X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny, mój lekarz endo-gin twierdzi że dupek blokuje owulacje i trzeba go zaczynać brać dopiero po potwierdzonym pęknięciu pęcherzyka.
    Ja miałam psikusa od losu w sylwestra, bo laboratorium było zamknięte i nie zrobiłam bety :( dziś 39dc, @ czy plamienia brak. Pojadę chyba jutro przed południem na krew, bo żadnych testów w domu nie mam, a nie chcę sobie robić zbędnych nadziei.

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pierwszy dzień z 7-u z czekaniem prawie za mną! Jeszcze tylko 6.. (oby!) i upragniony prezent na urodziny.. Teraz tylko żebym wytrwała w czekaniu i się nie nakręcała.. Trzymajcie mocno kciuki!!! Lajni85 a Ty jak się czujesz? Też już bliziutko do "Twojego terminu" :)

    Esti, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Hejka Dziewczyny, mój lekarz endo-gin twierdzi że dupek blokuje owulacje i trzeba go zaczynać brać dopiero po potwierdzonym pęknięciu pęcherzyka.
    Ja miałam psikusa od losu w sylwestra, bo laboratorium było zamknięte i nie zrobiłam bety :( dziś 39dc, @ czy plamienia brak. Pojadę chyba jutro przed południem na krew, bo żadnych testów w domu nie mam, a nie chcę sobie robić zbędnych nadziei.
    Trzymam mocno kciuki!!! obyś weszła w Nowy Rok w dwupaku ;)

    madzikow lubi tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie faktycznie najgorsze, ale tym razem mam w głowie, że nie mogło się udać w miesiącu, kiedy olałam wszystkie leki... także pozostaję przy myśli, że źle zrobiłam odstawiając leki i mój organizm sam wydłużył sobie cykl tak, jak to bywało jeszcze nie tak dawno temu ;-)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow- nigdy nie mów nigdy.. Ale to czekanie to faktycznie jest najgorsze.. Z jednej strony jest taka nadzieja, ale też z tyłu głowy, że może być guzik z tego wszystkiego.. A też ciężko jakoś o tym nie myśleć, a jak człowiek myśli, to i czas się dłuży..

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Hejka Dziewczyny, mój lekarz endo-gin twierdzi że dupek blokuje owulacje i trzeba go zaczynać brać dopiero po potwierdzonym pęknięciu pęcherzyka.
    Ja miałam psikusa od losu w sylwestra, bo laboratorium było zamknięte i nie zrobiłam bety :( dziś 39dc, @ czy plamienia brak. Pojadę chyba jutro przed południem na krew, bo żadnych testów w domu nie mam, a nie chcę sobie robić zbędnych nadziei.
    3mam kciuki za bete :) obiecujaco to wyglada :)

    madzikow lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:09

    Phia, Ag1988, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje najukochańsze Staraczki życzę Wam z całego serca, a obecnie z dwóch , aby w nowym roku każdej z Was udało się dojść do upragnionego celu!!! Niech się spełnią wszelkie Wasze marzenia, nawet te najbardziej skryte, a powodzenie gościło na każdej drodze Waszego życia! :*

    Konieczynka, Phia, Ag1988, Kaga, Lajni85, Applejoy, Esti lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow trzymam kciuki!!!

    Ag trzymam też kciuki za Ciebie!!! Ja się czuje średnio... Temp 37 na plusie, ból piersi i brzuch pod okres. Nie mam ochoty na alkohol i jestem strasznie osłabiona. I dzień bez narzekania jest dniem straconym :/ 5 stycznia kończę branie dupka i chyba 10 zacznę testować... Ale chyba nici z tego :/ a Ty jak się czujesz?

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele wieczorem i wczoraj było mi jakoś niedobrze, oczywiście Mąż już, że ciąża, ciąża.. A tak poza tym to dziś jakaś słabawa byłam no i jestem senna, ale to już jakiś czas - podejrzewam, że od tych wszystkich leków.. Także czekam cierpliwie jeszcze te 6 dni a potem beta (chyba że wcześniej przyjdzie okres).. A tak psychicznie to sama nie wiem.. nie chce na nic się nastawiać..

    A może u Ciebie zaskoczy teraz właśnie! oby!

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nie nastawiam i wątpie, że się udało... Wczoraj po 1 poszłam spać mimo, że impreza trwała do rana :/ pierwszy raz taka akcja, ale spanie było silniejsze ode mnie.. Może tak po tym Dupku... Jutro wracamy i wpadam znowu w wir pracy i codziennych obowiązków więc myślę, że wytrzymam do tego 10 :) mąż ma iść na badania 11 i cały czas liczy, że go ominą :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga co do bólu sutków to ja już nie wyrabiam... Nie da się wogole dotknąć i wszystko przeszkadza...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam życzę żeby Was badania dalsze ominęły ;) Mój to ten temat znowu przełożył na po moim hsg albo i po "nie wiem czym".. cóż zrobić..

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;* ja Wam też życzę! Wtedy wszystkie badania będą niepotrzebne!!!

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:10

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz miałam po podaniu pregnylu, ale w tym cyklu to jest tragedia... Wczoraj oprócz 2 grzańcow wypitych na stoku, to wypiłam pół butelki martini rozcieńczonego wodą...

    My też rano byliśmy na śniadaniu, potem spacer, leniuchowanie, obiad, znowu lenistwo i poszliśmy na pizze... Ale nie miałam na nią nawet ochoty. Pms pełną parą!!!

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z duphastonem to co lekarz to opinia. W moim przypadku nie blokował owulacji. Moja Gin tez twierdzi że nie blokuje a nawet przyśpiesza. Zadawałam takie pytanie też do eksperta na tym forum i też była odpowiedź że nie blokuje owulacji (mało wylewana i konkretna :P)
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/duphaston-a-owulacja,16431.html
    W moim przypadku cykl lipcowy miał 37dni - dupek od 16 do 25 czyli standard. Owulacja była 23dc.
    W sierpniu 15dc. cykl 29dni
    W wrzesniu i pażdzierniku 18dc, cykle po 32dni - potwierdzone przez USG i testy owu.
    Listopad znowu 15dc - pozytywny test owu
    W grudniu nie brałam i 18dc owulka 32dni cykl.

    Przed braniem dupka mialam cykle nawet 40dniowe.

    Tak było w moim przypadku. I myslę ze te późniejsze wprowadzenie dupka w cyklu ma za zadanie utrzymać ciąże przy niedomodze lutealnej. Moja Gin twierdzi że silna ciąża i tak się utrzyma. Ile w tym prawdy?

    Teraz jestem w tej najlepszej fazie cyklu, błogi spokój, do owulacji daleko, kończe okres, tylko bzykać się z radością. Ten cykl właściwie też spisałam na straty. Mąż walczy z paleniem, ja mu wciskam orzechy brazylijskie. Nawet zaczął sobie żartować że ta tabletka to na korzeń, a tamta to żeby żołnierzyki zapier..... Zapisał się sam z siebie do rodzinnego - chce morfologie zrobić i skierowanie do androloga. Aż nie wierzę bo zawsze to ja go musiałam zapisywać. Więc może z dwa trzy cykle i w końcu będę w dwupaku. Na Sylwestra koleżanka życzyła mi 500+ - nawet to sympatycznie zabrzmiało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 09:31

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć niestety w sylwestra byłam kierowca więc wypiłam 2 lampki wina i łyk szampana a potem nocny powrót. Do tego organizm psikusa mi płata i chyba po owulacji już jest. Więc teraz czekanie. Do tego jutro wizyta u endokrynologa z konsultacją krzywych i zobaczymy co dalej

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew pobrana, teraz czekanie na wynik co pokaże. U mnie zawsze beta przyciąga magicznie @ więc obojętne co będzie to się ucieszę;)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w niedziele jelitowka złapała i od tamtego czasu mam cały czas dyskomfort...
    Taka kluche w przełyku i te odbijanie...
    Zaczyna mnie to coRaz bardziej wkurzac D:

    Ja chyba w piątek lub poniedziałek wybiore się na upuszczenie krwi...
    Musze zerknac czy ta moja insulinka spadla hehe

‹‹ 995 996 997 998 999 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ