X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Najgorzej właśnie jak zawsze było się zdrowym i było ok, a nagle przy staraniach zaczyna się wszystko sypać :P
    Też tak macie czasami, że aż Cię roznosi od środka z pragnienia ciąży i bobasa A nic nie można więcej zrobić? :D

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Aniu może po prostu masz jakąś blokadę psychiczną? Bo przecież skoro jesteście oboje zdrowi to jak może nie być ciąży? Wszystko przez stres i nerwy :( tak bardzo chcemy że aż nie możemy :)

    My co miesiąc zadajemy sobie to pytanie "dlaczego? Przecież jesteśmy zdrowi" ;) nikt nam na to nie potrafi odpowiedzieć, nawet lekarze. Może zaliczamy się do tej niepłodności idiopatycznej :P dlatego ja naprawdę po roku starań zabieram męża i siebie do psychologa. Już chyba tam będzie dla nas ratunek ;)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Aniu może po prostu masz jakąś blokadę psychiczną? Bo przecież skoro jesteście oboje zdrowi to jak może nie być ciąży? Wszystko przez stres i nerwy :( tak bardzo chcemy że aż nie możemy :)

    U nas wychodzi na to, że też jesteśmy zdrowi.
    Mąż ma nasienie w porządku ( teraz musimy skontrolować, bo przez 3 tyg brał antybiotyk), ja mam owulacje, hormony książkowe i też ciąży nie ma tyle czasu :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Najgorzej właśnie jak zawsze było się zdrowym i było ok, a nagle przy staraniach zaczyna się wszystko sypać :P
    Bo wtedy zaczynamy się badać i wszystko wychodzi :/ taki przyklad: endo mi ostatnio powiedziała że na objawy pcos dobra jest antykoncepcja, ja jej mówię że odpada bo staramy się o dziecko z mężem a ona na to: ooo szkoda że akurat teraz zaczęli się Państwo starań... to jej odpowiedziałam że gdyby nie starania to byłabym zdrowa bo bym się nie badała, nie stresowala i żyła spokojnie w blogiej nieświadomości że coś mi może dolegac :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin powiedziala ze 30% moze byc winy kobiety... 30% moze byc faceta 30% obojga a 10% to te niewyjaśnione...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Też tak macie czasami, że aż Cię roznosi od środka z pragnienia ciąży i bobasa A nic nie można więcej zrobić? :D

    Bardzo często ;) ja już zaczynam cierpieć na chorobę afektywną dwubiegunową :P hahaha raz jestem pełna optymizmu i się cieszę, że się staramy, a kolejnego dnia mam depresję i najchętniej bym z domu nie wyszła :P łapiemy się wszystkiego a nic nie pomaga. Boję się najbardziej na świecie, że może się już nie udać, bo zawsze marzyłam o 3 dzieci, potem o wnukach, o ciepłym domu, wielkiej rodzinie... ;)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- wszystko siedzi w głowie :) zdrowi ludzie nie mogą zajść w ciąże, a ci którzy się nie badają i nie stresuja (a tak naprawdę coś jest nie tak typu właśnie problemy z tarczycą, pcos itp) zachodzą od razu i dopiero później już w ciąży się dowiadują że np coś jest nie tak, za wysokie tsh, za mały progesteron itp dlatego najlepiej jest wyluzować, ale wiadomo łatwo mówić a zrobić cholernie ciężko :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Bardzo często ;) ja już zaczynam cierpieć na chorobę afektywną dwubiegunową :P hahaha raz jestem pełna optymizmu i się cieszę, że się staramy, a kolejnego dnia mam depresję i najchętniej bym z domu nie wyszła :P łapiemy się wszystkiego a nic nie pomaga. Boję się najbardziej na świecie, że może się już nie udać, bo zawsze marzyłam o 3 dzieci, potem o wnukach, o ciepłym domu, wielkiej rodzinie... ;)
    Je tak samo :) A jeszcze jak już wspominałam mój mąż jest 5 lat starszy więc tym bardziej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A blokada psychiczna to jednak najgorsze co moze byc wedlug mnie...
    Ciezko sie odblokowac...
    Ale mam pomysl xD
    Mezowie niech nacisna magiczny guzicz3k xD

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    U nas wychodzi na to, że też jesteśmy zdrowi.
    Mąż ma nasienie w porządku ( teraz musimy skontrolować, bo przez 3 tyg brał antybiotyk), ja mam owulacje, hormony książkowe i też ciąży nie ma tyle czasu :/

    A myślałaś, żeby zrobić test na wrogi śluz? Tak czasami myślę, że może w tym jest przyczyna. A żaden z lekarzy nic o tym nie wspomina :/

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Bardzo często ;) ja już zaczynam cierpieć na chorobę afektywną dwubiegunową :P hahaha raz jestem pełna optymizmu i się cieszę, że się staramy, a kolejnego dnia mam depresję i najchętniej bym z domu nie wyszła :P łapiemy się wszystkiego a nic nie pomaga. Boję się najbardziej na świecie, że może się już nie udać, bo zawsze marzyłam o 3 dzieci, potem o wnukach, o ciepłym domu, wielkiej rodzinie... ;)
    My teraz wybieramy projekt domu i czasem się łapie na myślach że po co nam dom jak może tak wyjdzie że w ogóle nie będziemy mieć dzieci :( bez rodziny życie nie ma sensu tak naprawdę :( ale na pewno się kiedyś uda ;) i trzeba w to wierzyć CAŁY CZAS :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Je tak samo :) A jeszcze jak już wspominałam mój mąż jest 5 lat starszy więc tym bardziej ;)
    5 lat starszy to nie znaczy ze nie moze splodzic maluszka :-)
    Wgl w niego nie wierzysz heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    My teraz wybieramy projekt domu i czasem się łapie na myślach że po co nam dom jak może tak wyjdzie że w ogóle nie będziemy mieć dzieci :( bez rodziny życie nie ma sensu tak naprawdę :( ale na pewno się kiedyś uda ;) i trzeba w to wierzyć CAŁY CZAS :D
    My mamy w mieszkaniu pokój który miał być dziecięcy teraz nawet już boję się co tak nazywać :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny- wszystko siedzi w głowie :) zdrowi ludzie nie mogą zajść w ciąże, a ci którzy się nie badają i nie stresuja (a tak naprawdę coś jest nie tak typu właśnie problemy z tarczycą, pcos itp) zachodzą od razu i dopiero później już w ciąży się dowiadują że np coś jest nie tak, za wysokie tsh, za mały progesteron itp dlatego najlepiej jest wyluzować, ale wiadomo łatwo mówić a zrobić cholernie ciężko :(

    Dlatego trzeba jechać do Energylandii się odstresować! :D

    Malwa13, MissKathy92, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    5 lat starszy to nie znaczy ze nie moze splodzic maluszka :-)
    Wgl w niego nie wierzysz heh
    Nie nie nie :D chodzi mi tylko o to żeby dzieci miały młodego ojca więc mi spieszno :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 5cs czy 10cs wy sie juz zamartwiacie... Po co sie stresujecie niepotrzebnie... Ja przy 42cs mam optymizmu pelno i wiem ze kiedys nawet na starosc nam sie uda :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 19:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Nie nie nie :D chodzi mi tylko o to żeby dzieci miały młodego ojca więc mi spieszno :D
    Oj wiem hehe to tak na rozluznienie mialo byc hehe

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    My teraz wybieramy projekt domu i czasem się łapie na myślach że po co nam dom jak może tak wyjdzie że w ogóle nie będziemy mieć dzieci :( bez rodziny życie nie ma sensu tak naprawdę :( ale na pewno się kiedyś uda ;) i trzeba w to wierzyć CAŁY CZAS :D

    My też patrzymy na projekty :) myślimy, żeby za rok się budować już i patrzymy pod kątem dzieci :) jak to będzie, czy się pomieścimy, czy będzie im pasować taki pokój ;) Musi się udać koniec kropka. Chociaż czasem nachodzą nas obawy to i tak nigdy się nie poddamy, bo jesteśmy wojowniczki <3

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    My mamy w mieszkaniu pokój który miał być dziecięcy teraz nawet już boję się co tak nazywać :)
    I to będzie pokój dziecięcy :D jeszcze za mało miejsca będzie w mieszkaniu dla dzieci :D zobaczysz

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    I to będzie pokój dziecięcy :D jeszcze za mało miejsca będzie w mieszkaniu dla dzieci :D zobaczysz
    Oby !!! <3 Na razie psinka tam mieszka jak idziemy do pracy :D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ