X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :)

    Chasia cudowny test :) Czekam jutro na więcej!

    Mama właśnie jem sałatkę: sałata, jogurt, pomidorki koktajlowe, troche mozarelli light, ogórek zielony i został mi plaster pstrąga łososiowego wędzonego to sobie dołożyłam i do tego jajecznice dorobie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja ostatnio też przytyłam... Okolo 6kg. Tylko że zmienilam pracę na siedzącą ale musze sie wziać w garść... Moze i u mnie problemy hormonalne są powiązane z tym że przytyłam... Tylko ze ja wysoka jestem... 170cm i 64kg, tylko ze ja zawsze okolo 58kg ważyłam.
    Dokładnie jesteśmy takie same. 170 cm i 58 kg nosiłam 36 rozm. Teraz ważę 62 kg... Dopinam się w 38.. Ehhh... I na pewno jak nie wezmę się za sport to nie schudne.bo all inclusive gdzie jedziemy mi w tym. Nie pomoże hehe

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No hej :)

    Chasia cudowny test :) Czekam jutro na więcej!

    Mama właśnie jem sałatkę: sałata, jogurt, pomidorki koktajlowe, troche mozarelli light, ogórek zielony i został mi plaster pstrąga łososiowego wędzonego to sobie dołożyłam i do tego jajecznice dorobie :)
    mmmmm takie pyszne sniadanie <3 oprócz pstrąga i jajek :D

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss jakbyś chciała ze mną ponarzekać to możemy razem, ja właśnie wstałąm rano i co? od poniedziałki 0.5kg wiecej ... to jest dopiero zgroza... im wiecej mysle zeby schudnąć tym wiecej tyje...

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choasia gratulacje! Zazdroszczę;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 10:01

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Choasia gratulacje! Zazdroszczę;)
    Nie mam jeszcze 100% pewności..

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Miss jakbyś chciała ze mną ponarzekać to możemy razem, ja właśnie wstałąm rano i co? od poniedziałki 0.5kg wiecej ... to jest dopiero zgroza... im wiecej mysle zeby schudnąć tym wiecej tyje...
    Dokładnie ja mam tak samo z tym chudnieciem - jak tylko postanowie że dieta to mam jakąś blokadę i tyje :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    mmmmm takie pyszne sniadanie <3 oprócz pstrąga i jajek :D

    Czemu? :D Jeszcze jajek nie zrobiłam :D

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia, Ty się tymi 8 minutami i reakcjami nie przejmuj! Coś jest na rzeczy. U mnie na testach to nie ma śladu drugiej kreski ani po 2, ani po 8, ani po 30 minutach ;)

    Postanowiliśmy z chłopem, że na wrześniowy cykl jedziemy za urlop. Gdzieś w ciepełko, żeby się wyluzować i przestać myśleć. Bo ja przy każdej @ łapię mega deprechę, że znowu nic. Nie wiem, czy nie iść do innego ginekologa. Moja mówi, żeby się nie badać jeśli nie staramy się 6 miesięcy. Ale ja mam 30 lat! Jeśli coś jest nie tak, jeśli leczenie długo zajmie? Do kiedy mam czekać? Cykle mam regularne, praktycznie co miesiąc ten sam dzień, czasem 1 albo 2 dni wcześniej.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No hej :)

    Chasia cudowny test :) Czekam jutro na więcej!

    Mama właśnie jem sałatkę: sałata, jogurt, pomidorki koktajlowe, troche mozarelli light, ogórek zielony i został mi plaster pstrąga łososiowego wędzonego to sobie dołożyłam i do tego jajecznice dorobie :)
    Śniadanie godne mistrza! Jajecznica i losos da Ci sily na popołudnie. Brawo! Super!

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Czemu? :D Jeszcze jajek nie zrobiłam :D
    nie lubię jajek i ryb :D

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama to ja ide zorbić sobie te jajka :P Już myślałam że coś nie tak z jajkami i źe tylko królika bede musiała udawać :D

    A co myślicie o jogurcie owocowym na drugie śniadanie? Czy lepiej nektarynki dwie?

    Na obiad niestety schabowy ale nic innego nie mam w zamrażarce a na szybko to tak akurat - młody sobie zażyczył po powrocie z obozu :)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, powiem Wam że niby 7dc, zaczal sie 8cs a jestem kompletnie zalamana. mam coraz więcej obaw, coraz więcej strachu że będe ta z dziewczyn która będzie miała na suwaczku 1001cs. Do tego naczytałam się że leki które brał mąż wcale nie musza poprawic nasienia a wrecz je pogorszyc. Badanie w srode.
    Jedno mnie pociesza że posłuchałam swojej głowy i tego instynktu kobiecego i od razu zaczelam sie badac a nie czekałałam jak to co poniektórzy mowia ze zaczac sie bada po 1,5 roku staran. Z tymi problemami co mam to po takim czasie to watpliwe by bylo czy doczekam sie dzidzi. Teraz tez jest to wcale nie pewniak.
    Ah.. taka mnie sobotnia refleksja wzieła.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Moja mówi, żeby się nie badać jeśli nie staramy się 6 miesięcy. Ale ja mam 30 lat! Jeśli coś jest nie tak, jeśli leczenie długo zajmie? Do kiedy mam czekać? Cykle mam regularne, praktycznie co miesiąc ten sam dzień, czasem 1 albo 2 dni wcześniej.


    A robiłaś badania hormonów?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    A robiłaś badania hormonów?
    Ja się cieszę że się zbadalam. Po 3 cyklach podejrzewam że jestem w domu i wiem co jest nie tak. Jakbym czekała to wiem że nic by się samo nie zadziało:)

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Chasia, Ty się tymi 8 minutami i reakcjami nie przejmuj! Coś jest na rzeczy. U mnie na testach to nie ma śladu drugiej kreski ani po 2, ani po 8, ani po 30 minutach ;)

    Postanowiliśmy z chłopem, że na wrześniowy cykl jedziemy za urlop. Gdzieś w ciepełko, żeby się wyluzować i przestać myśleć. Bo ja przy każdej @ łapię mega deprechę, że znowu nic. Nie wiem, czy nie iść do innego ginekologa. Moja mówi, żeby się nie badać jeśli nie staramy się 6 miesięcy. Ale ja mam 30 lat! Jeśli coś jest nie tak, jeśli leczenie długo zajmie? Do kiedy mam czekać? Cykle mam regularne, praktycznie co miesiąc ten sam dzień, czasem 1 albo 2 dni wcześniej.
    Ja juz tak mam jakos niedowierzam i szukam jakiegos "haczyka" bo t byłby cud... Za miesiąc bedzie rok jak sie staramy i byłoby CUDOWNIE gdyby sie udało :D

    Tak masz racje trzeba wyluzować :) Dobrze robicie że jedziecie na wakacje :)

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Czesc dziewczyny, powiem Wam że niby 7dc, zaczal sie 8cs a jestem kompletnie zalamana. mam coraz więcej obaw, coraz więcej strachu że będe ta z dziewczyn która będzie miała na suwaczku 1001cs. Do tego naczytałam się że leki które brał mąż wcale nie musza poprawic nasienia a wrecz je pogorszyc. Badanie w srode.
    Jedno mnie pociesza że posłuchałam swojej głowy i tego instynktu kobiecego i od razu zaczelam sie badac a nie czekałałam jak to co poniektórzy mowia ze zaczac sie bada po 1,5 roku staran. Z tymi problemami co mam to po takim czasie to watpliwe by bylo czy doczekam sie dzidzi. Teraz tez jest to wcale nie pewniak.
    Ah.. taka mnie sobotnia refleksja wzieła.

    Przeżywam dzisiaj to samo :/ boję się, że nie doczekam się bobasa, albo będzie to trwało bardzo długo :( myślę, żeby zrobić kolejne badania. Jakie polecacie dziewczyny? Nie robiłam jeszcze AMH. Jak się przygotować do takiego badania?

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 dokładanie tez sie mam takie uczucie. Chcialabym zeby okazalo sie ze mam owulacje ze faktycznie jest juz lepiej niz gorzej. Za 14 dni wizyta u gina. Pierdolca można dostać tak to powiem kolokwialnie.

    Ide sobie melise zaparzyc na rozluznienie;D

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mama to ja ide zorbić sobie te jajka :P Już myślałam że coś nie tak z jajkami i źe tylko królika bede musiała udawać :D

    A co myślicie o jogurcie owocowym na drugie śniadanie? Czy lepiej nektarynki dwie?

    Na obiad niestety schabowy ale nic innego nie mam w zamrażarce a na szybko to tak akurat - młody sobie zażyczył po powrocie z obozu :)
    Nie przejmuj się tak tym obiadem, bo nie wytrzymasz na diecie. Lepiej zjeść duży porządny obiad a potem wieczorem lżej. :*

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:53

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ