X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:01

    Kocia, Asiak lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:21

    Kocia, Asiak, Bratek lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia, pozytywne myślenie to ja miałam rok temu ;)
    Teraz to po prostu wiara w to, że Bóg mnie wysłucha. Już nic mi nie zostało pewnego w życiu oprócz Niego

    Bratku, ja jeszcze odmawiam responsorium do św Dominika, modlitwę do św Rity, Modlitwę małżonków o potomstwo za wstawiennictwem św Jana Pawła II.
    Kilka (a może i kilkanaście) miesięcy walczyłam ze sobą ws. Nowenny Pompejańskiej. Od marca modlę się dziesiątką różańca dziennie za moje duchowo adoptowanie dziecko i nie wyobrażałam sobie, że dam radę modlić się 3 (!) pełne różańce dziennie, skoro ledwo dawałam radę z dziesiątką. Ale już po kilku dniach widzę że Maryja daje mi siłę, wiem że dam radę :)

    Modlę się też do mojego Anioła Stróża żeby mnie pilnował w regularnej modlitwie .

    Nie miałam pojęcia że odmawianie różańca może być takie piękne . Po prostu odkrywam tą modlitwę na nowo.

    Bluberry, dużo błogosławieństwa dla ciebie i Jasia :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 12:06

    Bratek, Asiak lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TRZY PEŁNE różańce? Ło matulu... zrozumiałam, że jeden pełen, z dodatkiem modlitwy stosownej do terminu.
    Ja na razie chyba aż za nowennę nie dam rady. Weszłam sobie na stronę o nowennie, czytam tam, że różaniec bez rozważań, to nie różaniec... Nie, chyba na razie aż tak mi się nie uda i nie chcę się dobić :(
    Może na razie wrócę do regularnej modlitwy Litanią do św.Rity - potrafiła mi już bardzo pomóc. Do tego jeszcze jakąś drobną? :)
    Super Męża udało mi się wymodlić - może i dzieciaczka da radę? ;)
    arturowa wrote:
    Modlę się też do mojego Anioła Stróża żeby mnie pilnował w regularnej modlitwie :)
    Oooo, to jest dobre! :-D

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek, ja mimo wszystko polecam Nowennę Pompejańską. Jest to niesamowita modlitwa która daje namacalne efekty. Odmawiałam ją już 3 razy, ale przyznam że trzeba mieć dużą motywację i długą drogę do pracy ;)

    Za to ja spróbuję pomodlić się do św. Rity, skoro polecasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 22:47

    Asiak, Bratek lubią tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 21:59

    Gianna, Kocia lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też św. Rita pomogła w znalezieniu Męża i jeszcze w nasze rodzinie cuda działa św. Józef.
    O dzieciątko, a teraz o szczęśliwe rozwiązanie modlę się przez wstawiennictwo św. Gerarda. Póki co jest bardzo dobrze :) A Młodemu mamy w planach nadać właśnie na drugie imię Gerard - skoro nasz kochany Święty tak dzielnie pilnuje nam Maluszka :)

    Bratek, Asiak, Kocia, Marietta lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, dokladnie takie samo doswiadczenie zrobilam z rozancem. Musze powiedziec, ze od jakiegos czasu z modlitwa to u mnie bardzo roznie bywa. Zazwyczaj wieczorem jestem zmeczona i tylko szybciutko w lozku cos omowie i na tym sie konczy. Mieszkam od 10 lat za granica, i mimo, ze to zadne usprawiedliwienie to sama jestem swiadoma tego, ze mieszkajac jeszcze w Polsce duzo wiecej i latwiej bylo mi sie modlic. Ale postanowilam i ja sprobowac swoich sil z Nowenna Pompejanska i musze powiedziec, ze ku mojemu zaskoczeniu, naprawde odnalazlam radosc w odmawianiu rozanca. Czuje sie wewnetrznie bardzo spokojna i pocieszona a te "az" trzy czesci nie sa dla mnie w ogole problemem. A naprawde mialam ogromne obawy. Za kazdym razem odmawiajac rozaniec mam przed oczami Jana Pawla II chodzacego po polskich gorach z rozancem w reku. W czerwcu tego roku pojechalismy do Rzymu, bylismy tez w Watykanie i przed grobem Jana Pawla II modlilam sie o dzidziusia. Czytalam juz wiele swiadectw par borykajacych sie z bezplodnoscia, ktore wlasnie Jemu zawierzyly. A po skonczeniu odmawiania Nowenny zamierzam zaczac odmawiac Tajemnice Szczescia. Juz zlecilam siostrze, by zakupila mi je w formie ksiazeczki. Podrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie i obiecuje pamietac o Was w moich modlitwach!

    Bratek, Kocia, arturowa lubią tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnosnie nowenny, jak mozna sensownie uzlozyc zdanie o prosbe o to zeby maz znowu chcial sie starac? mielismy maly kryzys i na razie od miesiaca nie chce... dziecko chce ale starania powiedzial ze obecnie chce odlozyc, ze nie wie na kiedy..., moze za miesiac wrocimy, moze nie... powiedzial ze musi miec troche czasu...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki! Chciałabym dopisać się do listy... Wiara czyni cuda. Będę się za Was modlić i proszę o modlitwę za mnie.. :)
    cinnamon cookie (PG)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Pomódl się do Anioła Stróża twojego męża, niech go przynagli do podjęcia decyzji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:44

    Marietta, krysiak lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa- rewelacja! Dlaczego ja nigdy nie wpadłam na to, żeby pomodlić się do Anioła Stróża mojego męża... A może lepiej mojemu Stróżowi zlecić dogadanie się w tym temacie :)
    Girl25 mam ten sam problem. Mój mąż chyba boi się porażki... Stąd też chce odpuszczać "narazie".

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do świętej Rity- polecam do niej wołać. W Krakowie na skałecznej w parafi św. Katarzyny jest ogromna średniowieczna figura św Rity. Polecam, przy okazji jakiejś wizyty w Krakowie, według mnie ma jakąś konkretną moc i modlitwa i sama figura w tym miejscu.

    krysiak, Bratek, kirys, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam obraz świętej Rity w Nowym Sączu w parafii Matki Bożej Niepokalanej (tzw. Biały Klasztor). W drugi czwartek miesiąca są nowenny do św. Rity z odczytanymi prośbami, jakie ludzie składają u Jej stóp, a raz do roku w niedzielę przed lub po 22 maja, czyli dniu wspomnienia św. Rity jest odpust z poświęceniem róż na każdej mszy św. Przed obrazem stale są czerwone róże, piękne miejsce do modlitwy, jak poszłam tam pierwszy raz, to nie mogłam powstrzymać łez wzruszenia.

    Bratek, Marietta lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://parafia-kazimierz.augustianie.pl/nasi-patroni/sw-rita/

    Św. Rita jest patronką spraw beznadziejnych, przy czym pochowała też dwójkę swoich dzieci zanim wstąpiła do zakonu, myślę, że patronka zwłaszcza tych, które mają na swoim koncie *Aniołki*.

    22 dzień każdego miesiąca są nabożeństwa, ale tak jak mówi Kirys, w maju jest jej święto.

    Ja miałam to szczęście, że moja szkoła podstawowa mieściła się naprzeciwko parafii z figurą św Rity, więc jako mały bąbel łaziłam po lekcjach się modlić. I wymadlałam wszystko... Dzieciom mozna pozazdrościć wiary :) Wtedy miałam takie przekonanie, że o wszystko, o co będę się modliła do Rity, musi się spełnić. Miałam taką książeczkę, dawno zgubiłam, od jednej z zakonnic. Nowenna trwała 9 dni tylko. I działała :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Co do świętej Rity- polecam do niej wołać. W Krakowie na skałecznej w parafi św. Katarzyny jest ogromna średniowieczna figura św Rity. Polecam, przy okazji jakiejś wizyty w Krakowie, według mnie ma jakąś konkretną moc i modlitwa i sama figura w tym miejscu.

    Dziękuję Marietta za tą informację :* za 3 tygodnie będę z Mężem w Krakowie i na pewno znajdę tą parafię... Chcę też znaleźć klasztor Dominikanek by dostać pasek Św. Dominika..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że chcesz skorzystać z takiej okazji :)
    Parafia św Katarzyny jest przy ul. Skałecznej (przed klasztorem na Skałce), prawie centrum Krakowa.

    Siostry Dominikanki są na Mikołajskiej, także do św. Rity jest jakieś 20 minut na piechotę. Swoją drogą zainspirowałaś mnie tym paskiem, niewiele o nim słyszałam, ale zainteresowałaś mnie- dziękuję :) Mam niedaleko, więc też się wybiorę.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* poczytaj o pasku, naprawdę warto :) w połączeniu z modlitwą działał praktycznie cuda... A jak masz blisko to tym bardziej! :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki pasek :)
    Ale to nie jest żaden magiczny fant, tylko tak naprawdę przypomnienie o modlitwie.
    Tak tylko przypominam ;) Kiedyś czytałam taki komentarz że "nosiłam ten pasek ale nie zadziałał".
    Powodzenia :)

    Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artorowa zgadzam się z Tobą... Ale może coś jednak w tym jest, wiara czyni cuda, świadczą o tym setki listów od kobiet, które nie mogły zajść w ciążę a jednak się udało... Takie stwierdzenie jak ktoś napisał to faktycznie głupie, chyba nie bardzo wiedział o co w tym chodzi.. Ale jak ktoś się modli, to może spróbować i z tym paskiem :)

    arturowa lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ