X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Wlasnie tak sie zastanawiam...
    Od 3-4 dni mam temp. 36.7-36.8.. Po ovu spadla na 1 dzien...
    Wyżyna mi sie 8 chyba dlatego tak ta temp. Wyzsza... Co sadzicie??
    Po ovu sa nizsze temp czy wyzsze?? Bo juz zglupialam
    Po ovulacje wyższe temperatury. Mi jak się 8ka wyzynala nie zauważyłam wyższej temperatury, miałam za to szczekoscisk i nie mogłam parę dni nic jesc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie za ja ostatnio nawet zaczelam do kosciola chodzic...wczesniej nie chodzilam. Ale to nie dlatego ze nie wierze w Boga. Bo wierze. Ale nie podobalo mi soe zachowanie naszego ksiedza i sie troche zrazilam do kosciola. Ale odkad mamy problemy to chodze. Nie dla ksiedza. Dla Boga. I dla tego aby Nam pomogl.

    MissKathy92, Ania95, Applejoy, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziękuję Ci kochana z całego serca! <3 ja wspomnę o Tobie w modlitwie dzisiejszej :) by się przydał ten wątek modlitewny co kiedyś był :P niestety już zapomniany. Mało kto tam się udziela.
    Ja zawsze wspominam o wszystkich naszych staraczkach w modliwie codziennej <3 modlę się za pomyślność wizyt i nieustającą wiarę, żeby żadnej jej nie zabrakło nigdy :)
    Ja nawet nie wiedziałam że był tu wątek modlitewny :/

    Malwa13, Ania95 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze kazda ktora odmawia modlitwe ... Taka po swojemu czy taka z paseczka powinna wspominac o kobietkach z naszego forum.. ❤

    milea.26, Malwa13, Ania95 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    No w sumie mamy :) ciekawe jak oni to liczą... Czy do 12 cykli czy do 12 miesięcy. Jak pełen rok to mamy czas do grudnia :)
    Mi tlumaczyl ze do roku czasu. Kalendarzowego roku. Nie na ilosc cykli.

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Po ovulacje wyższe temperatury. Mi jak się 8ka wyzynala nie zauważyłam wyższej temperatury, miałam za to szczekoscisk i nie mogłam parę dni nic jesc :)
    A pytam bo pierwsze mierzenie temp. :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piszecie własnie o psychice jak Ona działa i oczywiście, prawdopodobnie u mnie winna ta prolaktyna, ale.. Czy nie dziwne jest to że jak zalapuje teraz te ciążę.. I mam wykres to przez 4 dni temp idealna.. Która ma się utrzymywać jak to w ciąży, 4 dnia tych temp robię zawsze test.. Wychodzi pozytywny, i łapie taki stres że od razu poronienie.
    Ciekawe ile w tym moja głowa a ile ciałko odrzuca zarodek. I ciekawe czy to jakby była wpadka o której bym nie wiedziała to czy by się utrzymała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 19:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A pytam bo pierwsze mierzenie temp. :-)
    Kochana po owulacji muszą być co najmniej 3 wyższe temperatury. Idzie.. Idzie w górę, a potem albo sobie stoi... Albo delikatnie spada... Ale owulacja jest wyraźna :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mysle ze kazda ktora odmawia modlitwe ... Taka po swojemu czy taka z paseczka powinna wspominac o kobietkach z naszego forum.. ❤
    Dokładnie tak <3 kiedyś moje przyjaciółki się modlily o znalezienie dobrych mężów dla siebie i innych z grupy i teraz wszystkie mają super chłopaków :) taka modlitwa- nie tylko za siebie ale też za innych- może zdziałać cuda <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Tak piszecie własnie o psychice jak Ona działa i oczywiście, prawdopodobnie u mnie winna ta prolaktyna, ale.. Czy nie dziwne jest to że jak zalapuje twarz te ciążę.. I mam wykres to przez 4 dni temp idealna.. Która ma się utrzymywać jak to w ciąży, 4 dnia tych temp robię zawsze test.. Wychodzi pozytywny, i łapie taki stres że od razu poronienie.
    Ciekawe ile w tym moja głowa a ile ciałko odrzuca zarodek. I ciekawe czy to jakby była wpadka o której bym nie wiedziała to czy by się utrzymała.
    Uuu tego nie wiemy... Ale kto wie stres dziala bardzo na czlowieka. Na tego malenkiego tez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    My kupiliśmy mieszkanie z MDM by mieć gdzie mieszkać. I mamy jeden malutki pokój ale chcemy mieć 4 dzieci. Jak będzie jedno to też będę szczęśliwa. A jak będzie ich więcej to się przeprowadzimy będziemy więcej kredytu płacić bo to rodzina. A dla rodziny robi się wszystko
    My kupiliśmy mieszkanie bo działki drogie i kredytu by nie starczyło ale za parę lat może się uda I dom wybudować:) A jak nie to nic, byle razem być <3

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja sie modle codziennie o to zeby mi sie udalo i wam... Zawsze was wspominam od kiedy jestem na forum... Bo wciagacie jak kokaina xD
    Modle sie bez paseczka bo od niedawna o nim wiem... I nawet nir myslalam zeby napisac o niego

    Phia zaskoczyłaś mnie :D <3 dziękuję kochana :* jesteś niesamowita, że o nas pamiętasz :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja zawsze wspominam o wszystkich naszych staraczkach w modliwie codziennej <3 modlę się za pomyślność wizyt i nieustającą wiarę, żeby żadnej jej nie zabrakło nigdy :)
    Ja nawet nie wiedziałam że był tu wątek modlitewny :/

    Kochana jesteś :*
    Był wątek Nowenna staraczek :D wszystkie modliły się za siebie i inne staraczki na tym wątku :) w ogóle piękna historia założycielki. Odszukaj ten wątek i poczytaj :)

    Malwa13, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dokładnie tak <3 kiedyś moje przyjaciółki się modlily o znalezienie dobrych mężów dla siebie i innych z grupy i teraz wszystkie mają super chłopaków :) taka modlitwa- nie tylko za siebie ale też za innych- może zdziałać cuda <3

    Ja też się modliłam o dobrego męża :D chyba taki mi się trafił ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Kochana po owulacji muszą być co najmniej 3 wyższe temperatury. Idzie.. Idzie w górę, a potem albo sobie stoi... Albo delikatnie spada... Ale owulacja jest wyraźna :)
    To ja czegos nie kumam. Test owulacyjny mi pokazal ovu na 16dc bo 17dc wyszlo blade... A apka ta wasza mi pokazala na 18dc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja też się modliłam o dobrego męża :D chyba taki mi się trafił ;)
    Ja tez i wierzcie lub nie, ale nie mogłam sobie wymarzyc lepszego! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 20:13

    Ania95, Applejoy, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Phia zaskoczyłaś mnie :D <3 dziękuję kochana :* jesteś niesamowita, że o nas pamiętasz :D
    Bo ja nie mysle tyle o sb co o innych :}

    Ania95, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To ja czegos nie kumam. Test owulacyjny mi pokazal ovu na 16dc bo 17dc wyszlo blade... A apka ta wasza mi pokazala na 18dc...
    Test pokazuje że owulacja nastąpi w ciągu 12-32h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne że miałam negatywne wyraźne testy potem kolejny że kreski chyba takie same więc pozytyw i teraz codziennie testy są takie same od 3 dni A temp nadal niska?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Test pokazuje że owulacja nastąpi w ciągu 12-32h
    Oooo ale gapciuch ze mnie... Tego nie doczytałam:-)

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ