X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Moge do was przylaczyc, a wlasciwie powrocic? :-)
    Każdy może :)
    im więcej tym lepiej.

    Dobrze trafić na ludzi z podobnymi problemami i poglądami, jest miejsce, żeby się wygadać :)

    Vanessa zaglądasz do nas czasem? co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 20:08

    MOI lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 23 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :-) Dzis zakonczylam karmienie piersia. Tym z was, ktore nie maja jeszcze potomstwa zycze, abyscie mogly doznac tej bliskosci z maluszkiem...

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 października 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:45

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 24 października 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ewelinka2210, mogę spytać jak sformułowałaś intencję? Ja się modliłam o "poczęcie zdrowego dziecka w tym roku" ale chyba niepotrzebnie nałożyłam Bogu takie głupie ramy czasowe :/
    Ja prosiłam o pojawienie się w naszej rodzinie zdrowego, biologicznego dziecka, bo nie wykluczamy adopcji kiedyś, i nie wykluczone, ze w tej jnntencji też kiedyś Nowennę będę odmawiać, ale nie dawałam żadnych ram czasowych. Myślę, że w Twoim wypadku oczywiste jest, że chcesz mieć dziecko, a czy uda się do końca roku, to juz inna sprawa :)

    arturowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys gratulacje, dużo zdrówka dla Was <3

    Ja też modliłam się za wstawiennictwem Jana Pawła II nie miałam konkretnie ułożonej modlitwy, zawsze pod koniec rozważania modlitewnego prosiłam prostymi słowami Jana Pawła o wstawiennictwo i uproszenie dla nas daru potomstwa. Praktycznie zawsze jak dochodziłam do tej części nie mogłam powstrzymać łez.. modliłam się tak przez miesiąc po poronieniu i głęboko wierzę że moja modlitwa w niebie nie przeszła bez echa nasz kochany Papież działa cuda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:21

    kirys, Bratek lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 25 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Summerka, Ewwiel gdzie jesteście?
    Jestem :-) i chciałam się podzielić dobra nowiną - 18.10.15 o godz. 2.30 powitaliśmy nasza kochana córeczkę Alicję:-) Nasze 3390g i 56 cm szczęścia:-)
    Jak wiecie o ciąży dowiedziałam się w 2 dniu części dziękczynnej NP po 1,5 roku starań i walcząc w między czasie z nowotworem tarczycy. Ciąża nie należała do najprostszych, szczególnie na końcówce bylo bardzo ciężko. Latem odmawiałam NP w intencji szczęśliwego rozwiązania i zdrowego dzieciatka. Przed porodem mialam chwile załamania i zwątpienia czy ta moja ostatnia NP zostanie wysluchana. Dzis mogę powiedziec, ze lepszego porodu nie mogłam sobie wyobrazić. Bylo tak jak chciałam. Co prawda dlugo na niego czekałam i gonily nas terminy kończącego sie urlopu męża, ale sam poród byl idealny. Kilka ostatnich dni spędziłam w szpitalu na patologii ciąży. W sobotę 17.10 rozpoczela się akcja skurczowa (taka do wytrzymania), o 0:40 odeszły mi wody, położna zrobiła mi lewatywę po czym zaliczyłam szybki prysznic. O 1:45 na własnych nogach szlam na porodowke. A tam już wszystko potoczylo się ekspresowo i o 2:30 Alusia byla już na moim brzuszku (poszlo tak szybko, ze mąż nie zdąży dojechać a mial być poród rodzinny). Córcia zdrowa a ja bez żadnych pęknięć czy nacięć. 2 godz później juz normalnie chodziłam. Poprzedni poród trwal 8 godz, byl po oksytocynie i obrażenia mialam na tyle silne, ze jakies 2tyg dochodzilam do siebie. Wiec po raz kolejny doswiadczylam sily modlitwy i zaufania w wypowiadaniu słów: "Panie, Ty się tym zajmij". Dziękuję również Wam wszystkim za modlitwę. Jestem z Wami ciągle i codziennie wspominam Was prosząc o dar macierzyństwa dla wszystkich oczekujących oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla wszystkich mam noszących juz swoje szczęście pod sercem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 21:56

    Summerka, ewelinka2210, kirys, Ev, Yousee, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 26 października 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel gratuluje! Oddalas sie modlitwie i zawierzylas Stworcy, a on wszystko tak zorganizowal, zeby wyszlo jak najlepiej :-)

    ewwiel, Ren lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel moje serdeczne gratulacje :) Wycałuj Alusię od cioci Ewelinki ;)

    Kocia, ewwiel lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 26 października 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny:-)
    A poza super porodem jeszcze mialam fajne towarzystwo. Na patologie ciąży wchodziłam razem z dziewczyna w zbliżonym wieku, moja imiennieczka (tez Ewelina), urodzilysmy w ten sam dzień i na położnictwie znów dzielilysmy salę:-) obie urodzilysmy córeczki o niemal identycznej wadze i dlugosci. Opuszczalysmy szpital w tym samym dniu :-) wiec taki drobiazg, ale tez pomaga przetrwac czas pobytu w szpitalu:-)

    ewelinka2210, Drzwiona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 28 października 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tez spiesze podzielic sie moim szczesciem. 25 września urodzilam przez cc ukochanego synka. Wiem, ze gdyby nie wasza modlitwa oraz moje zawierzenie Maryi w Nowennie Pompejanskiej oraz wstawiennictwa sw.Dominika nie zaznalabym tego szczęścia.
    Kochane trwajcie w modlitwie bo łaska Boza jest nieskonczona.
    Aa no i pomimo trudnej ciazy i moich wielu chorob Dawidek jest super zdrowy :-)

    ewelinka2210, MOI, Summerka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Kochane ja tez spiesze podzielic sie moim szczesciem. 25 września urodzilam przez cc ukochanego synka. Wiem, ze gdyby nie wasza modlitwa oraz moje zawierzenie Maryi w Nowennie Pompejanskiej oraz wstawiennictwa sw.Dominika nie zaznalabym tego szczęścia.
    Kochane trwajcie w modlitwie bo łaska Boza jest nieskonczona.
    Aa no i pomimo trudnej ciazy i moich wielu chorob Dawidek jest super zdrowy :-)
    Drzwiona serdeczne gratulacje :) Bardzo się cieszę i oczywiście Dawidka tez od cioci Ewelinki wycałuj :)

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 29 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Drzwiona serdeczne gratulacje :) Bardzo się cieszę i oczywiście Dawidka tez od cioci Ewelinki wycałuj :)
    Bardzo dziękuję <3 oczywiscie wycaluje mojego Bobisia ;-)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 29 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, cudowne wieści :)
    gratuluję maluchów i przesyłam buziaki :*
    odpoczywajcie i cieszcie się maleństwami :)

    Drzwiona, ewwiel lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 29 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona, gratulacje :-) zdrowia i blogoslawienstwa Bożego życzę!

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, ze sa tu takie osoby co sie modla... Dolaczam sie do Was... Choc mam juz 40 lat to MOCNO UFAM Jemu!

    Summerka, Drzwiona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Ren
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ren - moje inicjaly RP - proszę o modlitwę i ofiaruję swoją za wszystkie Staraczki tu wpisane. Jednoczesnie dziekuje ze wlaczylyscie i mnie.

    Drzwiona, Ev lubią tę wiadomość

    Ren
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno się tutaj nie udzielałam. Gratuluję wszystkim Wam, którym modlitwy zostały wysłuchane i cieszycie się swoimi maleństwami <3

    Ja wpadłam się pochwalić: w końcu dojrzałam do konkretnej modlitwy. Zaczęłam nowennę pompejańską i ufam, że wytrwam w niej do końca. Zaczęłam 1 listopada, a skończę 24 grudnia, taki zbieg okoliczności, ale bardzo mnie ucieszył fakt, że końcówka przypadnie na Wigilię Bożego Narodzenia. To taki szczególny czas :)

    Witaj, Ren :) niech Cię Bóg błogosławi <3

    Ren, Drzwiona, ewelinka2210, Ev, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ladybird. Slyszalam o Nowennie Pompejanskiej, od kilku bliskich osob juz slyszalam, ponoc kazda taka modlitwa zostaje wysluchana :-) ... wiec i my z mezem powinnismy ja rozpoczac przez te 50 kilka dni intensywnej modlitwy...

    Ren
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona, Ewwiel - świetne wieści!!!

    Drzwiona, ewwiel lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ren, ja narazie odmawiam sama ;) męża mam tylko weekendowego i nie może mi towarzyszyć w modlitwie ;) duchem owszem ;)

    Ev lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ