X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycprzyszlamama wrote:
    ale jest szansa,ze mogę być w ciązy?
    Tego czy jesteś w ciąży to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą.. Ale szansa i nadzieja zawsze jest :) bądź dobrej myśli ;) trzymam kciuki za II krechy :*

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Aktap nie spinaj ja mega wierze w Ciebie :*

    dzięki <3

  • chcebycprzyszlamama Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Tego czy jesteś w ciąży to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą.. Ale szansa i nadzieja zawsze jest :) bądź dobrej myśli ;) trzymam kciuki za II krechy :*
    dziękuję :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;)
    Jakis czas temu ktoras pisała ze po braniu infolic'u miala bole glowy.. ja biore jakos od 16.08 i 2 dni temu odstawiłam bo non stop, codziennie i to przez caly dzień czułam ten ból.. brałam teraz tylko kwas ale dalej to samo, boli mnie non stop głowa, codzienne mdłości, czasami wymiotuje, ogólnie jestem strasznie zmeczona chociaż nie wiem ile bym spala to dalej to samo. Możliwe ze to skutki brania infolicu? Miałyście cos podobnego? Juz opadam z sil po prostu :(

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Hej kobietki ;)
    Jakis czas temu ktoras pisała ze po braniu infolic'u miala bole glowy.. ja biore jakos od 16.08 i 2 dni temu odstawiłam bo non stop, codziennie i to przez caly dzień czułam ten ból.. brałam teraz tylko kwas ale dalej to samo, boli mnie non stop głowa, codzienne mdłości, czasami wymiotuje, ogólnie jestem strasznie zmeczona chociaż nie wiem ile bym spala to dalej to samo. Możliwe ze to skutki brania infolicu? Miałyście cos podobnego? Juz opadam z sil po prostu :(
    Mi się nic takiego nie dzieje. Odczuwam tylko mocniej nadejście @,owu i przed dużo wcześniej bolą piersi, przed @

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Mi się nic takiego nie dzieje. Odczuwam tylko mocniej nadejście @,owu i przed dużo wcześniej bolą piersi, przed @

    Ja owu nic nie odczuwam a powinno byc juz w okolicy.. ten cykl mam taki okropny jeszcze tylko płakać mi sie chce non stop bo te wszystkie bole mnie wykończą..

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:28

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, ale mam PMS :P poplakalam sie dzisiaj tylko dlatego, ze tesciowa zapytala mojego meza czy chce zjesc kukurydze, a mnie nie :P To jest straszne. Teraz sie z tego smieje, ale jeszcze godzine temu swiat mi sie zawalil z tego powodu :D :D :D

    Drobinka91, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)
    Padam na twarz. Jeszcze jutro :P

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dziewczyny, po owulce powinnam mieć zamkniętą szyjkę... A mam otwartą. Więc ten śluz to nie wiem co... Ehh, no i dupa :)

    Ja mam zamkniętą i suszę, ciekawe co z tego będzie XD

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Ja akurat biorę inofem a nie inofolic, ale ja nie odczuwam kompletnie żadnych negatywnych skutkow. Jedynie w zeszłym cyklu w czasie spodziewanej owulacji miałam baardzo silne bóle piersi i lekkie klucie w podbrzuszu. Jednak mimo bólu bardzo się cieszyłam, bo pierwszy raz odczuwalam jakoś owulacje. :) Jak w tym cyklu to jeszcze czekam, bo ovu przede mną.

    Hmm to nie wiem co znowu nie tak..
    Zanim zaczęłam je brac to czułam sie dobrze, nic takiego nie odczuwalam. Ale teraz to naprawdę masakra. Boje sie juz nawet kwasu foliowego brac

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Po odstawieniu tez masz takie dolegliwosci?

    Tak, dzisiaj mija 3 dzień jak nie biorę juz ich i dalej mnie to trzyma i nie ustępuje..

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Hmm nie sądzę, żeby te substancje kumulowaly się w organizmie na tyle długo, żeby dawac skutki uboczne po tylu dniach, ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Lekarz Ci zlecił ten preparat czy sama zaczęłaś przyjmować? A czegos innego nie zaczełas brać?


    Gin dała mi w prezencie zebym zaczęła brac, nie wlasnie nic innego nie brałam. Tylko kwas foliowy i infolic. A te bole glowy nawet po proszkach przeciwbolowych nie przechodza..

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja mam zamkniętą i suszę, ciekawe co z tego będzie XD
    Ja szyjki nie badam, ale też mam właśnie sucho

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Gin dała mi w prezencie zebym zaczęła brac, nie wlasnie nic innego nie brałam. Tylko kwas foliowy i infolic. A te bole glowy nawet po proszkach przeciwbolowych nie przechodza..
    Z tego co opisujesz wygląda mi na migrene. Na migrene nie działaja środki przeciw bólowe. Mi pomagał jedynie sen.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę się nieśmiało z Wami przywitać?... Nie do końca jeszcze wiem, czy odnajdę się tutaj na forum... Bo jak tak Was czytam, to mam wrażenie, że jestem totalnie "zielona", że w zachodzeniu w ciążę najważniejsza jest radość, a obawiam się, że nabiję sobie głowę jakimiś dziwnymi myślami - na pewno wiecie, co mam na myśli.
    W każdym razie - do tej pory wychodziliśmy z mężem z założenia, że jak się "przydarzy", to wychowamy jak swoje (:D) i będzie super, no ale się nie przydarzyło i podjęliśmy decyzję, że ruszamy z kopyta na pewno od kolejnego cyklu (choć mam cichutką nadzieję, że jakimś cudem niedzielne przytulanki zakończyły się sukcesem, choć wiem, że to tak nie działa) i że 2019 jest nasz :) Mam obawy, głównie związane z tym, że mam częste migreny i że brane przeze mnie leki w znacznym stopniu wpłyną na płodność, że może mam bezowulacyjne cykle, że nie wiem, jak to rozpoznawać. Niby baba jestem, ale muszę się doszkolić, ewidentnie. Mam nadzieję, że przy Was szybko mi pójdzie :)
    Tymczasem miłej nocy życzę wszystkim paniom :)

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Cześć dziewczyny, mogę się nieśmiało z Wami przywitać?... Nie do końca jeszcze wiem, czy odnajdę się tutaj na forum... Bo jak tak Was czytam, to mam wrażenie, że jestem totalnie "zielona", że w zachodzeniu w ciążę najważniejsza jest radość, a obawiam się, że nabiję sobie głowę jakimiś dziwnymi myślami - na pewno wiecie, co mam na myśli.
    W każdym razie - do tej pory wychodziliśmy z mężem z założenia, że jak się "przydarzy", to wychowamy jak swoje (:D) i będzie super, no ale się nie przydarzyło i podjęliśmy decyzję, że ruszamy z kopyta na pewno od kolejnego cyklu (choć mam cichutką nadzieję, że jakimś cudem niedzielne przytulanki zakończyły się sukcesem, choć wiem, że to tak nie działa) i że 2019 jest nasz :) Mam obawy, głównie związane z tym, że mam częste migreny i że brane przeze mnie leki w znacznym stopniu wpłyną na płodność, że może mam bezowulacyjne cykle, że nie wiem, jak to rozpoznawać. Niby baba jestem, ale muszę się doszkolić, ewidentnie. Mam nadzieję, że przy Was szybko mi pójdzie :)
    Tymczasem miłej nocy życzę wszystkim paniom :)
    Hej, jak masz na imię, skąd jesteś, ile masz lat? :D Na początek powiedz coś o sobie :)
    A co do Twoich obaw, nie wiem jakie leki przyjmujesz, ale zapewne będziesz musiała skonsultować je z lekarzem żeby mieć 100% pewność, ale myślę, że To nie będzie miało większego znaczenia :)
    Co do owulacji, z czasem nauczysz się obserwować swój organizm, ewentualnie wspomóż się testami owulacyjnymi. :) Jeśli dopiero zaczynacie to ciesz się tą "przygodą ", nie spinaj się, a jak będziesz miała jakieś wątpliwości, pytania to pisz, po to tu jesteśmy żeby się wspierać. :)



    A tak w ogóle to dzień dobry laski i miłego i szybkiego piąteczku Wam życzę :D :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 05:39

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

‹‹ 755 756 757 758 759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ