X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 27 września 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mam nadzieje, ze to wszystko mnie ominie i zajde w ciaze w ciagu tych 2 miesiecy :P
    Wiesz, u mnie troche inna sytuacja, bo ja juz bylam w ciazy. Moze to mnie troche uspokoja. Pewnie gdybym nigdy nie zaszla, to bym juz dawno byla w klinice. W dodatku mam 23 lata - to tez mi daje poczucie, ze moge sobie pozwolic jeszcze chwilke na czekanie i danie szansy naturze.
    Jak rok minie to na pewno pojde skonsultowac to do kliniki.
    A nie, to ja mam 30 i nadmiarowego czasu sobie nie daję :P

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole stosowala moze ktoras z was zel conceive plus?
    Jak myslicie moze warto wyprobowac?
    Napewno nie zaszkodzi a moze akurat ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Wogole stosowala moze ktoras z was zel conceive plus?
    Jak myslicie moze warto wyprobowac?
    Napewno nie zaszkodzi a moze akurat ;)
    Ten żel pomaga jeśli ma się mało swojego śluzu płodnego. Ale wiele dziewczyn stosuje bo daje fajny poślizg i jest dobry. Na pewno nie zaszkodzi a możesz nawet nie wiedzieć że masz śluz słabej jakości.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 września 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami i witam nowe koleżanki :)
    Zanetka my mamy ten żel i dla mnie jest spoko, stosujemy 3 miesiąc ale jak widać efektów nie ma jeszcze :/ moje odczucia z nim związane to:
    zalety: daje fajny poślizg jak się ma mało swojego śluzu, jest wydajny, potrzeba tylko troszkę żeby poślizg był :)
    Wady: bardzo wodnisty, jak za dużo dasz to w nim pływasz i jest aż za dużo tego poślizgu, na mojego męża chyba źle działa bo po nim musi się natrudzić żeby skończyć :/
    Takie są moje odczucia, może u innych działa lepiej Więc warto kupić :)

    Ja już tuptam do pracy :) u mnie 14 stopni, jutro ma być przymrozek a ja pieszo do pracy :/ chyba kurtkę zimową założę hehe

    Życzę Wam udanego dnia kochane :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 28 września 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Wogole stosowala moze ktoras z was zel conceive plus?
    Jak myslicie moze warto wyprobowac?
    Napewno nie zaszkodzi a moze akurat ;)
    My stosujemy i sobie chwalimy. U nas to raczej efektów nie da ale najlepszy lubrykant jaki spotkałam. Nie lepi się, nie śmierdzi sztucznymi aromatami, wystarczy kropelka na palec. Jeśli kobieta ma problem z suchością to mega pomaga!

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 28 września 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten żel można kupić normalnie w aptece, albo rossmanie?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    A ten żel można kupić normalnie w aptece, albo rossmanie?

    Nieee jest dostepny tylko w aptekach internetowych albo allegro ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamowilismy go wlasnie zobaczymy ;)
    Tonacy brzytwy sie chwyta :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ogolnie zawyzony poziom LH i lekarz zaproponowal mala dawke metforminy dokladnie merformax500 1 raz dziennie
    . Twierdzi ze to ma wplynac na owulacje i wlasnie na ten wyzszy poziom LH bo poprawi to prace jajnikow.
    Tylko ze to lek na cukrzyce a mialam badanie.cukru z obciazeniem i wyszlo wporzadku wiec sie zastanawiam czy to dobra droga ... ;)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 września 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka ja nigdy nie słyszałam żeby metformina pomagała na za wysokie lh... A masz jakieś podejrzenia pco? Wtedy meta zasadna jest... długie nieregularne cykle, obraz pco na usg, podwyzszone androgeny, wskaźnik lh/fsh powyżej 1.5? Cokolwiek z tego masz? Moim zdaniem metformina to nie dropsy więc nie ma potrzeby ich brać jeśli nie są naprawdę potrzebne :) ale to oczywiście moja opinia, najlepiej słuchać lekarza i jeśli on twierdzi że trzeba no to trzeba :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Zanetka ja nigdy nie słyszałam żeby metformina pomagała na za wysokie lh... A masz jakieś podejrzenia pco? Wtedy meta zasadna jest... długie nieregularne cykle, obraz pco na usg, podwyzszone androgeny, wskaźnik lh/fsh powyżej 1.5? Cokolwiek z tego masz? Moim zdaniem metformina to nie dropsy więc nie ma potrzeby ich brać jeśli nie są naprawdę potrzebne :) ale to oczywiście moja opinia, najlepiej słuchać lekarza i jeśli on twierdzi że trzeba no to trzeba :)
    Jedyne co mam to wlasnie zawyzony poziom LH. Mialam fsh na poziomie 5 a lh az 17 w3 dniu cyklu
    Estradiol testosteron usg wszystko ok ;)
    Lekarz stwierdzil ze za wysokim lh nie ma sie co martwic i zalecil picie inofem dwa razy dziennie ;) pije go juz trzy msc po czeterech mam zbadac czy jest jakas poprawa ;)
    Mialam tez potwierdzona owulacje kilka razy ;)
    Tsh ft3 ft4 w normie anty ciala tez ok nawet niziutkie ;)
    Pije inofem ;)
    Ruszam sie tez aktywnie, cwicze ;)
    Cykle sa regularne 35 dniowe max ale regularne ;)
    Wymazy wporzadku ;)

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 28 września 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba ruszymy z pICSI zamiast |U|. Szkoda nerwów, kasy i czasu.. Pogadam o tym w sobotę z moim lekarzem. I tak |U| miałam mieć w grudniu więc jest czas by przygotować się do pICSI.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 września 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Dopadła mnie jakaś chandra. Dzisiaj jakiś gorszy dzień. Ogólnie nie chce mi się już mierzyć temperatury i sprawdzać : czy był skok czy nie, czy temperatura jest oby na pewno w górze.... Gdyby nie lekarz to wyrzuciłabym chyba ten termometr ale do końca tego cyklu chyba tylko pomierzę. Mój zupełnie nic nie mówiacy wykres, a w 12 dc wydawało mi się że test owu był pozytywny : https://ovufriend.pl/wykres,dcf3efc5885b5938a2668157428ed02f.html
    Jutro jedziemy na wesele i mam zamiar się dobrze pobawić, na tyle ile to możliwe. Testy owulacyjne pokazywały że niby owulacja była przed wczoraj, ale temperatura raczej tego nie potwierdza do końca... Od następnego miesiąca startujemy z monitoringiem z tego co mówił ginek...
    Może ten nastrój jest z tąd że w głowie pojawia się myśl że w niedziele po weselu mieliśmy powiedzieć o ciąży bo miał być już 13 tydzień :( Nie jest sprawiedliwe to wszystko... Muszę się jakoś ogarnąć :)

    A mierzysz dluzej temp?
    Bo skok moze sie pojawic nawet do 3 dni po.owu;)
    Ja np mam tak ze w owu mam lekki skok dopiero za.3 dni widac wyrazniejszy 7dpo mam najwyzsza pozniej sie w miare utrzymuje a dzien przed miesiaczka zaczyna spadac;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Dopadła mnie jakaś chandra. Dzisiaj jakiś gorszy dzień. Ogólnie nie chce mi się już mierzyć temperatury i sprawdzać : czy był skok czy nie, czy temperatura jest oby na pewno w górze.... Gdyby nie lekarz to wyrzuciłabym chyba ten termometr ale do końca tego cyklu chyba tylko pomierzę. Mój zupełnie nic nie mówiacy wykres, a w 12 dc wydawało mi się że test owu był pozytywny : https://ovufriend.pl/wykres,dcf3efc5885b5938a2668157428ed02f.html
    Jutro jedziemy na wesele i mam zamiar się dobrze pobawić, na tyle ile to możliwe. Testy owulacyjne pokazywały że niby owulacja była przed wczoraj, ale temperatura raczej tego nie potwierdza do końca... Od następnego miesiąca startujemy z monitoringiem z tego co mówił ginek...
    Może ten nastrój jest z tąd że w głowie pojawia się myśl że w niedziele po weselu mieliśmy powiedzieć o ciąży bo miał być już 13 tydzień :( Nie jest sprawiedliwe to wszystko... Muszę się jakoś ogarnąć :)
    Wybaw sie jutro wyszalej ;) relax dobrze zrobi;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta temperatura to jest masakra ja przyznam sie szczerze ze mierzylam az wkoncu pieprzlam termometrem bo chcialam.sie od teg odciac a tu sie nie dalo;/ bo.codziennie po przebudzeniu pierwsza mysl termometr heh
    Widzisz mi np temperatry badania.progesteronu i usg potwierdzaly ze fo owu dochodzi ale niestety ciazy jak nie bylo tak nie ma ;)
    Czasem sie chce plakac czasme smiac bo soboe przypominam czasy wstecz jak czlowiek sie bronil przed ciaza heh ten starch gdy miesiaczka.sie spozniala
    A teraz gdyby oddal naprawde duzo za spelnienie.tego marzenia to sie nie udaje ;(

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawi sie napewno im wiecej zajec tym.lepiej bo mysli jakos uciekaja hehe ;);) moze to zabrzmi glupio ale psychika tez jest wazne ;) im bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi.i tak jest ze wszystkim ;);)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 września 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka no to lh faktycznie bardzo wysokie :/ ale myślę że lekarz wie co robi dając Ci metformine :) może faktycznie na to też działa tylko ja po prostu o tym nie wiem bo akurat lh i fsh mam w normie :) W odróżnieniu do wszystkich innych wyników :p

    Abi wybaw się na weselu ile wlezie kochana ;) A termometr faktycznie wyrzuć w kąt bo widać że źle na Ciebie wpływa... i z tym progesteronem pomysl bo u Ciebie to on niski więc moze w tym problem? I proszę mi tu się nie załamywać, bo przecież co ma być to będzie :) wszystkie w końcu będziemy mamami :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 856 857 858 859 860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ