X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    To, o co się teraz modlę, to o powodzenie piątkowej wizyty, o to, zeby pani Doktor miała jakiś pomysł, dała mi jakiś nowy lek. Bo inaczej się już w tym miesiacu nie staram :( Kilka stron wczesniej pisałam, o co chodzi :(
    Nie wiem po prostu, czy mam siłę na kolejny taki cykl :(

    Ja też dodam tą intencję do codziennej modlitwy i będę się modlić do piątku :) a po wizycie daj znać jak poszło. Wierzę że będzie dobrze :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Widziałam wykaz tych Mszy o uzdrowienie, niestety nie ma nic blisko mnie :( Szkoda :(

    Poszperaj w necie a na pewno coś znajdziesz, bo takie Msze odprawiane są pewnie na terenie całego kraju.

    aga.just lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, ja całe moje nadzieje opieram na tej lekarce z kliniki niepłodności... Na czymś się musze oprzeć, bo bym zwariowała do reszty...
    Dziękuję za modlitwę.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Vanessa, ja całe moje nadzieje opieram na tej lekarce z kliniki niepłodności... Na czymś się musze oprzeć, bo bym zwariowała do reszty...
    Dziękuję za modlitwę.

    Tak teraz mi się nasunęła myśl że trzeba by było też modlić się o mądrość i światło Ducha Św. dla naszych lekarzy żeby wiedzieli co robić bo w końcu to też ludzie i nie są nieomylni i wszystkowiedzący.

    Kati6685, Jakucja lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj cały wieczór ryczałam, alewstałam rano i stwierdziłam, że trzeba walczyć dalej, bo co innego mam robić? W ten weekend obydwoje mamy jakieś tam wstępne badania, nasienie, prolaktyna, tarczyca, a potem monitoring, jakiś mały kroczek do przodu. Zakupię też jakieś suplementy. I tak się próbuję pozytywnie nakręcać.

    Lowinka, fajnie, jeśli znalazłaś lekarza, któremu możesz zaufać. To trochę taka ulga psychiczna. Ja mam wrażenie, że chodzę do jakichś konowałów, którzy dodatkowo mają mnie gdzieś.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Kati6685 Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Tak teraz mi się nasunęła myśl że trzeba by było też modlić się o mądrość i światło Ducha Św. dla naszych lekarzy żeby wiedzieli co robić bo w końcu to też ludzie i nie są nieomylni i wszystkowiedzący.

    Zgadzam się w 100%. Ja podczas pierwszej ciąży oddawałam Bogu lekarza i wizyty. Nie była to łatwa ciąża ani łatwy poród, ale wszystko skończyło się dobrze.

    Zastanawia mnie jedna rzecz...co się dzieje z lekarzami?ich powoołaniem i wiedzą? Mój lekarz podjął temat braku ciąży mimo starań po 3-4 m-cach! A niektóre z Was piszą,że lekarze w ogóle nie reagują. Miałam już dwa razy robione USG , żeby sprawdzić czy jest jajeczkowanie. Do tego duphaston i ostatnio clo. Czuję,że jest zainteresowany, aby pomóc. Nie czekajcie, jak lekarz nie jest zainteresowany Waszym problemem, szukajcie innego, może z polecenia koleżanek...

    Gdy mi było bardzo źle w życiu, słuchałam tej piosenki:

    http://www.youtube.com/watch?v=xFKvV6iqRGc

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati, większość lekarzy jak mantrę powtarza, że przeciętna para stara się rok. I powtarzają to niezależnie w jakim się jest wieku. Dają do zrozumienia, że do roku nie ma po co im zawracać 4 liter. Ja już 2 takich miałam. Tłumaczyłam sobie, że pierwszy na NFZ i mu lata, ale teraz poszłam do drogiego prywatnego lekarza i wyszłam z poczuciem, że nie jest zainteresowany.

    lula88 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim staraczkom!
    Widzę, że lista sie sporo powiększyła! Super :)

    Chciałam Wam powedziec tylko, że jak mieliśmy kolędę, to ksiądz oczywiście pytał czy rodzina dwuosobowa... i jak mu odpowiadałam, że bardzo usilnie staramy się o to by było nas więcej i co ludzkie już zrobilismy a wszystko inne w rękch Boga, zaczął szukać czegoś w swoich rzeczach i wyciagnął w końcu obrazek.
    Cudowny obraz Matki Boże Odporyszowskiej. I że każdy ma swojego ulubonego Świetego i ulubioną modlitwę, ale żeby się modlić i prosić, oczywiście podkreślając, że wszystko z wolą bożą...
    No i wybieramy się na wycieczkę do cudownego obrazu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 15:31

    Mili, Manieczka86, Kati6685, vanessa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • lula88 Autorytet
    Postów: 332 367

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie czuje to samo jak ide do lekarza.. nie stresować się czekać i próbować przyjść za 3 miesiące.. a badania po roku czyli już na nastepnej wizycie ... nie wiem czy tak ciężko zalecić jakieś dokładniejsze badania i leczyć pomału albo żyć spokojnie wiedząc że się jest zdrowym... a nie czekac ten rok... prywatnie pewnie by się dało... ale niestety nie każdego na to stać by wszystkie badania tak wykonywać

    Manieczka86, vanessa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj będę się modlić o nadzieję i wytrwałość, bo dopadło mnie zniechęcenie "do wszystkiego".

    vanessa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli przychodzi pacjentka do lekarza i ma regularne cykle, żadnych dolegliwości, przebytych chorób i stara się chwilę o ciążę to jest sens "czekania", bo mogła po prostu nie wstrzelić się w te dni.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Dziewczyny jeśli przychodzi pacjentka do lekarza i ma regularne cykle, żadnych dolegliwości, przebytych chorób i stara się chwilę o ciążę to jest sens "czekania", bo mogła po prostu nie wstrzelić się w te dni.

    No tak, ale to zależy co rozumiemy orzez "chwilę".

    Mili, vanessa lubią tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam, że jeśli się denerwuje i chce wiedzieć, i do tego wszystkiego płaci za to prywatnie, to ma prawo być dobrze potraktowana. I tyle.

    Manieczka86, vanessa lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mniej więcej o to mi chodziło :-)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszperałam trochę w internecie i znalazłam Mszę o uzdrowienie w moim mieście. Msza odprawiana jest co miesiąc, najbliższa w tą sobotę. Wybieramy się razem z mężem i oczywiście nie zapomnimy wspomnieć w modlitwie o Was kochane :)

    vanessa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • Kati6685 Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy:) Owocnej modlitwy życzę:)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o modlitwe i ja... o udany kolejny cykl...

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też proszę o modlitwę bo jakoś mi coraz ciężej.....
    ja nieustannie was wspieram codzienną modlitwą.

    aga.just, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    A ja uważam, że jeśli się denerwuje i chce wiedzieć, i do tego wszystkiego płaci za to prywatnie, to ma prawo być dobrze potraktowana. I tyle.

    Hm, pewnie, że w każdym przypadku (kasa chorych, prywatnie) lekarz powinien poważnie traktować swoje pacjentki. Tylko nie ma sensu robić całej masy badań, które często do przyjemności nie należą - natychmiast. Znajoma starała się 6 miesięcy i poszła do doktorka, mówiąc że nie wychodzi im już półtora roku, można przecież skłamać...mąż zrobił badanie nasienia, ona nic - bo miała cykle książkowe i za trzy miesięcy była w ciąży. Tyle czasu dał im lekarz:). Gdyby wtedy upierała się na inne badania, to penie byłaby już po HGS albo laparoskopii i może myślałaby już o inseminacji i byłaby tak zestresowana, że faktycznie mogłaby tego wszystkiego potrzebować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 16:04

    olitka lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze witam Was serdecznie i życzę udanego dnia, bez smutków...i uciekam już.

    Fasolka
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ