X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :) miałam nie pisać by nie zapeszyć ale proszę o modlitwę dziś zrobiłam dwa testy pepino o czuł 10 pojawiła się II kreska po ok 5 min. ale z racji, że raz mnie pepino oszukał zrobiłam drugi fascell (jakoś tak) czułość 25 i tam kreska po ok 3 min już była. Ciesze się ale za razem boję. proszę wstrzymać się z gratulacjami. Ogarnę się i idę potwierdzić to hcg z krwi :) proszę o choćby jedno "Zdrować" w wiadomej intencji <3
    jj7hwo.jpg
    na zdjęciu u góry pepino na dole fascelle

    Wonderwall, rybka, Malenq, Z., Drzwiona, karola_aa, Ita, Monique33, Kocia, Morisek28 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 30 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja madziulka ale sie ciesze i...o ja ....mocno kciukam za ciebie i obiecuje odmowic za was modlitwe ;-)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 30 września 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    hej rybka! :)
    ja wczoraj miałam kryzys... zawsze modlę się w okolicach godz. 20 a wczoraj mówię: "nie nie dam rady, mam to w nosie!" schowałam różaniec do szuflady i już ;P ale tak siedzę i myślę: "nieeee nie dam temu dupkowi (szatanowi) wygrać! ooo nie!" i w sumie po 22 zmówiłam nowennę :D czułam się dumna z siebie baaardzo :) ciężko jest bardzo ciężko :P
    niestety ale diabel niespi i na kazdym kroku nas stara sie namawiac do zlego ja mialam juz zniknac i wziasc sie za obowiazki ale jak narazie jestem i podczytuje i zaraz znikam by pomodlic sie za was i za madziulke <3

    sury_cat, Magda_lena88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej Kochane :) miałam nie pisać by nie zapeszyć ale proszę o modlitwę dziś zrobiłam dwa testy pepino o czuł 10 pojawiła się II kreska po ok 5 min. ale z racji, że raz mnie pepino oszukał zrobiłam drugi fascell (jakoś tak) czułość 25 i tam kreska po ok 3 min już była. Ciesze się ale za razem boję. proszę wstrzymać się z gratulacjami. Ogarnę się i idę potwierdzić to hcg z krwi :) proszę o choćby jedno "Zdrować" w wiadomej intencji <3
    jj7hwo.jpg
    na zdjęciu u góry pepino na dole fascelle

    mówisz - masz:) i to nie jedną modlitwę:)

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też staram się o dzidziusia od 20 m-cy. Medycyna mi nic nie pomoże bo jestem zdrowa (ja i mój mąż po diagnostyce ok) ale dzidzi nie ma. Pozostaje wiara, która czyni cuda. Od tygodnia odmawiam Nowennę Pompejską, wierzę w siłę i moc modlitwy.
    Sury_cat też mam gorsze dni i chęci ale staram się. Czasem modlę się i myśli uciekają mi nawet sama nie wiem gdzie ale dam radę i Ty też, powodzenia. A poza tym to wydaje mi się, że jestem trochę silniejsza psychicznie a to naprawdę dużo

    Magda_lena88 trzymam kciki

    rybka, monaaa85, Monique33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dylankowa mi dziś też mija tydzień z nowenną i już widzę różnicę: jestem weselsza, spokojniejsza a nawet czuję się lepiej fizycznie! o_O

    Drzwiona, dylankowa, rybka, Monique33 lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG-beta ilościowo 40,81 mIU/ - mam nadzieję, że po 48h czyli czw. w IV rocznicę ślubu ładnie przyrośnie :)

    rybka, Malenq, Ita, dylankowa, Z., Monique33 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRRRRRRRAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUULAAAAAAAAAAAAAACJEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 :D :D :D :D :D :D :D :D

    rybka, Monique33, Kocia lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 30 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulko gratuluje ci jeszcze raz sloneczko <3 <3 <3

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mimo to, że dziś w miarę pozytywnie to mając świadomość jakie cuda może zdziałać modlitwa wstawiennicza proszę byście nie zapomniały o mnie w Waszych modlitwach ja pamiętam o Was. Właśnie dzwoniłam do lekarza i podałam mu wartość oraz dzień cyklu i mówił, że trochę niska to hcg z krwi :( kazał czekać do pt. i powtórzyć oby wszystko było dobrze i Bóg dalej Nad nami tak cudnie czuwał.
    Z góry Wam Kochane dziękuję za każde szepnięcie w mojej intencji w stronę Nieba :) Buziaki :)
    a dodatkowo przyplątało mi się przeziębienie = katar i ból gardła oby nie zaszkodził fasolce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 19:53

    rybka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 30 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:58

    Monique33, rybka lubią tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym dołączyć i również prosić o modlitwę :) od tygodnia noszę Pasek św. Dominika i modle się o Jego wstawiennictwo za nas i za wszystkie małżeństwa, które mają problem z poczęciem.
    Będziemy wdzięczni i odpowiemy modlitwą :)

    Z., sury_cat, rybka lubią tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 1 października 2014, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuję,że można dostawić brzuszek pod moim nickiem :)

    Magda_lena88, Wonderwall, sury_cat, Kocia, rybka, Drzwiona, Ballerina, ewwiel lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 1 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    Informuję,że można dostawić brzuszek pod moim nickiem :)
    gratuluje!!!! zycze spokojnej i zdrowej ciazy!!!! ale super ze sie udalo!!!! super kolejna z brzuszkiem dojdzie :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 października 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane postanowiłam nie słuchać lekarza i jutro idę powtórzyć hcg bo będzie mi łatwiej sprawdzić prawidłowy przyrost po 48h niz po 72h. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze <3 Proszę nie zapomnijcie o Nas w modlitwie <3 odwdzięczę się tym samym :)

    ewwiel, Z., Drzwiona, rybka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 1 października 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jakie super wieści!! :)
    Teraz to tylko Wam życzyć "oby do czerwca" ;)
    Ja dzisiaj byłam u lekarza i dowiedziałam się,że nie ma już śladu po tych licznych torbielach,które pojawiły mi się na jajnikach po przestymulowaniu w cyklu lipcowo-sierpniowym.Zawsze to jakiś krok naprzód ;)
    Pozdrawiam i łączę się z Wami wszystkimi w modlitwie.

    Z., Drzwiona, Wonderwall, Ballerina, rybka, Magda_lena88 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 października 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane a ja dziś idę powtórzyć hcg koło 10 bo ostatni też tak jakoś byłam :) i mam taki stres, że miałam rano nie robić testu ale zrobiłam i tak:
    tak wyglądał od razu po "dodaniu kropelek"
    1z2d6yd.jpg
    a tak po czasie zapisanym w ulotce by odczytać czyli po ok 5min:
    14dn8dy.jpg
    I sama nie wiem. Powiem tak na żywo lepiej widać (test o czuł.25) ale tak sobie myślę czy nie powinny już być ciemniejsze te krechy znaczy ta T ..wiem wiem wymyślam :( w sumie te co robiłam 2 dni temu wyszły dopiero po 5 i 3 min i chyba jaśniejsze niż ta..pozostaje czekać. mam nadzieję, że znowu uda mi się wyniki na ok 13stą wyprosić :)
    Buziaki <3

    Z., dylankowa, rybka, Morisek28, Drzwiona lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Zaczął się październik - miesiąc Maryjny, miesiąc różańca :) i mój 8 dzień z Nowenną Pompejańską :) modlę się w Waszej i mojej intencji (żebyśmy wszystkie zostały matkami) i tu już 2 łaski od Matki otrzymałam:
    -> wczoraj dowiedziałam się, że przedłużają mi umowę w pracy
    -> mój mąż dostał wczoraj podwyżkę
    <3 jestem pewna, że to dzięki nowennie <3

    Magda_lena88, dylankowa, rybka, Drzwiona, Nazja lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 października 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóg w Naszym życiu działa po przez małe radości :) i warto pamiętać "Wszystkie dzieła Pana są bardzo piękne, a każdy rozkaz Jego w swoim czasie jest wykonany" Syr39,16.

    sury_cat, dylankowa, rybka, Z. lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 moim skromnym zdaniem to jest to o czym marzysz, moja siostra nie dawno robiła test ciążowy, były bardzo jasne mimo, że była dobry tydzień po dniu spodziewanej @ i była w ciąży

    rybka lubi tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ