X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wchodzę na fb to wszyscy dodają swoje noworodki no szok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e ja ostatnio myslalam, ze juz wszyscy urodzili, a tu nowe..
    Przestalam na fb prawie wchodzic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    e ja ostatnio myslalam, ze juz wszyscy urodzili, a tu nowe..
    Przestalam na fb prawie wchodzic :)
    Też tak zrobię, bo mnie to przytłacza trochę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 15:54

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 13 września 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi wrote:
    Ojjj wspolczuje :* u mnie mdłości się skończyły jakis czas temu, Ale schudłam 2kg teraz w 5dni... Nic dobrego, Ale ważne że dziecko sie rozwija :* musimy być dzielne

    Dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze <3 Odpoczywaj :)

    Mammi lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrzcie na to, widzicie to co ja?
    Na żywo jest troszke ciemniejszy ale nie moge zrobić lepszego zdjęcia bo mi aparat świruje..
    33vevl4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 15:56

    Ania95, Mammi, Daffi, Malwcia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Spojrzcie na to, widzicie to co ja?
    33vevl4.jpg
    Pisalam ci juz ze widac....
    ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 15:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia Tak! Jejku cieszysz się? Jej co teraz Kochana z mężem? Gratulacje mimo wszystko :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co teraz, nie rozmawialam z nim jeszcze o tym.. ale sama jestem w szoku jak to możliwe, jakim cudem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Nie wiem co teraz, nie rozmawialam z nim jeszcze o tym.. ale sama jestem w szoku jak to możliwe, jakim cudem..
    Trzymam kciuki żeby ułożyło się jak najlepiej dla Ciebie i maluszka! Starania były w tym cyklu?

    Angelisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem czy to staraniami mozna nazwać, raptem 4 razy sie bzykalismy. Ale raczej na końcówkę sierpnia sie zalicza

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Nawet nie wiem czy to staraniami mozna nazwać, raptem 4 razy sie bzykalismy. Ale raczej na końcówkę sierpnia sie zalicza
    A na jakim etapiencyklu jesteś który dzień i Olecko owu mniej więcej? Tak widocznie miało być:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mija mi 26 dc, jestem ogólnie na liteinie i teraz sama nie wiem czy mam brav dalej czy ja odstawic. Moj gin dopiero we wtorek. A owu sama nawet nie wiem kiedy mialo byc, bo w calym cyklu płodnym robilismy to 1 dc, 8 dc, 17 dc, 19 dc więc musiala byc pomiędzy tymi dniami jakos.. sama nie wiem bo wtedy przestaliśmy sie juz starać i nie czekalam tak naprwde na to..

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 13 września 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jaki ten wrzesien cudny jest! Tak duuuuuzo pozytywow ❤️ Jeszcze czekamy na dwie kreski naszej Phia ❤️

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 13 września 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Spojrzcie na to, widzicie to co ja?
    Na żywo jest troszke ciemniejszy ale nie moge zrobić lepszego zdjęcia bo mi aparat świruje..
    33vevl4.jpg

    Szok!!! Gratulacje :) ale co teraz? Napisz po rozmowie z mężem co on na to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Szok!!! Gratulacje :) ale co teraz? Napisz po rozmowie z mężem co on na to...


    Napisalam do niego wiadomość, ale nic nie dał znac bo aktualnie jest w Zakopanem ze znajomymi.. mysle ze to i tak jest skończone, przecież skoro przestał mnie kochać to nie pokocha od nowa z dnia na dzien..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Jeju jaki ten wrzesien cudny jest! Tak duuuuuzo pozytywow ❤️ Jeszcze czekamy na dwie kreski naszej Phia ❤️
    Oooo .... A reszta to co xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Napisalam do niego wiadomość, ale nic nie dał znac bo aktualnie jest w Zakopanem ze znajomymi.. mysle ze to i tak jest skończone, przecież skoro przestał mnie kochać to nie pokocha od nowa z dnia na dzien..
    Kochana dasz rade ze wszystkim❤❤❤ ja ci gratuluje z calego serduszka ❤❤❤

    Angelisia lubi tę wiadomość

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 13 września 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Oooo .... A reszta to co xD
    Na twoje czekamy chyba najbardziej, tak nas trzymasz w niepewnosci..

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z ta luteina? Mam ją odstawić teraz z dnia na dzien? Czy brac dalej? Bo nie mam nawet ulotki przy sobie

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 13 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Napisalam do niego wiadomość, ale nic nie dał znac bo aktualnie jest w Zakopanem ze znajomymi.. mysle ze to i tak jest skończone, przecież skoro przestał mnie kochać to nie pokocha od nowa z dnia na dzien..
    Gratulacje! A co do meza to poradzisz sobie sama! Jestes mega silna babka :*

    Angelisia lubi tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ