X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i zawitam w klubie modlitewnym;) skoro dziś niedziela powołań to proszę o przyjęcie nowego duszka modlitewnego :-)

    Iownka, Magda_lena88, vanessa, Monique33, Yasmin, peppapig lubią tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udanego tygodnia :) g10158.gif

    vanessa, anka30, Monique33, Yasmin lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jest nas meeeeeega dużo :) a tym samym wzajemnej modlitwy o DAR poczęcia dla każdej z nas s0819.gif

    1. MM madzianka.....................................51. -- Mili t6201.gif
    2. AG zielarkat6201.gif....................................52. MF emdżejt6201.gif
    3. MRz Manieczka86................................53. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................54.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona .......................................55. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.....................................56. KS Madziara
    7. SGD Nutka t61061.gif....................................57. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1........................................58. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................59. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZt6201.gif......................................60. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................61. AMM aga.just t6201.gif
    12. AM-L Ania84.......................................62. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................63. ASK lithe123 t6201.gif
    14. JJ freya...............................................64. AEK olitka t6201.gif
    15. MJM vanessa ......................................65. AS Nazja
    16. IŚ Ita t6201.gif...........................................66. MZ Milcia t6201.gif
    17. KŁR Kaśka..........................................67. JMZ Chanela t6201.gif
    18. AL aaaaga .........................................68. BM ChciałabymJuż t6201.gif
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)...................69. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.....................................70. -- angel
    21. ESZ Hope2.........................................71. -- sylwia1985 t6201.gif
    22. MKM Majka86 t6201.gif.....................................72. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84t6201.gif.............................73. MZ Jakucja
    24. EF edith2602......................................74. KPN Kati6685 t6201.gif
    25. DP Dosiasta........................................75. AS alka89
    26. -- sylwiunia..........................................76. AW Fidelissa t6201.gif
    27. -- madziallenat6201.gif..............................77. MP Lili
    28. AM Sudala...........................................78. KS Kasiula09 t6201.gif
    29. UŁ Kulka41 t6201.gif...................................79. -- malu
    30. -- misia79 t6201.gif............................................80. -- tercia
    31. MW Magdalenna t6201.gif.............................81. -- Sylvka
    32. -- inessa.................................................82. MAK Z.
    33. -- lula88 t6201.gif.................................................83. HDB roletka
    34. -- Wedmoczka.....................................84. MT Malenq t6201.gif
    35. -- Kejti91 t6201.gif.............................................85. MŁ monaaa85
    36. AM agm...............................................86. MB magdabalbina
    37. JJV Judyta............................................87. AK ~Ania~
    38. -- justysss............................................88.JP tajuta87
    39. MG my dream.......................................89. JT Laura
    40. -- frutka................................................90. JM dżona
    41. -- karolaa t6201.gif ............................................91. AJM Anutka t6201.gif
    42. -- Zemraa t6201.gif..................................92. BKJ potforzasta
    43. -- Doris-83 t6201.gif....................................93. -- lemurek
    44. --simcat86.............................................94. KB Kiniejka
    45. JM-K justta t6201.gif..........................................95. MB AmVormittag
    46. -- Scrappy.............................................96. -- peppapig
    47. BP beti97..............................................97. -- myszka123
    48. KSZ Kasia*...........................................98. -- Nikonka
    49. JS Giussta..........................................99. AŚG godaweri
    50. AM liloe...........................................100. -- asiaP
    101. KK wodniczka13....................................102. AT Anulkaa
    103. DK nikuś........................................104. M&GM Monique33
    105. ER edyta..........................................106. EG Yasmin t6201.gif
    107. KRz Tigana.......................................108. MO Magda_lena88
    109. EW ewwiel.......................................110. -- yourself
    111. -- anka30.......................................112. -- inezka
    113. AW Ola89

    Szkoda że niektóre członkinie zapominają pochwalić się o Kropku i nie zawsze wiadomo gdzie wstawić żółty brzuszek :( może szczęśliwych mamusiek jest więcej tylko o tym nie wiemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 21:24

    ewwiel lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    To i zawitam w klubie modlitewnym;) skoro dziś niedziela powołań to proszę o przyjęcie nowego duszka modlitewnego :-)
    Fajnie ze jesteś :) tutaj na prawdę dzieją się cuda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 10:12

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja?Proszę o dopisanie :)

    Yasmin lubi tę wiadomość

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka30 wrote:
    A ja?Proszę o dopisanie :)
    Ooo przepraszam że cie niechcący nie dopisałam do listy... ale juz uzupełniłam :)

    anka30 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że trafiłam na ten wątek :) Dobrze wiedzieć, że ktoś się za mnie modli, a jak to robi ponad 100 osób to już mega radość. Dziewczyny jutro ważny dzień - HSG. Trochę się boję... Ale chyba bedzie dobrze, skoro mam takie duchowe poparcie :) spokojnej nocy :)

    vanessa, Yasmin lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) mogę prosić o dopisanie do listy?

    vanessa, Yasmin lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z pochmurno-słonecznej Bydgoszczy :)
    zapewniam o modlitwie :) i serduchem jestem z Każdą z Was :) k1805.gif
    Ja póki co staram się bardzo nakręcić na wakacje :P by o tym wszystkim nie myśleć, że to kolejny cykl już "enty" bo po ponad 3 latach walki już przestałam liczyć te cykle dokładnie. Jedno wiem, że to 4cs pp :(
    W każdą niedzielę poświęcam swoją intencję już nawet nie za szczęśliwe macierzyństwo ale za wszystkie utracone/nienarodzone dzieci by Bóg w końcu dał im szansę zamieszkania wśród ludzi na ziemi. I by mogły One wywołać uśmiech i radość na twarzach swoich najbliższych, którzy z utęsknieniem na Nie czekają...dla mnie osobiście lipiec będzie ciężkim miesiącem :( bo ok. 19/20 lipca miałam przewidywany TP Naszego Aniołka [*] i co .. i nie ma Go z Nami :( i zamiast tego dnia tulić Go w ramionach jedyne co będę mogła zrobić to iść na cmentarz i zapalić świeczuszkę pod krzyżem...:( Ja wiem, że dla Każdego Bóg ma przygotowany scenariusz, że ważne jest by to Jego wola się działa nie nasz..ale czasem po prostu już nie rozumiem tego co On czyni...może dopada mnie jakieś zwątpienie, pewnie dzień dwa i się ogarnę..najgorzej będzie w dniu przewidywanego porodu. Ale wtedy będę na wyjeździe może jakoś fizycznie dobrze to zniosę ale duchowo już wiem, że będzie ciężko...jeśli mogę to szczególnie proszę tego dnia o modlitwę, o wytrwanie i wiarę w to, że w końcu będzie dobrze. Ponoć Bóg doświadcza tych, których kocha..może w końcu i Nam da szczęście...a jeśli nie..to może pomoże nam "przywyknąć" do tego, że będziemy tylko we dwoje. Może z czasem się przyzwyczaję..Jednak ciężko jest chodzić po świecie i natykać się na te wszystkie kobiety w zaawansowanej ciąży gdzie ja też już powinnam mieć taki brzuszek a jedyne co mam to Jedną Malutką Utraconą Duszyczkę, Która mam nadzieję, że w końcu do Nas wróci..
    Życzę Wam Kochane miłego dnia k1805.gif niech Wam pan Bóg pobłogosławi ten dzień i by pozwolił wytrwać te "złe" chwile...ponoć po każdym deszczu wychodzi słońce. I nic nie trwa wiecznie, więc może Nasza niedola się też skończy...I chociaż w sumie nie ma z Nami Naszego Dzieciątka to czuję Je przy Nas każdego dnia :) i Bogu dziękuję za to doświadczenie, że po prawie 3 latach walki pokazał mi, że jednak możemy być rodzicami, co prawda z małą pomocą farmakologii ale jest to możliwe. I dziękuję Bogu, że w końcu pokierował moje życie tak, że trafiłam na prawdziwego lekarza z powołania, który coś robi a nie tylko gdyba...i można powiedzieć ma czas dla mnie zawsze. Wg. mój lekarz to złoty człowiek. Jest tak optymistycznym człowiekiem i ma taką wiarę w cud, że gdybym miała choć połowę tego Jego nastawienia to było by o wiele lżej..Zawsze potrafi podnieść na duchu :) Myślę, że to iż trafiłam na takiego lekarza to też znak od Boga. Bóg jednak mimo, że Nas doświadcza to czuwa nad Nami nieustannie i troszczy się o Każdego z Nas. Musimy się wyciszyć i nauczyć słuchać Boga, usłyszeć Go. Nie tylko "zarzucać" Go swoim "ja chcę", "ja proszę", itp. ale nauczyć się przyjmować i dziękować Bogu za to co Nam daje <3 Bo gdy Bóg jest na pierwszym miejscu w Naszym życiu wtedy wszystko inne jest na swoim odpowiednim miejscu <3
    pozdrawiam :)

    Iownka, vanessa, Drzwiona, XxMoniaXx, Kati6685, Yasmin, ewwiel, Monique33, justta lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 1 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena_88, wzruszyłam się, to takie piekne co napisałaś ...
    Ja też mam teraz trudny czas, chyba najtrudniejszy w życiu. Też dużo rozmyślam nad tym, czemu Bóg tak wobec mnie postępuje, dlaczego mnie wybrał, a nie kogoś innego, kto moim zdaniem byłby silniejszy???
    Jeszcze raz przeczytam to, co napisałaś, bo to naprawdę wzruszające <3

    Monique33 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 1 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena cudowne świadectwo :)

    Yasmin lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przeczytałam calutki wątek :)
    nie raz popłynęła łezka, później pojawiał się uśmiech :)
    ale ciągle pojawia się to pełne nadziei i wiary trwanie w tym co przygotował dla Nas Bóg <3
    To piękne :)

    Iownka, Yasmin, vanessa, Monique33, Drzwiona, peppapig lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 1 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    no to przeczytałam calutki wątek :)
    Gratuluje wytrwałości :) :) :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 lipca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Gratuluje wytrwałości :) :) :)
    a dziękuję :) cierpliwości i takiej powiedzmy wytrwałości nauczyły mnie właśnie starania :P a cierpliwości to najbardziej wizyty u lekarza i czekanie w kolejce do gabinetu :) bo ja do mojego zawsze szłam jak na NFZ bez rejestracji :P po prostu wchodziłam i pytałam czy mnie przyjmie :P nigdy mi nie odmówił a zdarzało się, że inne odsyłał bo by się nie wyrobił i tak w sumie wchodziłam po wszystkich paniach z nr :P swoją drogą te nr w kolejkach do lekarza mnie śmieszą :x bo jest i nr i godzina a później kłótnie :P no i czasem tak sobie siedziałam u lekarza od 14 a wchodziłam kiedyś przed 21 :P a ogólnie lekarz w poradni przyjmował od 14 do 18 :P i w taki sposób moja cierpliwość się wyrobiła chociaż nie jest jeszcze aż taka jak bym chciała by była ale człowiek chyba zawsze będzie niecierpliwy może dlatego, że wiecznie się na coś czeka??

    Monique33, vanessa lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i taka cisza nastała :) mam nadzieję, że ta cisza na forum spowodowana wakacjami :) i wierzę w to, że mimo wakacji Nasza/Wasza modlitwa nie ustaje :) i że nikt sobie nie robi wakacji od Pana Boga :)
    Niech Was Pan błogosławi i strzeże :) niech Bóg daje pokój Wam <3 On miłością napełnia serce Wasze :) zawsze z Wami jest <3
    pozdrawiam <3 g1527.gif

    Iownka, vanessa, Drzwiona, sylwiunia, Anulkaa lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Bardzo fajny pomysł modlitwy o siebie nawzajem :) Mogę prosić o dopisanie? Inicjały : AW Ze swojej strony obiecuję codzienną modlitwę.

    vanessa lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zapomniałam o inicjałach :D moje to MO :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 witaj serdecznie :) fajnie że dołączyłaś :)

    Monique33 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie kochane dwotki ? :D U mnie właśnie rozpoczęły się wakacje, wiec będę miała więcej czasu, żeby z wami pobyć. Modlitwa trwa oczywiście bez ustanku. Czasem bardziej, czasem mniej gorliwa, bo bywają i gorsze dni, ale jest :) Wczoraj mój lekarz powiedział mi, że modli się za nas, miałam ochotę go wyściskać, to było wzruszające :)

    Całusy!!!

    Malenq, Monique33, ewwiel, sylwiunia, Ita lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili WITAJ :) :) :) Fajnie że wróciłaś :)
    A co do lekarza to co tam ja bym go wyściskała :D
    Lili fajne uczucie mieć wierzącego lekarza. Nasz też wierzący ale nie deklarował że modli się za nas co nie wykluczone że tego nie robi :)

    Lili, Monique33, sylwiunia, Ita lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ