X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie... chciałam się podzielić... wczoraj miałam ciężki dzień byłam taka rozbita ryczałam co chwile i dzisiaj już niby lepiej ale nadal jestem przygnębiona... męża nie ma więc to też potęguje mój smutek, ale wracając do wczoraj jak poszłam już spać to rozpłakałam się na amen :( nie mogłam przestać czułam się taka pusta osamotniona beznadziejna... nie potrafię tego opisać... ryczałam jak bóbr i nie mogłam sie powstrzymać choć próbowałam, miałam okropne myśli... i wiecie co zrobiłam? wzięłam krzyżyk który mam od Bierzmowania i wisi na ścianie w pokoju... wtuliłam się do niego i po chwili mi ulżyło, przestałam histerycznie płakać i usnęłam z Nim w ręku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 16:33

    Iownka, Drzwiona, momo1009 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Wiecie... chciałam się podzielić... wczoraj miałam ciężki dzień byłam taka rozbita ryczałam co chwile i dzisiaj już niby lepiej ale nadal jestem przygnębiona... męża nie ma więc to też potęguje mój smutek, ale wracając do wczoraj jak poszłam już spać to rozpłakałam się na amen :( nie mogłam przestać czułam się taka pusta osamotniona beznadziejna... nie potrafię tego opisać... ryczałam jak bóbr i nie mogłam sie powstrzymać choć próbowałam, miałam okropne myśli... i wiecie co zrobiłam? wzięłam krzyżyk który mam od Bierzmowania i wisi na ścianie w pokoju... wtuliłam się do niego i po chwili mi ulżyło, przestałam histerycznie płakać i usnęłam z Nim w ręku...
    przytulam <3

    A wiecie co?? Bóg mnie pobłogosławił :D Właśnie dostałam wynik beta. Ogromnie dziękuję za modlitwy. Ja swoje będę oczywiście i w Wszej intencji kontynuować :D

    Malenq, Tigana, Monique33, Drzwiona, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Jeśli podejdę do in vitro, to wszystkie zarodki zostaną od razu na moje życzenie oddane do adopcji bądź w ogóle poproszę o in vitro na cyklu naturalnym bądź na dwóch komórkach.
    Jest to dla mnie wielka osobista tragedia. Starając się dotychczas modliłam się żeby Bóg nie postawił mnie przed takim wyborem, bo wiem, że moge nie dać rady, że nie mam na tyle silnej wiary. No i postawił mnie przed tym już miesiąc później, bo właśnie ostatnio się o to modliłam.
    Nasze wspólne dziecko (moją pierwszą córeczkę urodziłam będąc na studiach, byłam samotną mamą) jest dla mnie sensem życia. Wiem, że jeśli nie wykorzystam szansy posiadania go, to moje życie w 80% straci sens. Już teraz, po roku starań kiedy miałam gorącą nadzieję, nie wiedząc o zapaleniu przydatków, które zżera mi wnętrzności, byłam osobą zgorzkniałą, płaczącą prawie codziennie, bluźniącą wielokrotnie z powodu bólu duszy.
    Przeszłam psychoterapię - jestem wyterapeutyzowana i dalej cierpię tak samo. Z resztą psychoterapeuta nie odrzuca in vitro, więc terapia nie jest nakierowana w tę "dobrą" stronę.
    Moje życie od roku, kiedy jeszcze była nadzieja, jest jednym wielkim cierpieniem. Nie chcę nawet myśleć jak będzie wyglądało moje zycie, kiedy już tej nadziei nie będzie.
    Niosę ten krzyż (mam jeszcze inne obciążenia, ale nie będę o tym pisac publicznie na forum) i już nie daję rady po ludzku.

    Wiem, że nie ma dla mnie wytłumaczenia i niebawem będę musiała siłą rzeczy opuścić NOWENNĘ STARACZEK, żeby nikogo nie namawiać do grzechu.
    Robiąc in vitro (bo myslę, ze u mnie są spore szanse powodzenia go), uratuję zycie doczesne mojej córki i męża i całej rodziny, którzy cierpią niemiłosiernie, widząc że moje straciło sens. To oni żyją ze mną, spędzają każdy dzień, znoszą moje utyskiwania, moją zgorzkniałość - nie księża, którzy nie mieszkają ze mną i dzięki temu ich stanowisko może być tak radykalne.

    Proszę o modlitwę o cud <3
    Iwonka, nawet nie wiesz, jak bardzo chcialabym Cie przytulic i w tym uscisku juz tak zostac na dluzej, az Ci troche ulzy <3 Widze, ze przechodzisz przez b trudny czas... a Twoja wiara jest wielka, naprawde. Pewnie dlatego Bog stawia Cie troche pod sciana, moze On Cie wyprobowuje??? Ale to tylko przypuszczenie.
    Piszesz, ze myslisz o in vitro w naturalnym cyklu, czy to oznacza, ze wprowadza sie plemnik do komorki jajowej, ktora pozostaje w ciele kobiety? Przepraszam, ale niestety niespecjalnie sie na tym znam. W takim wypadku powstaloby tylko jedno dziecko, zrobilabys wszystko, zeby bylo jak najbardziej 'po bozemu'. Nie wiem, czy wtedy taki zabieg nadal bylby grzechem, trzeba by pewnie rozmawiac z jakims ksiedzem, ktory zna sie wlasnie na tych sprawach. Moze to tylko 'wspomaganie zaplodnienia'? Zwlaszcza jesli plemnik bylby wybrany losowo... Przepraszam, jesli pisze jakies glupoty, ale nie jestem specjalistka w temacie. Czuje sie tez troche jakbym publicznie 'grzebala' Ci w sercu :( Niestety b trudno jest mi pisac/a Tobie pewnie czytac o tak delikatnych sprawach (zastanawialam sie juz czy w ogole cos pisac przy pierwszym moim poscie). Dziekuje, ze przyjelas mnie do grona swoich przyjaciolek. To zaszczyt byc kims takim dla tak wrazliwej i prostolinijnej osoby, ktora mimo przeciwnosci szuka dobrej drogi.
    Dlaczego piszesz, ze Twoje zycie straci sens, jesli nie bedziesz miala 2go biologicznego dziecka? Wiem, ze to b trudne, ale sprobuj popatrzec na okolo: ilu jest ludzi, ktorzy nie maja w ogole dzieci mimo ze ich pragna? Nawet na tym forum. Niektorzy nie maja nawet drugiej polowki - w takiej sytuacji jest moja siostra (ma 31 lat) i wciaz szuka, a w zasadzie przez niewolnicza prace i zbyt ambitne podejscie do zycia, nie ma nawet za b szansy spotkac swojego ktosia. Ja tez mam jakas depresje (od lat nawracajaca), choc nie z powodu braku dziecka (o ktore tez sie dopiero staram a mam juz 33 latka na karku), czasem jest mi naprawde zle, ale b pomaga spojrzenie na innych w kolo. Wtedy mozna docenic te wszystkie dary, ktore sie juz ma. Patrze np. przez okno autobusu i widze mezczyzne ok 40ki zamotanego od stop do glow w ubrania, ukrywajacego sie pod nimi, bo jest baaardzo chudy, pewnie chory. Zapewne nie ma za bardzo przyjaciol, wstydzi sie chodzic po ulicy, itd. i moje problemy wtedy blakna. Zaczynam podnosic glowe i zauwazac co mam i... cieszyc sie tym w jakims stopniu.:)
    Iwonka, ani mi sie waz opuszczac to forum! To jest prawdziwa grupa wsparacia i to nie tylko ludzkiego! :):) OCzywiscie, ze bede sie za Ciebie modlic, nie wiem, czy o cud. Chyba raczej o rozwiazanie tej sytuacji i o pokoj ducha dla Ciebie. Jutro jade z moja dawna wspolnota Odnowy w Duchy Św. (5 lat temu tam nalezalam) do Lasek pod Warszawa, bede sie o Ciebie modlic i poprosze innych o to. Niech Pan Bog zesle Ci pocieche i duzo sil.
    Tule Cie bardzo mocno. <3<3<3

    Iownka, Yasmin, vanessa lubią tę wiadomość

    Monique33
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Wiecie... chciałam się podzielić... wczoraj miałam ciężki dzień byłam taka rozbita ryczałam co chwile i dzisiaj już niby lepiej ale nadal jestem przygnębiona... męża nie ma więc to też potęguje mój smutek, ale wracając do wczoraj jak poszłam już spać to rozpłakałam się na amen :( nie mogłam przestać czułam się taka pusta osamotniona beznadziejna... nie potrafię tego opisać... ryczałam jak bóbr i nie mogłam sie powstrzymać choć próbowałam, miałam okropne myśli... i wiecie co zrobiłam? wzięłam krzyżyk który mam od Bierzmowania i wisi na ścianie w pokoju... wtuliłam się do niego i po chwili mi ulżyło, przestałam histerycznie płakać i usnęłam z Nim w ręku...
    :) Ja mam b podobne doswiadczenia. Jak nie moglam kiedys spac i wciaz chcialo mi sie plakac, zbyt tez bylam zdenerwowana (balam sie isc do pracy gdzie znow czekaly mnie b ciezkie przejscia), zeby spac. Po prostu bralam moj pierwszokomunijny drewniany krzyzyk z Panem Jezusem, tulilam go do piersi, mowilam do Niego i dzieki temu poczuciu bezpieczenstwa zasypialam. Moze u mnie to nie byla jakas boska interwencja :) a moze byla... <3

    Yasmin, vanessa lubią tę wiadomość

    Monique33
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    przytulam <3

    A wiecie co?? Bóg mnie pobłogosławił :D Właśnie dostałam wynik beta. Ogromnie dziękuję za modlitwy. Ja swoje będę oczywiście i w Wszej intencji kontynuować :D
    Yasmin, strasznie sie ciesze! Gratuluje :) To kontynuujmy te nasze modly, widze ze dzialaja ;)

    Yasmin lubi tę wiadomość

    Monique33
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique, dziekuję <3
    Jakbyś poprosiła jakąś wspólnotę o modlitwę wstawienniczą za mnie, to byłabym Ci wdzięczna nad życie, po prostu bym się nie pozbierała z wdzięczności.
    Napisze więcej później, teraz jeszcze pije poranną kawkę i dochodzę do siebie po spaniu.
    A śniło mi się, że mi się udrożnił jajowód ;)

    Yasmin, Monique33 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique33 wrote:
    Yasmin, strasznie sie ciesze! Gratuluje :) To kontynuujmy te nasze modly, widze ze dzialaja ;)
    Dziękuję <3
    Koniecznie kontynuujcie, a której sie uda to w intencji reszty.

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Monique33 Znajoma
    Postów: 27 31

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Bardzo fajnie bylo dzis na tym dniu skupienia w Laskach: religijnie i towarzysko :) Iownka, prosilam oczywiscie tez w Twojej intencji (zreszta nas wszystkie tez wspomnialam przed Bogiem). Ok, jesli chcesz, to po poprosze te wspolnote (Odnowa w Duchu Swietym przy Kosciele Matki Bozej Krolowej Aniolow na Bemowie w Warszawie), o regularna modlitwe za Ciebie. Choc tak mi sie wydaje, ze aktualny ich ksiadz opiekun rozwiazal grupke modlitwy wstawienniczej... ale moze to tylko przejsciowo (bo w sumie nie wyobrazam sobie takiej grupy bez grupki osob, ktore ja omadlaja i chronia w ten sposob przed atakami kudlatego). Teraz zaczynaja sie dla Wspolnoty wakacje, chyba nie beda mieli spotkan, ale poprosze kilka osob, zeby juz sie modlily za Ciebie. Wspolnota zacznie sie na nowo spotykac dopiero od wrzesnia i wtedy na pewno moze zapewlnic regularne wsparcie modlitewne. Dam znac, co mi sie udalo z nimi 'zalatwic' :)
    By the Way - alez mialas wspanialy sen! mam nadzieje, ze proroczy :)
    pozdrawiam goraco <3

    Iownka, Yasmin lubią tę wiadomość

    Monique33
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuje że znowu przychodzą dla mnie ciężkie dni. To już wszystko za długo trwa :( Już nie wierzę że się uda :( przyzwyczaiłam sie przez te lata do tego że nie możliwym jest to żebym zaszła i jest to dla mnie rzecz jakby naturalna że jestem niepłodna...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique, nie będę jeszcze raz dziękować, bo cały ten wątek będzie moim dziękowaniem :)

    Monique33 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane:)

    Moja modlitwa za Was/za Nas...codziennie, niezmiennie:)

    Pozdrawiam cieplutko:)

    Yasmin, Iownka, Drzwiona, vanessa, Monique33 lubią tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Coś czuje że znowu przychodzą dla mnie ciężkie dni. To już wszystko za długo trwa :( Już nie wierzę że się uda :( przyzwyczaiłam sie przez te lata do tego że nie możliwym jest to żebym zaszła i jest to dla mnie rzecz jakby naturalna że jestem niepłodna...
    Vanessko musisz uwierzyc, ze zajdziesz w ciąże. Tu ogromna role odgrywa nasza wiara. Pan Jezus powiedział przeciez w Pismie Świetym "Twoja wiara Cie uzdrowiła" Wierz, ze bedziesz w ciazy i urodzisz zdrowe dziecko, a Pan Jezus Cie wyslucha!

    vanessa, Monique33, Yasmin lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    Czy mogłabym dołączyć??
    Obecnie jestem w 6 miesiącu z modlitwą do św.Dominika, przepasana także paskiem tego świętego chociaż wiadomo to nie talizman tylko "przypominacz" o modlitwie, od tylu też miesięcy modlę się o łaskę macierzyństwa z modlitwą skierowaną do Matki Boskiej <3 obecnie będzie drugi miesiąc z modlitwą do św. JPII i pierwszy z modlitwą do św.Dominika Savio. Tak sobie myślę, że niedługo zabraknie mi świętych :|
    Z mężem staramy się o dzidzie już ponad 3 lata...raz po długiej walce i w końcu po znalezieniu lekarza z powołania udało się ale na krótko.. mam nadzieję, że jak Nam się uda tym razem to już wszystko będzie dobrze...pewnie jak większość czasem wątpię i upadam kiedy pojawia się kolejna @ ale staram się podnieść po każdym upadku bo w końcu trzeba płynąć pod prąd a nie z prądem bo z nim płyną tylko zdechłe ryby i śmieci :P I zawsze pamiętam, że gdy nie mam siły już stać to klęknij..i wtedy staram się rozmawiać z Bogiem, staram się go usłyszeć. Nie zawsze mi to wychodzi ale z pokorą staram się przyjmować każde kolejne doświadczenie, które mi zsyła Bóg. Bo nie moja wola a Jego niech się stanie.
    W codziennej modlitwie pamiętam o wszystkich staraczkach :) i jeśli mogłabym prosić o chociażby jedno "Zdrowaś" <3 <3
    Ps: mam nadzieję w tygodniu Was nadrobić od początku wątku :)

    Drzwiona, vanessa, Monique33, Yasmin lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 tutaj każdy jest mile widziany :) bo tym samym wiecej modlitw płynie do Boga w naszej słusznej sprawie :) Nie otrzymasz codziennie jednego "zdrowaś" tylko ponad 100 różnych modlitw aby poczęło sie w Tobie nowe Życie :)
    Witaj w klubie "dewotek".

    Magda_lena88, Yasmin lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jest nas meeeeeega dużo :) a tym samym wzajemnej modlitwy o DAR poczęcia dla każdej z nas 2274234usdxrzsah2.gif

    1. MM madzianka.....................................51. -- Mili t6201.gif
    2. AG zielarkat6201.gif....................................52. MF emdżejt6201.gif
    3. MRz Manieczka86................................53. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................54.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona .......................................55. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.....................................56. KS Madziara
    7. SGD Nutka t6201.gif....................................57. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1........................................58. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................59. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZt6201.gif......................................60. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................61. AMM aga.just t6201.gif
    12. AM-L Ania84.......................................62. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................63. ASK lithe123 t6201.gif
    14. JJ freya...............................................64. AEK olitka t6201.gif
    15. MJM vanessa ......................................65. AS Nazja
    16. IŚ Ita t6201.gif...........................................66. MZ Milcia t6201.gif
    17. KŁR Kaśka..........................................67. JMZ Chanela t6201.gif
    18. AL aaaaga .........................................68. BM ChciałabymJuż t6201.gif
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)...................69. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.....................................70. -- angel
    21. ESZ Hope2.........................................71. -- sylwia1985 t6201.gif
    22. MKM Majka86 t6201.gif.....................................72. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84t6201.gif.............................73. MZ Jakucja
    24. EF edith2602......................................74. KPN Kati6685 t6201.gif
    25. DP Dosiasta........................................75. AS alka89
    26. -- sylwiunia..........................................76. AW Fidelissa t6201.gif
    27. -- madziallenat6201.gif..............................77. MP Lili
    28. AM Sudala...........................................78. KS Kasiula09 t6201.gif
    29. UŁ Kulka41 t6201.gif...................................79. -- malu
    30. -- misia79 t6201.gif............................................80. -- tercia
    31. MW Magdalenna t6201.gif.............................81. -- Sylvka
    32. -- inessa.................................................82. MAK Z.
    33. -- lula88 t6201.gif.................................................83. HDB roletka
    34. -- Wedmoczka.....................................84. MT Malenq t6201.gif
    35. -- Kejti91 t6201.gif.............................................85. MŁ monaaa85
    36. AM agm...............................................86. MB magdabalbina
    37. JJV Judyta............................................87. AK ~Ania~
    38. -- justysss............................................88.JP tajuta87
    39. MG my dream.......................................89. JT Laura
    40. -- frutka................................................90. JM dżona
    41. -- karolaa t6201.gif ............................................91. AJM Anutka t6201.gif
    42. -- Zemraa t6201.gif..................................92. BKJ potforzasta
    43. -- Doris-83 t6201.gif....................................93. -- lemurek
    44. --simcat86.............................................94. KB Kiniejka
    45. JM-K justta t6201.gif..........................................95. MB AmVormittag
    46. -- Scrappy.............................................96. -- peppapig
    47. BP beti97..............................................97. -- myszka123
    48. KSZ Kasia*...........................................98. -- Nikonka
    49. JS Giussta..........................................99. AŚG godaweri
    50. AM liloe...........................................100. -- asiaP
    101. KK wodniczka13....................................102. AT Anulkaa
    103. DK nikuś........................................104. M&GM Monique33
    105. ER edyta..........................................106. EG Yasmin t6201.gif
    107. KRz Tigana.......................................108. -- Magda_lena88
    109. EW ewwiel

    Szkoda że niektóre członkinie zapominają pochwalić się o Kropku i nie zawsze wiadomo gdzie wstawić żółty brzuszek :( może szczęśliwych mamusiek jest więcej tylko o tym nie wiemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 20:29

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na pewno nie omieszkam poinformować o takim pięknym wydarzeniu :) dziękuję za ciepłe przyjęcie <3 :) teraz idę poleżeć bo wczoraj w końcu nawiedziła mnie @ i z takimi rewelacjami po drodze, że mąż chciał pogotowie wzywać :( ale dziś już lepiej :)
    Ja ze swojej strony mogę obiecać tylko albo aż codzienną wieczorną modlitwę za Nasze Grono oczekujących i starających się :) :)

    vanessa, Drzwiona, Yasmin lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Bardzo się wzruszyłam czytając ten wątek.Taka wzajemna modlitwa i pomoc-coś wspaniałego.Chciałabym dołączyć to was.Będę cię codziennie modlić za cud dla nas wszystkich.W niebie musi być głośno od takiego wielkiego chóru modlitw płynących z serc.Pozdrawiam.

    vanessa, Drzwiona, Monique33, Yasmin lubią tę wiadomość

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka30 wrote:
    Chciałabym dołączyć to was.Będę cię codziennie modlić za cud dla nas wszystkich.W niebie musi być głośno od takiego wielkiego chóru modlitw płynących z serc.Pozdrawiam.
    Witaj wśród nas :) :) :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chętnie dołączę do Was. Sama codziennie modlę się do św JP II o cud macierzyństwa dla mnie. Teraz bedę się modlić za nas wszystkie :) Mam jedną 7-letnią córcię. Ciąża pojawiła się bezproblemowo i dość niespodziewanie po 9 miesiacach od ślubu. Łatwo nie było, bo łączyłam ciążę a później małe dziecko ze studiami. Ale dałam radę. Po 2 latach zapragnęłam drugiego dziecka, jednak ciągle mieszkaliśmy kątem u rodziców, więc odkładaliśmy kolejną ciążę w czasie. Teraz kiedy mamy już ku temu najlepsze warunki, nie idzie nam tak łatwo jak myśleliśmy. Za nami 14 nieudanych cykli.
    Wierzę głęboko, że Pan Bóg pobłogosławi kiedyś każdej z nas w najbardziej odpowiedniej na to chwili. My póki co staramy się i czekamy.
    ewwiel (EW)

    vanessa, Monique33, Yasmin lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel witamy :) no dzisiaj mamy chyba niedzielę powołań do naszego wątku :D bo już dzisiaj 3 osoba dołącza :)

    Monique33, ewwiel lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ