X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta grupa fajna krecha to jest po ok 8min a na tescie jest napisane że po 5min nie należy odczytywac wyniku bo zachodza reakcje i to mnie tak trzyma jeszcze w niepewności...

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia, strzał w dziesiątkę!!! :D Gratuluję! :) Bardzo mnie cieszy, że jest Was coraz więcej, bo to nadzieja dla pozostałych :)

    aktap lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    To proszę strzelaj mnie zawsze jak narozrabiam z jedzeniem :)
    Ja ładnie się miescilam w 38 a teraz to 40 i 42 czasem :( wszystkie ciuchy się zrobiły za małe... A najgorsze jest to że jak sobie postanowiłam że schudne to od tego czasu tylko tyje :( mój organizm działa na odwrót a ja nie umiem opanować chęci na słodkie i to wieczorami :(
    Kochana ale przy niedoczynności tarczycy to właśnie występuje przyrost masy ciała?
    A myślałas by gdzieś isc pocwiczyć? Rower? pobiegać trochę wieczorem? I jeść sobie co 4h moja koleżanka tak schudła

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Kochane moje betę zrobię w poniedziałek na spokojnie <3 :* Jutro sobie powtórzę test bo mam jeszcze pink test z rossmana :)


    Jeeeeej gratulacje <3
    Po becie od razu lądujesz na dół listy! :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Jeeeeej gratulacje <3
    Po becie od razu lądujesz na dół listy! :*
    Betę zrobię w poniedziałek :) Dzis już za dużo emocji :)
    Dziewczyny a czy na bete trzeba iść na czczo? Z samego rana? - nigdy nie byłam...

    aktap lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie z serii nieprzyjemnych. Czy Wy po owulacji też macie męczące gazy? Ja w pierwszej fazie cyklu mam sporadycznie, a po owulacji praktycznie codziennie. Nie jestem wzdęta, tylko po prostu pierdzę xD Bosz, mój mąż wczoraj miał dosyć xD Przeprosiłam go, ale nic nie poradzę :(

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Kasiulka, jaki ładny wykresik. :)
    U mnie bardzo często takie ładne wykresy po owulacji, ale nic z tego nie wynika ;)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Betę zrobię w poniedziałek :) Dzis już za dużo emocji :)
    Dziewczyny a czy na bete trzeba iść na czczo? Z samego rana? - nigdy nie byłam...
    Nie trzeba na czczo ;) Pora też dowolna. Powodzenia :*

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, pytanie z serii nieprzyjemnych. Czy Wy po owulacji też macie męczące gazy? Ja w pierwszej fazie cyklu mam sporadycznie, a po owulacji praktycznie codziennie. Nie jestem wzdęta, tylko po prostu pierdzę xD Bosz, mój mąż wczoraj miał dosyć xD Przeprosiłam go, ale nic nie poradzę :(
    Ja mam przed owulacją mega wzdęcia a w czasie owulacji to ja juz nie gadam straszne wzdęcia mam a jeżeli chodzi o gazy to czasem tez tak mam :) Ale to tez jest zależne od tego że może coś zjadłaś np kapustę? Ja po kapuście tak mam

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Ja mam przed owulacją mega wzdęcia a w czasie owulacji to ja juz nie gadam straszne wzdęcia mam a jeżeli chodzi o gazy to czasem tez tak mam :) Ale to tez jest zależne od tego że może coś zjadłaś np kapustę? Ja po kapuście tak mam
    Wiadomo, jedzenie ma wpływ, ale przez ostatnich kilka miesięcy zdążyłam to przeanalizować. Ewidentnie wpływ jakiegoś hormonu, bo po owulacji mam gazy same z siebie, niezależnie od jedzenia.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapusty już chyba z pół roku nie jadłam :O

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm no to ciekawe...

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z gazami nie pomoge, ale zwrócę teraz uwagę bo nawet nie kojarzę.
    Chyba mi się po dwóch dniach przerwy @ dopiero rozkręca. Coś mocniej leci. Tamto to było poronienie.. Wyszło pewnie wszystko i teraz się Zluszcza dopiero. Ale cieszę się bo samo się oczyści mam nadzieję. Te cykle z 26 dni ma 30pare mi się przesunely już.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:53

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Miejcie piękny dzień (a te które maja owulacje teraz nie powinny się udzielać hehehe )

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Z gazami nie pomoge, ale zwrócę teraz uwagę bo nawet nie kojarzę.
    Chyba mi się po dwóch dniach przerwy @ dopiero rozkręca. Coś mocniej leci. Tamto to było poronienie.. Wyszło pewnie wszystko i teraz się Zluszcza dopiero. Ale cieszę się bo samo się oczyści mam nadzieję. Te cykle z 26 dni ma 30pare mi się przesunely już.

    Mi tez po jednodniowym plamieniu i po dniu przerwy rozkręciła się @ :) wiec pewnie to samo :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Kochana ale przy niedoczynności tarczycy to właśnie występuje przyrost masy ciała?
    A myślałas by gdzieś isc pocwiczyć? Rower? pobiegać trochę wieczorem? I jeść sobie co 4h moja koleżanka tak schudła
    Ja próbuje sobie nie mówić że to przez choroby bo wtedy jeszcze gorzej mi jest :( ja dwa lata temu schudłam 25kg i wtedy też miałam problemy z tarczycą a schudłam :/ teraz od lutego biorę leki i waga tylko wzrasta mimo diety :( ja jem regularnie co 3 godziny małe porcję, pogrążają mnie słodycze :( przedtem więcej się ruszalam a teraz nie mam sił na nic, teraz zaczęliśmy spacerować z mężem codziennie po 10 000 kroków :) zawsze coś :) mam nadzieję że jak wrócę do pracy to będzie trochę lepiej bo na urlopie nie umiałam się pilnować tak jak w pracy

    Applejoy lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze 10tys kroków to super sprawa!!!
    Zazdro bym nawet powiedziała!! Działaj działaj :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:53

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    https://zapodaj.net/3260384bb33c2.jpg.html po ok 4 min

    https://zapodaj.net/33071224ec1b2.jpg.html po ok nie wiem 7-8min

    https://zapodaj.net/e762a7c2c53bb.jpg.html test który kupiłam na allegro no jakiś cień cienie chyba jest...
    Bezdyskusyjnie jesteś w ciąży!!! Ale wspaniałe zaczyna się weekend!!!!! Gratuluję Kochana!

    aktap lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ