X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Jakiś koleś do Jaworzna przyjeżdża i przyjmuje i daje w cenie zioła.( Jaworzno koło Katowic) mogę się dowiedzieć czy gdzieś jeszcze nie przyjmuję

    To dowiedz się jeśli możesz :) mi do Katowic daleko :P

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy mieszkanie z MDM by mieć gdzie mieszkać. I mamy jeden malutki pokój ale chcemy mieć 4 dzieci. Jak będzie jedno to też będę szczęśliwa. A jak będzie ich więcej to się przeprowadzimy będziemy więcej kredytu płacić bo to rodzina. A dla rodziny robi się wszystko

    Ania95, Applejoy, MissKathy92, Malwa13 lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    My kupiliśmy mieszkanie z MDM by mieć gdzie mieszkać. I mamy jeden malutki pokój ale chcemy mieć 4 dzieci. Jak będzie jedno to też będę szczęśliwa. A jak będzie ich więcej to się przeprowadzimy będziemy więcej kredytu płacić bo to rodzina. A dla rodziny robi się wszystko

    O tak <3

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Od wczoraj boli mnie po bokach (w 1 ciąży tak miałam na początku),ale nie przez cały czas, ale łapie mnie dość często, czasami mnie boli jak na miesiączkę, ale lekko, kłucie jajników mam często i jak sikam, to ten mocz jest taki bardzo żółty albo lekko zielony, czy ja zgłupiałam i doszukuję się objawów?? Czy któraś może mnie kopnąć w tyłek?? xD

    To chyba za wcześnie jeszcze na objawy ;) masz do testowania jeszcze 13 dni. A jesteś po owulacji? Ten mocz może być np. od odwodnienia. Ile pijesz litrów? :)

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja skończyłam studia i jestem teraz co miesiąc o 400 zł bogatsza, więc postanowiłam, że może to iść na lekarzy skoro wcześniej dawałam radę :D
    Ale to prawda, że koszty są ogromne...


    Co studiowałaś Aniu?
    Dziewczyny trzymajcie w poniedziałek za tydzień kciuki bo bronię magistra :)

    Phia, MissKathy92, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To chyba za wcześnie jeszcze na objawy ;) masz do testowania jeszcze 13 dni. A jesteś po owulacji? Ten mocz może być np. od odwodnienia. Ile pijesz litrów? :)
    Dzisiaj jest 16dc, powinnam być po owulce już, cykle mam 27-31. Nie zwracam uwagi ile piję, ale pewnie z 2 litry dziennie, różnie

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Co studiowałaś Aniu?
    Dziewczyny trzymajcie w poniedziałek za tydzień kciuki bo bronię magistra :)
    Bd kciukasy trzymane :-)

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Miss, a jak Twój pasek św. Dominika? Nosisz go cały czas przy sobie? Ja mam na ramie łóżka zawieszony i do modlitwy go biorę do ręki. Ja z jednej strony trzymam, a z drugiej mąż i tak się modlimy wspólnie :) próbowałam na brzuchu nosić, ale strasznie nie wygodnie :/ mam nadzieję, że sama wiara wystarczy.


    A gdzie go zalatwialyscie Miss i Ania? :) ja może tez bym spróbowała.. :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moja gin powiedziala ze 30% moze byc winy kobiety... 30% moze byc faceta 30% obojga a 10% to te niewyjaśnione...
    Mi to samo mowil moj ginekolog

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mi to samo mowil moj ginekolog
    Czasami cos w tym jest

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Co studiowałaś Aniu?
    Dziewczyny trzymajcie w poniedziałek za tydzień kciuki bo bronię magistra :)

    Filologię hiszpańską :)
    Trzymam kciuki :*

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A gdzie go zalatwialyscie Miss i Ania? :) ja może tez bym spróbowała.. :)

    Napisałam do sióstr dominikanek z krótką historią moją i prośbą o pasek. Tydzień później już go miałam :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 dni o 7 rano te siostry będą się modlić w naszej intencji :D jeju, będę się modlić razem z nimi.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy trzymam kciuki:) ja niedawno bronilam inzyniera:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 mi ginekolog mowil ze u zdrowej pary ciaza powinna byc maksymalnie do roku czasu:) u Was 9cs wiec macie jeszcze czas:)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A gdzie go zalatwialyscie Miss i Ania? :) ja może tez bym spróbowała.. :)
    Ja tak samo jak Ania napisałam maila do sióstr Dominikanek, opisałam swoją historię, podałam adres i po kilku dniach już go miałam na brzuszku ;)

    Powodzenia na obronie ;) kciuki zapewnione :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ania95 mi ginekolog mowil ze u zdrowej pary ciaza powinna byc maksymalnie do roku czasu:) u Was 9cs wiec macie jeszcze czas:)

    No w sumie mamy :) ciekawe jak oni to liczą... Czy do 12 cykli czy do 12 miesięcy. Jak pełen rok to mamy czas do grudnia :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Za 3 dni o 7 rano te siostry będą się modlić w naszej intencji :D jeju, będę się modlić razem z nimi.
    Ja tak samo <3 akurat będę szła do pracy to pomodle się :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja tak samo <3 akurat będę szła do pracy to pomodle się :)

    Dziękuję Ci kochana z całego serca! <3 ja wspomnę o Tobie w modlitwie dzisiejszej :) by się przydał ten wątek modlitewny co kiedyś był :P niestety już zapomniany. Mało kto tam się udziela.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie modle codziennie o to zeby mi sie udalo i wam... Zawsze was wspominam od kiedy jestem na forum... Bo wciagacie jak kokaina xD
    Modle sie bez paseczka bo od niedawna o nim wiem... I nawet nir myslalam zeby napisac o niego

    MissKathy92, Ania95 lubią tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ