X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4832 3988

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Kalcia gratki!!!!
    Szczęściara buu..a który masz dpo?
    Wiki masz czas jeszcze!;*
    Nikodemko,Sloneczko????
    U mnie bladziochy:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b795a4bfcfbd.jpg
    Jade na bete,od rana się trzęse bo tempka spadła i brzuch boli na @.


    Przedszkolanko ja już od wczoraj nóżkami przebierałam jupiiiiii :D Jak zobaczyłam Twojego owulaka,to tak mnie palce swędziały,żeby coś napisać haha :D Też miałam testy owu pozytywne w ciąży :) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za pozytywny przebieg całej ciąży :D

    kalcia Tobie również gratuluję i trzymam A kciuki :)

    Dziewczyny,które nadal się starają pamiętajcie-na Was też w krótce przyjdzie kolej :) Na każdą z Was :) W każdym wątku staraniowym jest choćby parę ♡ więc w końcu każda się doczeka-tylko się nie poddawać i nie pozwolić,by "dołek" Wami rządził :*

    Lami, Nona, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czytam Wasze komentarze to mam takie myśli aby jednak nie odpuszczać tego cyklu:( powiedzcie mi proszę czybyacie się starały jak antybiotyk przyjmujecie. We wtorek kończę a w środę owulacja. Antybiotyk OSPAMOX, czy może mi któraś z Was doradzić tak szczerze. Co Wy byście zrobiły? Dziś skok temperatury pewnie przez przeziębienie

    Pestkaa lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Przedszkolanko ja już od wczoraj nóżkami przebierałam jupiiiiii :D Jak zobaczyłam Twojego owulaka,to tak mnie palce swędziały,żeby coś napisać haha :D Też miałam testy owu pozytywne w ciąży :) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za pozytywny przebieg całej ciąży :D

    kalcia Tobie również gratuluję i trzymam A kciuki :)

    Dziewczyny,które nadal się starają pamiętajcie-na Was też w krótce przyjdzie kolej :) Na każdą z Was :) W każdym wątku staraniowym jest choćby parę ♡ więc w końcu każda się doczeka-tylko się nie poddawać i nie pozwolić,by "dołek" Wami rządził :*
    czesc kochana dawno cie tu nie bylo jak tam sie czujecie ktory to juz tydzien:)

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Kalcia64 no to prawidlowo;)
    czemu prawidlowo kochana .myslisz o implantacji ;)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Dzisiaj dosyć mocno daje mi się we znaki brzuch. Boli jak na okres, nawet tak jakbym była już w trakcie. I cera okropna.. A u Ciebie jak?

    Moj pomiar temperatury nic mi dzis nie powie, bo nie spalam juz od 5:30 a zawsze mierze o 8:00-8:30. Cycki mnie bola jakby ktos mi je skopal, brzuch czasem zarwie, mam uderzenia goraca i wybuchy placzu. Wlasnie probuje sie otrzasnac po jednym takim. Czyli typowo przedokresowo.
    Jestem wyjatkowo mocno rozsypana psychicznie i dzisiejszy test sie do tego nie przyczynil, bo wiem, ze za wczesnie. Ale podejrzewam, ze ten za wysoki estradiol cos ze mna robi, bo jest naprawde zle...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, Kalcia GRATULACJE!!! Przetarłyście szlak, teraz do końca miesiąca same <3 będą ;)

    Nikodemko, Słoneczko, Wiki, my i tak wszystkie czekamy i trzymamy kciuki puki nie ma @ ;) Mi w 9dpo wyszedł cień cienia, który tylko ja widziałam, a 3 dni potem już beta 202 :) Cycki do przodu, będą II w tym miesiącu :D

    Kalcia64, super, obu odbiła ślicznie i została wysoko przez następne 8 miesięcy ;)

    Słoneczko12, przedszkolanka:), Wik89, Pestkaa lubią tę wiadomość

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Moj pomiar temperatury nic mi dzis nie powie, bo nie spalam juz od 5:30 a zawsze mierze o 8:00-8:30. Cycki mnie bola jakby ktos mi je skopal, brzuch czasem zarwie, mam uderzenia goraca i wybuchy placzu. Wlasnie probuje sie otrzasnac po jednym takim. Czyli typowo przedokresowo.
    Jestem wyjatkowo mocno rozsypana psychicznie i dzisiejszy test sie do tego nie przyczynil, bo wiem, ze za wczesnie. Ale podejrzewam, ze ten za wysoki estradiol cos ze mna robi, bo jest naprawde zle...

    Czytałam gdzieś, że uderzenia gorąca świadczą o zaburzonej gospodarce hormonalnej. Miałam je w poprzednim cyklu. Teraz nie mam, ale chyba muszę powtórzyć badania. Myślę, że u Ciebie za bardzo szaleją hormony. Mam nadzieję, że na ciążę! :)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Przedszkolanko, Kalcia GRATULACJE!!! Przetarłyście szlak, teraz do końca miesiąca same <3 będą ;)

    Nikodemko, Słoneczko, Wiki, my i tak wszystkie czekamy i trzymamy kciuki puki nie ma @ ;) Mi w 9dpo wyszedł cień cienia, który tylko ja widziałam, a 3 dni potem już beta 202 :) Cycki do przodu, będą II w tym miesiącu :D

    Kalcia64, super, obu odbiła ślicznie i została wysoko przez następne 8 miesięcy ;)
    dziekuje kochana. A jak wy sie czujecie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odnośnie testów lh i hcg to czytałam gdzieś artykuł jakiejś ginki, jaki mi przez ciążowym owulaki teraz wychodziły. I podobno zależy to właśnie od proucenta. Bo właśnie chodziło ccyba o to, że hcg wykrywają bhcg, a owulaki w zależności od producenta to niektóre tylko alh a inne i alh i blh i w nich wtedy widać tą podjednostkę beta z hcg :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko - zdecydowanie szaleja. Na pewno zapytam sie lekarza o ten estradiol, bo jesli mam sie tak czuc co miesiac, to nie wytrzymam... ani inni nie wytrzymaja ze mna.
    Zastanawiam sie czy nie pojechac w poniedzialek od razu na bete...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kalcia, dobrze ;) Praktycznie zero objawów, mdłości tylko miałam 2 razy mocne - raz po galaretce w czekoladzie i raz po cieście malinowym teściowej. Także słodkie u mnie poszło do kąta ;)

    Dzisiaj zaczynam 7tc! Aż nie mogę w to uwierzyć, że ponad 3 tyg temu wyszły mi II, szok! Teraz przebieram nogami, bo do wizyty zostało 10 dni... Nareszcie :D

    My powoli zaczynamy mówić rodzinie i znajomym. Jak narazie wszyscy zachwyceni prócz teściowej ;) Stwierdziła, że powinniśmy się podwiązać i leczyć (sama urodziła 5tke dzieci). Ale olać ją, nasze szczęście jest najważniejsze :D

    Słoneczko12, Nona, przedszkolanka:), Beti82, kalcia64 lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko beta u ciebie to najlepszy pomysl :)
    Ja w pon badan proga, estriadol po raz pierwszy choc nie wiem czy to ma sens bo nie wiem kiedy dokladnie byla owu i tsh po miesiecznym braniu eurythyroxu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sloneczko - zdecydowanie szaleja. Na pewno zapytam sie lekarza o ten estradiol, bo jesli mam sie tak czuc co miesiac, to nie wytrzymam... ani inni nie wytrzymaja ze mna.
    Zastanawiam sie czy nie pojechac w poniedzialek od razu na bete...

    Nie dziwię Ci się, że masz dosyć takiej huśtawki. Oby to zwiastowało dobre nowiny :)
    Też o tym myślę, ale zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Co miesiąc mam objawy, które świadczą w 1000%, że @ się zbliża.

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark leczyc to powinna sie Twoja tesciowa. :)

    Beti82, kark lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Misia1929 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny staram się już rok na początku robiłam wykresy ale nie robię że względu na to że byłam cała zestresowana i co cykl oczywiście uparcie twierdziłam że jestem w ciąży. Ale minęło to wszystko patrzę tylko pod kątem śluzu i tak właśnie 13 i 14 dzień cyklu miałam bardzo rozciagliwy śluz mam 27 dniowe cykle. W 20 dc rano dostrzeglam 2 niteczki krwi rano a potem już czysto do dnia dzisiejszego, wczoraj powinien zacząć się nowy cykl. Teraz mam śluz wodnisty i czuję jak bym puściła bo cały czas wilgoć biegam do ubikacji żeby zobaczyć czy czasem @ nie przyszła ale czysto. Czy mogę już testować? Ale zbytnio rano nie mam czasu

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4832 3988

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia64 kochana ja czuję się dobrze-jak nie w ciąży praktycznie ;) Złe samopoczucie minęło z końcem 1wszego trymestru i teraz to mogłabym góry przenosić ;) Za dwa tygodnie mam połówkowe i mam nadzieję usłyszeć same dobre wieści :) U Ciebie widzę idealny spadek na zagnieżdżenie :) Trzymam kciuki mocno zaciśnięte i będę nadal skrycie Wam wszystkim kibicować :)

    kark lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam się stresować. Właśnie sprawdziłam, że w pierwszej ciąży 15 dpo (wcześniej nie robiłam) beta wynosiła 353. Teraz 10 dpo raptem 16 a wcześniej wychodziły już testy 10 z moczu. Wiem, że beta w moczu utrzymuje się dłużej niż we krwi i zaczęłam myśleć, że nic z tej ciąży nie będzie, że beta za niska, że tak naprawdę już spada. Po południu jadę na powtórkę. Do czasu wyniku chyba oszaleję.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark moja teściowa tez na pewno nie będzie zachwycona, w pierwszej ciąży nawet mi nie pogratulowała. Teraz jest zakochana we wnuczce, ale ciagle mówi, ze drugie nam niepotrzebne. Już zapowiedziałam mężowi, ze jej powiem ostatniej, bo najpierw chce się nacieszyć gratulacjami, a nie jej fochami, ze znów nie po jej myśli żyjemy :)

    kark lubi tę wiadomość

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowelove nie stresuj się, z tego co czytałam to takie właśnie wyniki wychodzą przed spodziewana miesiączka :)

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark - tesciowa powinna sie zajac swoja glowa, a nie waszym zyciem.
    Rzepakowepole - 5 dni to duza roznica, bedzie dobrze!!! Od razu daj znac jak wynik, trzymam kciuki.
    Monia - rob, moze jakos rozszyfrujemy po wyniku czy owu na pewno byla 7 dni przed :)

    U mnie taki owulak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab2167a82662.jpg

    kark, Pestkaa lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ