X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, czyli jesteś w 6 dniu ciąży :) nice

    Dziewczyny, które piją inofem - czy jakieś dolegliwości jelitowe Wam się pojawiły? Ja już sama nie wiem, co się dzieje. Może za dużo tłuszczu w diecie? A może ten inofem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:37

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, a który jesteś dc? I czy po owu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2019, 19:58

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko ja po inofemie nic nie czuję, bez zmian tak jak zawsze.

    Nona Ty będziesz miała zaraz owu szybciej niż ja! Przy czym u Ciebie to będa dwa cykle a u mnie jeden!

    Nona lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Niezapominajka, a który jesteś dc? I czy po owu?
    7 dc, przed owu oczywiście :)

    My w tym cyklu bez starań - no bo zakładam ze się nie uda "postarać" jak za ścianą przez cały weekend będziemy mieli moich "ukochanych" teściów. Koniec, kaplica. Owu powinna być niedziela / poniedziałek przyszły, wiec piątek sobota niedziela powinien być ogień w sypialni i każdym kącie naszego mieszkania a nie kurde uśmiech nr 5 i obiadki, szarlotki, srotki i jakie ładne nam kupiliście "cośzupełnieniepotrzebnego" do mieszkania, pięknie dziękujemy.

    Tylko spokój może mnie uratować. ..
    :(

    przedszkolanka:), Agagusia lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    7 dc, przed owu oczywiście :)

    My w tym cyklu bez starań - no bo zakładam ze się nie uda "postarać" jak za ścianą przez cały weekend będziemy mieli moich "ukochanych" teściów. Koniec, kaplica. Owu powinna być niedziela / poniedziałek przyszły, wiec piątek sobota niedziela powinien być ogień w sypialni i każdym kącie naszego mieszkania a nie kurde uśmiech nr 5 i obiadki, szarlotki, srotki i jakie ładne nam kupiliście "cośzupełnieniepotrzebnego" do mieszkania, pięknie dziękujemy.

    Tylko spokój może mnie uratować. ..
    :(
    Ejjj no ale chyba teście pójdą kiedyś spać a drzwi w pokoju macie jak mniemam? Nie takie rzeczy się robiło a troche adrenaliny się przyda :) nic nie odpuszczacie! Nawet słyszeć nie chce o tym!

    Nona, Niezapominajka2, Słoneczko12 lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    a uciskałaś miejsce po pobraniu przez kilka minut?
    oleczka nie wiesz gdzie kupic duphaston. zamawialam na eBay ale koles bedzie misl dopiero w piatek zanim dojdzie a mi zostslo na 6 dni tabletek

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:38

    Lami lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:38

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, faktycznie ten inofem może wiązać jakoś cukry i przez to jakieś rewolucje się dzieją, też miała, ale po owu. Może czysty przypadek, po prostu jadłam więcej słodkiego w poprzednich dniach.

    I robisz tak, jak mówi Nona - bilety do kina i miłego wieczoru. Wy też będziecie mieli miły :D

    Nona lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:38

    przedszkolanka:), Iga66, Lami lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona mi wyskakuje 30 zl czy 29 za 1 miesiac a 87 zl na 3 miesiace abonaet premium. Gdzie masz za 3 zl :0

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to trzeba mieć duzy staż na owu, żeby dostać abonament za 1 zł ;). Ja tez mam za 29, ale dokładnie tak jak Nona się jaram :D muszę właśnie przedłużyć.

    Lami - dzięki za info! Rzeczywiście przez ten weekend pozwoliłam sobie na trochę więcej słodyczy, zobaczymy, narazie prowadzę obserwacje.

    Laski, nie ma opcji na żadne kino, oni tu do nas jadą prawie 300 km na dwa dni, żeby nas odwiedzić i zobaczyć nowe mieszkanie, tragicznym nietaktem byłoby wywalanie ich z domu do kina ;D spędzimy z nimi każda chwilę. Meggs ja niestety nie jestem z tych, co się nakrecaja taką adrenaliną, mnie spina obecność innych w domu, drzwi mamy, ale będę się bała pisnąć, żeby nikt mnie nie usłyszał, bo w nocy przecież cisza i każdy szmer słychać - to nie robota! Jedyne co mogę zrobić to za przeproszeniem wypiąć tyłek :P bez euforii. Nie chcę tak.

    Powiedziałam o tym moim rodzicom :P oni akurat wyjeżdżają na weekend z Gdańska i mama mówi, że mamy zostawić na noc teściów i przyjść spać do nich ;) hahahah, ta kobieta jest nie do podrobienia! Normalnie "zróbmy sobie wnuka" xD xD xD

    Biegającą-mama, przedszkolanka:), Słoneczko12 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, ale mnie rozbawily Twoje historie, znam to z autopsji :D u mnie tez musi byc puste mieszkanie, a jak juz tesciowie wchodza w gre to nie ma opcji :D

    Jestem pijana pierwszy raz od nie wiem kiedy... Babciowodziakowa nalewka dala czadu, mam samoloty. I powiem Wam, ze bardzo dobrze, bo w ciagu dnia mialam atak paniki przed jutrzejsza wizyta i nie bylo mi do smiechu...

    Biegającą-mama, Nona, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na forum od 2013/najpóźniej 2014 a cena dalej kosmos wykresu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    dziewcyzny, j się jaram wykresem, mierzeniem tempki, zachęcam, 3złote za 3 miesiące, kupujcie i obserwujemy swoje wykresy, ostatnio jak zaszlam to mialam wykresik, teraz tez musze miec, podjarana :-) dobranoc!
    Ale ja konto założyłam w tym roku i wychodzi 29zl / miesiąc wiec narazie średnio się opłaca ..ale fakt ja to bardzo lubię prowadzić wykres , jakoś tak pewniej się czuje ;)

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah Niezapominajko rozumiem Cie dobrze tez tak mam gdy jestesmy u tesciow lub oni u nas, moj maz twierdzi ze przesadzam i na pewno nikt nic nie uslyszy:D wiesz a moze podasz wino do kolacji i moze troche im stępisz zmysły na dobranoc:D

    Witam sie w 5dpo, temperatura bardzo fajna jak na mnie (dzis 36,8, przez ostatnie 4 dni 36,6, jeszcze nie mialam nigdy tak stabilnej) ale zadnych objawow. Bol w dole plecow bole lewego jajnika - to juz przerabialam miesiac temu wiec chyba normalne zachowanie mojego ofganizmu miedzy owu a @.. wydaje mi sie, ze oskad biore inofem, to bardziej czuje jajniki i w trakcie owu i po owu, tez tak macie?

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja jadę na maraton po urzędach,dobrze mi zrobi by nie myślec o dzisiejszym spadku ;p
    U mnie nadal cisza,no może ciut poczułam brzuch i jajnik lewy pikal,ale też jak u Wiki co miesiąc tak jest.

    Ej,ja jestem od lat tu i tez placilam tyle co Monia!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie dzisiaj 30 dc, flo wyznaczyło mi date @ na jutro, ale przy moich nieregularnych cyklach to rosyjska ruletka, wiec moze przyjsc dzisiaj, albo za dwa tygodnie. Od poczatku cyklu jestem na ovarinie, a do owu brałam wiesiołka. Od paru dni czuje mega lewy jajnik i podbrzusze do tego wczoraj cały dzien przeleżałam w łózku bo jakies straszne przeziębienie mnie dopadło. Oczywiście boje się zatestować zeby sie znowy nie rozczarować.. no i do tego te moje nieregularne cykle. Dzisiaj rano wziełam test do łazienki ale speniałam:D

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temp tez bez szalu. Nie wzrosla. Czyli co przed owu , bezowulacyjny.. Bo gdyby była to najpozniej wczoraj ale licze ze wczesniej.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ