa ma jedną córkę (oczko w głowie), jest tragiczną teściową, źle życzy wszystkim naokoło, mi czasami wypomina że ona nie ma czegoś a ja mam (wtf). Ogólnie unikam teściowej i kontaktu tej toksycznej osoby z kimkolwiek z mojej rodziny... i od razu żyje się lepiej :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Wiesz ja mam teorię, że im kobieta ma więcej córek, tym.. jest gorszą teściową. Mój mąż ma dwie siostry, więc ja zawsze będę "gorsza" od nich i cokolowiek bym robiła to teściowa daje mi to odczuć.
    W ogóle ona ma taką teorię, że jak któreś jej dziecko zachowuje się inaczej ni ż oczekuje, to jest wina tej drugiej strony.. Ona wychowała cudowne dzieci, a mężowie/żona ich zepsuli :> Wiec zawsze jak słyszę jakich to ma nieudanych zięciów, i jak jej biedne córeczki źle trafiły, to sobie myślę, ciekawe co tym córeczkom mówi o biednym synku, co tak źle trafił :)

    Ale zawsze mówię, że mam kochaną teściową, przyjeźdża tylko wtedy jak ją zaproszę :>

    Mój mąż ma 1 siostrę i jest oczkiem w głowie teściowej, idealna, a według mnie straszny leń, nic domu nie zrobi, nic nie pomoże, ale jak sobie wychowała tak będzie na starość miała :) Ma 21 lat, a jak teściowa wyjeżdżała to chciała, żebym ją do siebie wzięła, bo kto jej będzie gotować, z głodu jej umrze, powiedziałam, że do maca ma blisko :P

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 751 752 753 754 755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ