X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:42

    Monique33 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:42

    Monique33 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 30 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak super! Tyle osob od razu sie zainteresowalo i doradzilo :):):) Na razie sprobuje zwyklych badan - bo nawet tego nie mam (do tej pory w zasadzie szlam na zywiol :)), ale nie wykluczam napro, jesli bedzie trzeba. Wypytam tez w czw ginekolog, co ona mysli o takim krwawieniu/plamieniu ok 5 dnia po owu. Moze na cos innego moze to wskazywac. Dam znac, bo pewnie nie tylko ja jestem zainteresowana. pozdrawiam Kochane i modle sie Tajemnica Szczescia :) Zaraz juz Swieta, nie moge sie doczekac - tyle radosci! Zycze Wam pelnego nadziei oczekiwania, radosnego biesiadowania a na koniec w poniedzialeczek - hojnego oblewania ;)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Monique33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez od kilku dni odmawiam Tajemnice Szczescia. Piekna jest ta modlitwa i mam nadzieje, ze wytrzymam rok. Duze zobowiazanie, ale samo odmawianie przynosi mi duzo spokoju i nadziei :)

    Asiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja odkąd odmawiam z mężem nowennę pompejańską to też czuję się spokojniejsza, i już tak nie wariuję, nie szukam na siłę objawów ciąży. będzie co ma być, z wiarą odmawiamy nowennę i wierzymy, że kiedyś Matka Boska wysłucha naszej prośby, trzeba tylko wierzyć ;)
    Miłego dnia ;)

    Kocia lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, dawno tu nie byłam, ale modlę się za Was regularnie. Ja zaczęłam od nowa, dziś drugi dzień, bo niestety bodajże 8 dnia części dziękczynnej miałam pewne problemy i nie skończyłam trzeciej części, bo po prostu zapomniałam... No i jakiś czas nie mogłam zacząć od nowa, ale teraz jestem gotowa. Obym wytrwała tym razem
    bez przeszkód...

    Monique33 lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaczęłam nowy cykl. Przerwa 2 miesiące, wyjazd. Swoją Nowenne kończę 10.04 ale nadal będę się modlić w Waszej intencji. Życzę Wam powodzenia i wielu łask, daru macierzyństwa.

    Summerka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Na razie sprobuje zwyklych badan - bo nawet tego nie mam (do tej pory w zasadzie szlam na zywiol :)), ale nie wykluczam napro, jesli bedzie trzeba. )
    Oczywiscie to Twoja decyzja ale wiem z własnego doświadczenia i nie tylko ja ale prawie każda kobieta która leczy sie u naprotechologa powie że nie warto tracić czasu na "zwykłe" leczenie tylko od razu uderzać do naprolekarza bo czasem jest to błachostka której zwykły gin nie widzi albo jest to problem na który zwykły gin powie że "nie ma szans na naturalna ciążę" a u naprotechnologa po odpowiednim leczeniu dochodzi do naturalnych poczęć z takimi problemami albo może być to poważniejszy problem z którym zwykły gin może sobie nie poradzić albo nie będzie szukał.
    U naprotechnologa są normalne zwykłe badania jak to nazwałaś "zwykłych badań" tylko m.in. z tą różnicą że jeżeli podstawowe badania są ok a ciąży brać szuka sie dalej a u zwykłego lekarza diagnoza często kończy sie właśnie na tych podstawowych badaniach.
    To tyle chciałam od siebie bo jedynie czego teraz załuję to tego że nie poszłam od razu do naprotechnologa tylko myslałam podobnie "spróbuje u zwykłych lekarzy" i spróbowałam a przede wszystkim straciłam czas! bo jedynie co to usłyszałam że wszystko ok a po wizytach u naprolekarza powychodziło juz trochę tych nieprawidłowości. Usuwamy przyczyny i szukamy dalej bo przyczyn może byc więcej i tak wychodzi to i owo :/ a niby było ok... wiem jedno u zwykłego gina NIGDY bym tak nie była zdiagnozowana a co za tym idzie nikt nie znalazł by u mnie przyczyn braku ciąży i nie były by leczone.

    ktosik, Summerka, Yousee, Anulkaa, sylwiunia, Monique33, arturowa lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Vanessa, też trochę żałuję, że tak długo zwlekałam z wizytą u naprolekarza, co prawda to wszystko kosztuje ale naszym celem jest dzidziuś ;) in vitro też kosztuję, pewnie jeszcze więcej, a nie zawsze pomoże bo jak jest problem np z zagnieżdzeniem to i in vitro nie pomoże, będzie tylko ból i łzy po stracie.. nie rozumiem dlaczego in vitro chcą refundować a naprotechnologie nie? chyba tylko dlatego, że jest popierane przez Kościoł...
    a co do zwykłych lekarzy gin, mój nawet na zwykle hormony nie chciał mnie wysłać, bo po co przecież wszystko jest ok, tylko mąż niech się przebada..,no i mąż się przebada ale metodą napro ;)

    vanessa, sylwiunia, arturowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Dziewczyny, zaczęłam nowy cykl. Przerwa 2 miesiące, wyjazd. Swoją Nowenne kończę 10.04 ale nadal będę się modlić w Waszej intencji. Życzę Wam powodzenia i wielu łask, daru macierzyństwa.


    Aganesko nie wiem, czy masz na mysli przerwe od ovu czy od staran, czy jedno i drugie, ale w kazdym razie zycze duzo spokoju podczas tej przerwy i wielu lask od Boga i zapewniam o modlitwie. :)

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 31 marca 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę wspomnicie o mnie Bogu jutro rano w modlitwie. Zeby diagnoza była dobra. A jeśli nie, to żebym umiała sie z tym pogodzić.
    Codziennie za Was koronkę odmawiam :) w końcu z Krakowa jestem to wybieram modlitwę "lokalna" ;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    nie rozumiem dlaczego in vitro chcą refundować a naprotechnologie nie?
    Bo za in vitro stoja kliniki i wielkie koncerny farmaceutyczne którym zależy na zarobku z leków i na samej procedurze. Przecież oni z tego sie najbardziej utrzymuja więc zalezy im na tym zeby napro było spychane bo nie przynosi im zysku. A Napro w wielu przypadkach potrafi całkowicie wyleczyc przyczyny i kobieta może po takim leczeniu zajść kilka razy w ciążę. W kolejne już bez leczenia a po in vitro jeżeli sie uda a chce mieć kolejne to znowu musi pójść i poddać sie procedurze in vitro więc zysk może być kilkakrotny na jednej parze. Nie wspominając tego że nie zawsze ivf powiedzie sie za pierwszym razem więc trzeba kontynuować i kasa leci np. na leki.

    Monique33, arturowa lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po za tym w tych klinikach ivf nie diagnozują. Jak w hsg wyjdzie niedrożnośc to tylko potrafią in vitro wciskać że niby juz nie ma innej drogi. A przecież sa mozliwości udroznienia ale po co lepiej pacjentke postraszyc ciążą pozamaciczna jak się zapyta o udrożnienie. A logicznie mysląć jeżeli np. niedrożność jest u wejścia do jajowodu to w histeroskopii można to usunąc i nie jest tak że jajowód na całej swej długości jest niedrożny (chociaż może tak czasem byc ale nie zawsze). W takim przypadku nawet nie ma mozliwości uszkodzenia rzęsek w jajowodzie jeżeli jest zatkane wejście do jajowodu. Często tez HSG daje błedny obraz niedrozności kiedy jajowody sa drożne i też nie zawsze to sprawdzaja innym sposobem czy rzeczywiście niedrozne tylko od razu in vitro bez diagnozy czy HSG dało prawidłowy wynik.
    Czasem moze być zwężone wejście do jajowodu i kontrast się przeciśnie albo nie i wystarczy poszerzyć wejście ale pewnie lekarze którzy zajmują się in vitro o nie wiedzą albo bardziej nie chcą wiedzieć bo jeszcze by sie takiej parze udało zajśc bez in vitro i wtedy nici z kasy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 10:40

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jeden jest drożny :) czyli chyba jest jeszcze szansa :)

    vanessa, Kocia, ewwiel, Aganeska, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Kochane, jeden jest drożny :) czyli chyba jest jeszcze szansa :)
    Nie chyba tylko NA PEWNO! :)

    Yousee, Monique33 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny, dawno nie udzielałam się na forum i pewnie wiele z was mnie nie pamięta, ale czytuję was co jakiś czas jak tylko mam możliwość, bo bardzo przyjemnie jest na tym wątku :) Chciałabym was gorąco prosić o modlitwę. W moim życiu dzieje się coś bardzo ważnego (być może jutro około godziny 16stej nastąpi ogromny przełom) i bardzo potrzebuję wsparcia, a wiem, że na was zawsze można liczyć :) Wkrótce wpadnę i podzielę się szczegółami :) Póki co ściskam każdą z was z osobna i zapewniam o modlitwie <3 <3 <3

    vanessa, sylwiunia, ewwiel, Aganeska, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, oczywiście! Powodzenia Kochana! Modliłam się ciut później za Ciebie, ale dla Boga nie ma czasu :)

    Yousee lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, otaczam modlitwą. I przyznam, że czekam na szczegóły :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Kochane dziewczyny, dawno nie udzielałam się na forum i pewnie wiele z was mnie nie pamięta, ale czytuję was co jakiś czas jak tylko mam możliwość, bo bardzo przyjemnie jest na tym wątku :) Chciałabym was gorąco prosić o modlitwę. W moim życiu dzieje się coś bardzo ważnego (być może jutro około godziny 16stej nastąpi ogromny przełom) i bardzo potrzebuję wsparcia, a wiem, że na was zawsze można liczyć :) Wkrótce wpadnę i podzielę się szczegółami :) Póki co ściskam każdą z was z osobna i zapewniam o modlitwie <3 <3 <3
    Ja Cie pamiętam :) i modle sie codziennie za Ciebie jak i za inne członkinie naszego klubiku dewotek ;)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje każda z NAS zna historię Magda_lena88, jej starania, a szczególnie jej wiarę i to jak często NAS pocieszała... to jest wpis z dzisiaj z belly:

    "Madzia urodziła. Dominik ma 37cm, 870g i 4pkt. Pozdrawiam: Jarek
    ps. Trzymajcie kciuki".

    ja dokładam od siebie modlitwę za Nią i jej kruszynkę i o to samo proszę Was.

    Madziu pamiętaj nie jesteś sama...............:)

    sylwiunia, vanessa, ktosik, Wonderwall, ewwiel, Macierzanka:), Aganeska lubią tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ