X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 8 września 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka powied mi jeszcze co znaczy cb? Bo szczerze mówiąc to nie wiem 😊

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 8 września 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina! Rób jutro sikańca koniecznie, może nie wszystko stracone😍 a jak wyjdzie biel wizira to od razu do gina!
    Moje testy owu już czekają, dzisiaj 7dc, wiec już od czwartku pewnie zacznę testowanie. Uwielbiam to uczucie, bo póki co nigdy nie miałam problemu z owu i widząc ten pozytywny test... lżej się na duszy robi. Że w końcu coś pozytywnego:-)

    Pozdrawiam znad książki i herbatki, to już ta pora dnia, że nie ma kawy😂

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2941 3523

    Wysłany: 8 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Karina! Rób jutro sikańca koniecznie, może nie wszystko stracone😍 a jak wyjdzie biel wizira to od razu do gina!
    Moje testy owu już czekają, dzisiaj 7dc, wiec już od czwartku pewnie zacznę testowanie. Uwielbiam to uczucie, bo póki co nigdy nie miałam problemu z owu i widząc ten pozytywny test... lżej się na duszy robi. Że w końcu coś pozytywnego:-)

    Pozdrawiam znad książki i herbatki, to już ta pora dnia, że nie ma kawy😂
    A jakich używasz testów owu? Bo ja używałam niebieskich z allegro a nigdy mi pozytyw nie wyszedł...

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 8 września 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    Mlodamezatka powied mi jeszcze co znaczy cb? Bo szczerze mówiąc to nie wiem 😊
    cb oznacza ciążę biochemiczną

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 8 września 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie zamierzam kupić te testy owulkowe te z rossmana są ok? Jak wasze doświadczenia.?

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 8 września 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstrzymam się jednak, juz nasikałam swoje w tym cyklu 🙄 jeśli do wtorku rano nie przyjdzie @ to pójdę powtórzyć Betę

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Domowe Labiratorium z Rosmanna jezeli chodzi o testy owulacyjne:)
    Choc sana zamierzam kuouc z allegro wieksza ilosc:)

  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 8 września 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Super, że jesteśmy tutaj dla siebie dziewczyny. Nikt tego nie zrozumie, jak inna staraczka, naprawdę. Ja zawsze tylko czytałam fora, nigdy się nie wypowiadałam, ale czuje się troszkę lepiej jak „mam” Was❤️ Ciąża kogoś ze znajomych osób mnie boli, nawet jak kogoś lubię to po prostu się czuje chyba gorsza... ale jak widzę, ze jakiejś staraczce się udało to się tak cieszę, bo to daje nadzieje!
    Angel, a jaka jest Twoja historia? Przyznaje, ze dużo tutaj nas i często przypominam sobie informacje ze stopki, a nie pamietam co na której stronie. Jaka jest Twoja historia? Masz już dziecko, czy to starania o pierwszego maluszka? Jak długo? Ile masz lat?🙈 o ile oczywiście chcesz opowiedziec, ale ja po moich przygodach wiem, ze będę opowiadała o swoim doświadczeniu, żeby pomoc innym. Jak mi się w końcu uda i kiedyś przyjdzie jakaś znajoma do mnie to opowiem całą historie i wspomoge. Dlatego chce wiedzieć jak najwiecej, żeby komuś pomoc. Teraz jest mi z tym za ciężko i generalnie nikt nie wie...
    Wiem również, ze nigdy, przenigdy nie będę nikomu życzyć żeby szybko miał dziecko, albo nie będę pytać „ a kiedy wy?”, bo mnie takie życzenia, czy pytania strasznie bolą. Kiedyś bym pewnie o tym nie pomyślała nawet.

    Cześć dziewczynki, przepraszam że dopiero odpisuję, ale miałam intensywny weekend. Od soboty okropny ból brzucha z powodu miesiączki, a popołudniu wesele i dopiero przysiadłam do OF.

    Mam 32 lata, staramy się z mężem o drugiego maluszka od początku roku, ale dopiero 3 cs prowadzę wykres z temperaturą, objawami i powiem jedno...przez to zaczęłam fisiować :D dotychczas staralismy się na tzw. luzie, bez testowania, czekałam cierpliwie na miesiączkę a ta co miesiąc była. Dopiero nie dawno zaczęłam się zastanawiać co jest "nie tak" że jeszcze nie zaszliśmy. I tak trafiłam na to forum i jestem w szoku że jest tu Was tak dużo, ale cieszę się że tyle ciepłych słów tu jest od Was ❤❤❤ Pomaga mi to zdecydowanie i wierzę że podobnie jak Mimi i ja i Wy wszystkie, doczekamy się zielonego finału ❤❤❤ Co do suplementacji biorę olej z wiesiołka bo czytałam że pomaga na śluz, a z nim u mnie kiepsko, do tego myofolic. Moje cykle nie są idealnie regularne, od 28 do 31 dni przez co nigdy nie wiem na 100 % kiedy mam termin miesiączki i przyjmuję że średnio jest to 30 dni. Zastanawiam się nad zrobieniem prywatnie badań hormonów, bo jak czytam to wiele z Was ma zrobione takie badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laris wrote:
    Ja polecam Domowe Labiratorium z Rosmanna jezeli chodzi o testy owulacyjne:)
    Choc sana zamierzam kuouc z allegro wieksza ilosc:)

    A pokrywają Wam się testy owu z wykresem? Ja nigdy testów nie robiłam może kupię te z Rossmanna. A objawów owu nie mam typowych 🤦‍♀️

    Angie1985 lubi tę wiadomość

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 8 września 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu zamierzam sobie kupić testy owulkowe i badać szyjkę. Mam nadzieję że to coś da. Od 17 do 28 września mam ❤️.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 8 września 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam testy owulacyjne na allegro różowe po 1 zł i wychodzą pozytywne i nawet się pokrywają z wykres więc jak dla mnie są ok i mogę je polecić bo po co przepłacać 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziana wrote:
    Ja kupiłam testy owulacyjne na allegro różowe po 1 zł i wychodzą pozytywne i nawet się pokrywają z wykres więc jak dla mnie są ok i mogę je polecić bo po co przepłacać 😉

    O, dobrze wiedzieć, dzięki 🧡

    Nadziana lubi tę wiadomość

  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 8 września 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziana wrote:
    Ja kupiłam testy owulacyjne na allegro różowe po 1 zł i wychodzą pozytywne i nawet się pokrywają z wykres więc jak dla mnie są ok i mogę je polecić bo po co przepłacać 😉

    Ja też tych używam , w poprzednim cyklu pozytywne tak jak aplikacja pokazała po temp. W tym póki co cały czas negatywne a już 19 dc, ale może owu sie przesunęła🤷‍♀️
    Ogólnie wg mnie sa lepsze niż te z domowego laboratorium, tamtych nie umiałam odczytać bo ciągle wychodziły dwie kreski i nie potrafiłam określić czy jest taka sama 🤣 te sa takie bardziej zerojedynkowe , albo jest kreska albo nie 💁‍♀️

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 8 września 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie link do tych różowych na allegro?

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 8 września 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    A jakich używasz testów owu? Bo ja używałam niebieskich z allegro a nigdy mi pozytyw nie wyszedł...
    O rany... zawsze kupowałam w SuperPharm, tam były tylko jeden taki typ. Jedno opakowanie kosztowało 20 zł, tyle pamietam😂 teraz przy okazji zakupu suplementów, zakupiłam tez testy owulacyjne za jakieś 15 zł, ale jest ich 7, a nie 5 i tych jeszcze nie sprawdziłam.

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 8 września 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Wstrzymam się jednak, juz nasikałam swoje w tym cyklu 🙄 jeśli do wtorku rano nie przyjdzie @ to pójdę powtórzyć Betę

    To tez jest dobra myśl:-) to w takim razie powracam do trzymania kciuków😍

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję poranną kawę, małpa wciąż trwa - ósmy dzień, pierwszy raz w życiu tak długo!! 🤯 Można zwariować.

    A jak u Was dziewczyny? Mam nadzieję, że humor dopisuje od poniedziałku, @ się nie pojawią, za to drugie kreski tak 😁

    CappuccinoBoo, Angel lubią tę wiadomość

  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 9 września 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim :)
    Mam nadzieję ze w tym tygodniu ktos szczęśliwie zatestuje 🤗
    Ja chce zbadać progesteron i sprawdzić czy była owulacja, możecie mi podpowiedzieć kiedy? 22 dc ? Nie potrafie wykryć owulacji na wykresie a testy owu cały czas negatywne.

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2941 3523

    Wysłany: 9 września 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja też pije kawę :) ogólnie dziś mam wolne. Idę tylko do domu jedna Starsza Panią ostrzyc i podjadę chyba do galerii. Nie mam za bardzo humoru bo mój dziś musi wraca do siebie na wieś.. Eh nie lubię tych rozstan... A był u mnie ponad 4 dni to tak się przyzwyczaiłam do jego obecności...

    A tak po za tym to po wczorajszym plqmnienu cisza. Wczoraj bolało podbrzusze jak na okres a dziś mam uczucie jakby motyle lataty i gilgotaly 🤔 dziwne uczucie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 09:13

    CappuccinoBoo, Angel, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 9 września 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej testy ovu które ja mam i się sprawdzają u mnie

    https://allegro.pl/oferta/014-50-testy-owulacyjne-5-test-ciazowy-10miu-ml-6692664192?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ