X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka ja tez dziękuje :*

    Spędziłam dzis ponad godzinę w Łagiewnikach. Wstyd ze mam tak blisko a tak rzadko bywam. "Pogadalam" z Panem Jezusem i mi lekko na sercu.
    Pomodlilam sie rownież za Was :)

    Potem byłam u gina. 1 kwietnia hsg. Potem? Zobaczymy. Moze pójdę na laparo. Lekarz obiecał ze tylko zajrzą, a jak sie nie da nic zrobić to nie beda ryzykować. A moze nie jest tak zle...
    Dziękuje jeszcze raz że jesteście.

    ewwiel lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://drive.google.com/file/d/0Bx0n7cuYSrebSnl2eGJ2NXplNXM/view

    Jak ktoś chce może poczytać ale trzeba ściągnąć bo tak pokazuje że jakiś błąd ale ściągnąć się da :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Nie udzielał się ale trwam w Nowennie i chyba się juz uzależniłam :-D . Życzę Wam wszystkim miłego dnia !!!

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę Was o modlitwę. W czwartek mam wizytę u mojej dr. i jakoś okropnie się boję, że z Maleństwem jest źle. Mam nadzieję, że to zły podpowiada takie myśli, żeby mi było trudniej ufać Bogu… Ale jestem już tym wykończona!
    Najchętniej bym siedziała i płakała… ale i ze względu na Maluszka i na starszą Córcię nie mogę sobie na to pozwolić.

    Otaczam Was też modlitwą… choć ostatnio coś i z tym kuleję, ale codziennie o Was pamiętam :)

    sylwiunia, magdaP82 lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wrote:
    Dziewczyny, proszę Was o modlitwę. W czwartek mam wizytę u mojej dr. i jakoś okropnie się boję, że z Maleństwem jest źle. Mam nadzieję, że to zły podpowiada takie myśli, żeby mi było trudniej ufać Bogu… Ale jestem już tym wykończona!
    Najchętniej bym siedziała i płakała… ale i ze względu na Maluszka i na starszą Córcię nie mogę sobie na to pozwolić.

    Otaczam Was też modlitwą… choć ostatnio coś i z tym kuleję, ale codziennie o Was pamiętam :)
    Gianna, spokojnie. Masz jakies podstawy zeby sadzić ze jest zle? Uspokoj sie, bo nerwy maluch tez odczuwa :(
    Bedzie dobrze :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam takich podstaw. Dziś już mi lepiej. Może to były hormony. Ale naprawdę sobie wczoraj nie radziłam ze stresem.
    Cóż, tak jak mówisz - Maluszek odczuwa to ze mną. Dziś odczuwa większą radość :)

    Dzięki Wam za wsparcie :D
    Dam znać po wizycie... to już jutro po południu...

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja Wam powiem że w tym miesiącu modliłam się do św. Dominika z paskiem, nowenną do św. Józefa o której mówiła jedna z Was tu na forum, do tego byłam na mszy o uzdrowienie (na której pomodliłam się również za Was). wiem, że modlitwa to nie zamówienie w KFC że ma być szybko, ale jak mi test wyszedł negatywny to jakoś przykro mi się zrobiło. Modlitwa daje mi więcej nadziei i później gorzej znoszę zawód. Teraz (nie)czekam na kolejny cykl. Co więcej jestem zapisana na badanie HSG, na które czekam już 3 miesiące. I jak zawsze cykle mam regularne to teraz się rozjechały i będę musiała przełożyć badanie na koniec maja... No jak się o tym dowiedziałam to w płacz. Ciężko mi jest czasami, a czasami wcale o tym nie myślę. Podziwiam dziewczyny które na zimno podchodzą do tematu.

    Monique33 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia może to przesunięcie cyklu właśnie skończy sie ciąża i hsg nie bedzie potrzebne.
    Rozumiem Cię w pełni. Ja tez im większa pokładam nadzieje tym rozczarowanie bardziej boli ale tez dzieki modlitwie mam sile "wstać" i iść dalej. Zobaczymy jak bedzie po hsg, bo jak wyjdzie niedroznosc to chyba sie rozsypie na kawałki.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee marzę, żeby było tak jak mówisz.
    a kiedy masz to badanie? będę trzymać kciuki żeby jednak było wszystko OK, bo tak będzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 08:53

    Monique33 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,ja tez modle się do Jezusa i Maryji o cud poczęcia:)
    Wierze w to ze dzięki modlitwie i zawierzeniu w końcu się doczekamy:) Proszę Was o modlitwę w mojej intencji, ja tez będę się za Was modlić:)

    Kocia, vanessa, Aganeska, Monique33 lubią tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia wrote:
    Yousee marzę, żeby było tak jak mówisz.
    a kiedy masz to badanie? będę trzymać kciuki żeby jednak było wszystko OK, bo tak będzie!
    Kocia, idę 1go kwietnia (to nie żart).
    Dziękuję za kciuki :*

    Kocia lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny od dnia ojca 2014 nieustanie modlę się w Waszej i wtedy jeszcze swojej intencji modlitwą Tajemnice Szczęścia:) moje szczęście nastało niedługo po rozpoczęciu tej modlitwy i niedługo przyjdzie świat:)
    życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu, modlitwa ma swoją moc!!
    niedługo<dzień ojca 2015) minie rok jak odmawiam tą modlitwę i w tym dniu będzie ona zakończona-ma trwać rok
    pozdrwiamm:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 21:01

    Summerka, Anulkaa, Kocia, Aganeska, Monique33, sylwiunia, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, też kiedyś odmawiałam Tajemnicę Szczęścia :D

    Monique33 lubi tę wiadomość

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odmawiam :)

    Monique33 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za modlitwę. Moje Maleństwo jest zdrowiutkie i ma już 4,5 cm :) Jak wczoraj zobaczyłam je na USG, to miałam prawie łzy w oczach. Cud po prostu :)
    Dziękuję i polecam się dalej... i pamiętam o Was!

    Aganeska, Macierzanka:), sylwiunia, Monique33, ewelinka2210, tomania2806 lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Gianna, bardzo sie cieszę. Widzisz wszystko jest ok. Nie zamartwiaj sie. Ściskam Was.

    Gianna lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staramy sie od 1,5 roku. W tym cyklu udalo sie wspolzyc w czasie owulacji, wiec kiedy po 5 dniach mialam male plamienie, pomyslalam ze to moze zagniezdzenie sie zarodka. Najbralam nadziei. Niestety dzis zaczal pojawiac sie okres. :( Nigdy nie plamilam w trakcie cyklu - na 5 dzien po owulacji - czy to moze swiadczyc o jakims problemie? Czulam sie tego dnia i jeszcze kolejnego (mimo ze juz nie bylo plamienia) troche 'okresowo'.
    Moj ginekolog kazal mi po prostu starac sie o dziecko 0 nie zrobil zadnych badan. Na wlasna reke zrobilam u innej lekarki usg - wszystko ok - owulacja wystepuje, ale nic nie wiem o innych sprawach, np o poziomie hormonow. Ide wiec do innej ginekolog i poprosze zeby mi przypisala takie badania. Moj maz tez jakos 'zmiekl' i nawet juz nie wzdryga sie tak przed ewentualnym badaniem nasienia. Moze Go zaciagne :)

    Monique33
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    hej, też kiedyś odmawiałam Tajemnicę Szczęścia :D
    Hej ja tez odmawiam, jeszcze 1 miesiac amm do konca, ale moze bede odmawiac i dluzej, bo nie codziennie udaje mi sie odmowic i w dodatku czasem jestem bliska po prostu 'klepania', a nie kontemplowania meki Pana Jezusa. Moze wiec przyda sie jeszcze dluzej poodmawiac...

    Monique33
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique, wiesz po 1,5 roku starań trzeba już zrobić jakieś badania, również męża. Czasem może to być błahostka, a czasem grubsza sprawa. Jeśli lekarz każe się tylko starać to ja bym zaczęła szukać nowego.
    Ja niestety nie mogłam się doprosić nikogo o skierowania i wszystkie hormony robiłam na własną rękę na początku.

    Gianna, dobre wieści :) Gratuluję!

    Ja tez biorę się za Tajemnicę Szczęścia. Myślę, że zacznę w Wielkim Tygodniu, dla Was oczywiście :)
    pozdrawiam! <3

    Kocia, Monique33, Gianna lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Hej dziewczyny, staramy sie od 1,5 roku. W tym cyklu udalo sie wspolzyc w czasie owulacji, wiec kiedy po 5 dniach mialam male plamienie, pomyslalam ze to moze zagniezdzenie sie zarodka. Najbralam nadziei. Niestety dzis zaczal pojawiac sie okres. :( Nigdy nie plamilam w trakcie cyklu - na 5 dzien po owulacji - czy to moze swiadczyc o jakims problemie? Czulam sie tego dnia i jeszcze kolejnego (mimo ze juz nie bylo plamienia) troche 'okresowo'.

    Monique33... to faktycznie wyglądało, jakby doszło do poczęcia...Dziewczyny na wątku o Naprotechnologii pisały o problemach z zagnieżdżeniem, gdzie właśnie pojawiło się plamienie implantacyjne i niestety przyszedł @. Może chciałabyś zainteresować się metodą naprotechnologii? Dokładna diagnostyka jak nigdzie (!!!) indziej.

    vanessa, sylwiunia, Monique33, Macierzanka:), ktosik lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ