X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no to już jesteście we dwie na spotkanie majowe :-) Ja póki co muszę zostać w domu z tym moim małym bąbelkiem :-)
    Asiak, na pewno będziesz zadowolona z uczestnictwa w tych spotkaniach, dla mnie to było niesamowite, jak w jednej chwili ludzie upadają na ziemię i zostają dotknęci przez Pana. Niesamowita jest tam też oprawa muzyczna. Zaraz poszukam Wam linku do jednej z pieśni tam spiewanej, bardzo często rozpoczynam dzień nucąc ją sobie :-)

    Asiak, Summerka lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=nI2we5D6u3c

    Proszę dziewczyny. Koło 19-20 minuty zaczyna się ta pieśń, którą uwielbiam :-)

    MarcowaBabciu, z NP nie jest lekko, ale warto ją odmawiać. Przy pierwszej nowennie otrzymałam wiele łask. Przy kolejnej nie było lekko, bo już na samym początku odmawiania badania ciązowe wykazywały duże prawdopodobieństwa urodzenia dziecka z zespołem Downa. Lekarze zlecali specjalistyczne drogie badania (amniopunkcja itp), na które się nie zgodziłam, dalszy stres nie był mi potrzebny. Stwierdziałam, że bez względu na wynik badań urodzę to dziecko i wychowam niezależnie od tego jakie ono będzie.
    Póżniej w ciągu miesiąca niespodziewanie straciłam 2 babcie. Więc druga nowenna była bardzo stresująca i bolesna dla mnie :-) Później były jeszcze kolejne 2 NP, a teraz przerwa. Ale zbieram się do powrotu do odmawiania nowenny :-)
    MarcowaBabciu, trwaj, bo warto.
    Jeśli nie widziałyście jeszcze tego świadectwa o uratowaniu małżeństwa NP to polecam:
    https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g

    Asiak lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • MarcowaBabcia Znajoma
    Postów: 28 25

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak! Ja poczułam dokładnie tak samo, gdy przesłała mi link do tego pierwszy raz znajoma z grupy na FB "Msza z modlitwą o uzdrowienie";-) To znaczy, że zostałaś zaproszona przez samego Boga, tak mówią:-) Ja też pojadę. Polecam zabrać krzesełko, jakby było zimno to i koc, parasol, jedzenie i picie, bo jest godzinna przerwa (ostatnio to wszystko trwało od 12 do 19) :-)

    Ewwiel ja znam to świadectwo. To głównie ono na mnie podziałało w kwestii motywacji:-) Długie, ale warto posłuchać. Ja od tego czasu pokochałam znowu pieśń Ruah:) Powiem Ci, że jak to wszystko opowiadasz, to wydaje się to piękne, że Pan "Cię próbował w ogniu" jak jest napisane w Piśmie Świętym, ale nie poddałaś się a on CIę nagrodził zdrowym dzieciątkiem:-) Aż się znów wzruszyłam:-)

    Dla mnie już ta pierwsza Nowenna jest trudna, strasznie mnie rogaty kusi, sama siebie nie poznaję:-( Ale ufam, że tak musi być.

    Asiak, ewwiel lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarcowaBabciu, pytałaś skad jesteśmy, ja też inny kierunek - mała wioska na południu Wielkopolski :-)
    Jak mój mąż słuchał tego świadectwa, to od razu włączał Ruah, żeby sprawdzić czy z nim jest wszystko ok :-D Ale wiecie, to tak dla żartu, bo mój mąż to taki żartowniś (każdy tak mówi :-) )
    Pan Bóg nagrodził mnie zdrową córeczką i przepięknym porodem :-) Po pierwszym miałam uraz na wiele lat, a po ostatnim porodzie, chciałabym jeszcze więcej dzieci (mimo że zawsze planowałam tylko dwójkę)

    Asiak lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, jakiś czas temu usunęłam konto bo musiałam odpocząć.
    chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą nowiną, Bóg za pośrednictwem Maryji wysłuchał naszych próśb i obdarzył nas wielką łaską, jestem w ciąży ;)
    maleństwu pięknie bije serduszko, codziennie staram się dziękować Bogu za ten dar.
    proszę zatem o dopisanie brzuszka przy moim starym nicku "ktosik nr 170 na liscie ;)
    a najsmiejszniejsze jest to ze postanowiłam odpocząć od internetu i wtedy zaszłam w ciąże ;) w tym czasie przezylam wspaniale rekolekcje wielkopostne,
    dużo rozmawiałam z Bogiem
    gdy bylam już w ciąży a nie wiedziałam jeszcze o tym i myslalam ze się nie udało, powiedziałam "Boże niech się dzieje wola Twoja, Ty najlepiej wiesz co jest dla mnie najlepsze, ja się na wszystko zgadzam" i się stałą wola Boża ;)
    pozdrawiam serdecznie ;)

    Asiak, Phyllis, ewwiel, AgaL, ewelinka2210, littleladybird, MarcowaBabcia, Yousee, Ania89, Kocia, karmar lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Mam pytanko do Lublinianek- ma któraś z was luteinę/duphaston na zbyciu? Sprawa raczej pilna- potrzebuję dla pewnej kobietki w pierwszych tygodniach ciąży (po dwóch stratach) ale wizyta dopiero na 9 maja...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŻonaAnia, gratuluję z całego serca !!!

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŻonaAnia piękne świadectwo :) serdecznie gratuluje! może to jest droga...odpoczynek od internetu i całkowite zaufanie Bogu.

    Yousee lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik <3 cudowne wieści. Rosnijcie zdrowo!

    żonaAnia lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik gratulacje! :) :) :)

    żonaAnia lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie dziś dwie grubaśne krechy! Po 1,5 roku starań! Święta Rito dziękuję Ci, czuwaj nad nami!

    A was drogie panie proszę o modlitwę..

    ewwiel, AgaL, ewelinka2210, Wonderwall, Yousee, żonaAnia, karmar lubią tę wiadomość

    relgh371p970veew.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia90 gratuluje !!! Spokojnej ciąży i szczęsliwego rozwiązania :-)

    Basia90 lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia gratulacje :)

    Basia90 lubi tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Jeśli nie widziałyście jeszcze tego świadectwa o uratowaniu małżeństwa NP to polecam:
    https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g


    super świadectwo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam te świadectwo jakiś czas temu, bo to tak jest, że nic nie dzieje się przypadkiem, nic nie dzieje się bez przyczyny

  • ASKAS3108 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! duża prośbą o modlitwę. Urodziłam w piątek w 36 tyg.Michalka i niestety nie obyło się bez problemow.Jutro Michałka przenoszą do innego szpitala.Podczas porodu doszło do wylewu w mózgu.Michałek walczy dzielnie i bardzo potrzebuje Waszej modlitwy.Bardzo Was o nią prosimy.

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska będę o Was pamiętać. Zobaczysz wszystko będzie dobrze!

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka wspieram modlitwą :*

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska pomodlę się za Was :*

  • ASKAS3108 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 13 maja 2016, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Dziewczyny bardzo za Waszą modlitwę. Michałek ma robione kolejne badania wyniki nie są za dobre.Dalej gorąco proszę o Wasze wsparcie modlitewne.

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ