X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie troche ostatnio uspokoilam, gdzies tam wewnatrz czuje, ze kiedys bede mama, po prostu przyszlo mi poczekac na to dluzej niz myslalam.
    Oczywiscie modle sie o dzidzie dla siebie (o Was tez nie zapominam!), ale ostatnio czesciej prosze o cierpliwosc i sile potrzebna na pogodzenie sie z ta trudna sytuacja, a takze wiare w to, ze uda sie na pewno w chwilach kiedy mi tego bardzo brakuje.
    Wiem, ze przede mna jeszcze pewnie duzo ciezkich chwil, ale probuje teraz kierowac mysli na to, co dostalam od zycia i jak wiele mam. Tak, tak dziecka absolutnie nic mi nie zastapi, dlatego bede na nie czekac i o nie walczyc i modlic sie natretnie ;)
    Pytania: dlaczego ja i jaki w tym sens tylko doluja i wiem ze czasami same tlucza sie po glowie i nie daja spokoju.
    Dzis tez sie za Was pomodle :)

    Drzwiona, sylwiunia, Lenka@, vanessa, Z. lubią tę wiadomość

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuję dziewczyny, że i Wy wierzycie!
    Nawet nie wiecie, jak bardzo budujące to jest...

    ewwiel lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dla mnie to chyba wszystko już nie ma sensu :| wczoraj usg pokazało pięknie wyrośnięty pęcherzyk 28mm czyli kolejny cykl bezowulacyjny do kolekcji..napisane jest "proście a będzie Wam dane" a co..ile można prosić..a i tak nic z tego nie wychodzi..ja już po prostu wymiękam :(

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena bardzo dobrze Cie rozumiem, tez czasami w zlosci powtarzam ilez mozna prosic...Nie mam dla Ciebie zadnej madrej rady bo chyba kazda z nas uczy sie radzic sobie z tym na swoj sposob.
    Ale wiem co moge dla Ciebie zrobic - pomodlic sie, zebys jednak nie wymiekla ;)
    Jasne, trudno jest utrzymywac optymistyczne nastawienie, ciagle wierzyc, nie zalamywac sie, sama sie o tym przekonalam. Jednak to co mnie motywuje do utrzymania takiej postawy, to mysl, ze nie chce zeby to zdominowalo i wplynelo na cale moje zycie. Jesli bedzie mi dane, to nie chce na starosc wspominac, ze cala moja mlodosc zwiazana byla z bolem, cierpieniem i tesknota za czyms, na co nie mam wplywu. Mimo wszystko chce cieszyc sie zyciem, choc jest to bardzo trudne w takiej sytuacji.
    Sciskam Cie mocno.

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dziś na Jasnej Górze, pamiętałam o Was Dziewczyny.

    Prosiłam Jasnogóską Panią o siłe i wytrwałość w dążeniu do daru macierzyństwa dla Dziewczyn z forum, w szczególności z wątku NOWENNA. Mam nadzieje,że Maryja wie o kogo chodzi :)



    Drzwiona, vanessa, Z., Iownka, Lenka@, Anulkaa, katalina lubią tę wiadomość

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja wczoraj dziewczynki miałam kryzys.

    Byłam zła na wszystko...siedziałam koło osoby, która rzadko chodzi do kościoła...a modlić to się chyba w ogóle nie modli...i była w ciąży w tzw. "pierwszym strzale"...

    Dziewczyny, jak mam reagować...
    Wiem, że Bóg stara się mnie w ten sposób doświadczyć...ale...czasem, tak jak wczoraj...nie umiem sobie z tym poradzić :(

    Dziękuję Ewelinkie, za Jasną Górę, za modlitwę...a Maryja myślę, że ma dobrego GPSa ;) :*


    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ nie martw się swoim zachowaniem. Ja pamiętam jak dowiadywałam się średnio co 2mce, że kolejne moje szwagierki są w ciąży i to z wpadek i każda w bardzo młodym wieku bo jedna to nawet 19stu nie miała a dwie po 20. A tutaj człowiek już prawie 30 i nic. Wiem jak to boli. Wiem jak się czujesz bo wiem co czuję ja gdy z mężem jedziemy do jego rodzinnego domu a te maluchy właśnie od jego rodzeństwa są a jeszcze bardziej boli to, że Nasze Słonko powinno przyjść na świat też w tym roku (w lipcu) - niestety Bóg chciał inaczej. potrzebował w niebie Naszego Skarbusia. Nic na to nie poradzimy. Wiem dobrze, że są dni zwątpienia, obrażania się na Pana Boga - wiem bo sama tak mam. Jednak pogadam pogadam ale staram się nie zaprzestawać modlitwy. Może kiedy będziemy się tak modlić i "truć" Bogu głowę może w końcu będzie miał dość i się zmiłuje :) W końcu musi się udać :)
    Ja w tym cyklu na wiele nie liczę chociaż OF wyznaczyło mi że owulacja prawdopodobnie była 27dc choć ciężko uwierzyć i się nastawiać bo to dzień w którym na USG pęcherzyk miał 28mm i lekarz mówił,że na 95% bezowulacyjny aczkolwiek zawsze zostaje to 5% nadziei a to już sporo :)
    Kochane życzę Wam wielu Łask i udanego tygodnia <3 g61045.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc też proszę o modlitwę.

    Wczoraj w kościele miałam taką myśl że Pan Bóg wie kiedy będzie idealny czas dla nas na dziecko. I wtedy podaruje nam dziecko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 12:08

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Czesc też proszę o modlitwę.
    My też prosimy :) dopisałam Cie do listy.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jest nas meeeeeega dużo :) a tym samym wzajemnej modlitwy o DAR poczęcia dla każdej z nas s0819.gif

    1. MM madzianka.....................................51. -- Mili t6201.gif
    2. AG zielarkat6201.gif....................................52. MF emdżejt6201.gif
    3. MRz Manieczka86................................53. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................54.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona .......................................55. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.....................................56. KS Madziara
    7. SGD Nutka t61061.gif....................................57. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1 t6201.gif........................................58. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................59. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZt6201.gif......................................60. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................61. AMM aga.just t6201.gif
    12. AM-L Ania84.......................................62. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................63. ASK lithe123 t6201.gif
    14. JJ freya...............................................64. AEK olitka t6201.gif
    15. MJM vanessa ......................................65. AS Nazja
    16. IŚ Ita t6201.gif...........................................66. MZ Milcia t6201.gif
    17. KŁR Kaśka..........................................67. JMZ Chanela t6201.gif
    18. AL aaaaga .........................................68. BM ChciałabymJuż t6201.gif
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)...................69. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.....................................70. -- angel
    21. ESZ Hope2.........................................71. -- sylwia1985 t6201.gif
    22. MKM Majka86 t6201.gif.....................................72. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84t6201.gif.............................73. MZ Jakucja
    24. EF edith2602......................................74. KPN Kati6685 t6201.gif
    25. DP Dosiasta........................................75. AS alka89
    26. -- sylwiunia..........................................76. AW Fidelissa t6201.gif
    27. -- madziallenat6201.gif..............................77. MP Lili
    28. AM Sudala...........................................78. KS Kasiula09 t6201.gif
    29. UŁ Kulka41 t6201.gif...................................79. -- malu
    30. -- misia79 t6201.gif............................................80. -- tercia
    31. MW Magdalenna t6201.gif.............................81. -- Sylvka
    32. -- inessa.................................................82. MAK Z.
    33. -- lula88 t6201.gif.................................................83. HDB roletka
    34. -- Wedmoczka.....................................84. MT Malenq t6201.gif
    35. -- Kejti91 t6201.gif.............................................85. MŁ monaaa85
    36. AM agm...............................................86. MB magdabalbina
    37. JJV Judyta............................................87. AK ~Ania~
    38. -- justysss............................................88.JP tajuta87
    39. MG my dream.......................................89. JT Laura
    40. -- frutka................................................90. JM dżona
    41. -- karolaa t6201.gif ............................................91. AJM Anutka t6201.gif
    42. -- Zemraa ..................................92. BKJ potforzasta
    43. -- Doris-83 t6201.gif....................................93. -- lemurek
    44. --simcat86.............................................94. KB Kiniejka
    45. JM-K justta t6201.gif..........................................95. MB AmVormittag
    46. -- Scrappy.............................................96. -- peppapig
    47. BP beti97..............................................97. -- myszka123
    48. KSZ Kasia*...........................................98. -- Nikonka
    49. JS Giussta..........................................99. AŚG godaweri
    50. AM liloe t6201.gif...........................................100. -- asiaP
    101. KK wodniczka13....................................102. AT Anulkaa
    103. DK nikuś........................................104. M&GM Monique33
    105. ER edyta..........................................106. EG Yasmin t6201.gif
    107. KRz Tigana.......................................108. MO Magda_lena88
    109. EW ewwiel.......................................110. -- yourself
    111. -- anka30.......................................112. -- inezka
    113. AW Ola89 t6201.gif........................................114. KK karo_line
    115. -- Ewelinkie....................................116. -- violijka
    117. AK ASKAS3108...................................118. -- Blubery t6201.gif
    119. -- Kocia.......................................120. -- Mycha22
    121. -- [email protected]. -- tomania2806
    123. -- katalina

    Szkoda że niektóre członkinie zapominają pochwalić się o Kropku i nie zawsze wiadomo gdzie wstawić żółty brzuszek :( może szczęśliwych mamusiek jest więcej tylko o tym nie wiemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2014, 18:25

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi się udało, moje Maleństwo jest już spore ma 21,9 mm, bije serduszko także już mogę się spokojnie pochwalić, ale nie zapominam o codziennego modlitwie za Was :) Trzymam kciuki :)

    Drzwiona, Anulkaa, vanessa, Wonderwall, ewwiel lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Dziewczyny mi się udało, moje Maleństwo jest już spore ma 21,9 mm, bije serduszko także już mogę się spokojnie pochwalić, ale nie zapominam o codziennego modlitwie za Was :) Trzymam kciuki :)
    Gratuluje Kochana, rosnijcie zdrowo <3

    ja napisalam intencje na Msze Św. o uzdrowienie w Łodzi o dar macierzynstwa dla nas staraczek, o opieke dla cięzarnych dzuewczyn i dla tych ktore stracily swoje Maleństwa .
    Msza bedzie transmitowana w niedziele o 18 a druga Msza w poniedzialek o 19 na stronie dobremedia.org

    Anulkaa, vanessa, Wonderwall lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję o dopisanie :)
    pamiętamy z mężem w modlitwie o Was :)

    Anulkaa, vanessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Gratuluje Kochana, rosnijcie zdrowo <3

    ja napisalam intencje na Msze Św. o uzdrowienie w Łodzi o dar macierzynstwa dla nas staraczek, o opieke dla cięzarnych dzuewczyn i dla tych ktore stracily swoje Maleństwa .
    Msza bedzie transmitowana w niedziele o 18 a druga Msza w poniedzialek o 19 na stronie dobremedia.org

    Musze pamietac zeby ogladac i przylaczyc sie do modlitwy, piekna intencja...

    Ola fantastycznie, gratuluje!! Budujaca wiadomosc :)

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też proszę o modlitwę i pamiętam w swojej o Was :)

    Drzwiona, vanessa lubią tę wiadomość

  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, cudowny wątek, aż moje serce dostało skrzydeł! <3 dziękuję za pomysł i realizację! Ja również obiecuję o Was wszystkich pamiętać w modlitwie, zarówno o starających się, jak i o tych już "w drodze" :) i ja również baardzo proszę o modlitwę, w której moc szczerze wierzę, o zdrowe i święte dzieciatko :) a nawet nie jedno ;) ściskam Was wszystkie <3

    Ballerina (BA)

    Wonderwall, Drzwiona, vanessa, Anulkaa lubią tę wiadomość

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę dziewczyny o modlitwę.

    Jestem po poronieniu moich dwóch dzieciaczków w 11 tc. Zabieg miałam 15 lipca. 3 dni temu dostałam upragniony @. Teraz czekam do kolejnego @ i kontrolnej cytologi.

    Modlę się żebyśmy mogli zacząć starania w październiku i żebyśmy tym razem doczekali się zdrowego bobasa.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 1 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjo wspieram calym sercem i modlitwa <3
    wczoraj odbyła sie msza o uzdrowienie w Łodzi , na ktora wpisalam intencje w sprawie staraczek, ciezarnych i tych kobiet ktore stracily swoje szczescie. Dzis o 19 bedzie druga taka msza, mozna ja ogladac przez internet na stronie dobremedia. Mi po moim poronieniu te msze pomogly sie pozbierac .

    Anastazja85, vanessa lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Anastazjo wspieram calym sercem i modlitwa <3
    wczoraj odbyła sie msza o uzdrowienie w Łodzi , na ktora wpisalam intencje w sprawie staraczek, ciezarnych i tych kobiet ktore stracily swoje szczescie. Dzis o 19 bedzie druga taka msza, mozna ja ogladac przez internet na stronie dobremedia. Mi po moim poronieniu te msze pomogly sie pozbierac .

    Niestety dziś nie dam rady oglądnąć. Idę na pierwszą wizytę do psychiatry (kobiety). Jestem bardzo ciekawa jak przebiegnie rozmowa i czy mi pomoże.

    Czy te msze odbywają się codziennie? Czy przez internet lub listownie można wysłać intencję?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 1 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj a oto chyba i tak wprowadzilam Cie w błąd, bo te msze sa w ostatnia niedziele i ostatni poniedzialek miesiaca. a dzis przeciez jest pierwszy poniedzialek miesiaca. Mozna sobie ogladac je w na str dobremedia.org sa w archiwum.
    Intencje najlatwiej wpisac na stronie http://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=kontak_intencja
    mozna je wpisac nawet na miesiac przed, bo wtedy przez caly miesiac wspolnota modli sie w intencji naszych próśb.
    Trzymam kciuki, zeby wizyta u lekarki przyniosla Ci ukojenie <3

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ