X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My też patrzymy na projekty :) myślimy, żeby za rok się budować już i patrzymy pod kątem dzieci :) jak to będzie, czy się pomieścimy, czy będzie im pasować taki pokój ;) Musi się udać koniec kropka. Chociaż czasem nachodzą nas obawy to i tak nigdy się nie poddamy, bo jesteśmy wojowniczki <3
    My też planujemy na przyszły rok :D dużo pokoi musi być bo dzieciaczki nam się nie pomieszczą :D bo przecież jesteśmy mega płodne to i dzieciaków dużo będzie już niebawem :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, a jak Twój pasek św. Dominika? Nosisz go cały czas przy sobie? Ja mam na ramie łóżka zawieszony i do modlitwy go biorę do ręki. Ja z jednej strony trzymam, a z drugiej mąż i tak się modlimy wspólnie :) próbowałam na brzuchu nosić, ale strasznie nie wygodnie :/ mam nadzieję, że sama wiara wystarczy.

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My co miesiąc zadajemy sobie to pytanie "dlaczego? Przecież jesteśmy zdrowi" ;) nikt nam na to nie potrafi odpowiedzieć, nawet lekarze. Może zaliczamy się do tej niepłodności idiopatycznej :P dlatego ja naprawdę po roku starań zabieram męża i siebie do psychologa. Już chyba tam będzie dla nas ratunek ;)

    Nie śmiejemy się teraz, ale jakieś zioła chińskie? Koleżance i jej koleżance udało się zajść w ciążę. Sama jeszcze nie próbowałam ale to pewnie kwestia czasu

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    My też planujemy na przyszły rok :D dużo pokoi musi być bo dzieciaczki nam się nie pomieszczą :D bo przecież jesteśmy mega płodne to i dzieciaków dużo będzie już niebawem :D

    Hahaha :D oczywiście, że jesteśmy mega płodne :D <3
    My patrzymy na projekty gdzie są 4 sypialnie (3 dla dzieci i 1 dla nas), ale ciężko o idealny projekt. Chyba będziemy musieli zrobić własny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę domów dziewczyny :) fajnie że wasze dzieci będą miały oddzielne pokoje nasze może kiedyś też :D
    Może też powinniśmy się z mężem razem modlić choć wolimy osobno w sumie :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Nie śmiejemy się teraz, ale jakieś zioła chińskie? Koleżance i jej koleżance udało się zajść w ciążę. Sama jeszcze nie próbowałam ale to pewnie kwestia czasu

    Co to za zioła? Chętnie wypróbuję :) jeśli pomogło komuś to bierę! :P

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Zazdroszczę domów dziewczyny :) fajnie że wasze dzieci będą miały oddzielne pokoje nasze może kiedyś też :D
    Może też powinniśmy się z mężem razem modlić choć wolimy osobno w sumie :)

    Nieważne czy razem czy osobno, byle z wiarą! :*

    Malwa13, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    My mamy w mieszkaniu pokój który miał być dziecięcy teraz nawet już boję się co tak nazywać :)

    Też mam taki pokój teraz jestem t graciarnia. A bardzo bym chciała żeby rowery poszły do piwnicy i te brzydkie stare meble wymienić na łóżeczko i kolorowe zasłony...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Miss, a jak Twój pasek św. Dominika? Nosisz go cały czas przy sobie? Ja mam na ramie łóżka zawieszony i do modlitwy go biorę do ręki. Ja z jednej strony trzymam, a z drugiej mąż i tak się modlimy wspólnie :) próbowałam na brzuchu nosić, ale strasznie nie wygodnie :/ mam nadzieję, że sama wiara wystarczy.
    Ja narazie noszę na brzuchu ale faktycznie trochę nie wygodnie :/ na noc pod poduszką kładę :) ale tak myślę żeby przez czas starań nosić przy sobie po prostu a jak już się uda to cała ciąże brzuszek przepasac <3
    Najważniejsza modlitwa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 19:20

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne z Was dziewczyny :* na pewno Wam się uda, nam! :)

    Ania95, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Po 5cs czy 10cs wy sie juz zamartwiacie... Po co sie stresujecie niepotrzebnie... Ja przy 42cs mam optymizmu pelno i wiem ze kiedys nawet na starosc nam sie uda :-)

    A co z Tobą że Wam nie wychodzi, jeśli można spotkać? Nie chcę kartkować do początku początków;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Hahaha :D oczywiście, że jesteśmy mega płodne :D <3
    My patrzymy na projekty gdzie są 4 sypialnie (3 dla dzieci i 1 dla nas), ale ciężko o idealny projekt. Chyba będziemy musieli zrobić własny :D
    Haha my też taki patrzymy :D taki żeby była sypialnia plus dwa pokoje i garderoba z której w razie czego można będzie zrobić pokój dla trzeciego maluszka :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Też mam taki pokój teraz jestem t graciarnia. A bardzo bym chciała żeby rowery poszły do piwnicy i te brzydkie stare meble wymienić na łóżeczko i kolorowe zasłony...
    U mnie to samo. Stare meble i graty :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja narazie noszę na brzuchu ale faktycznie trochę nie wygodnie :/ na noc pod poduszką kładę :) ale tak myślę żeby przez czas starań nosić przy sobie po prostu a jak już się uda to cała ciąże brzuszek przepasac <3
    Najważniejsza modlitwa <3

    Ja na początku nosiłam w torebce, ale potem zapominałam o modlitwie, bo nie widziałam tego paska :P teraz jak leży na ramie łóżka to nie ma opcji, żebym go nie zauważyła :D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Zazdroszczę domów dziewczyny :) fajnie że wasze dzieci będą miały oddzielne pokoje nasze może kiedyś też :D
    Może też powinniśmy się z mężem razem modlić choć wolimy osobno w sumie :)
    Mój mąż ma ambicje żeby każdy dzieciak miał swój pokój bo on z siostrą w jednym mieszkał do swojej 18- a siostra 3 lata młodsza :D więc powiedział że co jak co ale dla dzieci dom wybuduje :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Fajne z Was dziewczyny :* na pewno Wam się uda, nam! :)

    Malwa, to z Ciebie fajna dziewczyna :* gdyby nie to forum i Wy, to kiepsko by ze mną było :P

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Co to za zioła? Chętnie wypróbuję :) jeśli pomogło komuś to bierę! :P

    Jakiś koleś do Jaworzna przyjeżdża i przyjmuje i daje w cenie zioła.( Jaworzno koło Katowic) mogę się dowiedzieć czy gdzieś jeszcze nie przyjmuję

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj boli mnie po bokach (w 1 ciąży tak miałam na początku),ale nie przez cały czas, ale łapie mnie dość często, czasami mnie boli jak na miesiączkę, ale lekko, kłucie jajników mam często i jak sikam, to ten mocz jest taki bardzo żółty albo lekko zielony, czy ja zgłupiałam i doszukuję się objawów?? Czy któraś może mnie kopnąć w tyłek?? xD

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tak sie zastanawiam...
    Od 3-4 dni mam temp. 36.7-36.8.. Po ovu spadla na 1 dzien...
    Wyżyna mi sie 8 chyba dlatego tak ta temp. Wyzsza... Co sadzicie??
    Po ovu sa nizsze temp czy wyzsze?? Bo juz zglupialam

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Też mam taki pokój teraz jestem t graciarnia. A bardzo bym chciała żeby rowery poszły do piwnicy i te brzydkie stare meble wymienić na łóżeczko i kolorowe zasłony...

    Niedługo będziesz wymieniać wszystko i podporządkowywać pod nowego członka rodziny :*

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ