X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4883b6aa9902.jpg

    Chyba trzeba wierzyć nawet cień cieni, przeterminowany czy jakikolwiek! :)
    to to piękna krecha jest <3 gratulacje :) a ile to dni po owu? :)
    nie wiem jak to jest, jak nie byłam w ciąży to nic się mi nigdy nie pojawiło nawet po kilku godzinach, więc jeśli pojawia się coś różowego to można wierzyć! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro idź na betę i będzie pewność :) Czy ja dobrze kojarzę, że to Wasz pierwszy cykl starań?

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo :)
    Żeby nie było, wczoraj test (25mU) po kwadransie wyglądał tak:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff30d4fcc665.jpg

    Dzisiejszy poranny wyglądał jak urojenia (10mU) :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ee81269920a.jpg

    No a ten z posta wyżej wieczorny 25mU zrobiony po to by napić się winka :)

    Agg tak to pierwszy cykl :) jutro na betę z duszą na ramieniu, oby to nie był sen:)

    KarmeLoVe, Daffi lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    12dpo :)
    Żeby nie było, wczoraj test (25mU) po kwadransie wyglądał tak:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff30d4fcc665.jpg

    Dzisiejszy poranny wyglądał jak urojenia (10mU) :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ee81269920a.jpg

    No a ten z posta wyżej wieczorny 25mU zrobiony po to by napić się winka :)

    Agg tak to pierwszy cykl :) jutro na betę z duszą na ramieniu, oby to nie był sen:)

    ten dzisiejszy to zółty bobo test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW!!! TO SZCZĘŚCIARA Z CIEBIE!!!!!!!! PIĘKNIE!!! Jutro po becie myślę będzie można gratulować :):):)

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    ten dzisiejszy to zółty bobo test?
    Dzisiejsze dwa to bobo test duo- w pakiecie był strumieniowy i płytkowy :) e promocji za 15 były :) a wczorajszy to quixx :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Dzisiejsze dwa to bobo test duo- w pakiecie był strumieniowy i płytkowy :) e promocji za 15 były :) a wczorajszy to quixx :)
    mi bobo test też pokazał jako pierwszy kreske ładną, a na nawet czulszych testach prawie nic nie było ;)

  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tutaj nowa i przepraszam jeśli trafiłam na zły wątek. Chciałam się dowiedzieć czy objawy zapłodnienia 10-11 dni po owulacji są możliwe? Moje cykle są regularne 30 dniowe, z partnerem stosujemy stosunek przerywany więc ciąży nie wykluczam. Odnoście objawów to są powiększone i bolesne piersi, ból do wytrzymania, brodawki czasami mają ciemniejszy kolor, widoczne są żyły na piersiach i dekolcie, wzdęcia, raz zdarzyło mi się mieć zgagę, od czasu do czasu czuje ukłucie w lewym jajniku, częściej biegam do toalety. Dzisiaj zdarzyło mi się popłakać z powodu swojego wyglądu gdzie wcześniej mi się to nie zdarzało. Nie nastawiam się jakoś szczególnie, ale nie ukrywam, że z bobasa bym się bardzo cieszyła. Myśle, że na test jeszcze za wcześnie i wole poczekać na dzień spodziewanej @. Choruje na niedoczynnosc tarczycy, ale nie wiem czy tak hormony mogą płatać mi figle. Czy ktoś miał już taki przypadek? Proszę o odpowiedzi :)

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:28

    Domi_tur lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Witam jestem tutaj nowa i przepraszam jeśli trafiłam na zły wątek. Chciałam się dowiedzieć czy objawy zapłodnienia 10-11 dni po owulacji są możliwe? Moje cykle są regularne 30 dniowe, z partnerem stosujemy stosunek przerywany więc ciąży nie wykluczam. Odnoście objawów to są powiększone i bolesne piersi, ból do wytrzymania, brodawki czasami mają ciemniejszy kolor, widoczne są żyły na piersiach i dekolcie, wzdęcia, raz zdarzyło mi się mieć zgagę, od czasu do czasu czuje ukłucie w lewym jajniku, częściej biegam do toalety. Dzisiaj zdarzyło mi się popłakać z powodu swojego wyglądu gdzie wcześniej mi się to nie zdarzało. Nie nastawiam się jakoś szczególnie, ale nie ukrywam, że z bobasa bym się bardzo cieszyła. Myśle, że na test jeszcze za wcześnie i wole poczekać na dzień spodziewanej @. Choruje na niedoczynnosc tarczycy, ale nie wiem czy tak hormony mogą płatać mi figle. Czy ktoś miał już taki przypadek? Proszę o odpowiedzi :)
    Twoje objawy to dla mnie normalka przed @.
    Nie porownuj objawów z innymi. Bo u jednej to objawy @ a u innej ciazy.

  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Twoje objawy to dla mnie normalka przed @.
    Nie porownuj objawów z innymi. Bo u jednej to objawy @ a u innej ciazy.

    Może i tak, ale ja nigdy przed @ nie miałam aż takich objawów. 3 dni przed miałam straszne bóle brzucha i to był jedyny objaw @. Teraz mam te objawy, a bólu brzucha brak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze cały dzień próbuje się dodzwonić do laboratorium i dowiedzieć się o krzywą glukozową insulinową ale nikt tam nie odbiera napisałam e-maila ale nie wiem kiedy mi odpiszą

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Może i tak, ale ja nigdy przed @ nie miałam aż takich objawów. 3 dni przed miałam straszne bóle brzucha i to był jedyny objaw @. Teraz mam te objawy, a bólu brzucha brak.

    Zrób po prostu test, bo my Ci nie powiemy czy jesteś w ciąży. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Może i tak, ale ja nigdy przed @ nie miałam aż takich objawów. 3 dni przed miałam straszne bóle brzucha i to był jedyny objaw @. Teraz mam te objawy, a bólu brzucha brak.


    Ja miałam te wszystkie objawy zarówno przed okresem jak i w ciąży ;). Ale nie w każdym cyklu się pojaiały a mimo to w każdym dopatrywałam się ciąży. Jak nie zrobisz testu to się nie dowiesz. Mi pozytyw wyszedł w 8dpo.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:25

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:28

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 124,27 :) :) :)

    Aaaa nie wierzę, że to się dzieje naprawdę :)

    Malwa133, Phia, Esti, Daffi, KarmeLoVe, madzikow, MissKathy92, najra88 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Dziewczyny, beta 124,27 :) :) :)

    Aaaa nie wierzę, że to się dzieje naprawdę :)
    Gratulacje, wszystkiego dobrego!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Coraz bliżej do wyjścia z pracy i coraz bardziej się stresuję wizytą :) Ciekawa jestem czy po mojej dawce Clo coś ruszyło... dzisiaj 12 dc później pewnie w środę następna wizyta... Najgorsze dojazdy ale co zrobić jak na miejscu nie ma sensownych lekarzy...
    Abi trzymam kciuki z calych sił za piekna owulacje :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 16:25

  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Powiem szczerze że ja prawie co cykl mam jakis nowy objaw, ktorego wczesniej nie miałam. A tak naprawde to pewnie mialam tylko nie zwracalam na to takiej uwagi, bo nie liczyłam na ciążę. Psychika tez potrafi platac figle. Niemniej jednak powidzenia :) rób test :)


    Poczekam do dnia spodziewanej @. :) Dziękuje :)

‹‹ 943 944 945 946 947 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ