X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To odezwij się proszę po kontroli :) Mdle się za Was codziennie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 11:04

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie ;))

    Chciała bym sie dołączyć do modlitwy za Was i bardzo prosic o modlitwę za mnie .

    I tak przy okazji , czy znacie jakies modlitwy skierowane na poczecie dziecka ?

    Pozdrawiam :) !

    Kocia, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://swietarita.blogspot.com/2013/05/modlitwa-dla-tych-ktorzy-nie-moga-miec.html

    http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=26

    http://jpdwa.blogspot.com/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    I Nowenna Pompejańska, dla wytrwałych.
    Te modlitwy znam bo sama się nimi modliłam/modlę.

    Chociaż... skoro starasz się dopiero jeden cykl to możesz trochę poluzować kucyki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 23:26

    Ev, Macierzanka:), kirys lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, piękny podpis.... :)

    arturowa, Kocia lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, nie strasz ludzi... - odezwij się po kontroli. Jak było? Wszystko ok?

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poluzować kucyki :D dobre

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku, przepraszam! Wszystko jest idealnie z Jankiem

    Asiak, Bratek, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wrote:
    Bratku, przepraszam! Wszystko jest idealnie z Jankiem
    UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF, to dobrze, bo już sobie pogadałam z Ritą konkretnie... ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszedł do nas pasek św. Dominika :)

    Bratek, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie życzę wytrwałej, a przede wszystkim OWOCNEJ modlitwy!!!! :) :-*

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Nawet mąż chciał się ze mną "opasać" tym paskiem ale ja wolę modlić się sama.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. To cudownie, że chciał w tym uczestniczyć <3
    Trzymam kciuki <3 :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, Bartku, to cudownie, że pogadałaś o nas ze św. Ritą ☺ bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że dotrwamy spokojnie do terminu i będę Wam przedstawiać małego Janka. .. jeszcze troszkę. ..

    Bratek lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki,

    Znowu wpadam prosić o modlitwę. Tym razem za mojego nienatodzonego brzdąca, zeby wszystko było okej. W poniedziałek poczułam wyraźne ruchy, a teraz cisza...nie chce jechać do szpitala, na usg niedawno byłam...wizyte mam w środę, wiec doczekam, ale bardzo Was proszę o choćby westchnienie za nas w modlitwie;)

    Ja, oczywiscie, tez będę sie za Was modlić. Gianna, jyz niedługo kochana i będziesz tulić zdrowego Jasia!

    Bratek, Gianna, Kocia, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka, spokojnie. Jeśli to pierwsze ruchy, to tak bywa. Ale oczywiście polecam Was w modlitwie :)
    Trzymajcie się dzielnie i daj znać w środę po wizycie.

    Janek za to kopie jak najęty. Tylko mi dziwnie ciężko i niewiele już mogę zrobić. Teraz przyjechała mama mi pomóc, ale jak znów zostanę sama z Młodą i domem na głowie (mąż jednak musi choć trochę pracować) to nie wiem, jak dam radę... jeszcze 5 tygodni do "ciązy donoszonej", wtedy mogę spokojnie rodzić... Boże daj siłę na te 5 tygodni!

    Bratek, Summerka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna pomodlę się za Was - doczekacie :)
    Sumerka będzie dobrze, jak bardzo się niepokoisz, to jedź do szpitala, to się przed wizytą :*
    Yousse a jak taki pasek zamówić? Jak to nie problem to podrzuć link proszę :)

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej :) obecnie odmawiam NP...10 września kończę:) intencja o dzidzię ...teraz będzie nasz 6 cykl starań ;) Na pewno modlitwa daje mi pokorę, cierpliwość i tak nie wariuje już:D Więc polecam:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wielkie dzięki za modlitwę, mała juz sie rusza codziennie, ależ szybka boska interwencja;) ale teraz mam "nowe" zmartwienie. Napisze tutaj, bo chyba muszę to z siebie wyrzucić.

    Otóż, zeby sie nie stresować przed ta ciaza zrobiłam sobie wszystkie (tak mi sie wydawało), badania: CMV, toxo, różyczka, krew, mocz, etc. Niestety, nie wpadłam na to, ze trzeba zrobić tsh;( niestety, moja pani gin, tez jakos o tym nie pomyślała...ja, przeglądając wyniki z poprzedniej ciazy, zauważyłam, ze miałam tam badane tsh, ale przy całej swej ignorancji, jakos nic z tum nie zrobiłam, tym bardziej, ze czytałam tutaj na wątkach, przy okazji, ze tsh w ciazy nie powinno przekroczyć 2,5, a ft4 byc w górnej granicy, a ja z Zuza miałam tsh-3,56,(norma 4,2), a ft4 niziutko w normie i to juz w 7 tc. (Wiec co było pózniej) i jakos żadnemu lekarzowi, nie przeszkadzał ten wynik i Zuza zdrowa...ale jakiś tak z miesiac temu pomyslałam, ze dla świetego spokoju warto sie zbadać. Poczłapałem do labu, ale badan nie zrobiłam, bo nie byłam na czczo, wiec pomyslałam, ze jak będę za tydz u ginki, to poproszę o skierowanie. Skierowanie dostałam i w piątek (chciałam mieć świeże wyniki na środowa wizyte), zrobiłam badania...i dostałam zawału tsh-5,1 przy normie do 4,2;( załamana w sobotę pobiegłam do innego labu powtórzyć badanie i zrobić ft4: tsh-4,3 (norma do 5,6) oraz ft4-8,15 (norma: od 7,5 do 22!), a wiec niedoczynnosc;( naczytałam sie w necie i boje sie strasznie;( umówiłam sie do endo w środę, ale wiem, ze to juz pozno, bo dziecku najbardziej ten hormon potrzebny do 12 tyg:( tak bardzo sie boje, ze mała urodzi sie upośledzona;( dziewczynki, przepraszam, ze znowu, ale błagam Was o wspomnienie nas w modlitwie, bo chyba zwariuje;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka nie panikuj, wiesz przecież, że w ciązy może tsh skakać - nie wiadomo, jaki był wynik wcześniej. Przy drugim badaniu tsh już w normie, ja się nie znam tak na tarczycy, ale myśl pozytywnie. Pomdliłam się za Was, dużo spokoju Ci życzę <3 Daj znać po wizycie. A do swojego gina dzwoniłaś? Co powiedział?

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko, moja imienniczko, dziękuje Ci;)

    Oto, co powiedziała Pani endo: mam brać leki, niedoczynnosc nie jest duża, skoro juz w pierwszej ciazy (i jak sie okazuje przed tez - znalazłam wynik), miałam nieuregulowane tsh, a Zuzka jest zdrowa, to mam nie panikować. Ma pacjentki z takimi wynikami jak moje. Generalnie mam sie nie martwić, bo kiedyś sie tego nie badało i dzieci sie zdrowe rodziły, a co miało sie stać, to juz sie stało i tego sie nie zmieni ;(( ale, gdyby niedoczynnosc była duża, to pewnie nie udałoby mi sie zajść w ciąże i jej utrzymać, ech. Juz sama nie wiem co myślec;( no, trudno, jedyne co mi pozostaje, to byc dobrej myśli i sie modlić...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ