X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiadaj Anja :)
    Uwielbiam ten watek! Pomaga wierzyć i isc dalej!
    Ja mimo że medycyna twierdzi że nie zajdę w ciąże to wiem podświadomie że tak nie bedzie i że sie uda.
    Moze to głupie i sie łudzę ale takie mam przeczucie.
    Mam zamiar wrócić do nowenny pompejanskiej.

    żonaAnia, AgaL lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Opowiadaj Anja :)
    Uwielbiam ten watek! Pomaga wierzyć i isc dalej!
    Ja mimo że medycyna twierdzi że nie zajdę w ciąże to wiem podświadomie że tak nie bedzie i że sie uda.
    Moze to głupie i sie łudzę ale takie mam przeczucie.
    Mam zamiar wrócić do nowenny pompejanskiej.


    Yousee napewno sie uda zycze ci tego z calego serca :)
    twoje przeczucie tak naprawde to jest twoja wira wierzysz ze sie uda i tego sie trzymaj bo modlitwa+wiara czynia Cuda a Nowenne Pompejska polecam z calego serca :)
    Ja odmawiam w tej chwili czesc blagalna i widze ze wiele zeczy wokol mnie sie zmienia np do tej pory bylam klebkiem nerwow teraz jestem wyciszona bardziej pokorna,wdzieczna ,szczesliwa patrze na wszystko w zupelnie inny sposob juz innymi oczami :)
    Codziennie prosze i za was dziewczyny obyscie wszystkie doznaly tego wspanialego cudu jakim jest macierzynstwo bede sie za was modlic :)

    AgaL lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może w końcu i ja sie wypowiem na swoim macierzystym ukochanym wąteczku :)
    ostrzegam że może byc dłuuuuuuuugo ale postaram sie krótko :) (znając życie i mnie będzie długo :P )
    Zaczne od tego że miałam podobne doświadczenia jak ŻonaAnia. Mam na myśli przeszkody duchowe. Oczywiście medyczne także. Kto mnie pamięta mniej więcej wie. A kto mnie nie kojarzy to w skrócie: niedrożność jajowodu (udrożnione podczas histeroskopii), wysoka prl po obciążęniu, która w moim przypadku blokowała owulację (bromergon pomógł), potem doszło cieniutkie endometrium.
    W międzyczasie miałam stymulowane cykle i dodatkowo nie chciały mi pekać pęcherzyki nawet po 3 amp pregnylu. Dostałam dodatkowe leki na pekanie i cos ruszyło ale endometrium było kiepskie. Ostatni rok na który tak bardzo liczyłam przebiegł marnie. Albo pecherzyk mi nie pekł albo pękł ale endometrium żadne bo ok 4 mm albo całkowicie zanikł mi śluz kiedy udało mi sie podleczyc endometrium. Ciągle było coś nie tak. W zeszłym roku m.in. odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie ale ciągle były jakies problemy mimo modlitwy. Jakieś pół roku przestałam prosic Boga o dar dziecka. Nie miałam już sił na modlitwę. Na lekarzy juz też nie mogłam liczyć bo ostatni już nie wiedział co ze mną zrobić i/albo juz miał dość mojego nietypowego przypadku. Na początku wiele pomógł chociażby z udrożnieniem jajowody. Na innych juz nie mogłam liczyć. nie mieli mi nic do zaoferowania tylko in vitro a my tego NIGDY nie bralismy pod uwagę mimo diagnoz że inaczej nie mamy szans. Dodam że nasze starania trwały juz prawie 7 lat. Kto starał sie dłużej niż my stwierdzi ze to nie dużo i ma rację. Ostatnie pół roku sama próbowałam sibie leczyć z pomoca internetu i nabytej wiedzy w ciągu tych lat. nie chwaląc się uporałam sie z przeszkodami nad którymi lekarze rozłożyli rece. NP. poprawiłam sobie endometrium do 8,5 mm. Uporałam sie z plamieniami i doszłam do tego co zrobić żeby pęcherzyki wreszcie pękały po pregnylu. To może na razie tyle ze strony medycznej.
    Jak już wspomniałam przestałam prosic Boga o Cud. Stwierdziłam że jakby chciał to by dał a skoro nie chce to nie bedę naciskać. O swoim stanie psychicznym nie będę pisać w szczegółach. Było bardzo ŹLE ze mną...
    Nie raz w poprzednich latach byłam na Mszy o uzdowienie i uwolnienie. W kwietniu tego roku dowiedziałam sie że też ma być taka Msza. Nie miałam ochoty na żadna modlitwę w intencji poczęcia ale często nasuwała mi sie scena z Pisma Św. jak apostołowie nie mogli złowić żadnej ryby a Pan Jezus polecił im zarzucić im jeszcze raz sieci w miejscu gdzie nic nie złowili. Powiedziałam Jezusowi że pójdziemy z mężem na ta Mszę i będzie to ostatnia forma modlitwy w tej intencji, że będzie to "ostatnie zarzucenie sieci". Czułam że Jezus chce żebym poszła tak jak chciał żeby apostołowie zarzucili sieć. dodatkowo w tych dniach miałam mieć owulacje więc miałam cichą nadzieje. Bylismy na tej Mszy którą prowadził ks. Reczek była z nim takze siostra zakonna, która (nie wiem jak to fachowo ująć) miała natchnienia od Ducha Św. i przemawiała podczas modlitwy do osób które tam były. Czekałam aż powie coś do mnie i czułam że jak do mnie nic nie powie to bedzie masakra... i w pewnej chwili usłyszałam jak Siostra powiedziała że "Jest tutaj osoba która nie może mieć dziecka" potem coś jeszce powiedziała ale nie pamiętam co być może byo to cos w stylu żebym sie nie martwiła... nie pamiętam... a na końcu powiedziała "Maryja niesie Ci dzieciątko" potem zaczęła mówic do innych osób. Poczułam sie bardzo dziwnie jakby ulgę. Wlało to w moje serce ogrom nadziei mimo że nie wierzyła że ja moge być w ciąży. Niestety ta nadzieja nie trwała długo jakiś tydzień. Potem stwierdziłam że było tam duzo osób i nie koniecznie to było do mnie. Potem 9 maja pojawił sie okres więc wiedziałam wszystko było jasne. Jak wczesniej wspomniałam ciągle szło coś nie tak więc postanowiliśmy z mężem że jeżeli w tym nowy cyklu znowu coś nie pójdzie jak powinno rezygnujemy przynajmniej na jakiś czas. Zaczęłam brać leki m.in. na stymulację. Poszłam jak zwykle ok 10 dc na USG i okazało sie że nic nie urosło tylko jakis marny pecherzyk 9 mm kiedy zawsze w tym dniu miałam już pęcherzyk ok 19-20 mm i brałam pregnyl. Potem poszłam za 4 dni sprawdzić czy cos ruszyło ale pecherzyk nadal był taki marny. Śluz sie pojawił ale na owulacje nie było szans. Lekarz powiedział że w tym cyklu już nic nie urośnie. Podziękowałam mu za wszystko bo mimo że sie u niego nie leczyłam tylko chodziłam na usg mogłam liczyć na recepty refundowane od niego w dodatku na leki które na 100% bardzo duzo by mnie kosztowały. Sam stwierdził że skoro nie zaszłam w ciągu tylu lat to nie mam szans na naturalna ciążę. Było juz wszystko jasne że dajemy sobie przerwę. Odstawiłam wszystkie leki prócz bromergonu, którego nawet juz nie brałam regularnie. Ku mojemu zdziwieniu tydzień po tym jak byłam na tym drugim usg pojawił mi sie znowu sluz płodny akurat było to święto Bożego Ciała i był kilka dni. Podejrzewałam że może pecherzyk jednak później ale urósł. Nie miałam ochoty iść tego spr na usg. Po za tym było to dziwne bo nigdy nie miałam owulacji tak późno no ale róznie bywa. Wiedziałam juz że @ dostane za 2 tyg od tego sluzu z drugiej serii że tak to ujmę. No i @ sie już nie pojawiła i obecnie jestem w 8 tc :) Ta siostra jednak pod natchnieniem Ducha Św. skierowała te słowa do mnie. Jak wspomniałam odmówiłam w zeszłym roku 3 Nowenny Pompejańskie ostatnią na przełomie września/października. Teraz wiem że te modlitwy miały ogromna moc mimo że zaczęłam wątpić. Nie bez znaczenia były słowa że to właśnie Maryja niosła mi dzieciątko którego teraz serduszko bije pod moim sercem :)
    Modle sie kochane za was abyście i Wy tego doswiadczyły. Pamiętajcie Moc Boża nie ma ograniczeń a słowa lekarzy że nie mamy szans są nic nie warte w ogromie Miłosięrdzia i Wszechmocy Bożej. Czasem trzeba dłużej lub krócej poczekać. To zależy od Boga kiedy on zechce powołać nasze dzieci do życia. To On jest Dawca Życia i ostatnie zdanie należy do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 13:58

    anja83, Asiak, littleladybird, żonaAnia, ewwiel, arturowa, Zajączek, ara, Kocia, Wonderwall, beatum, ChudaRuda, Aishha, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, bardzo się cieszę, polecę Was dzisiaj w modlitwie :)

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa! Cudownie Cię widzieć i to jeszcze z taką nowiną :* Bóg jest wielki i nie ma rzeczy niemożliwych!

    beatum lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa!! Dajesz nam ogromną nadzieję! Dziękuję, że podzieliłaś się tą wspaniałą nowiną. Dołączyłam do ovu chyba ze dwa lata temu, byłaś wtedy aktywna, chyba właśnie w wątku modlitewnym. Od tamtej pory jakoś tak zawsze pamiętałam o Tobie I miałam ogromną nadzieję, że otrzymasz tę łaskę. Podsumowując, cieszę się niesamowicie z Twojej ciąży! :-) :-) :-)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie że dodało Wam to nadziei :)
    Yousee wrote:
    Uwielbiam ten watek! Pomaga wierzyć i isc dalej!
    Ja mimo że medycyna twierdzi że nie zajdę w ciąże to wiem podświadomie że tak nie bedzie i że sie uda.
    Moze to głupie i sie łudzę ale takie mam przeczucie.
    Mam zamiar wrócić do nowenny pompejanskiej.
    Kochana miałam podobnie. Z jednej strony nie wierzyłam że sie uda a z drugiej gdzieś w środku czułam że muszę próbować, że nie może to sie źle skończyć.

    Jeszcze zapomniałam dodać, że użyliśmy żelu Conceive Plus. Jeden jedyny raz i udało się :) Wiem że jest to ogromna łaska Boża na którą nie zasługuję. Co prawda miałam śluz płodny ale widocznie za mało albo było coś nie tak z nim. Nie wiem czy żel miał znaczenie ale tez wczesniej modlilismy sie z mężem żeby Bóg wskazał nam co zrobic bo juz nie mielismy pojęcia. Nie wiem kiedy ale zaczęłam sie zastanawiać nad tym żelem i postanowiliśmy z mężęm go kupić. W porównaniu z tym ile wydaliśmy na leczenie ten żel kosztuje grosze. Teraz wiem że to Duch Św. nasunął mi myśl z tym żelem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 18:00

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    vanessa Serdeczne gratulacje :)

    Piekna historia az sie rozplakalam :( to prawda ze Boza Moc nie ma granic wystarczy pewnie wierzyc i nigdy ale to nigdy nie zaczac watpic bo to jest zla droga , vanessa wiele przeszliscie z mezem co prawda droga byla kreta byly gory i doliny ale widzisz Pan Bog mial z wami inne plany prosiliscie a bylo wam dane.
    Nic nie dzieje sie przypadkiem to Duch Swiety natchna was zebyscie uczestniczyli wlasnie w Tej Mszy Swietej dlatego ze taka byla Boza Wola :)

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 8 lipca 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa od dziś do końca Twojej ciąży będę modlić się za Ciebie i Twój maleńki Cud!!! Niezbadane są wyroki Pana a Jego miłosierdzie nie ma granic!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa czytałam to ze łzami w oczach ;*
    Chwała Panu!!
    Bardzo się cieszę, cieszę się tak samo gdy dowiedziałam się o swoim maleństwie ;)
    Wasz przypadek był naprawdę trudny a udało się, to jest żywy dowód na to by się nie poddawać, wierzyć i ufać Bogu, co cały czas powtarzam ;)
    z całego serca życzę Wam zdrowia!! :* <3
    kochane to jest przecież Rok Miłosierdzia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 22:18

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, jeju, miałam łzy w oczach czytając Twój post. Gratuluję z całego serca! Też jestem na tym wątku od ok 2 lat i bardzo dobrze pamiętam Twoją sytuację i to jak postanowiłaś "odetchnąć" od forum (pamiętam jak pisałaś, że będzie to dla Ciebie lepsze, bo niektóre dziewczyny po zajściu w ciązę zapomniały o Tobie i czułaś się jak odludek). My o Tobie pamiętałyśmy i modliłyśmy się za Ciebie. Bardzo się cieszę, że Twój Maleński Cud zagościł w Tobie :-) niech zdrowo rośnie. Życzę Ci cudownych i spokojnych już tylko 32 tygodni ciąży a później szczęśliwego rozwiązania :-) Warto walczyć i mimo chwil zwątpienie czy nawet buntu trwać w modlitwie. Pan Bóg obdarza nas łaskami jak przyjdzie na to odpowiedni czas - Twój czas nadszedł, wytrwałaś :-)

    Również polecam msze z modliwami o uwolnienie i uzdrowienie. ŻonaAnia ma całkowitą racje co do odbierania łask poprzez przeszkody, o których nawet nie mamy pojęcia!

    Jestem w trakcie odmawiania 5 już NP.:-) Wielokrotnie ją już tu polecałam i dalszym ciągu polecam. Jest niesamowita.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 17:04

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 9 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanesso ogromnie gratuluję ! Życzę Wam błogosławieństwa i dużo, dużo zdrowia :) Ale wiem że Maryja i tak się Wami zaopiekuje :)

    Wpadłam tutaj z dobrymi wiadomościami, chociaż to jeszcze nie TE wiadomości ;)
    W piątek byłam u lekarza i wszystko idzie ku lepszemu :) Mam m.in. pcos, a ginka długo nie chciała mi dać stymulacji ze względu na złe wyniki nasienia męża. Teraz jednak trochę się zmieniło i dostałam w końcu clo+pregnyl, luteinę i co najlepsze- metforminę. Do tego schudłam już 10 kg, czyli jeszcze tylko drugie 10 i będę mieć prawidłową wagę, a ta jest w moim przypadku bardzo ważna(m.in. walkę o te kg opisuję w pamiętniku ;) ).

    Dla mnie są to małe cuda ale wierzę że to po prostu małe kroki do Wielkiego Cudu :D

    Asiak, żonaAnia, beatum lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, świetne wieści! Wszystko uklada się tak jak powinno:-) Gratuluje i jestem dobrej myśli, ze niedługo od Ciebie przeczytamy TĘ nowinę :-)

    arturowa lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa czytałam Twoją historię ze łzami w oczach. Tak bardzo się cieszę że po tylu latach Bóg dał Wam to szczęście. Pamiętam Cię z początków jak dołączyłam na ovu... też pomodlę się za Wasze maleństwo :*

    Bardzo rzadko tu piszę ale powiem kilka słów od siebie na temat Mszy o uzdrowienie i uwolnienie.. Byłam na takiej Mszy raz w życiu dwa lata temu w lipcu w Zakopane, byliśmy z mężem na wakacjach, to były smutne wakacje bo niecały miesiąc wcześniej poroniłam w 15tc pierwszą długo wyczekiwaną ciążę . O Mszy dowiedziałam się przypadkiem dzień przed, poszliśmy razem z mężem, nie wiele pamiętam z tego zdarzenia ale pamiętam że przepłakałam większość Mszy i więcej w mojej modlitwie było żalu i złości z powodu tego co się wydarzyło niż prośby o uwolnienie i o łaskę macierzyństwa, ale podczas tej części gdzie kapłan kładzie dłonie na głowie poczułam niesamowity spokój, wiele dręczących mnie myśli odeszło od tak, później było już jakoś lżej uporać się z tym bólem i łatwiej potrafiłam sobie wytłumaczyć dlaczego tak się stało i w sercu nie było tyle żalu. W sierpniu zawierzyłam wszystko Matce Bożej przed cudownym obrazem w Częstochowie (w tym czasie pod moim sercem dział się mały cud) pod koniec miesiąca dowiedziałam się o drugiej ciąży. Wieżę w to że gdyby nie ta Msza długo bym jeszcze tonęła w złości do całego świata za to co mnie spotkało, oddalała bym się od Boga..

    Pozdrawiam serdecznie każdą z Was z osobna i pamiętam o Was w modlitwie..

    Asiak, żonaAnia, Muńka lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochane za miłe słowa :) Cieszę sie że mój przypadek dodaje Wam otuchy i nadziei :)
    Ja zanim zaszłam w ciążę obiecałam sobie że jeżeli zajdę to w ramach podziekowania szczególnie będę sie modlić za pary które nie moga mieć dzieci i zamierzam dochować obietnicy i szczególnie modlić sie za Was wszystkie z tego wątku oraz te które znam ze swego otoczenia i wiem że maja z poczęciem dziecka.
    Wcześniej oczywiście modliłam sie za Nas wszystkie ale teraz będzie to dłuższa modlitwa. Nie piszę jaka konkretnie bo w moim przypadku odmawianie tejsamej modlitwy zbyt często mnie nudzi więc będzie to sie zmieniać. Dzisiaj np. odmówię za Was Koronkę do Bożego Miłosierdzia :)

    anja83, ara, ewwiel, arturowa, arturowa lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa gratulacje!!! Ja tez na ovu spędziłam dwa lata zanim się udało a szczególnie lubiłam ten wątek. Często tu zaglądam i kibicuję.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ja też się poryczałam jak przeczytałam Twoją historię. Coś niesamowitego! Niech maleństwo zdrowo rośnie!

    Dziewczyny jakie jesteście silne, podziwiam Was!

    Postaram się codziennie o Was modlić.

    Wiecie co ja boję się trochę NP, bo wiem że szatan mocno wtedy kusi. Boję się tego :(

    My teraz staramy się o rodzeństwo dla synka, odmawiam modlitwe dla rodziców planujących dzieci z modlitewnika Jana Pawła II. Moja mama dała nam Go za patrona podczas Błogosławieństwa Bożego przed ślubem. I często proszę o łaski za jego wstawiennictwem.
    Mam też ulubioną modlitwę do Jezusa za wstawiennictwem św. siostry Faustyny, bo to moja patronka z bierzmowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 13:08

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall myślę że kuszenie szatana zawsze było i będzie niezależnie jaką podejmiesz modlitwę, a to właśnie o to chodzi by się nie bać i walczyć z tym złem i nie dać się zagłuszyć, bo jeśli tak do tego podejdziesz to on w tym momencie zwycięża, a modlitwa da Ci na pewno więcej siły

    anja83, vanessa, Wonderwall, Asiak, żonaAnia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko, może chociaż porozmawiaj z Bogiem przed snem? powiedz mu o swoich żalach, pomimo niepowodzeń nie odwracaj się od Niego
    wiem że możecie mi powiedzieć że mi łatwo mowić bo mi się udało, ale ja też przechodziłam różne załamania i doskonale Was rozumiem

    vanessa, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Jak widać jest nas meeeeeega dużo :) a tym samym wzajemnej modlitwy o DAR poczęcia dla każdej z nas s0819.gif
    1. MM madzianka............ 2. AGzielarka BAC2Babypacifier21.gif.......... 3. MRz Manieczka86 .......... 4. BP Marion .....
    5. BP Drzwiona BAC2Babypacifier21.gif.......... 6. AŁS Ania1986 ........... 7. SGD Nutka BAC2Babypacifier21.gif.......... 8. KT Robotka1 BAC2Babypacifier21.gifBAC1Pregnant04.gif..
    9. JK Kierzynka BAC2Babypacifier21.gif......... 10. AM-W XYZ BAC2Babypacifier21.gif........ 11. AB czekaja BAC2Babypacifier21.gif....... 12. AM-L Ania84 BAC1Pregnant04.gif.
    13. IS lownka BAC2Babypacifier21.gif........... 14. JJ freya .............. 15. MJM vanessa BAC1Pregnant04.gif 16. IŚ Ita BAC2Babypacifier21.gif............
    17. KŁR Kaśka BAC1Pregnant04.gif....... 18. AL aaaaga .......... 19. NK Strażaczka90 ..... 20. ERP mycha28 BAC2Babypacifier21.gif
    21. ESZ Hope2.......... 22. MKM Majka86 BAC2Babypacifier21.gif....... 23. EŻ Eweloka84 BAC2Babypacifier21.gif........ 24. EF edith2602.......
    25. DP Dosiasta........ 26. -- sylwiunia BAC2Babypacifier21.gif.......... 27. -- madziallena BAC2Babypacifier21.gif......... 28. AM Sudala.........
    29. UŁ Kulka41 BAC2Babypacifier21.gif...... 30. -- misia79 BAC1Pregnant04.gif......... 31. MW Magdalenna BAC2Babypacifier21.gif........ 32. -- inessa BAC2Babypacifier21.gif.....
    33. -- lula88 BAC2Babypacifier21.gif........... 34. -- Wedmoczka ........... 35. -- Kejti91 BAC1Pregnant04.gif............... 36. AM agm ........
    37. JJV Judyta BAC2Babypacifier21.gif......... 38. -- justysss BAC2Babypacifier21.gif........... 39. MG my dream BAC2Babypacifier21.gif......... 40. -- frutka .....
    41. -- karolaa .............. 42. -- Zemraa ........... 43. -- Doris-83 BAC2Babypacifier21.gif.............. 44. -- simcat86 .......
    45. JM-K justta BAC2Babypacifier21.gif........ 46. -- Scrappy ........... 47. BP beti97 BAC2Babypacifier21.gif............ 48. KSZ Kasia* ....
    49. JS Giussta ............... 50. AM liloe BAC2Babypacifier21.gif............ 51. -- Mili BAC2Babypacifier21.gif...............52. MF emdżej BAC1Pregnant04.gif.......
    53. -- XxMoniaXx BAC2Babypacifier21.gif......... 54.JNŚ MOI BAC2Babypacifier21.gif...........55. MA Macierzanka:) ....56. KS Madziara ....
    57. MEB ewelina27 .......... 58. AB AniaBe ........... 59. APB staraczkaaga ... 60. AB An_Be BAC2Babypacifier21.gif....
    61. AMM aga.just BAC2Babypacifier21.gif........ 62. MPG Pisellini .......... 63. ASK lithe123 BAC2Babypacifier21.gif........ 64. AEK olitka BAC2Babypacifier21.gif
    65. AS Nazja BAC2Babypacifier21.gif........... 66. MZ Milcia BAC2Babypacifier21.gif....... 67. JMZ Chanela BAC2Babypacifier21.gif.. 68. BM ChciałabymJuż BAC2Babypacifier21.gif
    69. ATH maleńka29 ....... 70. – angel ............ 71. -- sylwia1985 BAC2Babypacifier21.gif............ 72. MMK migotka ..
    73. MZ Jakucja BAC1Pregnant04.gif......... 74. KPN Kati85 BAC1Pregnant04.gif..... 75. AS alka89 BAC2Babypacifier21.gif............ 76. AW Fidelissa BAC2Babypacifier21.gif..
    77. MP Lili BAC2Babypacifier21.gif........... 78. KS Kasiula09 BAC2Babypacifier21.gif......... 79. -- malu BAC2Babypacifier21.gif................ 80. – tercia ....
    81. – Sylvka ............ 82. MAK Z. BAC2Babypacifier21.gif.................. 83. HDB roletka BAC1Pregnant04.gif............ 84. MT Malenq BAC2Babypacifier21.gif...
    85. MŁ monaaa85 BAC2Babypacifier21.gif.... 86. MB magdabalbina .... 87. AK~Ania~ .......... 88.JP tajuta87 ...
    89. JT Laura BAC2Babypacifier21.gif.......... 90. JM dżona ............ 91. AJM Anutka BAC2Babypacifier21.gif.......... 92. BKJ potforzasta ...
    93. –- lemurek ............ 94. KB Kiniejka ......... 95. MB AmVormittag BAC1Pregnant04.gif...... 96. -- peppapig BAC2Babypacifier21.gif...
    97. -- myszka123 BAC2Babypacifier21.gif...... 98. -- Nikonka BAC2Babypacifier21.gif........ 99. AŚG godaweri ........ 100. --asiaP....
    101. KK wodniczka13 .......102. AT Anulkaa ...... 103. DK nikuś ........... 104. M&GM Monique33
    105. ER edyta ........... 106. EG Yasmin BAC2Babypacifier21.gif......... 107. KRz Tigana .... 108. MO Magda_lena88 BAC2Babypacifier21.gif..
    109. EW ewwiel BAC2Babypacifier21.gif......... 110. -- yourself .......... 111. -- anka30 ............... 112. –- inezka ...
    113. AW Ola89 BAC2Babypacifier21.gif........ 114. KK karo_line ......... 115. -- Ewelinkie BAC2Babypacifier21.gif.......... 116. -- violijka .....
    117. AK ASKAS3108 BAC1Pregnant04.gif.... 118. -- Blubery BAC1Pregnant04.gif......... 119. -- Kocia BAC1Pregnant04.gif........... 120. -- Mycha22 BAC1Pregnant04.gif...
    121. -- Lenka@ .............. 122. -- tomania2806 ..... 123. -- katalina BAC2Babypacifier21.gif............ 124. BA Balerina
    125. -- sury_cat BAC1Pregnant04.gif.......... 126. -- Anastazja ... 127. -- Biedroneczka83 BAC2Babypacifier21.gif.... 128. AW Lena83 .....
    129. -- anusiaczek11 .... 130. -- under_the_snow BAC2Babypacifier21.gif.. 131. -- agaguga ... 132. – rybka …………
    133. KN Kala7777 ...... 134. -- karola_aa BAC2Babypacifier21.gif......... 135. LP wizażystka ......... 136. MP Adelo
    137. MP Nona BAC1Pregnant04.gif....... 138. -- Morisek28 ……... 139. AP hipisiątko ........ 140. MK Mmeryy88 ...
    141. AM Ańdźka ……. 142. KW Ara ……......... 143. -- zabcia2806 BAC1Pregnant04.gif...... 144. BM bosa BAC2Babypacifier21.gif..........
    145. KK Asiak ........... 146. -- Zgredka BAC2Babypacifier21.gif............ 147. AL Aasienka ........148. -- agnb6 ....
    149. JS Yousee ……. 150. NR nat_alia BAC2Babypacifier21.gif......... 151. -- anucha …….. 152. –- wistful
    153. -- Aleksia85 BAC2Babypacifier21.gif..... 154. ARD Biedronka25 ....155. AK kita .......... 156 -- Nadira ....
    157. -- zoe31 BAC2Babypacifier21.gif........... 158.-- Gianna BAC2Babypacifier21.gif............. 159. -- kubecek .......... 160. ESP Summerka BAC2Babypacifier21.gif
    161. -- marti_marti ........ 162. RR renieczka ......... 163. JG aisza ....... 164. ER emilkaaa
    165. AL Aganeska ........ 166. -- zabcia41 ………. 167. -- ewelinka2210 .... 168. WC arturowa ..
    169.-- anna_kawecka ......170.-- żonaAnia BAC1Pregnant04.gif............. 171. AR a g n i e s z k a BAC1Pregnant04.gif.. 172. -- lady kiara ...
    173.-- inaa ................. 174. KP katiusza .............. 175. MP Cordy ….......... 176. -- tygrys73 BAC2Babypacifier21.gif..
    177.-- zonaboba ....... 178. EŁK littleladybird BAC1Pregnant04.gif..... 179. BB jula ................ 180. KS Adelajda
    181.-- emilanka .......... 182.-- Andzia87 .............. 183.-- mkl .............184. -- myshka84 …......…
    185. -- Ellka ………….... 186. -- Majówka90 BAC1Pregnant04.gif.... 187. -- Matlena BAC1Pregnant04.gif..... 188. -- Krysiak ..........
    189. -- motylek109 BAC2Babypacifier21.gif...... 190. AD aleala ......... 191.KR kirys BAC1Pregnant04.gif........ 192. MK Sandra80 .....
    193. AŁ Agatonek ……. 194. KK Bratek ............ 195. PG cinnamon cookie ... 196. -- Ev ................
    197. RP Ren ................ 198. -- Lili87 .................. 199. EG ciekawa87 ........ 200.-- magatab …….
    201. AL AgaL …………. 202. BZ Basia90 …….....203. -- Ania89 ………… 204. DZ gama ……..
    205. -- Phyllis ............206.PMI Paula 44 ......... 207. -- Alnilam......... 208. AS Anka_skakanka...
    209. --MarcowaBabcia...... 210. M.P marie_marie22...... 211. -- Kar0lina......

    W naszych modlitwach wspieramy każdą Staraczkę, szczególnie te które mają gorsze dni i chwile zwątpienia i pamiętamy w naszych modlitwach o tych Mamusiach które swoje Maleństwa mają już w Niebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 13:55

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ