X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 27 listopada 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Róża, opowiedz coś więcej o swoich staraniach❤️ Starasz się o pierwsze, czy kolejne dziecko? Jak długo?

    Mam 38 lat! Mamy synka adoptowanego który ma 13 lat, córka 3 latka sama bez leków bez okresu zaszłam w ciąze i kolejna córka skończyła rok w sierpniu stymulacja clostilbegyt i inofolic w pierwszym cyklu się udało! Chcemy jeszcze jedno! W marcu 2019 poroniłam w 7 tygodniu! Cykle mam bardzo nieregularne! Chcielibyśmy jeszcze jedno jeżeli to możliwe! Już nie jestem mloda! Pierwsza ciąża jak miałam 35 lat! Tak więc dane mi w późniejszym wieku 🤗25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2019, 19:17

    Anamaya, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 27 listopada 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 😁

    Długi i intensywny dzień, dopiero weszliśmy do domu.
    Wizyta mega - lekarz cudowny.
    Tak w dużym skrócie - bede miała długi protokół z powodu endometriozy III stopnia. Dziś zaczynam zastrzyki w brzuch sama przez 4-6 tygodni, w zależności kiedy przyjdą wyniki z krwi. Bo robiliśmy Wszytskie potrzebne badania przed InVitro obdydwoje w Klinice plus kariotypy czyli dna. I na to sie najdłużej czeka. Jak beda wyniki to koniec zastrzyków i kolejna konsultacja - jak wyniki beda ok to zaczynamy stymulację w Styczniu jakoś i jeśli dobrze pójdzie to w styczniu bedzie juz wiadomo czy jest 👶🏻.
    Ale przed Nami masa badań, dużo czekania i uzbrojenia sie w cierpliwość.
    I kasę... bo dofinansowanie bedzie ale od Stycznia i nie na wszystko. Na dziś mamy zapłacone ok 2,5 tys - tylko za dzis.
    Ale damy radę. Juz mamy cel ☺️

    Nutka-2, Róża 1, Sisi27, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • Nutka-2 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 27 listopada 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam a ja myśle czy testować czy czekać do piątku obiady co prawda mam Zupełnie inne niż przed okresem . Ale boje się znowu załamać

  • Nutka-2 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 27 listopada 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Jestem 😁

    Długi i intensywny dzień, dopiero weszliśmy do domu.
    Wizyta mega - lekarz cudowny.
    Tak w dużym skrócie - bede miała długi protokół z powodu endometriozy III stopnia. Dziś zaczynam zastrzyki w brzuch sama przez 4-6 tygodni, w zależności kiedy przyjdą wyniki z krwi. Bo robiliśmy Wszytskie potrzebne badania przed InVitro obdydwoje w Klinice plus kariotypy czyli dna. I na to sie najdłużej czeka. Jak beda wyniki to koniec zastrzyków i kolejna konsultacja - jak wyniki beda ok to zaczynamy stymulację w Styczniu jakoś i jeśli dobrze pójdzie to w styczniu bedzie juz wiadomo czy jest 👶🏻.
    Ale przed Nami masa badań, dużo czekania i uzbrojenia sie w cierpliwość.
    I kasę... bo dofinansowanie bedzie ale od Stycznia i nie na wszystko. Na dziś mamy zapłacone ok 2,5 tys - tylko za dzis.
    Ale damy radę. Juz mamy cel ☺️


    Trzymam kciuki za dalsze powodzenia i niech nowy rok przyniesie wam najpiękniejsze prezent 😁

    Sisi27 lubi tę wiadomość

  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Hej dziewczyny ! Dawno mnie nie było :-) ale o to jestem :-) test wykonany dzisiaj negatywny @ brak ale znalazłam przyczynę tego wszystkiego.
    Jedyna rzecz która zmieniła się w tym cyklu to zaczęłam pić zioła ojca sroki i to jeszcze piłam źle 😱 zamiast jedną płaską łyżeczkę , sypalam 2 ( bardziej pomoże, głupia ja ) , czasami nawet piłam 2 herbaty wieczorem . Na dodatek powinno się je pić od 1 DC a ja zaczęłam od 5 DC. 😒 Teraz mam za swoje eksperymenty 😒
    Więc to żadna ciąża a moja własna głupota , mogę winić tylko siebie. Dlatego postanowiłam koniec z lekami i leczeniem na własną rękę. Chciałam dobrze a wyszło jak zwykle 😔


    Super, że wróciłaś! Przyro, że test negatywny, zwłaszcza że @ nadal nie ma... :/ Ale nie martw się, damy radę! Ten Cud na nas czeka, musimy być bardziej cierpliwe i wyluzowane :* I nie wiń siebie, to absolutnie nie Twoja wina tylko zwykły przypadek :)

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-2 wrote:
    Witam a ja myśle czy testować czy czekać do piątku obiady co prawda mam Zupełnie inne niż przed okresem . Ale boje się znowu załamać

    Trzymam mocno kciuki ✊❤️

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Jestem 😁

    Długi i intensywny dzień, dopiero weszliśmy do domu.
    Wizyta mega - lekarz cudowny.
    Tak w dużym skrócie - bede miała długi protokół z powodu endometriozy III stopnia. Dziś zaczynam zastrzyki w brzuch sama przez 4-6 tygodni, w zależności kiedy przyjdą wyniki z krwi. Bo robiliśmy Wszytskie potrzebne badania przed InVitro obdydwoje w Klinice plus kariotypy czyli dna. I na to sie najdłużej czeka. Jak beda wyniki to koniec zastrzyków i kolejna konsultacja - jak wyniki beda ok to zaczynamy stymulację w Styczniu jakoś i jeśli dobrze pójdzie to w styczniu bedzie juz wiadomo czy jest 👶🏻.
    Ale przed Nami masa badań, dużo czekania i uzbrojenia sie w cierpliwość.
    I kasę... bo dofinansowanie bedzie ale od Stycznia i nie na wszystko. Na dziś mamy zapłacone ok 2,5 tys - tylko za dzis.
    Ale damy radę. Juz mamy cel ☺️

    Wszystko na dobrej drodze trzeba walczyć a ja trzymam mocno kciuki ✊❤️🌹

    Anamaya lubi tę wiadomość

  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Cappucino - po prostu powiedziała, że maja kłopoty a później zaczęły się rozmowy dalsze jak było wiadomo, że i u mnie kolorowo nie będzie.

    Wyniki przygotowane, jutro wolny dzień i najważniejszy bo wizyta.

    Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)


    Cały dzień trzymam kciuki! :)

    Proszę, daj znać jak poszło :*

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Witajcie a ja czekam na wzrost temperatury może się doczekam🤔 🙂❤️

    25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png


    Witamy <3

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Dziewczyny jak Wasz dzień?


    Pracowity mimo wolnego dnia :)

    Cały dzień na polu w pietruszce, oj dzisiaj będzie mocne spanko! :D
    Dotleniłam się za wszystkie czasy :)


    A jak tam u Ciebie? Jak się masz? :)

    Jeśli któraś jest zainteresowana filmem "Nieplanowane", ale z napisami to proszę o znaki, bo mam to wrzucone na dysk Google :)

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Jestem 😁

    Długi i intensywny dzień, dopiero weszliśmy do domu.
    Wizyta mega - lekarz cudowny.
    Tak w dużym skrócie - bede miała długi protokół z powodu endometriozy III stopnia. Dziś zaczynam zastrzyki w brzuch sama przez 4-6 tygodni, w zależności kiedy przyjdą wyniki z krwi. Bo robiliśmy Wszytskie potrzebne badania przed InVitro obdydwoje w Klinice plus kariotypy czyli dna. I na to sie najdłużej czeka. Jak beda wyniki to koniec zastrzyków i kolejna konsultacja - jak wyniki beda ok to zaczynamy stymulację w Styczniu jakoś i jeśli dobrze pójdzie to w styczniu bedzie juz wiadomo czy jest 👶🏻.
    Ale przed Nami masa badań, dużo czekania i uzbrojenia sie w cierpliwość.
    I kasę... bo dofinansowanie bedzie ale od Stycznia i nie na wszystko. Na dziś mamy zapłacone ok 2,5 tys - tylko za dzis.
    Ale damy radę. Juz mamy cel ☺️


    O matko, dobrze, że będzie dofinansowanie! :) I jeszcze te zastrzyki .... Ale najważniejsze, że wszystko już jest jasne :) Ale przede wszystkim, że macie CEL :) Będę dalej trzymać mocno kciuki! <3

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-2 wrote:
    Witam a ja myśle czy testować czy czekać do piątku obiady co prawda mam Zupełnie inne niż przed okresem . Ale boje się znowu załamać

    Testujmy razem z rana w sobotę :D

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Mam 38 lat! Mamy synka adoptowanego który ma 13 lat, córka 3 latka sama bez leków bez okresu zaszłam w ciąze i kolejna córka skończyła rok w sierpniu stymulacja clostilbegyt i inofolic w pierwszym cyklu się udało! Chcemy jeszcze jedno! W marcu 2019 poroniłam w 7 tygodniu! Cykle mam bardzo nieregularne! Chcielibyśmy jeszcze jedno jeżeli to możliwe! Już nie jestem mloda! Pierwsza ciąża jak miałam 35 lat! Tak więc dane mi w późniejszym wieku 🤗25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png


    Róża ja też w przyszłości chciałabym adoptować dzidzię od kilku lat mam to w głowie. :D
    Będzie jeszcze jedno zobaczysz.

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi27 wrote:
    Pracowity mimo wolnego dnia :)

    Cały dzień na polu w pietruszce, oj dzisiaj będzie mocne spanko! :D
    Dotleniłam się za wszystkie czasy :)


    A jak tam u Ciebie? Jak się masz? :)

    Jeśli któraś jest zainteresowana filmem "Nieplanowane", ale z napisami to proszę o znaki, bo mam to wrzucone na dysk Google :)


    Ja z rana wstać nie mogę mimo przespanej nocy w pracy między 12-14 się rozbudzam i znów spadek... I hmmm no nie wiem dalej brak @ a temperaturę z rana 37.. może? haha

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi27 wrote:
    O matko, dobrze, że będzie dofinansowanie! :) I jeszcze te zastrzyki .... Ale najważniejsze, że wszystko już jest jasne :) Ale przede wszystkim, że macie CEL :) Będę dalej trzymać mocno kciuki! <3

    Trzymamy kciuki i to mocno. Ja bym nie mogła sobie sama zrobić zastrzyku normalnie mnie to przeraża... Ale jak musiałam się nauczyć krople wpuszczać do oczu i wyszło to i to by pewnie się udało.
    Cel jest i już niedługo spełnienie będzie:D

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 27 listopada 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackdeer - mój opis Twojej sytuacji jest taki - wyszła tęcza po długiej burzy! Ale się cieszę! Cały dzień czekałam na informacje i doczekałam się😍 Ale bym chciała żebyśmy się doczekały obie ciąż w przyszłych cyklach!! Kto wie, może nasze spotkanie tu nie było przypadkowe😍 co do kasy- jest to minus, ale z drugiej strony na co wydać, jak nie na spełnienie marzeń?❤️ Rany, będę czekać i czekać na nowe wieści, tak się cieszę!

    Róża- czytałam Twój post kilka razy i wiesz co? Jesteś kobietą, której historie tak bardzo chciałabym poznać!❤️ Jeśli oczywiście chcesz mówić o tym - jak było z adopcja, ile lat miał syn jak go adoptowaliscie? On wie o tym? I córeczki - cud, który spotkał dobrą kobietę za uratowanie jednego życia i danie miłości Twojemu synowi❤️ Wzruszyłam się! I tak bardzo kibicuje, żeby i ten czwarty cud się pojawił. Inspirujące to. Zostań tu z nami( oczywiście aż do kolejnej ciąży, której życzę Ci jak najszybciej)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2019, 21:06

    Anamaya, Sisi27, blackdeer lubią tę wiadomość

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 28 listopada 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D Pozytywnego dnia życzę :)
    Za oknem szaro i smętnie ale myślę pozytywnie :D Myślałam, że po CLO będę miała cykl normalny 28 hahah ale jak widać mój organizm woli swoje i jedziemy dalej z odliczaniem do @...

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 28 listopada 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Ja z rana wstać nie mogę mimo przespanej nocy w pracy między 12-14 się rozbudzam i znów spadek... I hmmm no nie wiem dalej brak @ a temperaturę z rana 37.. może? haha


    Też tak mam 😃 przespie noc 🌃, prawie 8h a i tak nie mogę i nie chce wstać 😂

    Może coś jest na rzeczy 🤩

    Anamaya lubi tę wiadomość

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 28 listopada 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Cześć dziewczyny :D Pozytywnego dnia życzę :)
    Za oknem szaro i smętnie ale myślę pozytywnie :D Myślałam, że po CLO będę miała cykl normalny 28 hahah ale jak widać mój organizm woli swoje i jedziemy dalej z odliczaniem do @...


    Dziękuję i równiez samych wspaniałości życzę 😍

    U mnie ładne takie malinowo- pomarańczowe niebo było jak jechałam do pracy, ale chodzę jak stary paralityk 😂😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 28 listopada 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Blackdeer - mój opis Twojej sytuacji jest taki - wyszła tęcza po długiej burzy! Ale się cieszę! Cały dzień czekałam na informacje i doczekałam się😍 Ale bym chciała żebyśmy się doczekały obie ciąż w przyszłych cyklach!! Kto wie, może nasze spotkanie tu nie było przypadkowe😍 co do kasy- jest to minus, ale z drugiej strony na co wydać, jak nie na spełnienie marzeń?❤️ Rany, będę czekać i czekać na nowe wieści, tak się cieszę!

    Róża- czytałam Twój post kilka razy i wiesz co? Jesteś kobietą, której historie tak bardzo chciałabym poznać!❤️ Jeśli oczywiście chcesz mówić o tym - jak było z adopcja, ile lat miał syn jak go adoptowaliscie? On wie o tym? I córeczki - cud, który spotkał dobrą kobietę za uratowanie jednego życia i danie miłości Twojemu synowi❤️ Wzruszyłam się! I tak bardzo kibicuje, żeby i ten czwarty cud się pojawił. Inspirujące to. Zostań tu z nami( oczywiście aż do kolejnej ciąży, której życzę Ci jak najszybciej)

    Dziekuje (CappuccinoBoo) kochana za tak piękne słowa tak mi w sercu lepiej się zrobiło! To prawda i zawsze każdemu powtarzam że mamy trzy zdrowe śliczne Cuda ❤️❤️❤️! Życie jest bardzo ciężkie! Czasami nie układa się tak jak tego chcielibyśmy! Ale może to jakiś znak Boży 🌹! Jesteśmy rodziną wierząca! Ja bardzo dużo się modlę gdyż modlitwa daje mi ukojenie siłę wiarę a także nadzieję 🙂! Synka naszego zaadoptowaliamy gdy miał 2 miesiace! Prosto ze szpitala zabraliśmy go do domku! W nocy nie spałam nie mogłam na niego się napatrzec ❤️ byliśmy 5 lat po ślubie ❤️ życie toczyło się dalej było bardzo ciężko gdyż mieszkamy z tesciami! Po 15 latach małżeństwa w Styczniu bardzo źle się czułam okresu nie miałam ale koleżanka namówiła żebym poszła do ginekologa! Doznałam szoku doktor powiedział 8 tydzień ciąży i słyszałam bijące serduszko! Myślałam że serce mi wyskoczy! Wszyscy byli w szoku! Zanim dowiedziałam się o ciąży byliśmy w Częstochowie bardzo prosiłam Matkę Bożą o Cud płakałam strasznie! I stał się Cud! Następna ciąża była stymulowana clostilbegyt brałam i do tego inofolic pomógł w pierwszym cyklu! Zawsze chcieliśmy przynajmniej piątkę dzieciaczków ale nie dane było w młodym wieku! Bardzo dziękujemy Bogu i Matce Bożej🌹 za te nasze Cuda ❤️❤️❤️! Codziennie się modlę za dzieci! Chcielibyśmy i teraz spróbować przed 40 ale czy będzie dane niewiadomo to zależy jak zapisane jest tam w górze 🌹❤️🙏W marcu poroniłam i nasz aniołek jest w niebie ❤️25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2019, 10:09

    Sisi27 lubi tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ