X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja proszę o brzuszek :D dawno mnie nie było ale wreszcie się doczekaliśmy :)

    12. AM-L Ania84

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu serdeczne gratulacje :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa teraz dostrzegłam - Gratulacje :D

    Ewelinka dziekuje .. :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja proszę o brzuszek, 170.ktosik ;)
    ewentualnie mogę sama edytować jeśli nikomu nie przeszkadza ;)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żonaAnia wrote:
    to i ja proszę o brzuszek, 170.ktosik ;)
    ewentualnie mogę sama edytować jeśli nikomu nie przeszkadza ;)
    Dodałam brzuszek i zmieniłam Ci nicka na aktualnego. Cyba nie masz nic przeciwko :)

    Ania_84 równiez serdecznie gratuluję :) Chyba my tylko zostałyśmy z bardzo dawnej ekipy OF :D

    żonaAnia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 84 gratulacje!!!

    Vanessa, miło znów czytać Twoje posty :-)

    vanessa lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ja niestety dalej walczę ale mam nadzieję że już nie długo to potrwa :D
    A Wam serdecznie gratuluję :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić szczęśliwą wiadomością, że mój Synek jest już na świecie <3
    mimo że zostałam mamą, nadal zaglądam na ten wątek i cały czas mocno kibicuję wszystkim staraczkom, wierząc, że cała lista zapełni się brzuszkami!

    Ania_84, ewwiel lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Wiesz ile rozmów z Nim miałam przez te prawie 6 lat ? Widocznie nie wszyscy muszą mieć dzieci. I powoli godze się z tym ze moje modlitwy nie zostały wysłuchane.
    Kochana nie wiem czy Cie to pocieszy ale wiem co czujesz. Załamania w wierze, modlitwie itp.
    To że jeszcze Wam sie nie udało nie znaczy że modlitwy nie są wysłuchiwane. Ja miałam tak samo. Nawet przestałam prosic Boga o poczęcie bo nie widziałam juz w tym sensu ale jednak się myliłam i moje i Wasze modlitwy nie poszły na marne i zostały wysłuchne i prosba spełniona ale nie wtedy kiedy ja chciałam i myślałam ale z opóźnieniem kiedy Bóg tego zechciał. Staraliśmy sie troszke dłużej niż Wy.

    hipisiątko, żonaAnia, Ren lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja mam endomende hashimoto i IO niedrożny jajowod i prawdopodobnie wodniaka w jajowodzie z czynnym jajniki em. Jak wierzyć w cud w takiej sytuacji ??? Ja jeszcze póki co mam promyk nadziei a gasnie w szybkim tempie. Po operacji daje sobie czas max 3 mce potem koniec ze staraniami lekarzami i innymi rzeczami. Skupie się tylko na tym co kocham.
    Ja 2 tygodnie przed tym jak zaszłam usłyszałam od lekarza że nie ma sensu żebym sie starała naturalnie bo skoro do tej pory czyli w ciągu 7 lat nie zaszłam to nie mam żadnych szans. In vitro NIGDY nie chcieliśmy i po tych słowach które już nie raz słyszałam postanowiliśmy dac sobie spokój. Nie było łatwo ale cóż... No i stało sie :) Kilka stron wczesniej napisałam czego jeszcze doswiadczyłam i wiem że był to CUD za sprawą Maryi. Kilka miesięcy wczesniej lekarz napro też nam powiedział zebyśmy juz do niego nie przychodzili bo nie widzi juz rozwiązań dla mnie. Jak widać lekarze sie w takich sprawach mylą a dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Ja jeszcze przed tym jak dowiedziałam się że zaszłam w ciążę tak w to nie wierzyła że może się nam udać że dałabym se głowę uciąć że nigdy nie zajdę i dobrze że nie było okazji bo byłabym dzisiaj bez głowy 036.gif

    żonaAnia, Ren lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 x 1,000,000 za wszystkie, ktore sie modla <3 <3

    Ren
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciaze stracilam samoistnie w 8t5d, moc modlitwy pomogla mi przetrwac, zadnego zalamania tylko kierunek - Bog, On wie co robi, ufam Mu jeszcze mocniej. Wierze w kolejny cud i czekam z wyciagnietymi rekoma <3

    Asiak lubi tę wiadomość

    Ren
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieszczam modlitwę o Dar Potomstwa z modlitewnika za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Coś tylko mi obkrecilo w lewą stronę

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26c3acdad44e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f17bc03485d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 12:09

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I modlitwe dla mam brzuszkowych :-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6960adcc4140.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff03e0159e18.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 12:12

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was chciałyby się modlić tymi słowami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 12:24

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mam do oddania (za free :) ) Glucophage XR 500mg, 1000mg, 750mg. Tego ostatniego 750 kilkanaście sztuk. Data ważności wszystkich leków jest do 2018. Bardzo chętnie odstąpię bo mi nie będą potrzebne a szkoda żeby sie zmarnowały.
    Mam tez jeszcze ale już nie całe opakowanie estrofem mite 1mg. Zażyłam tylko 6 tabl.
    Jakby co to piszcie na priv :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Moja córeczka ma już miesiąc - przyszła na świat 06.07.2016 :-)
    Zapewniam o modlitwie.

    AmVormittag, hipisiątko, vanessa, Asiak, ewelinka2210, Kocia lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętam o Was codziennie w modlitwie :) Od miesiąca podjęłam modlitwę duchowej adopcji dziecka poczętego które jest w niebezpieczęństwie zagłady i ofiaruje ta formę modlitwy za każdą z Was w intencji poczęcia i urodzenia dzieciątka dla każdej z Was. Mam nadzieje że moja modlitwa przyczyni sie do Waszego CUDU.

    Asiak, hipisiątko, Yousee, ewelinka2210, Lili87 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa bardzo dziękujemy za pamięć w modlitwie :) na pewno się przyda :P

    A ja chciałam się tylko pożalić.... Trzeci raz odmawiam Nowennę pompejańską w intencji poczęcia dziecka i trzeci raz moja szwagierka zachodzi w ciażę... Dokładnie wtedy kiedy zaczynam modlitwę...:( Mam wrażenie, ze Bóg chce mi pokazać, że mogę się modlić a On i tak zrobi mi na złość.. tym bardziej, że my za sobą nie przepadamy. Psychicznie mam już dość... :( Sorry ale nie mam komu tego powiedzieć :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    A ja chciałam się tylko pożalić.... Trzeci raz odmawiam Nowennę pompejańską w intencji poczęcia dziecka i trzeci raz moja szwagierka zachodzi w ciażę... Dokładnie wtedy kiedy zaczynam modlitwę...:( Mam wrażenie, ze Bóg chce mi pokazać, że mogę się modlić a On i tak zrobi mi na złość.. tym bardziej, że my za sobą nie przepadamy. Psychicznie mam już dość... :( Sorry ale nie mam komu tego powiedzieć :(
    Kochana nie wiem czy cie to pocieszy... ale miałam podobnie. odmówiłam w zeszłym roku 3 Nowenny Pompejańskie i po dwóch ostatnich moje cykle były gorsze niz przed modlitwą. Pierwszą odmówiłam na przełomie stycznia/lutego drugą maj/czerwiec i po tej nowennie pęcherzyki przestały mi pękać niewiadomo dlaczego tak po prostu z cyklu na cykl przestałam mieć owulację. Nie miałam jej jakieś pół roku. Kolejną nowennę odmówiłam na przełomie września/października i wtedy co prawda owulacja wróciła ale endometrium było krytyczne i sie kurczyło co jest niespotykane miało jakieś 3 mm przed @. Moje miesiączki były tylko plamieniem. Nie miałam z nikąd pomocy bo lekarz już nie miał ochoty mi pomagać bo było coraz gorzej. I tak ciągło się do maja bieżącego roku aż podjęliśmy decyzje o zakończeniu starań bo cykle były tragiczne albo nie miałam owulacji a jak wystapiła to endometrium tragiczne.Lekarz odradzał starań mówiąc że nie ma sensu, bo naturalnie nie zajdę. O swoim stanie psychicznym nie będę pisać ale wierz mi że nie było ciekawie skoro miałam myśli samobójcze bo już sobie nie radziłam a w dodatku musieliśmy zakończyć starania bo znowu owulacji nie było nawet pęcherzyk nie urósł mimo stymulacji. Miałam dość bo pecherzyk nie urósł kiedy endo było w miarę ok. Ehhh nie zyczę tego co przezyłam przez te lata najgorszemu wrogowi. Nie miałam znikąd wsparcia bo zyje w otoczeniu gdzie lepiej nie mówić o problemach. No i stało sie zaszłam w tym ostatnim cyklu gdzie pęcherzyk nie urósł :) tzn urósł tylko z wielkim opóżnieniem i owulacje miałam tuż przed spodziewaną @. Uzyskałam łaske uzdrowienia dzięki Maryi na Mszy z modlitwą o uzdrowienie. Kilka stron wcześniej to opisałam. nie pomogło mi wyluzowanie bo żadnego luzu nie było zwłaszcza w dniach kiedy zaszłam. Dodam że staraliśmy się 7 lat więc na lekarzy już liczyć nie mogliśmy bo proponowali tylko in vitro a tego NIE CHCIELIŚMY.
    Wierz mi ta modlitwa nie idzie na marne nawet jak jesteśmy o tym przekonani i wszystko w około na to wskazuje to teraz wiem że to szatan podsuwa takie skojarzenia żeby nas odciągnąć od Boga bo ma okazje kiedy tak bardzo cierpimy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 09:01

    Asiak, ewelinka2210, żonaAnia lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ