X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa ja twż czekam na info. Mój mąż ma podobnie, powtarza że wszystko bedzie dobrze i żebym nie ufała lekarzom jak mówią że nie mam szans na ciąże ale żebym zaufała Bogu.
    Chciałabym mieć jego spokój i zaufanie.
    Ściskam kciuki za Ciebie :*

    arturowa lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane, dziękuję :)
    Dam jutro znać na pewno :)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Jesteście kochane, dziękuję :)
    Dam jutro znać na pewno :)
    Czekamyyyyyy niecierpliwie z zacisnietymi kciukami :)

    arturowa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa, trzymam kciuki :)

    w moim otoczeniu również pojawia się coraz więcej ciąż i co najbardziej cieszy- są to ciąże po długich staraniach. Chwała Panu za to <3

    Wszystkim polecam msze św. z modlitwą o uzdrowienie - to jest tak wielkie duchowe przeżycie, że nie da się tego opisać słowami - zawsze zalewam się łzami, jest tak pięknie i taki wielki spokój i zaufanie wlewa się w moją duszę <3 niesamowite umocnienie człowieka :)

    ChudaRuda, arturowa, ewelinka2210, strawberry, vanessa lubią tę wiadomość

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Phyllis o tak, masz rację. Byłam w niedzielę na takiej mszy. Przeplakalam całą mszę ale z kościoła wyszlam szczęśliwa i pełna miłości i wiary. Cudowne przeżycie.

    Phyllis lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :)
    Dostałam wynik bety, < 2,0 mUI/ml, na karcie mam napisane " Kobiety niebędące w ciąży: <2". Czyli niet :/ Ale koleżanka mnie pocieszyła że gdzieś na kwietniówkach dziewczyna miała 1,9 a później się okazało że jednak jest w ciąży. Niech mnie Bóg prowadzi bo oszaleję...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, ja dopiero teraz przeczytałam, że Wam się udało :):):)
    Jejku, jak ja się cieszę. Mogłaś napisać do mnie, często o Tobie myślałam.
    Dawno mnie tu nie było na wątku i nie wiem, czy jeszcze ktoś mnie pamięta :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    czy ja również mogę przyłączyć się do Was w modlitwie i prosić o modlitwę za mnie? PL

    vanessa, Asiak lubią tę wiadomość

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Break wrote:
    Witam,
    czy ja również mogę przyłączyć się do Was w modlitwie i prosić o modlitwę za mnie? PL
    Oczywiście :) jak najbardziej :) im nas więcej tym więcej modlitwy :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa teraz zauważyłam jaki masz przepiękny cytat w podpisie aż się wzruszyłam. Od dzisiaj będzie to moje motto życiowe.

    arturowa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :). Mam już synka, ale mam za sobą poronienie w 12 tyg i martwy poród w 40 tyg ;( Chcemy mieć z Mężem kolejne dzieciątko, ale jak zawsze zachodzilam w ciążę niemalże za pierwszyn razem tak teraz mam bardzo złe wyniki, miedzy innymi hashimoto i ogolnie nasze babskie hormony jak u kobiety w okresie menopauzy ;( Modlę się gorąco licząc na to, że Bóg pozwoli nam mieć jeszcze dzieciątko... Dziś rozpoczęłam drugą część Nowenny Pompejanskiej i zgodnie z zasadami zaczynam odmawiać modlitwę dziękczynną. Są tam miedzy innymi takie słowa:"bo gdy Twej pomocy wzywalem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu,które mi wyswiadczylas"... Może moje pytanie wyda się Wam idiotyczne, ale czy mam się modlić tymi słowami jesli Maryja nie spełniła (daj Boże narazie) mojej prośby? Czy w dalszej części Nowenny powinnam pozostac przy modlitwie blagalnej?

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz czytam co napisałam i z mojej wypowiedzi wynikło, że traktuję Nowenne strasznie mechanicznie: pomodle się = po kilku dniach prośba spełniona. Nie jest tak także juz wyprzedzam komentarze odnośnie tego ;)

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Break, w części dziękczynnej chodzi o to, że dziękujesz Matce już jakby "na zapas". Bo każda modlitwa jest wysłuchana. A łaski które możesz dostać dzięki Nowennie,to nie koniecznie muszą być tylko te o które się modliłaś. Np modliłam się o pracę dla męża. Za pół roku dostał naprawdę świetną ale przy okazji ja też. Chociaż nie prosiłam ;)

    Vanesa, te słowa naprawdę mi pomagają w trudnych chwilach :) Chciałabym je wytatuować żeby całe życie o tym pamiętać. Jeśli nie ma nadziei to jest jeszcze Bóg :)
    Cieszę się że się podoba ;)

    A tak btw, jestem już w 5 dc. Biorę letrozol i liczę na cud bo z takim nasieniem to tylko klękać i się modlić o ciążę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 14:57

    Asiak, Yousee, vanessa lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa, dziękuję za odpowiedź:) Mam nadzieję, że tak jak w Twoim przypadku tak i w moim modlitwy zostaną wysłuchane. Tak bardzo pragnę maleństwa, zapewne nie mniej niż każda z dziewczyn z forum także cieszę się, że tu trafiłam i mnie zrozumiecie. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 20:30

    arturowa lubi tę wiadomość

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 1 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dołączam do modlitwy ja codziennie modele się Dio św Dominika ,do św Rity oraz koronkę i różaniec

    vanessa lubi tę wiadomość

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 2 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Break ja odmówiłam 3 Nowenny pompejański w zeszłym roku ostatnią na przełomie września/października a Cudu poczęcia dzieki Maryi doświadczyliśmy w maju tego roku.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 2 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa pgratuluję, trzymam kciuki za zdrówko Twoje i Maluszka :) Ja pierwszy raz odmawiam Nowennę. Może to śmiesznie zabrzmiec, ale myślę że podeslala mi ja sama Maryja. Kupiłam sobie nową książeczkę z modlitwami i któregoś wieczoru ją przeglądałam w poszukiwaniu modlitwy odpowiedniej do naszej sytuacji. Trafiłam na stronę z Nowenną, była NAWET zaznaczona tasiemką :) Stwierdziłam, że to znak i zaczęłam Ją odmawiać następnego dnia :) Modlę się również razem z Mężem do Św. Dominika. Otrzymałam od Siostr pasek i właśnie zbiór modlitw. Poza tym modlę się także do Św. Jana Pawla II. Dodatkowo mam swoje dwa osobiste Aniołki w Niebie, które proszę o pomoc każdego dnia:) Liczę na to, że Bóg wysłucha naszych próśb i pozwoli nam się cieszyć dzieciątkiem. Nawet nasz Synek co wieczór modli się o rodzeństwo bo ostatnim razem już wiedział o tym.że za kilka dni pozna siostrzyczke, niestety stało się inaczej ;( Możemy myśleć, że taki czterolatek niewiele rozumie z takich "dorosłych spraw", ale my przekonaliśmy sie z Mężem, że to nie jest prawda. Synek przeżył ogromnie to co się stało, chociaż staraliśmy się przekazać Mu to w jak najbardziej "bajkowy" sposób... Przykro, że taki Malich musiał zmierzyć sie z taką tragedią. Mam jednak nadzieję, że Bóg pozwoli Mu jeszcze cieszyć się rodzenstwem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 13:13

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 2 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się. Obawiam ze czasu nie znajdę na nowennę pompejajskka ,z tego co.czytałam odmawia się cały różaniec z wszystkimi 5tajemnicami

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 2 września 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti, ja znam osobę która ma kilkoro dzieci (>4), duży dom do ogarnięcia plus własną firmę i daje radę. A dzieci małe, żadne nie skończyło 10 lat i to prawie rok po roku. Odwagi dziewczyno ! :D

    PS. odmawia się 3 tajemnice- radosna, bolesna i chwalebna. Tajemnica światła nieobowiązkowa. Zajmuje to ok 45-50 min dziennie. A doba to 24 godziny ;) Na pewno dasz radę poświęcić tę niecałą godzinkę dla Maryi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 22:52

    Asiak, vanessa, żonaAnia lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti ja tak samo myslałam że nie znajdę czasu albo bedzie mnie gonić a potem okazało się że wcale mnie z niczym przez modlitwe nie goniło i wszystko sie tak układało że miałam na to czas :) To tylko sie tak wydaje :) Zacznij a zobaczysz że jak skończysz to będzie Ci tej modlitwy brakowało :)

    Phyllis lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ