X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASKAS to wspaniała wiadomość. Ja we wtorek rowńiez dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Jestem w trakcie odmawiania NP, za pierwszym razem po połowie przerwałam wiec 7 września zaczęłam ja na nowo. Wczoraj dowiedziałam sie, ze moja siostra odmawia NP w intencji poczęcia dzieciątka dla mnie ;) wiec podwójnie wymodlilysmy te piękna wiadomość. Jeszcze cały czas sie boje, wszystko takie nieprawdopodobne u mnie. Zmieniłam lekarza i ten stwierdził u mnie bardzo silne PCOS, dopiero zaczynaliśmy leczenie u niego. Nawet okresu pod jego opieka nie dostałam bo moj ostatni był 27 lipca a cykle naturalne mam bardzo długie i dopiero czekałam na kolejny okres końcem września. Gdy poszłam do lekarza 22 września stwierdził, ze chyba niedawno miałam owulacje i zlecił zrobić test ciążowy z krwi, który potwierdził ciąże. Wtedy beta wynosiła zaledwie 5 a dwa dni pózniej już 162. Nadal nie mogę w to uwierzyć ze możliwa jest ciaza z owulacji w 52 dniu cyklu.... Wiec wszystko po prostu "zwalam" na nowennę ;) po dwóch latach staran ;) a dzisiaj zrobiłam test i piękna druga krecha, i nie musiałam nic pod światłem wypatrywać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 17:35

    kattalinna, Kocia, ewwiel, ASKAS3108, Summerka, Bratek, sylwiunia, ewelinka2210, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 25 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny!!! Piękne świadectwa działania Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i opieki Bożej na kolejne szczęśliwe 9 miesięcy!!!

    krysiak, ASKAS3108, sylwiunia, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 26 września 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się przywitam tutaj :)
    Wpadam na ovu sporadycznie, ale nie zapominam o Was!

    Gianna, już tak niewiele czasu. Jak się czujesz?
    Summerka a u Ciebie jak tam?
    Yousee, pamiętam, modlę się!

    Co do Lili nie wiem. Ostatnio tu widziana pisała o córeczce adopcyjnej, więc może dlatego jest koło niej dzidziuś?
    Listę aktualizowałam na 129 stronie, bo niedaleko :)
    Kochane ja już też przeszłam długą i trudną drogę i raz lepiej raz gorzej dogadywałam się z Bogiem, ale zrozumiałam niejedno - że nie ma nic na zawołanie i nawet nieszczęścia, które nas dotykają mają głębszy sens. Każda sytuacja, w której się znajdujemy jest po coś, trzeba tylko temu zaufać.

    No i pięknie mi się napisało, gorzej z realizacją :)
    Sama mam chwile zwątpienia, sama się z tym czasem kłócę, ale zaraz po tym dostaję dowody na to, że to jednak działa, bo cudem obok nas nie zawsze jest to, co sobie akurat wymyśliliśmy na dany moment i trzeba przyjąć to, co akurat jest :)
    dobrej nocy!

    krysiak, Summerka, ewelinka2210, Yousee lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 września 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Jeszcze się przywitam tutaj :)
    Wpadam na ovu sporadycznie, ale nie zapominam o Was!

    Gianna, już tak niewiele czasu. Jak się czujesz?
    Summerka a u Ciebie jak tam?
    Yousee, pamiętam, modlę się!

    Co do Lili nie wiem. Ostatnio tu widziana pisała o córeczce adopcyjnej, więc może dlatego jest koło niej dzidziuś?
    Listę aktualizowałam na 129 stronie, bo niedaleko :)
    Kochane ja już też przeszłam długą i trudną drogę i raz lepiej raz gorzej dogadywałam się z Bogiem, ale zrozumiałam niejedno - że nie ma nic na zawołanie i nawet nieszczęścia, które nas dotykają mają głębszy sens. Każda sytuacja, w której się znajdujemy jest po coś, trzeba tylko temu zaufać.

    No i pięknie mi się napisało, gorzej z realizacją :)
    Sama mam chwile zwątpienia, sama się z tym czasem kłócę, ale zaraz po tym dostaję dowody na to, że to jednak działa, bo cudem obok nas nie zawsze jest to, co sobie akurat wymyśliliśmy na dany moment i trzeba przyjąć to, co akurat jest :)
    dobrej nocy!

    Racja, tylko mimo tego, że człowiek o tym wie, czasem trudno to przyjąć z pokorą:(

    U mnie w porządku, po początkowych zawirowaniach z ciążą (plamienia, niedoczynność tarczycy) staram się ufać i byc dobrej myśli, bo często łapię się na tym, że mam tak wiele dowodów, że Bóg mnie wysłuchuje i działa - naprawdę działa, a mimo tego wątpię w Jego łaskę...:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 27 września 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:44

    krysiak lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 września 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje krysiak i aska, spokojnej ciąży Wam życze

    krysiak lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 29 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Dawno nie pisałam... ale tą wieścią MUSZĘ się z Wami podzielić. Od środy 23.09 Janek jest już z nami. Urodził się mając 2900g i 50 cm. Jest cudny, zdrowiutki i uroczy. Generalnie to aniołek, choć dziś w nocy coś przeszkadzało w brzuszku i przez to ja spałam raptem 2 h... ale takie uroki macierzyństwa... odeśpię w dzień, jak się uda. Bo w dzień Janek tylko śpi i je ;)

    Kochane, to nasze Maleństwo to dla nas cud od Boga i w dodatku spełnienie Bożej obietnicy względem nas. Dziękuję, że wspierałyście mnie modlitwą całą ciążę :*

    Pamiętam o Was!

    krysiak, Asiak, kattalinna, sylwiaśta159, ktosik, littleladybird, Macierzanka:), Nazja, potforzasta, Summerka, Yousee, ewelinka2210, ewwiel, Bratek, sylwiunia, arturowa, Bluberry lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 30 września 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje! Niech się Mały zdrowo chowa :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 30 września 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jeszcze 2 m-ce oczekiwania na mały Cud. Też ma być synek:)
    Modlitwy nadal praktykuję, mimo, że na dzięki Bogu do tej pory wszystko przebiega dobrze,to cały czas gdzieś tam w głowie pojawiają się jakieś obawy (ja już tak chyba mam, że zawsze muszę się czymś martwić). Wiem jak bardzo potrzebna jest najdrobniejsza modlitwa i Boże wsparcie dla wszystkich-dla świeżo upieczonych mam, dla tych wyczekujących z niecierpliwością pojawienia się dzieciątka i dla tych przyszłych, czekających z wytęsknieniem na swoją kolej. Też pamiętam o Was.

    krysiak, Bratek, Summerka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 października 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, gratulacje! <3 Witamy Janka i wspieramy dalej oczywiście :)
    Nazja, Ciebie również! Nie martw się na zapas!
    <3

    krysiak, ewelinka2210, Nazja lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 1 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna gratulacje :)
    Nazja jeszcze troszkę i synek będzie z Tobą - wtedy się troszkę uspokoisz, ale to już tak jest jak się jest mamą, że się o swoje dziecko cały czas martwi :)
    Pamiętam o Was wszystkich w modlitwie :)
    Ja w końcu dotarłam do części dziękczynnej :) Zaczynałam kilka razy, bo często przysypiałam przy części błagalnej, tutaj mi pisałyście, że jak nad ranem się obudzę, to mogę dokończyć, ale przy dziękczynnej nie zdażyło się to ani razu, bo po prostu nie znam na pamięć modlitwy końcowej, tak jak błagalnej i nie mogę sobie pozwolić na przysypianie, bo na pewno nie skończę - musze w telefonie treść przeczytać :) Taki sposób u mnie działa :) Pewnie jak skończę, to w końcu się jej na uczę, ale może to we mnie dobre nawyki wyrobi na nastepna nowennę, bo WIEM, że nie potrafię już żyć bez różańca, to jedna z piękniejszych modlitw i dziękuje Wam za ten wątek, bo dzięki niemu dowiedziałam się o Nowennie :)
    Nie doczekałam się jeszcze drugiego dziecka i wiem, że rożnie może być ze spełnieniem tej prośby, ale czuję tą łaskę, która dostałam od Pana Boga, jestem innym człowiekem, ta Modlitwa mnie zmieniła :)
    Pozdrawiam Was wszystkie i jak pisałam pamiętam o Was w modlitwie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 09:01

    Nazja, Summerka, Bratek, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 16 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :))

    Wracam tu do was po 2 miesiacach stran. Kiedy napisalam w 1 cs poradzilyscie mi troszke zluzować wiec tak zrobilam . Teraz to moj 3 cs kolejny mimo leczenia bezowulacyjny ... zaczynam nowennę pompejańską.

    Jesli mogla bym prosic was o wstawiennictwo w modlitwie za "sprawnosc" moich jajnikow a co za tym idzie o cud w postaci dziecka.


    Pozdrawiam !

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 18 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jakiś czas temu dołączyłam do Was i modlę się codziennie za nas wszystkie! Dzisiaj ujrzałam bladziutką drugą kreseczkę, jeszcze nieśmiało, ale już powoli się cieszę... Od wielu osób na forum usłyszałam o mocy Nowenny Pompejańskiej, ale nie miałam odwagi podjąć się tak czasochłonnej modlitwy... Myślałam sobie - jak zajdę, to wtedy rozpocznę. No i nadszedł ten dzień, dziś przypomniałam sobie o moich myślach i rozpoczęłam! Już widzę, że to mnie uspokaja, ale nie usypia (jak zwykle na mnie działał różaniec). Proszę o modlitwę za wytrwałość i owoce tej pięknej Nowenny!

    Ev, kattalinna, Summerka, Asiak, krysiak, ewelinka2210, Bratek, Macierzanka:), ewwiel lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 18 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Witajcie! Jakiś czas temu dołączyłam do Was i modlę się codziennie za nas wszystkie! Dzisiaj ujrzałam bladziutką drugą kreseczkę, jeszcze nieśmiało, ale już powoli się cieszę... Od wielu osób na forum usłyszałam o mocy Nowenny Pompejańskiej, ale nie miałam odwagi podjąć się tak czasochłonnej modlitwy... Myślałam sobie - jak zajdę, to wtedy rozpocznę. No i nadszedł ten dzień, dziś przypomniałam sobie o moich myślach i rozpoczęłam! Już widzę, że to mnie uspokaja, ale nie usypia (jak zwykle na mnie działał różaniec). Proszę o modlitwę za wytrwałość i owoce tej pięknej Nowenny!


    Cudownie ! <3 . Ja tez zaczelam odmawiac nowenne 3 dni temu i tez wydawalo mi sie ze moze byc to nużące ale tak jak i na ciebie dziala na mnie uspakajająco.

    Ogrmnie sie ciesze z z twojej radosci ! :) <3

    kirys lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 20 października 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka, Ewwiel gdzie jesteście?

    Kochane, u mnie bez zmian w temacie ciąży. Dalej brak. Na razie jednak mam inne sprawy na głowie bo dostałam nową pracę i zaczynam w styczniu :) cieszę się bardzo!
    Pamiętam o Was wszystkich, modlę się mniej regularnie, szukam cały czas Boga i siebie. Ale codziennie daję westchnienie w Waszej intencji :*

    ewelinka2210, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Moje dziecko zapytało wczoraj czy Mikołaja można prosić o brata? Powiedziałam mu , zresztą już nie pierwszy raz że trzeba się modlić bo to zależy od Boga, więc zapytał czy może napisać do Niego list z taką prośbą ... i napisał , położył na parapecie . Ja dziś zabrałam i płaczę. Wczoraj płakałam i dziś już od rana . Tłumaczę mojemu Miłoszkowi że nie każdy ma rodzeństwo, bo nie mam ja i moja mama, wtedy jest jeszcze gorzej bo zaczyna pytać się dlaczego Bóg tak właśnie chce i że jest zły :( Nie chciałabym żeby tak właśnie mówił :( Jest mi bardzo ciężko z tym, bo ja też bardzo pragnę drugiego dziecka... jak to wszystko przeżyć?

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 22 października 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:

    http://jpdwa.blogspot.com/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    I Nowenna Pompejańska, dla wytrwałych.

    Te modlitwy znam bo sama się nimi modliłam/modlę.
    Dziękuję arturowa <3
    Modliłam się tą modlitwą o potomstwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Dziś jest wspomnienie liturgiczne naszego Wielkiego Świętego Rodaka. I właśnie w tym dniu zbadałam przyrost bety - po 72 h z 493,3 na 1836 :-)


    arturowa lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 22 października 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kirys ! :D
    Cieszę się że ci mogłam w jakiś sposób pomóc ;)
    Życzę spokojnej ciąży i zdrowego dzieciątka :)

    kirys lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 października 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam wczoraj Nowennę w intencji dzidziusia :D :D :D Nie jestem w ciąży, ale spokój duży daje ta modlitwa i cieszę się, że w końcu skończyłam, bo miałam kilka podejść. A dziś zaczynam kolejną w innej intencji :)
    Dziękuję Wam za informacje o tej modlitiwie <3 Modlę się za Was codziennie <3

    Kirys Kochana jeszcze raz gratuluje :) Spokojnej ciązy życzę i radości przy odmawianiu Nowenny :)

    yesenia myślę, że Twój synek czuje jak bardzo Ciebie gnębi to, że w ciąży nie jesteś. Ja też bardzo pragnę drugiego dziecka, więc wiem, co czujesz, a u mnie już 23 cykl starań i nadal nic. Ale wierzę, że Bóg ma plan i nawet jak nigdy w ciąży juz nie będę to WIEM, że to wszystko ma jakiś większy niezrozumiały dla mnie teraz sens. Zaufaj Panu Bogu, powiedź mu te piekne słowa "Jezu Ty się tym zajmij" i po prostu żyj :) Wierzę, że doczekasz się upragnionego drugiego dzieciątka <3, a Ty spróbuj dziekować Bogu za to co masz - pomodlę się za spokój dla Ciebie i oczywiście dzidziusia :)

    kirys, Bratek lubią tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 23 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge do was przylaczyc, a wlasciwie powrocic? :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ