Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Zmykam do kina!
    Korzystajcie z weekendu Laski <3 ;)

    Miłego seansu :* daj znać jak film, bo może też się wybiorę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u mnie testy pozytywne owu ale temp nisko. Nie wiem co to będzie :) ale tak się nam składa że staramy się codziennie :D
    Może sama pomyśle o monitoringu. Byłabym spokojniejsza gdybym wiedziała że owu jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 18:27

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ania u mnie testy pozytywne owu ale temp nisko. Nie wiem co to będzie :) ale tak się nam składa że staramy się codziennie :D
    Może sama pomyśle o monitoringu. Byłabym spokojniejsza gdybym wiedziała że owu jest...

    No dokładnie :) wybierz się :) da ci to spokój psychiczny jak będziesz wiedziała, że wszystko ok :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa, a teraz to Wasz 2 cs? Dobrze pamiętam? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    No dokładnie :) wybierz się :) da ci to spokój psychiczny jak będziesz wiedziała, że wszystko ok :)
    Ania U Ciebie chyba nie ma jakichś zdrowotnych problemów prawda? Myślę że uda wam się już niedługo szybciutko:*

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety monitoring to 100-120 zł za wizytę. Porażająca cena niestety i mnie na to nie stać. I tak już tyle kasy bule że rezerwa na pokój na dziecka zostanie za niedługo ruszona...:(

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Malwa, a teraz to Wasz 2 cs? Dobrze pamiętam? :)
    3 w zasadzie :) drugi z testami owu a pierwszy z testami owu I temperatura :D Nawet bym nie swirowala gdyby drugi nie okazał się bezowulacyjny trwający 55 dni i do tego wyszło podejrzenie PCOS no i za wysokie TSH :D A przed staraniami wszystko było w idealnym porządku:D do dzisiaj jest to dla mnie niewiarygodne :D

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ania U Ciebie chyba nie ma jakichś zdrowotnych problemów prawda? Myślę że uda wam się już niedługo szybciutko:*

    Chyba wszystko ok... Chociaż czasami jest tak, że wydaje się wszystko ok, a potem zagłębiając się wychodzą jakieś dziwne rzeczy, których człowiek się nie spodziewał.
    U mnie progesteron ok, TSH i prolaktyna już też. LH, FSH, przeciwciała tarczycowe itd. ok ;) mąż zbadany. Mój ginekolog mówi, że u mnie nie powinno być problemu z ciążą. U męża androlog mówi, że na pewno nie jego wina. Nie mam pojęcia co się dzieje :D
    W ciąży już raz byłam, ale wtedy byłam całkowicie wyluzowana, seks był spontaniczny i miałam mega chcicę :D haha to pamiętam :) i zaliczyliśmy wpadkę, z której ostatecznie byliśmy zadowoleni :) czasami myślę, że może po poronieniu coś odbiło mojemu organizmowi, że nie mogę teraz zajść. Ale to chyba ginekolog by widział jakieś nieprawidłowości i w hormonach by było to widać...
    Mam nadzieję, że bliżej nam do maleństwa niż dalej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Chyba wszystko ok... Chociaż czasami jest tak, że wydaje się wszystko ok, a potem zagłębiając się wychodzą jakieś dziwne rzeczy, których człowiek się nie spodziewał.
    U mnie progesteron ok, TSH i prolaktyna już też. LH, FSH, przeciwciała tarczycowe itd. ok ;) mąż zbadany. Mój ginekolog mówi, że u mnie nie powinno być problemu z ciążą. U męża androlog mówi, że na pewno nie jego wina. Nie mam pojęcia co się dzieje :D
    W ciąży już raz byłam, ale wtedy byłam całkowicie wyluzowana, seks był spontaniczny i miałam mega chcicę :D haha to pamiętam :) i zaliczyliśmy wpadkę, z której ostatecznie byliśmy zadowoleni :) czasami myślę, że może po poronieniu coś odbiło mojemu organizmowi, że nie mogę teraz zajść. Ale to chyba ginekolog by widział jakieś nieprawidłowości i w hormonach by było to widać...
    Mam nadzieję, że bliżej nam do maleństwa niż dalej ;)
    Lekarz na pewno by widział :) skoro tak jest to jestem pewna, że już bardzo blisko :) :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    U mnie niestety monitoring to 100-120 zł za wizytę. Porażająca cena niestety i mnie na to nie stać. I tak już tyle kasy bule że rezerwa na pokój na dziecka zostanie za niedługo ruszona...:(

    Ja skończyłam studia i jestem teraz co miesiąc o 400 zł bogatsza, więc postanowiłam, że może to iść na lekarzy skoro wcześniej dawałam radę :D
    Ale to prawda, że koszty są ogromne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 18:51

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to kwestia głowy skoro wtedy udało się na spontanie ;) tak nam zależy, że się blokujemy :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    O jeny, jest w Gdańsku NaProCentrum :D patrzę na ich cennik, a tam 80zł za pierwszy monitoring a potem 50zł!!! Może warto? Nie wiem... Dzwonić i się umówić? :D

    Spróbuj :) Jak Ci nie będzie odpowiadać to najwyżej zrezygnujesz :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż dzisiaj miałam taka myśl czy to, że cykl mi się rozregulowal to nie była Opatrzność nade mną bo dzięki temu dowiedziałam się o mojej tarczycy A tak to staralabym się i starała i nie wiedzialabym co jest nie tak :) chciałabym żeby PCOS się nie potwierdziło bo nigdy wcześniej nie mialam problemów żadnych i na usg zawsze było wszystko ok :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Witam się moje Płodne Dziewczyny :)
    Tak sobie policzyłam, że w tym cyklu trafiliśmy z seksem dokładnie w dzień owu. Zawsze jakoś tak go omijaliśmy bokiem.

    Mój pojechał na nockę do pracy więc siedzę sama i włączyłam sobie "Przyjaciół". Nigdy tego nie oglądałam, ale wiele słyszałam o tym serialu. I mi poprawia humor :D

    We wszystkich cyklach dotąd z nerwami oczekiwałam na 10dc żeby test zrobić. A teraz jakoś tak spokojniej. Wreszcie chyba udaje mi się na prawdę odpuścić. I mam więcej energii i radości - chyba zwiększona ilość magnezu w końcu działa.

    Chasia - już po cichutku gratuluję :)

    Paula to nadrabiaj!! :) Uwielbiam ten serial :)
    Mąż mi kupił nawet Monopoly z motywem przyjaciół :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Spróbuj :) Jak Ci nie będzie odpowiadać to najwyżej zrezygnujesz :)
    Hej Plamka :D :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Może to kwestia głowy skoro wtedy udało się na spontanie ;) tak nam zależy, że się blokujemy :D

    To prawda :D ale teraz jak zaczęliśmy się starać to ciężko odpuścić i iść na spontana znowu ;)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Spróbuj :) Jak Ci nie będzie odpowiadać to najwyżej zrezygnujesz :)

    Tak chyba zrobię :) :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Chyba wszystko ok... Chociaż czasami jest tak, że wydaje się wszystko ok, a potem zagłębiając się wychodzą jakieś dziwne rzeczy, których człowiek się nie spodziewał.
    U mnie progesteron ok, TSH i prolaktyna już też. LH, FSH, przeciwciała tarczycowe itd. ok ;) mąż zbadany. Mój ginekolog mówi, że u mnie nie powinno być problemu z ciążą. U męża androlog mówi, że na pewno nie jego wina. Nie mam pojęcia co się dzieje :D
    W ciąży już raz byłam, ale wtedy byłam całkowicie wyluzowana, seks był spontaniczny i miałam mega chcicę :D haha to pamiętam :) i zaliczyliśmy wpadkę, z której ostatecznie byliśmy zadowoleni :) czasami myślę, że może po poronieniu coś odbiło mojemu organizmowi, że nie mogę teraz zajść. Ale to chyba ginekolog by widział jakieś nieprawidłowości i w hormonach by było to widać...
    Mam nadzieję, że bliżej nam do maleństwa niż dalej ;)
    Aniu może po prostu masz jakąś blokadę psychiczną? Bo przecież skoro jesteście oboje zdrowi to jak może nie być ciąży? Wszystko przez stres i nerwy :( tak bardzo chcemy że aż nie możemy :)

    Malwa13, Ania95 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Chociaż dzisiaj miałam taka myśl czy to, że cykl mi się rozregulowal to nie była Opatrzność nade mną bo dzięki temu dowiedziałam się o mojej tarczycy A tak to staralabym się i starała i nie wiedzialabym co jest nie tak :) chciałabym żeby PCOS się nie potwierdziło bo nigdy wcześniej nie mialam problemów żadnych i na usg zawsze było wszystko ok :)

    Najgorzej właśnie jak zawsze było się zdrowym i było ok, a nagle przy staraniach zaczyna się wszystko sypać :P

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Hej Plamka :D :*

    Cześć Kochana :*

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ