X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja z dnia na dzien mam z bladego dodatni wiec moze jutro

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kllaudiia Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    A wy dziewczyny ile się starcie?
    Ja dopiero zaczynam , jest to 3 cykl ale mam nadzieje ze szybciutko pójdzie :)

    f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png
    Dostinex od listopada 18’ : 1/4 tab raz dziennie
    Duphoston od października 18’ : od 17dc
    Starania o dzidziusia od listopada 18’
  • Kllaudiia Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prośbę do doświadczonych , czy któraś mogłaby spojrzeć na moj wykres i wyjaśnić mi czemu ovu wyznaczyło mi owulacje 8dc ? Chodzi o spadek temperatury ?

    f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png
    Dostinex od listopada 18’ : 1/4 tab raz dziennie
    Duphoston od października 18’ : od 17dc
    Starania o dzidziusia od listopada 18’
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala mi 5cs leci.

    Klaudia a duphaston bierzesz od 17dc czy po owu?
    Co do wykresu to kieruje sie tym,że od 8dc ładnie Ci rośnie temperatura :)

    Lami wizyta na szczęście w piątek. Miałam w 6dc mocne kreski a teraz przed owu zawsze jakies jaja.
    Ale Monia moze bedzie jak u Ciebie bo mi zawsze tak spada przed owu,ale zeby biale to pierwszy raz.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Stwierdziła, że wszystko jest okej. W prawdzie starsza babka, ale podobno dobra... Z polecenia przyszłej teściowej. Oczywiście prywatnie. W marcu będę mieć 22 lata. Jeszcze teraz jakaś choroba mnie bierze... Także raczej fasolka wykluczona... Znowu.
    Ja bym zmieniła, szkoda Twojego czasu, pieniędzy i nerwów. Będziesz zwlekała ze zmianą ginekologa, minie kilka miesięcy, ciąży nadal nie będzie, potem badania, zabiegi, leki, starania po leczeniu i nagle się okaże, że masz 25, a dziecka nadal nie ma :p trzeba działać - skoro minął rok, a jesteś tak młoda, (więc teoretycznie szybciej powinno zaskoczyć) to ewidentny znak, że coś jest nie tak.

    Nie dołuj się, tylko poszukaj nowego ginekologa, młodszego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    A wy dziewczyny ile się starcie?
    U mnie teraz 3cs. Wcześniej w zeszłym roku udało się w 2cs, ale ciąża obumarła w 11 tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 14:11

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 cykl starań :) czekam na @ bo testy negatywne

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam jeszcze 2 cykle. Na tyle wystarczy mi glucophage.
    Pod koniec miesiaca maz idzie na badanie nasienia. Ono bedzie decydujace bo bedziemy sie skupiac albo na jego wizytach u urologa i lekach albo na mojej stymulacji i monitoringach mimo ze niby miewam swoje owulacje. Trzeba czekac.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala - sunshine ma racje, powinnas zmienic lekarza i dzialac. Jestes mlodziutka, nie masz konkretnych problemow widocznych na usg... to same plusy, ktory powinny Cie motywowac! :)

    My staramy sie od 8 cykli, ale licze, ze faktycznie od 7, bo w pierwszym cyklu nie zwrocilismy nawet uwagi czy byly dni plodne, ❤️ Tez bylo moze z 3 razy, wiec ciezko to nazwac staraniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 14:20

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    U mnie 1 cykl starań :) czekam na @ bo testy negatywne

    Ja to już przestałam kupować... Kiedyś miałam zawsze w zapasie. Siedziałam na forum ciągle... Każde najmniejsze ukłucie czy pryszcza przypisywałam do ciąży. Ostatnio zluzowałam i to mocno. Teraz to już załamanie, nic innego. Totalny brak nadziei. W tym cyklu totalnie gdzieś mam wszystko, ale jakoś mnie ciągnie do apteki. Tylko wiem, że nic z tego więc to olewam.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 11 testow ciazowych wszystkie wysikalam. Zostal mi 1. Zamierzam odczekac do terminu i nie robic przed czasem.
    Owulacyjnych mam w zapasie tylko na ten cykl.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Lami wizyta na szczęście w piątek. Miałam w 6dc mocne kreski a teraz przed owu zawsze jakies jaja.
    Ale Monia moze bedzie jak u Ciebie bo mi zawsze tak spada przed owu,ale zeby biale to pierwszy raz.

    Mi się wydaje że clo jest trochę temu winne, ja też zawsze miałam ładne testy owulacyjne i temperatury, a przy clo cuda wychodziły, też miałam taki problem z testami. Dobrze że masz gina w piątek, to przynajmniej podejrzysz jak tam sytuacja. W razie czego może będzie jeszcze mógł dołożyć zastrzyk na pęknięcie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark gratulacje! :)

    kark lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Kllaudiia Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Natala mi 5cs leci.

    Klaudia a duphaston bierzesz od 17dc czy po owu?
    Co do wykresu to kieruje sie tym,że od 8dc ładnie Ci rośnie temperatura :)

    Lami wizyta na szczęście w piątek. Miałam w 6dc mocne kreski a teraz przed owu zawsze jakies jaja.
    Ale Monia moze bedzie jak u Ciebie bo mi zawsze tak spada przed owu,ale zeby biale to pierwszy raz.

    Miałam brać od 17dc. Wiec w tym miesiącu jeszcze nie biorę.

    f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png
    Dostinex od listopada 18’ : 1/4 tab raz dziennie
    Duphoston od października 18’ : od 17dc
    Starania o dzidziusia od listopada 18’
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Ja mialam 11 testow ciazowych wszystkie wysikalam. Zostal mi 1. Zamierzam odczekac do terminu i nie robic przed czasem.
    Owulacyjnych mam w zapasie tylko na ten cykl.

    Czasami bym chciała o tym zapomnieć. Mam tego serdecznie dość.

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kllaudiia wrote:
    A czy któraś jest może z Gdańska ? I zna dobrego gin ?
    Teraz mam swoją gin (od 3/4 miesięcy) dobre ma opinie.
    Alee nie zaszkodzi iść na konsultacje do innego, prawda ? ;)
    Jak w tym meisiacu nie będzie maluszka to będę robiła w następnym cyklu badania : prolaktyna i chciałam progesteron. Ponieważ wcześniej robiłam i miałam 28 na/ml gdzie norma jest do 25 ng/ml, dostałam dostinex 1/4 tab raz w tyg,duphaston bo miałam jakieś zatrzymanie miesiączki (psikusa zrobiła) duphaston mam brać od 17 dc. Czy po 2,5 miesiąca prolaktyna mogła się obniżyć ?
    I czy teraz brać dostinex jak mamy z partnerem dosyć aktywny miesiąc ? Na ulotce jest żeby przestać brać .. wiec raczej do momentu aż nie zrobię testu to odpuszczę sobie tabletki ..
    Ja robiłam test z krwi przed każdą tabletka która miałam wziąć

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Czasami bym chciała o tym zapomnieć. Mam tego serdecznie dość.
    Nie pociesze cie bo o tym niestety sie nie da zapomniec. Chocbys stawała na glowie :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Nie pociesze cie bo o tym niestety sie nie da zapomniec. Chocbys stawała na glowie :(

    To chociaż już masz 1, ja dalej nic :)
    Próbowałam już nie myśleć, olewac, myśleć pozytywnie. Generalnie nic nie działa :/

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Uwielbiam tą fazę cyklu Meggs, tuż po okresie jest nadzieja, ja czuje ze Ci się uda niedługo. Ze po prostu nie trafiliście w owu a się uda zobaczysz. Więcej sexu zalecam!
    Dzięki Nona :) tez mam nadzieję że uda się w najblizszym czasie :) jestem pełna dobrego nastawienia.

    Nikodemko nie planuj tylko że musisz zajść do marca, bo sama sobie dokladasz dodatkowej presji czasowej. Ja tak planowałam do końca 2018 i nic z tego nie wyszło poza moją frustracją. Uda się w najlepszym momencie. Zobaczysz :)

    Ja wymyśliłam kolejny remont w mieszkaniu. Jak mąż mnie nie pogonii to będę sobie dłubać w najbliższym czasie :) ze mnie to taki chłop w domu co maluje, składa i wymyśla :) hehe no ale ja inżynier a mąż humanista więc wszystko się zgadza. Glowa więc zajęta milionem pomysłów !

    Niezapominajka2, Izaw lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs - ja tez planowalam, ze musze zajsc do konca 2018. Dlatego teraz to jedynie moja motywacyjna gadka do podswiadomosci, nic wiecej... Juz sie nauczylam, ze nie mam na to wplywu. Niestety najlepszy moment jest juz od kilku miesiecy, ze wzgledu na miesniaka, ale los ma chyba na mnie inny plan ;) Pozostaje mi odrzucac od siebie mysl, ze czas goni.
    Powodzenia w remoncie, ja tez uwielbiam takie rzeczy, choc u Nas mąz inzynier, a ja humanistka :)

    Meggs lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ