X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z piwnicy. Wcześniej byłam na targu po wiśnie. Teściowa mi dała przepis to sobie zrobie. A w piwnicy skusiłam się na otwarcie torby z ubrankami małymi po młodym. Aż sie wzruszyłam. Ciszki 3-6msc. A myślałam ze beda w gorszym stanie. No i jak szłam na targ, patrze a w aucie opona padnięta... i jeszcze do wulkanizatora jechac zeby cos z tym zrobic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    https://zapodaj.net/3260384bb33c2.jpg.html po ok 4 min

    https://zapodaj.net/33071224ec1b2.jpg.html po ok nie wiem 7-8min

    https://zapodaj.net/e762a7c2c53bb.jpg.html test który kupiłam na allegro no jakiś cień cienie chyba jest...
    Bardzo widać!!!

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Kobietki :* takie dobre wiadomości od samego rana :)

    Ja dziś czuję się okropnie... Jestem tak słaba, że zrobienie śniadania było jakimś ogromnym wysiłkiem :p

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam ze weekend to wysyp zafasolkowanych. Ogromne gratulacje Chasia i czekamy na następne dobre wieści

    aktap lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja właśnie wróciłam z piwnicy. Wcześniej byłam na targu po wiśnie. Teściowa mi dała przepis to sobie zrobie. A w piwnicy skusiłam się na otwarcie torby z ubrankami małymi po młodym. Aż sie wzruszyłam. Ciszki 3-6msc. A myślałam ze beda w gorszym stanie. No i jak szłam na targ, patrze a w aucie opona padnięta... i jeszcze do wulkanizatora jechac zeby cos z tym zrobic...
    Hehe nooo zdarza sie :-)
    My wlasnie bylismy autko ogladac ktore sie sprzedalo hehe peszka mamy xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakrecanie, stres wciaga jak słodycze xD
    Rujnuje nam zdrowie ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nakrecanie, stres wciaga jak słodycze xD
    Rujnuje nam zdrowie ;)

    No niestety im bardziej zalezy tym bardziej sie czlowiek denerwuje.

    MammaN mam nadzieje że spadek samopoczucia wzrośnie w ciagu dnia, życze gorąco.

    Phia szkoda że samochód poszedł sle to widocznie znak ze to nie ten był dla Was. Znajdziecie swoja furę. ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, oby oby bo moje córki mają za to dziś nadmiar i nie nadążam za nimi hehe

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    A robiłaś badania hormonów?

    Nie robiłam nic. Tylko dopochwowe na jakieś 3 dni przed ostatnią owulacją, chciałam zobaczyć, czy tam się cokolwiek dzieje. Pytałam lekarkę co dalej robić, co zaleca? A ona, żeby się jeszcze 3 miesiące starać i dopiero jak nic nie będzie to przyjść. I że mam 30 więc jeszcze duuużo czasu a panikować mogłabym, gdybym miała 40.. Nie wiem od czego zacząć badania, skoro mi lekarz odradza zupełnie zamiast pokierować. Wizyty oczywiście prywatnie..

    Czyli zmienić lekarza? :D

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jak chodzisz prywatnie to chyba cos nie halo. Masz 30 i taki tekst ze masz czas? Ja mam 28 i mi mowia że czasu juz nie ma...

    Polecam zaczac od podstawy: prolaktyna, tarczyca. razem kolo 50 zł powinnas zapłacić. Jak masz regularny cykl i wiesz kiedy owulacja to 7 dni po owulacji progesteron 30 zł kosztuje.

    I jak to zrobisz i bedziesz miec w normie to mozesz czekac. A jak masz cos nie w normie to znaczy ze moze byc problem z owulacja = a jak problem z owulacja to brak ciazy.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym czasem to spokojnie, bo jak widzisz potem nakręcona chodzisz.ja mam 36 lat i też lekarze kazali mi się wyluzowac na razie. Badania robię oczywiście, bo prędzej czy później i tak by mi zlecił.. A wolę prędzej, ale zdrowiej by było żebym się nie Nakręcala.Moja mama urodziła ostatnie dziecko jak miała 41 lat.. Powiedzieć 28latce że nie ma już czasu to jak strzał jej w głowę! Nie dziwię się że potem Psycholog się kłania. Ja bym taka olała lekarke na pewno.

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Kochana, jak chodzisz prywatnie to chyba cos nie halo. Masz 30 i taki tekst ze masz czas? Ja mam 28 i mi mowia że czasu juz nie ma...

    Polecam zaczac od podstawy: prolaktyna, tarczyca. razem kolo 50 zł powinnas zapłacić. Jak masz regularny cykl i wiesz kiedy owulacja to 7 dni po owulacji progesteron 30 zł kosztuje.

    I jak to zrobisz i bedziesz miec w normie to mozesz czekac. A jak masz cos nie w normie to znaczy ze moze byc problem z owulacja = a jak problem z owulacja to brak ciazy.

    Bardzo Ci dziękuję! Zrobię te badania jeszcze w tym miesiącu. Na ostatniej wizycie dowiedziałam się tylko tyle, że 3 dni przed owulacją w lewym jajniku jest pęcherzyk, 1cm, ładne endometrium. Nawet nie wiem, czy te parametry są ok.. Potwierdziła mi też dzień owulacji i zgadzało się to z moimi obliczeniami. Czy powinnam zrobić jakieś badanie które potwierdzi, że pęcherzyk pękł?

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w 7dpo robisz progesteron.

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36, w moim mieście laboratorium ma w ofercie TSH III generacji lub TSH + T-3 + T-4 razem w pakiecie. Różnica ceny to 25 zł więc spoko. Robić pakiet?

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Mama36, w moim mieście laboratorium ma w ofercie TSH III generacji lub TSH + T-3 + T-4 razem w pakiecie. Różnica ceny to 25 zł więc spoko. Robić pakiet?

    to beda testy na hashimoto czy masz. Jesli cena jest nie wielka w różnicy mozesz zrobic. Ja robilam bo mialam tarczyce za duza. Ale po 3 miesiacach jest juz w bardzo dobra.

    i zadanie czy owu była to progesteron 7 dpo tak jak pisala mama36.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, tak zrobię - prolaktyna, progesteron i pakiet TSH. Bardzo mi pomogłyście! To czekanie zgodnie z przykazaniem lekarki, doprowadzało mnie do szału! Lepiej się psychicznie czuję, gdy coś w kierunku diagnostyki działam..

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Mama36, w moim mieście laboratorium ma w ofercie TSH III generacji lub TSH + T-3 + T-4 razem w pakiecie. Różnica ceny to 25 zł więc spoko. Robić pakiet?
    Jasne że zrób :)
    Ja sama przed staraniem, nie potrzebny mi był do tego lekarz, zrobiłam cała morfologie, mocz, cukier.. No wszystko. Poszłam już na pierwszą wizytę do gin z wynikami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Dzięki, tak zrobię - prolaktyna, progesteron i pakiet TSH. Bardzo mi pomogłyście! To czekanie zgodnie z przykazaniem lekarki, doprowadzało mnie do szału! Lepiej się psychicznie czuję, gdy coś w kierunku diagnostyki działam..
    Prolaktyna między 3 a 5 dniem cyklu. Dzień wcześniej zero seksu zero sportu, lekka kolacja albo w ogóle

    amalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    No niestety im bardziej zalezy tym bardziej sie czlowiek denerwuje.

    MammaN mam nadzieje że spadek samopoczucia wzrośnie w ciagu dnia, życze gorąco.

    Phia szkoda że samochód poszedł sle to widocznie znak ze to nie ten był dla Was. Znajdziecie swoja furę. ;)
    To 2 w tym tygodniu hehe

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To 2 w tym tygodniu hehe

    no to już gorzej, ale mam nadzieje ze nie pojechaliście na drugi koniec polski za tymi samochodami ;D

    Mama36 no wlasnie powiem Ci ze roznie zalecaja z ta prolaktyna: jeden mi mowila miedzy 2-6 dc, a inny miedzy 10-14dc. Wiec co lekarz to inaczej.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ