X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wzruszyłam się dziękuję! dziękuję! dziękuję!
    Brak mi słów.
    Całuję Was i też pamiętam o Was w modlitwie

    Nie przestanę mimo załamania, jeśli nie o dziecko to o przyjęcie tego, co dla mnie przeznaczone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 19:26

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, również będę o Tobie szczegolnie pamiętać w modlitwie :-*

    Dziś dla mnie ostatni dzień Nowenny, ale od jutra zaczynam kolejna z lekko zmieniona intencją:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 19:44

    Yousee lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z kolejna prośba o dodatkowa modlitwę tym razem dla Inesski. Na ich drodze do rodzicielstwa znowu pojawiły sie przeszkody więc wesprzejmy takze ich dodatkową modlitwą aby synek wreszcie do nich trafił.

    ewwiel, Aganeska lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja co wieczór odmawiam pacierz i modlitwę do Ojca Świętego o potomstwo muszę dołączyć do tego różaniec. Proszę o uwzględnienie mnie w Waszych modlitwach,ja też będę się modliła za każdą z Was:)

    vanessa, Anulkaa, Asiak, ewwiel, Aganeska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisze Inesske do moich szczegolnie polecanych jutro ;)

    Ostatnio czytalam jej pamietnik i bardzo sie wzruszylam, Inesska pieknie o tym wszystkim pisze. Wierze, ze Bog doprowadzi do szczesliwego zakonczenia i bede sie za to modlic.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania bardzo mi przykro. Tule ogromnie i otaczam modlitwą.
    Zapewniam również o codziennej modlitwie.
    Koncze Nowennę Pompejską i chyba od razu zacznę kolejna. Tak się przyzwyczailam do tej modlitwy ze aż się zastanawiam jak moglam bez niej żyć :)

    Aganeska, vanessa lubią tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nazywana jest modlitwą do nieodparcia :) Ja czasami mam chęć 2 razy dziennie odmawiać.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Dlatego nazywana jest modlitwą do nieodparcia :) Ja czasami mam chęć 2 razy dziennie odmawiać.

    Ja tak odmawiałam, udało sie dotrwać, ale cieżko było, bo to jednak dużo czasu.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam czas. Dużo czasu spędzam w aucie albo kolejkach i wtedy odmawiam. A jeśli nie mam takiej możliwości to czasem nawet wieczorem podczas oglądania filmu nagle się wyłączam. Gapię się w TV ale nie wiem o co chodzi i w myślach sama Nowenna mi leci. Jakbym ją miała na mózgowej playliście :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Ja mam czas. Dużo czasu spędzam w aucie albo kolejkach i wtedy odmawiam. A jeśli nie mam takiej możliwości to czasem nawet wieczorem podczas oglądania filmu nagle się wyłączam. Gapię się w TV ale nie wiem o co chodzi i w myślach sama Nowenna mi leci. Jakbym ją miała na mózgowej playliście :D
    Ja tak nie dam rady :/ musze mieć ciszę i spokój i wtedy wgłębiam sie w modlitwę. Czasem nawet tykanie zegara mi przeszkadza i wyjmuje baterię :P albo wyłączam filtr w akwarium bo mnie rozprasza nawet ciche bulgotanie :P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja tak nie dam rady :/ musze mieć ciszę i spokój i wtedy wgłębiam sie w modlitwę. Czasem nawet tykanie zegara mi przeszkadza i wyjmuje baterię :P albo wyłączam filtr w akwarium bo mnie rozprasza nawet ciche bulgotanie :P


    Ja tez staram sie, jak odmawiam, wyłączać TV i nie rozpraszać sie, choć nie zawsze sue tak da. Juz niejednokrotnie miałam pokusę, zeby cos zjeść, napić sie czegoś albo włączyć TV, ale zawsze wtedy przypominam sobie, śliwa Jezusa, ze jedli chce sie modlić powinno sie wejść do izdebki, zamknąć drzwi i sie modlić - czy jakiś tak. Oczywiście, nie zawsze jest to możliwe, ale, moze go głupie, jak mysle o czymś innym, czy cis w tum stylu, to czuje jakbym odmawiała jakos tak "na odwal sie", a wręcz grzeszyła, bo modlitwa byłaby dodatkiem, moze to głupie, ale tak mam;)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie mam odwrotnie. Żeby się waliło, paliło to w modlitwie nie jest w stanie mi nic przeszkodzić :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny stal sie cud udalo sie jestem w ciąży, dziekuje za modlitwe, ktora jest bardzo ważna, dziekuje za wsparcie, ktore bylo pomocne, pozdrawiam

    Aganeska, Summerka, vanessa, Kocia, Yousee, Anulkaa, ktosik, potforzasta, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najserdeczniejsze gratulacje i wszystkiego dobrego :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiunia, gratulacje i wielu łask od Pana Boga na czas błogosławiony :-)

    sylwiunia, Kocia lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    dziewczyny stal sie cud udalo sie jestem w ciąży, dziekuje za modlitwe, ktora jest bardzo ważna, dziekuje za wsparcie, ktore bylo pomocne, pozdrawiam

    cudownie, spokojnej ciąży :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiunia, juz pisalam na innym watku ale jeszcze raz serdecznie gratuluje! Twoja wiadomosc wlala tyle nadziei do mojego serca, tym bardziej, ze zaczelam leczenie z napro :)
    Cudowne wiesci. Spokojnej i nudnej ciazy zycze i oczywiscie bede sie o to modlic dla Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 15:54

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia gratulacje :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje wam wszystkim, nadal bede za was sie modlic bo modlitwa ma ogromna moc, dziekuje za modlitwe i prosze o nią nadal

    vanessa, Summerka lubią tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    dziekuje wam wszystkim, nadal bede za was sie modlic bo modlitwa ma ogromna moc, dziekuje za modlitwe i prosze o nią nadal
    Pewnie że będziemy sie nadal za Ciebie modlić :) Taki jest zamysł od założenia tego wątku że modlimy się wzajemnie za siebie najpierw o poczęcie, potem o zdrowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i oczywiście o zdrowie dla Malucha :) No i przede wszystkim modlitwą ogarniamy naszych ukochanych mężów :)

    Summerka, Gianna lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ