X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs walnij tą Chode i Ci ruszy!

    Agnes test i beta rozwieje wątpliwości ;)

    Ja po wizycie! Czy ja mówilam,że kocham i wielbię mojego lekarza? :D
    Wiec tak:
    Według mojego lekarza dupek nie powinien blokować owu.
    Bóle po owu,ten ból jajnika wymacany,wybadany jest ok -tak więc Nikodemko tylko badaniem sprawdzisz najlepiej ;)
    Pytam go o cwiczenia a on co çwicze a ja,że Chode a on "ale chyba nie skalpel?" A ja pytam czemu nie to najlzejszy trening ktory robię rzadko bo wolę te zabójcze. No i poszlo,ze jej treningi dla staraczek są mega ciężkie,ze jest to stres dla organizmu i mega wysiłek;ktory daje znać ze to niezbyt dobry moment na dziecko,wiec w tym czasie teraz mam się RELAKSOWAC wiec ja of kors ze ja nie potrafię to on: jak to ładnie ujął az mi oczy blysly: Pani na pewno ciezko bo Pani ambitna ale troche trzeba ;)
    No i endo ma 4mm bo prosto po @, uwaga ! Pecherzyk 15mm na prawym!!!! I moj śluz juz faktycznie jest płodny! szacowana owu za 7 dni aleeeeee mam monitoring za tydzień aaaaaa! Ten tydzien mamy dzialac! :D jejuuu ale sie ciesze!! Styczen musi byc moj!
    Dostalam recepte w razie W na dwa kolejne cykle i ewentualna ciaze <3
    Ahh no i ten ząb,antybiotyk mogły byc powodem,ze sie nie udalo.
    To tyle,wracam ma skrzydlach do domu :D

    Lami, Beti82, kark, Izaw, speakyourmind93, Wik89, moyeu, Pestkaa, patuniek86 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:57

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastycznie Przedszkolanko! Więc relaks, relaks, relaks, żadnego pośpiechu i wysokiego tętna. Styczeń Twój, i zdążysz na wrześniowe mamusie :)

    I obstawiam na owulację za 4 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 15:51

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 wrote:
    Alis ja też bym szukała jakiegoś gin na cito bo ten prog niestety nie wygląda dobrze. Trzymam kciuki ;-)

    Najmłodsza super ci się udało ;-) stres na pewno będzie ale jeśli przyniesie to jakoś skutek to warto :-) powodzenia


    Chodzę do jednego z najlepszych ... ordynator krakowskiego oddziału... prywatnie

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa .. staramy się z mężem od dwóch lat o dzidziusia. Mam cykle 28 dniowe, kochaliśmy się z mężem w dni płodne 12 listopada, następnie dostałam @ 2 grudnia więc nadzieje upadły.. ale za to dziś mamy 4 styczeń,a okresu brak.. pobolewa mnie lewy jajnik i pojawia mi się biały ciągnący śluz... co myślicie? Macie podobne doświadczenia?

    Czesc :) ale kochalas sie z mezem
    rowniez w grudniu, tak? Mnie tez boli jajnik i mam bialy sluz. Bol to bol, ostatnio zawsze boli, ale na taka sniezna biel czekalam, bo moze oznaczac ciaze :) W kazdym razie, tak jak pisza dziewczyny, testuj! Ja poki co moge sobie tylko gmerac, oceniajac kolor, bo nawet na bete za wczesnie :) trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis ja też chodziłam i nawet urodziłam z ordynatorem prawie 10 lat temu. Gdybym go teraz na ulicy spotkała to bym zadźgała, tyle szkód mi narobił w organizmie. Ale byłam młoda i ufna, bo to przecież lekarz, ma tytuły i na pewno doświadczenie :/ To twój organizm, twoje dziecko, rób jak uważasz.

    Przedszkolanko, mi się też wydaje, że owu u Ciebie za 4 dni ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Chodzę do jednego z najlepszych ... ordynator krakowskiego oddziału... prywatnie

    Tu nie chodzi o to czy twój gin jest najlepszy czy też nie. Masz tragicznie niski progesteron, z takim wynikiem ciąża ma niewielkie szanse na utrzymanie. My niestety nie możemy ci nic innego poradzić jak szybka konsultacja z jakimkolwiek ginekologiem. A próbowałaś się kontaktować że swoim?

    alis132 lubi tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Was nadrobie sprostuje tylko zanim.wejde do domu: ćwiczenia tak,ale nie obciazające czyli dla kobiet w ciazy,joga ;)

    Izaw, kark lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - no i ekstra! To relaksuj sie i dzialajcie, najwazniejsze, ze wszystko ok i, ze nic nie przypaletalo sie do Ciebie w czasie owulacji, wiec musi sie udac :D
    Ja w takim razie tez zapytam o ten bol, niech mnie zbada. Chociaz u mnie chodzi tez o caly, bardzo intensywny PMS, wiec podejrzewam, ze to moze byc wina hormonów, zobaczymy co powie.


    Ach, ale juz bym chciala byc w trakcie owu. Wlasnie przeszlam dwie godziny walki z bolem... Ketonal forte to dla mnie nic. Blagam, zeby ta @ sie juz skonczyla, chce zaczac normalnie zyc.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko niech cię te skrzydła za daleko nie poniosą bo też myślę że owu może być szybciej ;-) ale w sumie doktorem nie jestem. Pozostaje tylko działać ;-)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Chodzę do jednego z najlepszych ... ordynator krakowskiego oddziału... prywatnie

    Alis, kurde, racja, lec gdziekolwiek, ale lec i nie czekaj!

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko super wiadomości!!! Myślę że to jest TEN cykl! To teraz nic tylko działajcie i relaks jak doktor przykazał! :)

    Alis, ja zgadzam się z dziewczynami, progesteron jest tragiczny, jak Ci zależy na tej ciąży to leć do lekarza. I że Twój lekarz to ordynator to też nic nie znaczy, szczególnie że ewidentnie masz problem z progiem, a masz tylko duphaston w prawdopodobnie za małej dawce przy wartości jaka ci wyszła w badaniu.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyrost bety z 18.5 na 95.1 ;) progesteron prawie 27 ng/ml bez końcówki;)

    speakyourmind93, Lami, przedszkolanka:), Magda - mbc, Lajni85, Sasanka5, Nona, Domi_tur, kark, Izaw, Beti82, Słoneczko12, patuniek86, madzi2506, fiorella82, Selina, Agagusia lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja mialam w 15 dc pecherzyk 13 mm, a owulacja w 18 dc byla i ciaza ;) takze roznie rosnie, nie zawszw tylko 1 mm na dobę. Działajcie juz ;)

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 wrote:
    Tu nie chodzi o to czy twój gin jest najlepszy czy też nie. Masz tragicznie niski progesteron, z takim wynikiem ciąża ma niewielkie szanse na utrzymanie. My niestety nie możemy ci nic innego poradzić jak szybka konsultacja z jakimkolwiek ginekologiem. A próbowałaś się kontaktować że swoim?

    Przecież bylam2 stycznia i był jeszcze niższy bo 1,06 .... No co ja zrobię powiedział żebym już nie sprawdzała tylko brała konsola dawkę prog 3x2 i tyle ... on podobno nie wychodzi w badaniach

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Meggs walnij tą Chode i Ci ruszy!

    Agnes test i beta rozwieje wątpliwości ;)

    Ja po wizycie! Czy ja mówilam,że kocham i wielbię mojego lekarza? :D
    Wiec tak:
    Według mojego lekarza dupek nie powinien blokować owu.
    Bóle po owu,ten ból jajnika wymacany,wybadany jest ok -tak więc Nikodemko tylko badaniem sprawdzisz najlepiej ;)
    Pytam go o cwiczenia a on co çwicze a ja,że Chode a on "ale chyba nie skalpel?" A ja pytam czemu nie to najlzejszy trening ktory robię rzadko bo wolę te zabójcze. No i poszlo,ze jej treningi dla staraczek są mega ciężkie,ze jest to stres dla organizmu i mega wysiłek;ktory daje znać ze to niezbyt dobry moment na dziecko,wiec w tym czasie teraz mam się RELAKSOWAC wiec ja of kors ze ja nie potrafię to on: jak to ładnie ujął az mi oczy blysly: Pani na pewno ciezko bo Pani ambitna ale troche trzeba ;)
    No i endo ma 4mm bo prosto po @, uwaga ! Pecherzyk 15mm na prawym!!!! I moj śluz juz faktycznie jest płodny! szacowana owu za 7 dni aleeeeee mam monitoring za tydzień aaaaaa! Ten tydzien mamy dzialac! :D jejuuu ale sie ciesze!! Styczen musi byc moj!
    Dostalam recepte w razie W na dwa kolejne cykle i ewentualna ciaze <3
    Ahh no i ten ząb,antybiotyk mogły byc powodem,ze sie nie udalo.
    To tyle,wracam ma skrzydlach do domu :D

    Przedszkolanko nawet rżnięcie tego nie rusza! :(

    Kciuki za ten tydzień! Bardzo obiecujace wieści!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Kiedy ten lekarz?
    11 stycznia. Jeszcze cały tydzień. Masakra mam nadzieję ze przez weekend się skończa...

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Przedszkolanko ja mialam w 15 dc pecherzyk 13 mm, a owulacja w 18 dc byla i ciaza ;) takze roznie rosnie, nie zawszw tylko 1 mm na dobę. Działajcie juz ;)
    moja ciąża też z 18dc, a gin mówił, że może być bezowulacyjny :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Najmlodsza - ile placisz u siebie? Ja tez sie zastanawiam nad laparo za kase, zeby nie czekac w nieskonczonosc, bo tylko bardziej bede sie stresowac.

    Przedszkolanko - to sa niestety dokladnie te, ktore mi nie wychodza :( ale przypuszczam, ze moglam miec jakas wadliwa partie, bo duzo dziewczyn mowi, ze sa ok.

    5000 :(

    Ale wiem, ze np. w Trojmiescie ceny zaczynaja się od 3 :)
    Chociaż tutaj diagnostyczna laparoskopia tez kosztuje coś koło 3

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs to 11tego razem wizytujemy ;)
    Mój liczy ok.1mm bo moje leniwe,ostatnio się sprawdziło jego liczenie,ale po to mam monitoring by sprawdzic ;) no ale działać już mamy wiec mnie nie musicie namawiac :D

    Lami ja juz bede pazdziernik ,jakoś chyba 5 ;)

    Alex piekne przyrosty <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 16:43

    kark lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ