X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Yasmin, zaczęłam 9 kwietnia te tajemnice i wytrwałam głupia tydzień - nie wiem jak to się stało:(
    Może zacznę dzisiaj na nowo?
    Nie kochana...nie głupia. To jest najzwyczajniej normalne. Niestety, prawdopodobnie jeszcze Cię to spotka nawet nie raz... Nie jesteś głupia, wręcz przeciwnie. Ta modlitwa wymaga wyrobienia sobie pewnego nawyku. Ja przerwałam przez przypadek nawet w trzecim roku odmawiania... Bardzo byłam wtedy zła na siebie... Zrobiłam sobie nawet chyba wtedy miesiąc przerwy... Nigdy żadna modlitwa nie pójdzie na marne :) nawet te, przerwane. :)

    vanessa, Iownka, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóg kocha mnie takiego jakim jestem,
    raduje się każdym moim gestem.
    Alleluja, Boża radość mnie rozpiera!!!!

    Naprawdę :) aż mnie dławi :D dziś taki jakiś radosny jest dzień :)

    vanessa, Malenq, Drzwiona, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin, podziwiam Cie, ze tak dlugo odmawiasz Tajemnice Szczescia! Szczerze gratuluje. :) Gdy przeczytalam o niej i sw Brygidzie, ktorej zostala ta Tajemnica objawiona, w takiej ksiazeczce od razu b zapragnelam ja odmawiac. Zaczelam, zeby bylo latwiej, podczas urlopu, w dzien moich imienin, u mnie odmawianie trwa okolo pol godziny, wiec troche dlugo i z tego powodu czasem trudno mi sie zabrac za te modlitwe...
    Z drugiej strony jest ona taka medytacyjna, reflesyjna, naprawde pozwala zblizyc sie do Jezusa, wczuc sie w Jego bol i milosc... Widze, tez u iebie pewne zmiany na lepsze przy jej odmawianiu: jestem spokojniejsza, bardziej przylgnelam do Jezusa, a mniej zalezy mi na dobrej opinii innych, przez co jestem odwazniejsza w wyrazaniu mojego zdania/bronieniu Boga i Kosciola.
    Moj strach nie zniknal, ale moja milosc do Boga wzrasta na tyle, ze pozwala mi sie przezwyciezyc.
    Gdy ktos nie modlil sie za bardzo wczesniej i nie jest jakos blisko Boga, to mysle, ze jezyk, ktorym te modlitwy sa napisane, moze mu sie wydac przesadzony, nienaturalny, rozhisteryzowany... Moze to wina tlumaczenia, moze ustnego przekazu, etc.? Jedno jest pewne, nie nalezy takimi szczegolami sie przyjmowac, tylko traktowac te modlitwy jako wyjscie do medytacji nad meka Pana Jezusa, przy naszym otwartm sercu Duch Swiety i tak nas poprowadzi tak, by jak najlepiej to nam sluzylo. Jak widziecie, ja juz widze dobre rezultaty po tak krotkim odmawianiu Tajemnicy Szczescia. Warto sprobowac i wytrwac przy pierwszych momentach zniechecenia.:)Teraz na pewno wytrwam, bo intencja jest Nasza wspolna i nie moge Was zawiesc. ;)

    vanessa, sylwiunia, Yasmin, Drzwiona lubią tę wiadomość

    Monique33
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqe33 pięknie słowa :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    razem będziemy się wspierać i to nam pomoże być blisko Boga

    vanessa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Yasmin, podziwiam Cie, ze tak dlugo odmawiasz Tajemnice Szczescia! Szczerze gratuluje. :) Gdy przeczytalam o niej i sw Brygidzie, ktorej zostala ta Tajemnica objawiona, w takiej ksiazeczce od razu b zapragnelam ja odmawiac. Zaczelam, zeby bylo latwiej, podczas urlopu, w dzien moich imienin, u mnie odmawianie trwa okolo pol godziny, wiec troche dlugo i z tego powodu czasem trudno mi sie zabrac za te modlitwe...
    Z drugiej strony jest ona taka medytacyjna, reflesyjna, naprawde pozwala zblizyc sie do Jezusa, wczuc sie w Jego bol i milosc... Widze, tez u iebie pewne zmiany na lepsze przy jej odmawianiu: jestem spokojniejsza, bardziej przylgnelam do Jezusa, a mniej zalezy mi na dobrej opinii innych, przez co jestem odwazniejsza w wyrazaniu mojego zdania/bronieniu Boga i Kosciola.
    Moj strach nie zniknal, ale moja milosc do Boga wzrasta na tyle, ze pozwala mi sie przezwyciezyc.
    Gdy ktos nie modlil sie za bardzo wczesniej i nie jest jakos blisko Boga, to mysle, ze jezyk, ktorym te modlitwy sa napisane, moze mu sie wydac przesadzony, nienaturalny, rozhisteryzowany... Moze to wina tlumaczenia, moze ustnego przekazu, etc.? Jedno jest pewne, nie nalezy takimi szczegolami sie przyjmowac, tylko traktowac te modlitwy jako wyjscie do medytacji nad meka Pana Jezusa, przy naszym otwartm sercu Duch Swiety i tak nas poprowadzi tak, by jak najlepiej to nam sluzylo. Jak widziecie, ja juz widze dobre rezultaty po tak krotkim odmawianiu Tajemnicy Szczescia. Warto sprobowac i wytrwac przy pierwszych momentach zniechecenia.:)Teraz na pewno wytrwam, bo intencja jest Nasza wspolna i nie moge Was zawiesc. ;)

    Piękne świadectwo :)

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja doświadczyłam kolejnego śmiesznego cudu ostatnio (grunt to zauważać małe cuda). :)
    Miesiąc temu na posiewie z szyjki macicy wyszły mi cztery ogromne (każda z trzema +++) bakterie. Każda wrażliwa na inny antybiotyk. Dostałam jeden antybiotyk, brałam go przez 10 dni, ale na cuda nie liczyłam. I zdarzył się cud, że kolejny posiew po 3 tygodniach wyszedł uwaga: JAŁOWY, co jest fizycznie niemożliwe. To po prostu nie mogło mieć miejsca logicznie myśląc.
    Modliłam się wcześniej, żeby Bóg mnie uzdrowił w jakiś sposób.
    Odebrałam ten posiew w idealnym dniu, żeby iść na badanie HSG i nie współżyliśmy wcześniej. I jeszcze do tego wszystkiego zadzwoniłam do państwowego szpitala i od razu dostałam termin na jutro.
    Ja w tym wszystkim widzę małe, boże cuda <3

    vanessa, sylwiunia, roletka, Monique33, Sylvka, Drzwiona lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Vanessa, Yasmin :) Ciesze sie, ze na tym forum dajecie sobie tyle wsparcia. Razem latwiej udzwignac starania i inne przeciwnosci dt zaciazenia :) Mam do Was pytanko, jak wspomnialam mam problemy z depresyjnoscia, stresem... Czy wiecie moze jak dokladnie takie czynniki oddzialuja na mozliwosc zajscia w ciaze? Przeczytalam troche artykulow w necie, ale pelno tam ogolnikow w stylu 'stres jest zly, powinnas sie jak najwiecej relaksowac'. Probuje zbadac glebiej ten temat, moze go dzieki temu bardziej oswoje i znajde choc czesciowe rozwiazanie? Przepraszam, ze z tym tematem odzywam sie na forum poswieconym 'nowennie', ale licze, ze mnie zrozumiecie.

    Monique33
  • edyta Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jeszcze można to chętnie włączam się do nowenny:)(ER), ciągle wierzę, że kiedyś wreszcie Bóg będzie miał dość tego "zawracania głowy" i nas wysłucha:) pozdrawiam wszystkie staraczki:)

    vanessa, Monique33 lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawiałam wczoraj z moją mamą na temat tych 15 modlitw i wiecie co??? ona ją odmawiała jak ja byłam malusia:) podarowała mi książeczkę i bedę ją też odmawiała:)

    Yasmin, Monique33 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jest nas meeeeeega dużo :) a tym samym wzajemnej modlitwy o DAR poczęcia dla każdej z nas 2274234usdxrzsah2.gif

    1. MM madzianka.....................................51. -- Mili t6201.gif
    2. AG zielarkat6201.gif....................................52. MF emdżejt6201.gif
    3. MRz Manieczka86................................53. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................54.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona .......................................55. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.....................................56. KS Madziara
    7. SGD Nutka t6201.gif....................................57. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1........................................58. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................59. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZt6201.gif......................................60. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................61. AMM aga.just t6201.gif
    12. AM-L Ania84.......................................62. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................63. ASK lithe123 t6201.gif
    14. JJ freya...............................................64. AEK olitka t6201.gif
    15. MJM vanessa ......................................65. AS Nazja
    16. IŚ Ita t6201.gif...........................................66. MZ Milcia t6201.gif
    17. KŁR Kaśka..........................................67. JMZ Chanela t6201.gif
    18. AL aaaaga .........................................68. BM ChciałabymJuż t6201.gif
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)...................69. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.....................................70. -- angel
    21. ESZ Hope2.........................................71. -- sylwia1985 t6201.gif
    22. MKM Majka86 t6201.gif.....................................72. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84t6201.gif.............................73. MZ Jakucja
    24. EF edith2602......................................74. KPN Kati6685 t6201.gif
    25. DP Dosiasta........................................75. AS alka89
    26. -- sylwiunia..........................................76. AW Fidelissa t6201.gif
    27. -- madziallenat6201.gif..............................77. MP Lili
    28. AM Sudala...........................................78. KS Kasiula09 t6201.gif
    29. UŁ Kulka41 t6201.gif...................................79. -- malu
    30. -- misia79 t6201.gif............................................80. -- tercia
    31. MW Magdalenna t6201.gif.............................81. -- Sylvka
    32. -- inessa.................................................82. MAK Z.
    33. -- lula88 t6201.gif.................................................83. HDB roletka
    34. -- Wedmoczka.....................................84. MT Malenq t6201.gif
    35. -- Kejti91 t6201.gif.............................................85. MŁ monaaa85
    36. AM agm...............................................86. MB magdabalbina
    37. JJV Judyta............................................87. AK ~Ania~
    38. -- justysss............................................88.JP tajuta87
    39. MG my dream.......................................89. JT Laura
    40. -- frutka................................................90. JM dżona
    41. -- karolaa............................................91. AJM Anutka t6201.gif
    42. -- Zemraa t6201.gif..................................92. BKJ potforzasta
    43. -- Doris-83 t6201.gif....................................93. -- lemurek
    44. --simcat86.............................................94. KB Kiniejka
    45. JM-K justta t6201.gif..........................................95. MB AmVormittag
    46. -- Scrappy.............................................96. -- peppapig
    47. BP beti97..............................................97. -- myszka123
    48. KSZ Kasia*...........................................98. -- Nikonka
    49. JS Giussta..........................................99. AŚG godaweri
    50. AM liloe...........................................100. -- asiaP
    101. KK wodniczka13....................................102. AT Anulkaa
    103. DK nikuś........................................104. M&GM Monique33
    105. ER edyta..........................................105. EG Yasmin

    Szkoda że niektóre członkinie zapominają pochwalić się o Kropku i nie zawsze wiadomo gdzie wstawić żółty brzuszek :( może szczęśliwych mamusiek jest więcej tylko o tym nie wiemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 21:30

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Mam do Was pytanko, jak wspomnialam mam problemy z depresyjnoscia, stresem... Czy wiecie moze jak dokladnie takie czynniki oddzialuja na mozliwosc zajscia w ciaze? Przeczytalam troche artykulow w necie, ale pelno tam ogolnikow w stylu 'stres jest zly, powinnas sie jak najwiecej relaksowac'. Probuje zbadac glebiej ten temat, moze go dzieki temu bardziej oswoje i znajde choc czesciowe rozwiazanie? Przepraszam, ze z tym tematem odzywam sie na forum poswieconym 'nowennie', ale licze, ze mnie zrozumiecie.
    Ojej nie znam się na tej sferze zbytnio... Wiem na pewno, że stres nas blokuje. To jest pewnik. Jak byłam nastolatka i dowiedziałam się o mojej chorobie (toczeń układowy), spędzałam całe miesiące w szpitalach, bo żaden lekarz sobie z tym nie radził, też byłam ogromnie zestresowana... Bardzo dużo się wtedy modliłam i wypracowałam sobie taki sposób, który działa do dziś :) Każda z nas ma anioła stróża... zamykałam oczy i wizualizowałam sobie, ja anioł przychodził i dosłownie brał moje troski w dłonie, zamykał je i zabierał ze sobą, do góry :) działa do dziś polecam :*
    *zalecane własne modyfikacje

    vanessa, Monique33, Drzwiona, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej... zapomniałam dodać swoich inicjałów (EG)

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Ojej... zapomniałam dodać swoich inicjałów (EG)
    Nie wiem jak to sie stało ale nie dodałam Cię wcześniej do listy... ale modlitwa obejmuje wszystkich nawet osoby nie na liści (oczywiście mam nadzieję że nikjogo nie pominęłam i staram sie aby wszyscy na nią trafiali).

    Yasmin lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Ojej nie znam się na tej sferze zbytnio... Wiem na pewno, że stres nas blokuje. To jest pewnik. Jak byłam nastolatka i dowiedziałam się o mojej chorobie (toczeń układowy), spędzałam całe miesiące w szpitalach, bo żaden lekarz sobie z tym nie radził, też byłam ogromnie zestresowana... Bardzo dużo się wtedy modliłam i wypracowałam sobie taki sposób, który działa do dziś :) Każda z nas ma anioła stróża... zamykałam oczy i wizualizowałam sobie, ja anioł przychodził i dosłownie brał moje troski w dłonie, zamykał je i zabierał ze sobą, do góry :) działa do dziś polecam :*
    *zalecane własne modyfikacje"
    Dzieki Yasmin :):):) Ja nigdy jakos nie pomyslalam o moim aniele stróżu, ze az tak moglby mi pomoc. Musze sprobowac przy najblizszej okazji wrzucic Mu na skrzydelka troche moich klopotow ;) Pewnie nawet sie ucieszy :)

    Yasmin lubi tę wiadomość

    Monique33
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o modlitwę :(
    Jeszcze wczoraj rano byłam taka szczęśliwa, że Bóg mnie zaprowadził do badania HSG.
    Okazało się na nim, że przez te bakterie, z którymi walczyłam, mam niedrożne jajowody, bo doszło do bezobjawowego zapalenia przydatków :(
    Jeden udało się ponoć przepchać (z resztą czułam to podczas zabiegu).

    Nie wiem, co dalej robić, czy Bóg jest dalej przy mnie, że zaprowadził mnie w dzien ojca, w drugą rocznicę slubu na badanie, które pokazało nam, ze tego święta obchodzić nie będziemy????

    Nie mam sił.

    Yasmin lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wysłałam Ci wiadomość na priv.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 i Yasmin dzieki Wam rozpoczynam dzis nabozenstwo Tajemnicy Szczescia w intencji nas wszystkich <3

    Yasmin, Monique33 lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Dzieki Yasmin :):):) Ja nigdy jakos nie pomyslalam o moim aniele stróżu, ze az tak moglby mi pomoc. Musze sprobowac przy najblizszej okazji wrzucic Mu na skrzydelka troche moich klopotow ;) Pewnie nawet sie ucieszy :)
    Tak, tak kochana, spróbuj koniecznie :) będziesz zadowolona gwarantuję :) Och jaki spokój poczujesz... już się na to cieszę :)

    Monique33, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Nie wiem jak to sie stało ale nie dodałam Cię wcześniej do listy... ale modlitwa obejmuje wszystkich nawet osoby nie na liści (oczywiście mam nadzieję że nikjogo nie pominęłam i staram sie aby wszyscy na nią trafiali).
    Nic nie szkodzi kochana, ważne być w czyimś sercu i w modlitwie niż na liście :) ALe dziękuję :) Swoją drogą... to nie jest łatwe nadzorować aktualność przy takich ilościach :)

    vanessa, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ