X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Oczywiscie to Twoja decyzja ale wiem z własnego doświadczenia i nie tylko ja ale prawie każda kobieta która leczy sie u naprotechologa powie że nie warto tracić czasu na "zwykłe" leczenie tylko od razu uderzać do naprolekarza bo czasem jest to błachostka której zwykły gin nie widzi albo jest to problem na który zwykły gin powie że "nie ma szans na naturalna ciążę" a u naprotechnologa po odpowiednim leczeniu dochodzi do naturalnych poczęć z takimi problemami albo może być to poważniejszy problem z którym zwykły gin może sobie nie poradzić albo nie będzie szukał.
    U naprotechnologa są normalne zwykłe badania jak to nazwałaś "zwykłych badań" tylko m.in. z tą różnicą że jeżeli podstawowe badania są ok a ciąży brać szuka sie dalej a u zwykłego lekarza diagnoza często kończy sie właśnie na tych podstawowych badaniach.
    To tyle chciałam od siebie bo jedynie czego teraz załuję to tego że nie poszłam od razu do naprotechnologa tylko myslałam podobnie "spróbuje u zwykłych lekarzy" i spróbowałam a przede wszystkim straciłam czas! bo jedynie co to usłyszałam że wszystko ok a po wizytach u naprolekarza powychodziło juz trochę tych nieprawidłowości. Usuwamy przyczyny i szukamy dalej bo przyczyn może byc więcej i tak wychodzi to i owo :/ a niby było ok... wiem jedno u zwykłego gina NIGDY bym tak nie była zdiagnozowana a co za tym idzie nikt nie znalazł by u mnie przyczyn braku ciąży i nie były by leczone.

    U mnie podobnie tez niepotrzebnie straciłam czas na "leczenie" u zwykłego ginekologa i poradni niepłodności, które proponują inseminacje czy in vitro bez znalezienie przyczyn miałam rozpoznaną przyczyna idiopatyczną czyli niewiadomego pochodzenia,a naprotechnolog szukał przyczyn leczył i jest nasz maleńki cud,

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq bede sie za nich modlic codziennie bedzie dobrze musi byc.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wspieram modlitwa.

    Ja tylko jeszcze dodam od siebie, ze rowniez szybko zostalam wyslana na in vitro, mimo ze u nas nie ma 100% diagnozy dlaczego sie nie udaje. Maz ma slabe wyniki, ale nie tragiczne, ja "wygladam" na zdrowa. Lekarz napro chce nam sie dokladniej przyjrzec :)
    Poza kwestiami moralnymi, ja chce byc plodna i miec trojke dzieci, a nie zajsc w ciaze za wszelka cene dzieki ivf.

    Kocia, vanessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, też mam takie zdanie, kocham dzieci i chciałabym mieć swoje, ale tu wola Boża, nie moja.. jesli nie będę mogła mieć dzieci to może kiedyś dorośniemy z mężem do adopcji..

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie zgadzam, dziecko to nie produkt z supermarketu który można mieć na zawołanie. Wola Boga niech sie dzieje. A powiem Wam że dzis w ogole sie nie denerwowałam mimo ze czekałam długo. Miałam jakaś pewność ze bedzie dobrze :)

    Kocia, vanessa lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Znów mam do Was prośbę. Nie dość, że obawiam się o wynik wymazu (zakażenie było przyczyną porodu przedwczesnego naszego Synka w niebie)... to jeszcze sama poprosiłam dr. żeby zajrzała na usg i znów spojrzała na tą przezierność. Wyszła na granicy. Nie jest źle, ale nie wiadomo, czy jest dobrze. Zapisałam się już na środę na usg genetyczne. Choć to nic nie zmienia naszej miłości do Maleństwa, to tak bardzo bym chciała, żeby było zdrowe!!!
    Proszę, otoczcie modlitwą ten nasz maleńki (6,2cm) Skarb!!!

    ewwiel, ktosik, Aganeska lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, będę sie za Was gorąco modlić i wierze, ze Bóg sprawi, ze Wasze dzieciątko bedzie zdrowe!

    Gianna lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna otaczam modlitwa Ciebie i Twoje maleństwo i wszystkie babeczki z wątku, w szczególności te które proszą i potrzebują wsparcia. Wiem jakie to ważne, bo tylko dzięki modlitwie jakoś znoszę to wszystko.

    Gianna lubi tę wiadomość

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna ja też będę o Tobie pamiętać.

    Dziewczyny pamiętajmy o modlitwie za Inesse, ich historia jest długa, ostatecznie stanęło na tym, że starali się o adopcje, nawet poznali już synka. W ostatnim etapie, kiedy to już pokój dla dziecka był gotowy, ośrodek adopcyjny odrzucił ich jako kandydatów. Nie potrafię sobie wyobrazić jak oni teraz się czują. Pamiętajmy, może nasza wspólna modlitwa zlagodzi ból.

    ewwiel, Gianna, Aganeska lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę? Niee, dlaczego robi sie ludziom cos takiego?! Czytałam pamiętnik Inessy wcześniej i sie wzruszyłam. Będę sie oczyeiscie modlić!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę? Jak w ogóle można coś takiego robić? Przecież i dziecko i oni już się pokochali wzajemnie.
    ten kraj jest głupi!!!!
    Dlaczego oni mają tak pod górkę?!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze problemy w obliczu tego co ta dziewczyna przeszła stają się błahe. Tyle poronień, tyle lat walki i taka przecież trudna decyzja o adopcji a tutaj takie zakończenie. Nie rozumiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez trudno mi to wszystko zrozumiec. Sledzilam ich historie z wielkim podziwem.
    Jedyne co moge zrobic, to polecic ich w modlitwie z nadzieja, ze mimo wszystko to sie pouklada i bedzie dobrze.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:42

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chciała się dołączyć do modlitwy za nas wszystkie i prosić o modlitwę za mnie
    Kaja (KP)

    Monique33, Aganeska, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram modlitwa Was wszystkie a szczególnie dziewczyny najbardziej jej potrzebujące w tej chwili. <3

    Monique33, Gianna, Kocia, Asiak, Aganeska, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dla Was wszystkich Spokojnych, Rodzinnych Świąt, wiele łask od Zmartwychwstałego Pana.

    Gianna, ewwiel, Kocia lubią tę wiadomość

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za wsparcie! I ja odwdzięczam się tym samym. Inesso, Gianna pamiętam mocno. Bądźcie dzielne dziewczyny. Bóg jest wszechmocny, działa cuda. Oby i w waszych sprawach taki cud się wydarzył.

    Tak jak obiecałam, zdradzam szczegóły. W czwartek poznaliśmy naszą córeczkę. Mieliśmy czekać na adopcję około trzech lat, a tu już po kilku miesiącach, w pierwszym dniu części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej zadzwonił telefon, że czeka na nas mała dziewczynka. Podczas odmawiania tej modlitwy wydarzyło się w naszym życiu tyle nieprawdopodobnych rzeczy, że czasami zastanawiam się, czy to aby nie sen. Chwała Panu!

    Błogosławionego czasu świątecznego!

    Asiak, ewwiel, vanessa, karmar, ktosik, Anulkaa, Aganeska, Macierzanka:), ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam wspomnieć o drobnym szczególe w moim życiu ale dla mnie znaczącym że Pan jest wszechmocny. Na święta była u mnie siostra, zawsze nasze spotkania szczególnie w święta kończyły sie nie miło kłótnia która ona wywoływała o pierdole. A wczoraj modliłam sie tylko o to żeby Jezus zagościł w jej sercu i wlał w nie swoją świąteczna radość. Dodam że ona raczej unika kościoła i do tej pory w święta z nami nie chodziła. A wczoraj cud: Młoda była w świetnym nastroju, pogadalysmy i w ogole było super bez żadnych kłótni a dzis poszła ze mną do kościoła :) Pan jest wielki! Chwalmy Go!

    ewwiel, Aganeska, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, to co piszesz jest niesamowite. :) Cudownie! Doczekaliście się córeczki!!! Bardzo się cieszę z Wami! Pan Jezus naprawdę cudownie działa!

    Yousee, może to co piszesz jest "małe", ale może właśnie "wielkie" i może przyniesie wielkie zmiany w życiu siostry :)

    Dzięki, że się dzielicie swoimi cudami :)

    Wszystkim dziękuję za modlitwę. U nas niestety póki co niezbyt dobrze. Od Wielkanocy zaczęły się plamienia. Za dwie godziny jadę do lekarza. Mam nadzieję, że z Maleństwem wszystko dobrze. Proszę Was, módlcie się o to! Aż boję się myśleć, że coś mogłoby być źle... a ten strach mnie paraliżuje.

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ