X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 2 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej slonka :-) ja wczoraj pierwszy dzien po nowennie zajelo mi to okolo 1.5 godzinki nie jest zle..od wczoraj tez wziela mnie wena ostra na odchudzanie ;-) mam duzy nadbagaz i chociaz jak troche zgubie to bedzie super bo jak zajde w ciaze niechce sie kulac jak kulka ;-) a jeszcze od dzis dieta 7 dniowa owsiana :-) oprocz nowenny odmawiac modlitwe do sw.rity i modle sie z paskiem sw.dominika :-) madziu beta bedzie wysoka zobaczysz :-) milego i blogoslawionego dnia wam zycze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 09:00

    sury_cat, dylankowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej rybka :) początki są najtrudniejsze ;P ja już teraz nie mogę się doczekać wieczoru, żeby wziąć różaniec do ręki <3 aż się sama sobie dziwię :D powodzenia i wytrwałości :)

    rybka, dylankowa, Drzwiona lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 2 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    hej rybka :) początki są najtrudniejsze ;P ja już teraz nie mogę się doczekać wieczoru, żeby wziąć różaniec do ręki <3 aż się sama sobie dziwię :D powodzenia i wytrwałości :)
    oj tak jak zaczelam odmawiac i odmowilam jedna czesc mysl przeszla daj se teraz spokoj zaczely cie bolec kolana idz obejrzyj cos w telewizji albo zrob obiad odmowisz pozniej itp.ale sie niepoddalam wole odmowic calosc wtedy z czystym sumieniem spogladam na siebie..

    sury_cat, dylankowa, Drzwiona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam, że nie mogę się doczekać modlitwy, wczoraj wróciłam późnym wieczorem z pracy ale mimo to miałam siłę na nowennę. Jestem z siebie dumna

    sury_cat, rybka, Drzwiona lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 października 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hcg po ok 48h = HCG-beta ilościowo 185,23 mIU/ml chyba dobre :) teraz już musi być tylko lepiej <3

    Wonderwall, dylankowa, ewwiel, Drzwiona, Morisek28 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 października 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Madziu :* rośnijcie zdrowo ;)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 października 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rozmawiałam z lekarzem i mówił, że przyrost bardzo ładny :) że jest dobrze i ciąża jest :) kazał dalej brać dup-ka 3x1 . Jedyne czym mnie "zasmucił" to kazał za tydzień powtórzyć hCg a już myślałam, że mnie ominie dalszy stres związany z badaniem :P ale dam radę. No i jak będę miała za tydzień wynik badania będziemy umawiać się na wizytę bo póki co pewnie i tak mało co albo nic by nie było widać w usg. Jestem dobrej myśli :) Musi być dobrze [serce]

    sury_cat, dylankowa, Drzwiona lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • ASKAS3108 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 2 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, gratuluję Ci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chociaż się nie odzywam to pamiętam o was wieczorem szczególny sposób :)

    Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :)

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 3 października 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! ROwnież pamiętam o codziennej modlitwie w naszej intencji. A dziś chciałabym Was prosić, abyście i mnie wspomniały. Wczoraj zadzwonił do mnie mój endokrynolog i zaprosil na wizyte jutro. Miałam umówioną wizyte na 18.10, ale mam przyjechac od razu, bo wyniki badań mojej punkcji guza tarczycy wskazują na to, że będzie musiał on być usunięty. Jutro dowiem się szczególów. Wczoraj byłam tak raztrzesiona, że nie mogłam sobie miejsca znalezc. Dziś już trohę spokojniejsza jestem, ale strasznie się boję...

    Madziu gratuluję z całego serca :*

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 3 października 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, nie martw się, w 96% przypadków wszelkie guzki na tarczycy są zupełnie niegroźne. Jednak lepiej je profilaktycznie usuwać. Moja koleżanka miała usuwany guz 3 cm (!) z tarczycy. Bardzo szybko doszła do siebie, a na szyi pozostała nawet nie blizna, tylko minimalna smużka wąska jak włos. Myśl pozytywnie, wspieram :-*

    ewwiel lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 3 października 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag, dziękuję za słowa wsparcie. U mnie guz ma 2 cm. Został odkryty przypadkiem... Jutro dowiem się co to za guz i co mnie dalej czeka...

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za wsparcie i każde dobre słowo <3
    pamiętam i wspieram <3
    podsyłam wiruski mini-graphics-angels-875981.gifmini-graphics-angels-875981.gifmini-graphics-angels-875981.gif
    Udanego weekendu :)

    sury_cat, Drzwiona lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wracaj prędko do zdrowia <3 <3
    A nam coś wątek podupada :(
    Kochane życzę Wam pięknej i słonecznej niedzieli :) w cudownym gronie <3
    i podsyłam z rana zastrzyk wirusków 102934h1l185w8ne.gif102934h1l185w8ne.gif102934h1l185w8ne.gif

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) gratuluję wszystkim nowym mamusiom i trzymam kciuki za resztę testerek :)
    u mnie dziś spadek temperatury, wczoraj czułam się jak zwłoki, macica tak mnie bolała, że byłam pewna, że idzie @ :/ ale nie przyszła, zresztą powinna być za tydzień dopiero. Mam nadzieję, że dzisiejszy spadek to ten implantacyjny :) trzymajcie mocno kciuki proszę! :) pomódlcie się za mnie proszę tak jak ja za Was się codziennie modlę <3

    Morisku przykro mi, trzymaj się kochana i bądź dobrej myśli :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    AmVormittag, dziękuję za słowa wsparcie. U mnie guz ma 2 cm. Został odkryty przypadkiem... Jutro dowiem się co to za guz i co mnie dalej czeka...

    kochana nie martw się, mojej mamie wykryli kilka guzów w tarczycy, które okazały się niegroźnymi gruczolakami, które często się podobno przy tarczycy robią :) u Ciebie też okaże się, że to nic złego :D

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 5 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    kochana nie martw się, mojej mamie wykryli kilka guzów w tarczycy, które okazały się niegroźnymi gruczolakami, które często się podobno przy tarczycy robią :) u Ciebie też okaże się, że to nic złego :D
    Niestety u mnie to komórki atypowe, które mogą się zamienić w nowotwór złośliwy wb każdej chwili. Trzeba to wyciąć jak najszybciej :-(

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    modlę się za Ciebie, wszystko będzie dobrze <3

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 5 października 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    modlę się za Ciebie, wszystko będzie dobrze <3
    Dziękuję.

    sury_cat lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    co u Was???
    moja temperatura niestety dalej leci w dół :( mam nadzieję, że jeszcze odbije :/ i znów łapią mnie korzonki ;( wstałam z takim bólem lędźwi, że szok :O mam nadzieję, że i ta tempka, i ten ból pleców to oznaka zagnieżdżania, bo macica też mnie małpowo boli :/ przewidywany termin @ -> sobota... módlcie się kochane, aby nie przyszła, bo ja już straciłam nadzieję ;(

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ