X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Ja nie biore dupka, ale mnie naturalnie mega bola zawsze od owulki do okresu. Puchną i bolą ze dotkac nie można.
    mnie to na ciaze na ogol bola wtedy mam odrazu powiekszone gruczoly pod sutkami i to byl naogol pierwszy znak ze jestem w ciazy przed testem. ale obecnie to troche zawczesnie dopiero pare dni po owulacji. Starosc nie radosc ha ha

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak biadoliła, że temp spadnie ;) Przedszkolanko, wiem co przeżywasz, mówimy asekuracyjnie, że spadnie ale mamy wielką nadzieję, że jednak urośnie :D jeszcze za szybko na spadek! Czekamy dalej :)

    Chciałam się wypowiedzieć odnośnie objawów po duphastonie - przed jego braniem naczytałam się o objawach ciążowych, które daje, miała je większość dziewczyn na forum. Byłam przygotowana na całą listę rzeczy, które mnie będą nakręcać na ciążę. A tu zonk - nie miałam ani jednego :) podczas pierwszego cyklu z nim na siłę przypisalam mu moją okrutną senność, ale to był tylko jeden dzień i teraz jestem bliższa stwierdzeniu, że po prostu mało spałam w nocy i zmuliła mnie praca przed kompem - bo właśnie wtedy zasypialam na siedząco.

    przedszkolanka:), kalcia64 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Nie odzywam się bo jestem cały czas w rozjazdach. Powiem Wam że ja nie mam żadnych objawów. Ten cykl jakaś jedna wielka niewiadoma. Mam już powoli dość tego cyklu :(. Zazdroszczę pozytywnego myślenia.
    Miłego dnia Wam życzę.

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko,idealnie to ujęłaś!
    Ja na dupka zwalałam objawy w pierwszej ciąży ,teraz nie mam na co ;p tylko cyce ciut mocniej bolą i tyle;p

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jak Meggs. Zawsze bola mnie piersi w okresie od owu do @, a im jestem starsza tym dluzej i mocniej. W grudniu az syczalam z bolu jak schodzilam po schodach. I mam tez zawsze te blekitne zylki, ktore rzekomo sa objawem ciazy... Wiec wybilam juz sobie z glowy jakiekolwiek doszukiwanie sie symptomow ciazy :)
    Zarywa mnie dzis brzuch, tak okresowo... A pryszcz roooosnie :)

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko zazdroszczę,bo u mnie nic a nic a zawsze bolał :(

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja mam jak Meggs. Zawsze bola mnie piersi w okresie od owu do @, a im jestem starsza tym dluzej i mocniej. W grudniu az syczalam z bolu jak schodzilam po schodach. I mam tez zawsze te blekitne zylki, ktore rzekomo sa objawem ciazy... Wiec wybilam juz sobie z glowy jakiekolwiek doszukiwanie sie symptomow ciazy :)
    Zarywa mnie dzis brzuch, tak okresowo... A pryszcz roooosnie :)
    Ja miałam taka niebieska jakby pisaKiem narysowana ale to tylko od serca do brzucha ,w miejscu w którym nigdy jej nie było,nigdzie indziej nie. W sumie żałuję że nie zrobiłam zdjęcia bo serio śmiesznie to wyglądało

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    A tak biadoliła, że temp spadnie ;) Przedszkolanko, wiem co przeżywasz, mówimy asekuracyjnie, że spadnie ale mamy wielką nadzieję, że jednak urośnie :D jeszcze za szybko na spadek! Czekamy dalej :)

    Chciałam się wypowiedzieć odnośnie objawów po duphastonie - przed jego braniem naczytałam się o objawach ciążowych, które daje, miała je większość dziewczyn na forum. Byłam przygotowana na całą listę rzeczy, które mnie będą nakręcać na ciążę. A tu zonk - nie miałam ani jednego :) podczas pierwszego cyklu z nim na siłę przypisalam mu moją okrutną senność, ale to był tylko jeden dzień i teraz jestem bliższa stwierdzeniu, że po prostu mało spałam w nocy i zmuliła mnie praca przed kompem - bo właśnie wtedy zasypialam na siedząco.
    Ja w pierwszym cyklu na dupku czulam sie super wlasnie nie bylo zadnych dodatkowych oznak .Pelna energi dobry homorek wysokie wysokie libido zadnych psm sybtomow przed @ gorzej sie czulam po odstawieniu. Ateraz to samo po 1 dniu brania odrazu kop. tylko te cycki bolace ale co ich przyczyna jest to sama niewiem ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    mnie to na ciaze na ogol bola wtedy mam odrazu powiekszone gruczoly pod sutkami i to byl naogol pierwszy znak ze jestem w ciazy przed testem. ale obecnie to troche zawczesnie dopiero pare dni po owulacji. Starosc nie radosc ha ha


    Mnie nigdy nie bolą a pierwsze 2 cykle na dupku bolały okrutnie plus mdłości bóle itd w 3 cyklu brania przeszło

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mnie nigdy nie bolą a pierwsze 2 cykle na dupku bolały okrutnie plus mdłości bóle itd w 3 cyklu brania przeszło
    no to moze umnie bol po tym:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/117fa864d2945.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to juz pozytyw? Bardzo mnie jajnik boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy dupku mam tylko nabrzmiale ale nie bola mnie piersi a biore go tzn nie dupka, luteine od 4 cykli

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    https://zapodaj.net/117fa864d2945.jpg.html
    tak pozytywny;)

    Iwona28 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    tak pozytywny;)
    Super dzieki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis juz dzialalismy, jeszcze jutro bym chcuala. Ale zatoki tak okropnie mnie zlapaly ze mi ciezko cokolwiek robic

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dzis juz dzialalismy, jeszcze jutro bym chcuala. Ale zatoki tak okropnie mnie zlapaly ze mi ciezko cokolwiek robic
    znam ten bol.w poprzednim cyklu mialam chore zatoki raz prawa raz lewa i antybiotyki

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    znam ten bol.w poprzednim cyklu mialam chore zatoki raz prawa raz lewa i antybiotyki
    No u mnie chyba tez sie antybiotykiem skonczy. Mam bole czola ucisk u nasady nosa i zielona wydzieline. Ciagle przytkany nos, masakra. Pierwszy raz w zyciu mam cos takiego i jak na zlosc drugi cykl z rzedu jakies choroby w terminie dni plodnych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak z tymi testami jest. Zrobilam gdzies kolo11.30 pierwszy i wyszedl jak na zdjeciu we wczesniejszym poscie, teraz drugi i ewidentnie negatywny. Wczoraj o tej porze byla mocniejsza kreska. Wiec to mozliwe ze juz po wszystkim czy te testy jakies felerne?

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Powiedzcie mi jak z tymi testami jest. Zrobilam gdzies kolo11.30 pierwszy i wyszedl jak na zdjeciu we wczesniejszym poscie, teraz drugi i ewidentnie negatywny. Wczoraj o tej porze byla mocniejsza kreska. Wiec to mozliwe ze juz po wszystkim czy te testy jakies felerne?
    A w którym jesteś dc? I zazwyczaj w którym dniu masz owu?
    Jeżeli wczoraj o tej porze miałaś prawie pozytyw i dziś rano pozytyw , a teraz negatyw to tak najprawdopodobniej jest już po szczycie lh :) u mnie to jest zawsze kilka godzin i już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2019, 16:00

    Iwona28 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ