X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 25 września 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Dobrze, ze się Tobą zajęli lekarze❤️ Neurolog? O rany, to nie wiedziałam, a co może robić, co sprawdzi neurolog? Tak pytam z ciekawości:) ja pracuje przy komputerze, wiec tez czasami odczuwam już efekty tego. Ale nie pracuje na pełen etat na szczęście.
    No ja mam problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Mam splycenie lordozy szyjnej. Neurolog sprawdzi czy funkcje nerwów są ok i czy ta moja wada nie powoduje żadnych uciskow w mózgu oczywiście najpierw zleci mi zbadanie przepływu krwi oraz rezonans magnetyczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 11:11

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 25 września 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a napiszecie skąd jesteście? Bo tak nie raz się Zastanawiam skąd piszecie :)

    Ja z Białegostoku :)
    ☺️☺️

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 25 września 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy dzień był tragiczny :-/ zwolnili mojego męża :-( u mnie 25 DC i temperatura 36.3 :-( ja na nic nie liczę nawet na to że po odstawieniu progesteronu przyjdzie @ jestem załamana że nawet @ nie mam i mniej szans na starania. :-(
    Jesteśmy z Warszawy ale mieszkamy w Gdańsku , po tym jak zwolnili mojego męża nie wiem czy nie wrócimy do rodzinnych stron bo i tak mieliśmy wrócić jak zajde w ciążę :-( wszystkie plany idą do śmietnika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 11:28

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 25 września 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Wczorajszy dzień był tragiczny :-/ zwolnili mojego męża :-( u mnie 25 DC i temperatura 36.3 :-( ja na nic nie liczę nawet na to że po odstawieniu progesteronu przyjdzie @ jestem załamana że nawet @ nie mam i mniej szans na starania. :-(
    Jesteśmy z Warszawy ale mieszkamy w Gdańsku , po tym jak zwolnili mojego męża nie wiem czy nie wrócimy do rodzinnych stron bo i tak mieliśmy wrócić jak zajde w ciążę :-( wszystkie plany idą do śmietnika
    Kurcze przykro mi. Ale może znajdzie coś lepszego :) a może to jakiś znak? Pamiętaj po burzy zawsze wychodzi słońce :) i
    nie ważne jakby bylo źle macie siebie :) mnie to strasznie motywuje ❤️

    A mnie dziś wbilo w ziemię. Przyszła umówić się na wizytę moja stała klientka i mówi że chce jak najszybciej bo jest śmiertelnie chora.... 😥😥😥😥

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 25 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my przeziębieni oboje :(

    Wiadomo jak to wygląda, jak facet chory :) Wczoraj mnie rozłożył na łopatki, on ma gorączkę bo ma 37 stopni).
    Myślałam, że padnę.

    Ogólnie wczoraj miałam mega zgagę a dzisiaj piersi jak bomby z opóźnionych zapłonem... Choć przed każdym okresem takie miałam... Mam nadzieje, że to oznaka <3 , choć spodziewana @ niedziela/poniedziałek.

    Ja zamieszkuje województwo zachodniopomorskie. :)

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 25 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Dziewczyny a napiszecie skąd jesteście? Bo tak nie raz się Zastanawiam skąd piszecie :)

    Ja z Białegostoku :)
    ☺️☺️
    Ja Dolny Śląsk.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 25 września 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takie tragedię życiowe zawsze zbliżają :-)
    Też tak pomyślałam że to jakiś znak i żeby zobaczyć tęczę trzeba przetrwać deszcz :-)
    Dzisiaj mama mi powiedziała żebym myślałam pozytywnie bo myśląc negatywnie będę przyciągać same złe rzeczy :-) ach te mamy :-)
    Dołujące dni minęły teraz jestem nastawiona pozytywnie będzie dobrze :-)

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 25 września 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    No takie tragedię życiowe zawsze zbliżają :-)
    Też tak pomyślałam że to jakiś znak i żeby zobaczyć tęczę trzeba przetrwać deszcz :-)
    Dzisiaj mama mi powiedziała żebym myślałam pozytywnie bo myśląc negatywnie będę przyciągać same złe rzeczy :-) ach te mamy :-)
    Dołujące dni minęły teraz jestem nastawiona pozytywnie będzie dobrze :-)
    I trzymać tak dalej Kochana 😍

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • Shadowmere Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 25 września 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog wczoraj powiedział, że dziś powinnam mieć owulację. Testy temu przeczą. Dżizas.

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 25 września 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shadowmere wrote:
    Ginekolog wczoraj powiedział, że dziś powinnam mieć owulację. Testy temu przeczą. Dżizas.
    Nie pozostaje nic innego jak ❤️i dalej robić testy. 🙂

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 25 września 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest, ze złe rzeczy przyciągają złe rzeczy, a dobre dobre. Dziś ciężki dzień, wiec nie wpadnę na nic mądrego, ale jutro obiecuje zaskoczę Was jakimś cudownym cytatem😎
    Dziewczyny, szybka ankieta !!😂 Nastawiam się, ze tak nie będzie ( żeby nie było rozczarowania), ale jeśli jutro, czyli 12dc temperatura będzie jak dzisiaj 36,8 albo wyższa to iść na betę czy nie iść? Ja jeszcze nigdy nie byłam, wiec to będzie pierwszy raz. Robić test czy nie robić? Ankieta!!!!😂
    A jak będzie niższa niż 36,8 to na pewno na betę nie idę.
    I jeśli już pójdę- czy coś jeszcze w 25dc mogę zbadać z krwi przy okazji?

    Ale generalnie będę liczyć punkty za pytanie nr 1 😂
    Póki co opcja TAK 0 - NIE 0

    Angie1985 lubi tę wiadomość

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 25 września 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Coś w tym jest, ze złe rzeczy przyciągają złe rzeczy, a dobre dobre. Dziś ciężki dzień, wiec nie wpadnę na nic mądrego, ale jutro obiecuje zaskoczę Was jakimś cudownym cytatem😎
    Dziewczyny, szybka ankieta !!😂 Nastawiam się, ze tak nie będzie ( żeby nie było rozczarowania), ale jeśli jutro, czyli 12dc temperatura będzie jak dzisiaj 36,8 albo wyższa to iść na betę czy nie iść? Ja jeszcze nigdy nie byłam, wiec to będzie pierwszy raz. Robić test czy nie robić? Ankieta!!!!😂
    A jak będzie niższa niż 36,8 to na pewno na betę nie idę.
    I jeśli już pójdę- czy coś jeszcze w 25dc mogę zbadać z krwi przy okazji?

    Ale generalnie będę liczyć punkty za pytanie nr 1 😂
    Póki co opcja TAK 0 - NIE 0
    A na kiedy termin @?

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 25 września 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    A na kiedy termin @?

    Sobota/niedziela. Mam cykle zazwyczaj 28 dni, albo czasem 29.

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 25 września 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bądź twarda i poczekaj jeszcze. 😍😋 Już nie zostało dużo czasu.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 25 września 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    To bądź twarda i poczekaj jeszcze. 😍😋 Już nie zostało dużo czasu.

    Dobra, postaram się rano nie zmienić nagle zdania😂 Ale będę informować na pewno co postanowiłam.

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 25 września 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Coś w tym jest, ze złe rzeczy przyciągają złe rzeczy, a dobre dobre. Dziś ciężki dzień, wiec nie wpadnę na nic mądrego, ale jutro obiecuje zaskoczę Was jakimś cudownym cytatem😎
    Dziewczyny, szybka ankieta !!😂 Nastawiam się, ze tak nie będzie ( żeby nie było rozczarowania), ale jeśli jutro, czyli 12dc temperatura będzie jak dzisiaj 36,8 albo wyższa to iść na betę czy nie iść? Ja jeszcze nigdy nie byłam, wiec to będzie pierwszy raz. Robić test czy nie robić? Ankieta!!!!😂
    A jak będzie niższa niż 36,8 to na pewno na betę nie idę.
    I jeśli już pójdę- czy coś jeszcze w 25dc mogę zbadać z krwi przy okazji?

    Ale generalnie będę liczyć punkty za pytanie nr 1 😂
    Póki co opcja TAK 0 - NIE 0

    A nie chcesz sobie siknąc na test najpierw ☺️ ?

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 25 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    A nie chcesz sobie siknąc na test najpierw ☺️ ?

    Zrobiłam to w 10dpo i trochę się boje kolejnej bieli, a beta na papierku może mniej zaboli. A Ty w którym dniu po owu zrobiłaś test i wyszedł pozytywny?

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 25 września 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Zrobiłam to w 10dpo i trochę się boje kolejnej bieli, a beta na papierku może mniej zaboli. A Ty w którym dniu po owu zrobiłaś test i wyszedł pozytywny?

    Ja myślę że może nawet zakłuć mocniej. Implantacja mogla się przesunąć i już wszytko będzie opóźnione. Trzymaj się mocno do niedzieli albo chociaż soboty🤣. Nie kupuj testu żeby nie kusił. 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2019, 00:09

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 25 września 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja myślę że może nawet zakuć mocniej. Implantacja mogla się przesunąć i już wszytko będzie opóźnione. Trzymaj się mocno do niedzieli albo chociaż soboty🤣. Nie kupuj testu żeby nie kusił. 😋

    Już mam jeden właśnie i chyba tak jak Ewa w raju się skusiła na jabłko, tak ja się skuszę na sikańca😂 nie wiem skąd ten dobry humor, jak wczoraj załamanie, samotny spacer itd.
    Ale dobra co by nie było betę odpuszczam. Co ma być to i tak już jest. Powiem tak/ rozum mówi, ze ciąży nie ma, a serce tak bardzo by chciało.

    Angie1985, ata88 lubią tę wiadomość

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 25 września 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Coś w tym jest, ze złe rzeczy przyciągają złe rzeczy, a dobre dobre. Dziś ciężki dzień, wiec nie wpadnę na nic mądrego, ale jutro obiecuje zaskoczę Was jakimś cudownym cytatem😎
    Dziewczyny, szybka ankieta !!😂 Nastawiam się, ze tak nie będzie ( żeby nie było rozczarowania), ale jeśli jutro, czyli 12dc temperatura będzie jak dzisiaj 36,8 albo wyższa to iść na betę czy nie iść? Ja jeszcze nigdy nie byłam, wiec to będzie pierwszy raz. Robić test czy nie robić? Ankieta!!!!😂
    A jak będzie niższa niż 36,8 to na pewno na betę nie idę.
    I jeśli już pójdę- czy coś jeszcze w 25dc mogę zbadać z krwi przy okazji?

    Ale generalnie będę liczyć punkty za pytanie nr 1 😂
    Póki co opcja TAK 0 - NIE 0
    Ja bym poczekała z tą betą. Wcześniej miałam nie po drodze do laboratorium więc nigdy mnie nawet nie ciągnęło żeby zrobić betę. W ostatnim cyklu zmieniłam siedzibę i praktycznie przejeżdżałam obok. Jak mnie kusiło żeby wjechać tam... mimo że czułam że nic z tego. Ale jakoś tak czułam że jeśli wynik wykluczy ciążę to bardziej mnie to dobije niż przyjście @, bo @ to przychodziła co miesiąc a beta zbyt bardzo mi się kojarzyła z potwierdzeniem ciąży. Ale to tylko moja sugestia 😊

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ