X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki jaka modlitwa jest najlepsza, gdy człek po 7 latach starań dowiaduje się że mąż ma problem w kariotypie?

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    dziewczynki jaka modlitwa jest najlepsza, gdy człek po 7 latach starań dowiaduje się że mąż ma problem w kariotypie?
    W każdej sytuacji modlitwa ma być szczera, z ufnością płynąca z serca :)

    Asiak, krysiak lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle, ze rodzaj modlitwy ma tutaj najmniejsze znaczenie. Ja do tej pory modlilam sie o poczecie bardzo malutkimi modlitwami. Teraz zdecydowalam sie na nowenne pompejanska, tak dla samej siebie, aby popracowac nad soba. Ale kazda modlitwa to modlitwa.

    vanessa, Bratek lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja nie piszę tutaj ale jestem ciągle z wami w modlitwie i wierzę że w końcu wszystkim się uda

    U nas dzisiaj 5 lat starań mija

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 16:07

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:

    U nas dzisiaj 5 lat starań mija
    To można powiedzieć że idziemy łeb w łeb bo u nas minie 6 lat w październiku.
    A co u Was jest przeszkodą?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haschimoto i PCOS

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 24 lipca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dołączam do Was, proszę o modlitwę i zapewniam o mojej za Was wszystkie i Waszych bliskich!
    kirys (KR)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 20:29

    Kocia lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny od wczoraj zaczęłam Nowennę Pompejańską, za Was też będę się modlić, ja również Was bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Jestem przekonana, że taka modlitwa zbiorowa ma moc.

    Sandra80 (MK)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 11:43

    Kocia lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny co u Was słychać? Ktoś zaciążył może ostatnio ? :) ja teraz chodzę na monitorowanie, jutro kolejna wizyta.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Agatonek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja także proszę o modlitwę! Będę wspominała Was wszystkie w mojej codziennej modlitwie!

    Wiara nosi góry!

    aga
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)
    Ja niestety jestem niesłyszana przez Boga. Jestem bezpłodna najwyższy czas się z tym pogodzić. Powodzenia dalej kochane.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:43

    Kocia lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Witam nowe staraczki :)
    Ja niestety jestem niesłyszana przez Boga. Jestem bezpłodna najwyższy czas się z tym pogodzić. Powodzenia dalej kochane.

    Yousee zobaczysz wszystko się ułoży
    Arturowa powodzenia w modlitwie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 23:55

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę wytrwałości w odmawianiu Nowenny:) U mnie dziś ostatni dzień części błagalnej, również dziś wypada @, nawet jak dostanę @ to i tak wytrwam w modlitwie do końca:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia, dziękuje za pocieszenie, ale ja już nie mam sił nawet się modlić. Ciagle wszystko nie tak a ja nie umiem sobie z tym poradzić :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:43

    mkl, kattalinna, kattalinna, Summerka, Bratek, Anulkaa lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa podziwiam Cię za Twoje pozytywne myślenie. Gdy dzisiaj zaczął znajomo boleć mnie brzuch to moje pozytywne myślenie się ulotniło

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia <3
    Niestety jest trudno :(
    Przytulam.

    Kocia lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Andzia87 Ekspertka
    Postów: 128 205

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, podglądam Was od początku i cicho wspieram w modlitwie. Chciałabym krótko podzielić się swoją przygodą z nowenną. Modlitwę poleciła mi moja przyjaciółka i świadkowa, która ponad rok starała się o potomstwo (szczęśliwie, bo ma cudowną córkę i od razu po jej urodzeniu niespodziewanie zaszła w drugą ciążę z synkiem). Przyznaję od razu - nie byłam w modlitwie skrupulatna, było ciężko (stresująca praca, w weekendy studia) - często usypiałam, traciłam rachubę która to dziesiątka już i ile zostało, odrabiałam zaległości z dni poprzednich. O potomstwo staramy się z mężem od sierpnia zeszłego roku. Modlitwa mi nie szła, nie mogłam jej skończyć, trudno mi było odnaleźć sens w prośbie, stosując wszystkie formułki. Poprosiłam o wsparcie w odmawianiu nowenny mamę i babcię. Dzisiaj ją kończą (ostatni dzień części dziękczynnej), a ja jestem w 5 tygodniu ciąży. Było trudniej i łatwiej, były torbiele, były cykle bez owulacji, było mnóstwo łez, były problemy męskie (2% początkowa morfologia podniesiona do 8%) - jednym słowem było różnie. Od początku zawierzyliśmy swoje starania Matce Boskiej i skłamałabym gdybym napisała, że nie miałam chwil zwątpienia. Ale jak to mój mąż mówił - trzeba wierzyć, że gdzieś tam wyżej jest nam pisany taki, a nie inny los. Nam maluczkim pozostaje jedynie pozostawienie spraw na które nie mamy wpływu samemu Bogu. To jest trudne, ale nikt chyba nie twierdzi, że łatwo jest zaakceptować że nie na wszystko ma się wpływ. Starania i chwila dowiedzenia się o ciąży była dla mnie ogromną lekcją życia i pokory. I widocznie tak miało być i o te doświadczenia jestem bogatsza. Teraz oczywiście pojawiają się nowe lęki i obawy, ale jestem spokojna bo tak jak i starania, swoją ciążę również powierzyłam Matce Boskiej. Każdą z Was będę wspierać w modlitwie. Wiara czyni cuda. Ja swojego małego cudu doświadczyłam i jestem przekonana że każdy będzie miał na to szansę. Droga do niego będzie pewnie inna, mniej lub bardziej kręta, dla każdej z nas pisany jest inny los i z tej drogi każda z nas wyniesie inne doświadczenia. I może o to w tym wszystkim chodzi.

    Nie zwykłam eksponować się ani udzielać mocno na forum, ale tym doświadczeniem chciałam się z Wami podzielić. Trzymam za was wszystkie gorąco kciuki i będę wspominać ciepło w modlitwie, jak i sama proszę o wsparcie i przesłanie od czasu do czasu ciepłej myśli w modlitwie.

    Asiak, Bratek, krysiak, Bluberry, kattalinna, Kocia lubią tę wiadomość

    km5scwa1hx65oe99.png
    relggu1r0laeq3qv.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, to piękne co napisałaś. Serdecznie Ci gratuluję i wierze w szczęśliwe rozwiązanie!

    Andzia87, Kocia lubią tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ