X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Gianna pomodlę się za Was - doczekacie :)
    Sumerka będzie dobrze, jak bardzo się niepokoisz, to jedź do szpitala, to się przed wizytą :*
    Yousse a jak taki pasek zamówić? Jak to nie problem to podrzuć link proszę :)

    Ewelinka, nie widziałam wcześniej Twojego postu. Podaję link:
    http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html

    Mąż pisał na jeden z adresów mailowych, siostry prosiły o adres i w ciągu tygodnia dostaliśmy go pocztą.

    Summerka, nic się nie przejmuj. Pamiętaj: "Ty się tym zajmij..."
    Ściskam!

    Summerka, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, racja, dzięki kochana!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee dziękuję :* Napisze tam w najbliższym czasie - jak się uda to jeszcze dziś :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee a jeszcze takie głupie pytanie - jaki jest koszt? I gdybym sama pojechała do Krakowa to taki pasek mogę gdzieś dostać? Czy raczej tylko wysyłka?

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszt zerowy :) siostry wysyłają na swój koszt. Pewnie damy jakąś ofiarę ale generalnie rzeczy "święte" nie są wycenione :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Dzięki! Nawet mąż chciał się ze mną "opasać" tym paskiem ale ja wolę modlić się sama.
    a może warto jednak modlić się razem?? przepraszam, nie narzucam swojego zdania, tak jakoś mnie natchnęło, rzadko się tu udzielam ale Pan powiedział przecież: „Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)
    nie zawsze mężowie chcą wspierać swoje żony w modlitwach o potomstwo a przecież to wspólna sprawa małżonków, może nie odrzucaj propozycji męża, jesteś szczęściarą, że masz takiego męża wspaniałego, nie będę skromna i powiem , że ja też mam kochanego męża i modlimy się razem codziennie, odkąd razem się modlimy rzadko się kłócimy i tylko tak troszkę ;) bardziej się rozumiemy, może to dziwne, ale jeśli wierzysz w moc modlitwy to Bóg da Wam wszystko o co prosicie ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś myślałam o pasku św Dominika i właśnie napisałam maila do sióstr z prośbą o przesłanie paska.
    dzięki dziewczyny o to dzięki Wam się odważyłam ;)
    odmawialiśmy nowennę pompejańską, modlę się do św Rity, św Dominka też czasem wspominam, może dzięki temu paskowi wyprosi nam u Boga łaskę rodzicielstwa ;)

    Kocia, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 2 września 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 30 sierpnia skończyłam nowennę pompejańską:) jestem z siebie dumna że wytrwałam, bywało ciężko, ale dałam radę:) Mam nadzieję, ba! wierze że Maryja ześle na mnie wyproszoną łaskę macierzyństwa:)

    Marietta, Summerka, ewelinka2210, ktosik, Asiak, Kocia, Bratek, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj dostałam pasek św Dominika i już się opasałam, czuję, że będzie dobrze ;)

    Yousee, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 3 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik mam ten pasek już dwa lata :-( sam pasek chyba nic nie pomoże, trzeba się modlić i wierzyć

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 września 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam od męża medalik z św Ritą i poświęconym płatkiem róży.
    Wiadomo, sam pasek nie pomoże, jedynie modlitwa. Ja wiem, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, ale sądzicie że każdy jest w stanie wszystko sobie wymodlić?
    Chyba jednak nie wszystko :( wiem że bóg nam daje to co potrzebujemy, ale czemu to tak trudno zrozumieć i pogodzić się z tym?

    Summerka, ktosik, Asiak, ewwiel lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, tez sie nad tym zastanawiam...bo wiadomo, ze Bóg moze wszystko, w to nigdy nie wątpiłam. Zawsze tylko pojawia sie taka niepewność, czy akurat w tym przypadku "zechce" (wiem, trochę nieodpowiednie słowo) nam pomoc. Tylko, ze on zawsze chce, tylko wladnie nie zawsze w sposób, w jaki my sobie wyobrażamy i czasem musimy swoje wycierpieć;( i chociaz summa Summarum wychodzi nam to "in plus", to zawsze boje sie tego momentu zanim człowiek to zrozumie...

    Chociaz staram sie ufać, ze wyproszę łaskę.

    Wlasnie wczoraj z nowym numerem Egzorcysty, którego prenumeruje, przyszła taka "reklama" ksiazki - publikacji, "Czy Ty mi ufasz"? I tam sa świadectwa i jest przytoczona wypowiedz matki dziecka, ktore żyło tylko dwa miesiące:

    " szymonek żył tylko dwa miesiące. Pomyślicie: Gdzie ten cud Bozego Miłosierdzia, o ktorym chce zaświadczyć? Bądźcie pewni, ze Jezus zawsze wysłucha i uczyni cud, ale nie zawsze w takiej formie, w jakiej byśmy sobie życzyli. On robi to w formie lepszej po stokroć. On wyprzedza nas o krok w Swoim Milosierdziu...".

    No wlasnie, to jest to o czym mówisz Yousee.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 07:57

    Asiak, Bratek, ewwiel, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak wrote:
    Ktosik mam ten pasek już dwa lata :-( sam pasek chyba nic nie pomoże, trzeba się modlić i wierzyć
    wiem kochana, dlatego modlę się i wierzę ;)
    wiem, że bez wiary nie ma nic ;)

    Zgadzam się dziewczyny z Wami w 100%
    i mam dowody na to, że Bóg nas słucha bo ciągle Go o coś proszę, za pośrednictwem świętych czy Matki Bożej i wiele otrzymałam ;) naprawdę ;) o dobrego męża modliłam się kilka lat i takiego mam, Bóg tak pokierował męża życiem i moim byśmy się spotkali ;)
    wiem, że Bóg wie co jest dla mnie najlepsze, tylko ja tego nie zawsze jestem w stanie zrozumieć, w każdym razie modlitwa ma wielką moc tylko trzeba wierzyć, że to ma sens, zawsze to powtarzam mojemu rodzeństwu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:01

    Summerka, sylwiunia, Asiak, ewwiel lubią tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 5 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o dodatkowe westchnienie za mnie w modlitwie. Wynik rezonansu okazał się gorszy niż myślałam. Przy jednym jajniku torbiel endometrialna, zagrożony mój drożny jajowód plus ropniak na tym niedrożnym. Jelita też w stanie złym. Mimo, że w miarę dobrze się czuję :(
    Proszę o siłę, żeby dalej walczyć.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 5 września 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee bądź dzielna, będę pamiętać o Tobie! Musi być dobrze!

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 5 września 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello :)
    Wpadłam podejrzeć jak się sytuacja rozwija i zapewnić o mojej ciągłej modlitwie za nas wszystkie, szaraczki, mateczki i bobaski :)
    wszystkiego dobrego

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 września 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, pomodlę sie za Cidbie!

    Ja tez (znowu) proszę, bo mam niedoczynnosc tarczycy - wykryta dopiero teraz i drze o zdrowie maleństwa:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 6 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:01

    Summerka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 6 września 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Yousee, pomodlę sie za Cidbie!

    Ja tez (znowu) proszę, bo mam niedoczynnosc tarczycy - wykryta dopiero teraz i drze o zdrowie maleństwa:(
    Summerka, będzie dobrze z maluszkiem. Co mówi lekarz?

    Bratku, najgorzej jest wierzyć jak coś idzie źle. Powiem Wam, że jak odbierałam wynik i czytałam, to serce mi zamarło, mózg pompował informację: źle, nie ogarniesz tego itp. Ale spłynął też na mnie spokój. Znane są cuda uzdrowienia z cięższych przypadków niż mój.
    Daję sobie 2 lata jeszcze. Potem zapiszemy się do ośrodka adopcyjnego, może w ten sposób dane nam będzie mieć dziecko.
    Ściskam Was wszystkie w to niedzielne popołudnie. I pamiętam w modlitwie.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ