X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia, mega ginekolog, masz szczęście.
    Plamka dzięki za odp. Będę teraz wiedziała czym się kierować jakby co.

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Chasia, mega ginekolog, masz szczęście.
    Plamka dzięki za odp. Będę teraz wiedziała czym się kierować jakby co.
    No naprawdę super ginekolog <3 młoda babka i naprawde dużo wytłumaczy :)

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jadę na budowę bo ścięłam sie dzis z mężem bo mi dziurę w ścianie zrobił nie w tym miejscu :D musze go kontrolować :D
    Miłego dzionka moje mega płodne Pszczółeczki <3

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    U mnie w mieście też nie ma dobrych specjalistów. To już mój 5 czy 6 ginekolog?
    Zastanawiamy się z mężem nad naprotechnologią. Nasi znajomi z tego skorzystali i w końcu po 5 latach starań mają dziecko. A tak to też tracili czas i pieniądze na takich właśnie "specjalistów"
    Ja chodzę teraz do czwartego i już nie mam na kogo zmieniać niestety :( dlatego najlepiej zaufać sobie i nawet jak gin mówi że owu nie ma to trzeba działać i mieć nadzieję :)
    Na czym polega naprotechnologia? Nigdy o tym nie słyszałam

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesia gratuluje po cichu!!!:)

    A mowilam ze srednio raz w miesiacu jedna bedzie w ciazy! Teraz nastepna!:)

    U mnie nadal walcze z infekcja. Tantum rosa nie pomaga zbytnio. Kuzwa jestem taka zla. Nawet sie bzyknac nie moge:(
    Jutro okres. Nie czuje sie ani ciążowo ani okresowo.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja chodzę teraz do czwartego i już nie mam na kogo zmieniać niestety :( dlatego najlepiej zaufać sobie i nawet jak gin mówi że owu nie ma to trzeba działać i mieć nadzieję :)
    Na czym polega naprotechnologia? Nigdy o tym nie słyszałam

    Naprotechnologia skupia się bardziej na zdiagnozowaniu przyczyn niepłodności.
    Ja sama chyba bym się tym nawet nie zainteresowała, ale Ci nasi znajomi bardzo polecali z tego względu, że mieli porobione skrupulatnie wszystkie badania, po kolei. Też musieli wydać sporo pieniędzy i najeździć się po lekarzach, ale wyszło w końcu co było problemem i im się udało. A tak to by błądzili dalej.
    Spróbujemy chyba, nie mamy nic do stracenia.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziewczynki jadę na budowę bo ścięłam sie dzis z mężem bo mi dziurę w ścianie zrobił nie w tym miejscu :D musze go kontrolować :D
    Miłego dzionka moje mega płodne Pszczółeczki <3
    Pilnuj pilnuj bo oni sa nieobliczalni w remontach haha ❤

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Naprotechnologia skupia się bardziej na zdiagnozowaniu przyczyn niepłodności.
    Ja sama chyba bym się tym nawet nie zainteresowała, ale Ci nasi znajomi bardzo polecali z tego względu, że mieli porobione skrupulatnie wszystkie badania, po kolei. Też musieli wydać sporo pieniędzy i najeździć się po lekarzach, ale wyszło w końcu co było problemem i im się udało. A tak to by błądzili dalej.
    Spróbujemy chyba, nie mamy nic do stracenia.
    To powinno być normą żeby najpierw zdiagnozować przyczynę dlaczego się nie udaje a później wdrażać leczenie lub inne metody :/ ale chyba u zwykłego ginekologa nie ma co liczyć na jakąś szerszą diagnostykę oprócz zalecenia "wrzucenia na luz" lub czekania aż się uda...
    Fajnie że jesteście otwarci na takie coś :) skoro znajomym się udało to wam na pewno też się uda :) wiadomo trzeba będzie trochę kasy na to poświęcić ale chyba warto :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją gin na drugiej wizycie od razu mi dała skierowanie na cztwrodiowe badanie jak mi się raz spóźniona @ :D stwierdziła że po co gdybac :)

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka co do dupka to masz świętą rację, można go podawać dopiero po potwierdzonej owulacji, w innym przypadku zadziała jak antykoncepcja! Ginekolog mi przepisał dupka bo twierdził, że wynik progesteronu 7 dni po owulacji jest zbyt niski, obecny lekarz gin-endokrynolog zajmujący się nieplodnoscia zakazał mi brać dupka, ważne jest by była owulaja a wynik progesteronu dwucyfrowy, nawet 10 jest ok do zagniezdzenia

    Chasia <3 gratulacje :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie leze sobie po udanym seksie :) stwierdzilismu ze teraz przez trzy dni bedziemy sie kochac. Pozniej dla pewnosci w srode poprawimy i zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

    Ja z tego co mi robili badania w klinice to nie mam zadnych nieprawidlowosci. Na razie sie badaniami nie bede przejmowac. Mam duza nadzieje ze w tym cyklu zaskocze

    Malwa13, Applejoy, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    A ja wlasnie leze sobie po udanym seksie :) stwierdzilismu ze teraz przez trzy dni bedziemy sie kochac. Pozniej dla pewnosci w srode poprawimy i zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

    Ja z tego co mi robili badania w klinice to nie mam zadnych nieprawidlowosci. Na razie sie badaniami nie bede przejmowac. Mam duza nadzieje ze w tym cyklu zaskocze
    no i trzymamy kciuki :) uda się!

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Chesia gratuluje po cichu!!!:)

    A mowilam ze srednio raz w miesiacu jedna bedzie w ciazy! Teraz nastepna!:)

    U mnie nadal walcze z infekcja. Tantum rosa nie pomaga zbytnio. Kuzwa jestem taka zla. Nawet sie bzyknac nie moge:(
    Jutro okres. Nie czuje sie ani ciążowo ani okresowo.

    A gynoxin kupiłaś? Tantum Ci nie pomoże. Nie ma prawa nawet. Jest super ale nie przy takich mocnych objawach. Lub pros o pimafucin w gkobulkach na receptę farmaceutyczna. Może wystawić magister tylko i mów że stan bardzo pilny. Możemy takie recepty wystawiać w sytuacji ratowania życia i zdrowia. MoŻesz też udać że jesteś farmaceuta tylko to ryzyko. Ale swój swego inaczej traktuje. Pimacucin można w ciąży jak coś.

    Chasia Gratulacje. Jesteś w ciąży. Uwierz w to! Beta chyba Ci nie potrzebna ale jeśli Cię uspokoi to leć.

    Ja chyba miałam ovu 16 dnia. Dziwne bo zawsze koło20 - 22. Troszkę tam się staraliśmy ale chyba cykl stracony.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka nie kupilam. Bo w tej aptece co bylam akurat tego nie bylo i wzielam tantum rosa. A juz nie mialam czasu jechac do innej. Poza tym jutro dostane okresu wiec i tak nie moglabym zastosowac zadnych lekow dopochowych teraz. Musze czekac do konca okresu.
    Jakos sie przemecze. Musze.

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem obecnie pod opieką 11 ginekologa a zmieniłam ich wciągu 8 miesięcy. Ten specjalizuje się w trudnych przypadkach i w niepłodności. Zobaczymy co z tego będzie...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia brawo!!! ❤️
    Gratuluję :D
    Teraz beta na potwierdzenie i rośnijcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 16:49

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* od rana na zakupach później sprzątanie chaty i dopiero chwila wolnego ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 18 w pracy, mój przyjeżdża po mnie i idziemy mu kupić prezent urodzinowy, musi ze mną, bo musi sobie przymierzyć... W zeszłym roku miał niespodziankę. Teraz będzie w połowie, bo nie wie po co przyjeżdża. A potem już meczyk. Dziś Rosja - Chorwacja!!

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam gynoxin:)
    U Was tez tak duszno? Wytzymac sie nie da

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mam gynoxin:)
    U Was tez tak duszno? Wytzymac sie nie da
    Ja siedzę w klimatyzacji to nawet nie wiem :)

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ