X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, no co Ty... Na wizycie napewno już piękny pęcherzyk będzie gotowy do owulki, zobaczysz :)

    Z pracą to jest ciężko :( I jeszcze zawsze trzeba wyliczyć, żeby ten 13tc był skończony :/ Sunshine, ale już na 100% wiesz, że nie będziesz mieć przedłużonej?

  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Dzień dobry w czwartek! Złapałam wczoraj doła też :/ jeśli w tym miesiacu misja bobas się nie powiedzie, to w przyszlym miesiącu tez nic z tego - maz wyjezdza w delegacje akurat wtedy, jak będą plodne dni :/
    Poza tym, mam dylematy związane z pracay,jak Nikodemka. Jeśli nie uda się do końca kwietnia, nie będę mieć przedłużonej umowy o pracę, bo mam na czas określony i już wiem, że nie będę dłużej pracować w tym miejscu, tylko do końca umowy, więc wszystko się też skomplikuje :/ a w marcu miałabym termin porodu... :( :( :(

    Ja mam ten sam dylemat, stres malutki. Konczy mi sie umowa we wtorek czyli 15 stycznia. W ciazy nie jestem, bo dopiero pierwszy cykl staran, ale tak bardzo chcielismy, ja juz kwas lykalam 3 miesiace, ze stwierdzilismy trudno, damy rade, nawet jak mi umowy nie przedluza, a na razie cisza...

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:55

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, gdybym miała dom z drewnianymi belami na stropach to tez w życiu bym tego płytami k-g nie przykryła! Musi być u Was klimatycznie :)

    Nona ile Ty w końcu jesteś po owu? Bo ja mam wrazenie,ze dopiero co pisałaś "było" a tu już test w niedzielę? ;) U Ciebie czas jakoś szybciej leci ;) Ja dopiero 11 dpo a mam wrażenie, że z tydzień wcześniej owu miałam niż Ty.

  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, najchetniej to dzis bym pojechala na bete :D ale to dopeiro 7 dpo, wiec najwczesniej pojdae w niedziele, bo w poniedzialek jestem umowiona do kosmetologa na kwasy i nie chcialabym, zeby ewentualnie cos poszlo nie tak na twarzy, wtedy zrobimy jakis inny zabieg.

    Nona lubi tę wiadomość

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Nona w tym cyklu wyrabiała normy i miała bzykanko profilaktycznie kilka dni z rzędu po owu :D

    kark, Nona, Agagusia, Beti82, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam.
    Pęcherzyk jest w prawym jajniku, czyli w tym ktory czuje, 16mm, endo 7 mm czyli bardzo ladnie. Nastepny monit w poniedziałek, ale poprosiłam ją o sprawdzanie do końca cyklu, żeby spradzić czy znowu nie będzie podwójnej owu.
    No i fajnie by było gdyby to był koniec informacji, ale niestety nie jest... Zauważyła, że mam prawy jajnik zbyt blisko macicy, tak jakby „przyrosniety” i moze byc to wina endometriozy. Plan jest taki, ze najpierw robimy badanie nasienia, a pozniej jade do kliniki do Łodzi, gdzie laparoskopie wykonuje specjalista od mięśniaków...
    Mięśniak nie urósł, ale i tak jego obraz na usg zawsze mnie przeraza.
    No nic, dzialamy... co nam pozostało.

    Nona, Beti82, Agagusia, Izaw, kark, przedszkolanka:), patuniek86, Meggs lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko pięknie! Czyli w przyszłym tygodniu odliczamy dpo ;)

    Uwaga, chwalem siem XD!
    Jak wykryłam to io i hi w listopadzie to przeszłam na dietkę powiedzmy cukrzycową. W moje imieniny, 18.11 ważyłam 59kg. Wchodzę przed chwilą na wagę, a tu 56.7kg i to nie na czczo tylko już po 1 i 2 śniadaniu :D Jupi :P

    Nona, Agagusia, Arashe, Izaw, Beti82, fiorella82, patuniek86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    / :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark super. A co jesz mniej wiecej ?

    kark lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, najważniejsze, że ten mięśniak nie rosnir. Pęcherzyk i warunki masz bardzo ładne :) Myśl pozytywnie, nastaw się, że to ta owulacja, jedyna i żadna następna nie będzie Ci psuła cyklu.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej to tak 1, 2 razy w tygodniu jakiś kebs czy pizza, no nie mogłam sobie odmówić :P A przez te 2 mies tylko raz zjadłam. No i znowu ograniczyłam soki, z owoców tylko jabłka i grejfruty, plus dużo więcej piję. Bo tak to i tak mięso tylko "zdrowe" jemy, bez tłuszczu i większość kasz, ryżów i pełnoziarnistych mąk/makaronów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark - gratulacje, ladnie Ci zleciało. Mi przed ciaza tylko rosla waga odkąd pożyczkami wrześniowa dietę:( a teraz nie wiem czy przez ta metformine czy ciąże sle wcale ochoty na slodkie nie mam i juz -2 kg od poczatku grudnia, choc oczywiscie w ciazy sobie nid odmawiam niczego. Rzecz w tym ze na malo bo mam ochote, słabe to troche jest, cos dobrego zjadlabym, ale co to juz nie moge wymyślić.
    Nikodemko - dobrze ze jest plan i mięśniak nie rosnie, działajcie:)
    Monia - a Ty na bylo teraz jestes, czy tylkovten duphaston bierzesz?

    kark lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:56

    kark, fiorella82 lubią tę wiadomość

  • kalcia Autorytet
    Postów: 529 682

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a myslicie, ze jak po owu przez 4 dni temperatura z 36,6 na 37 skoczyla, a w 5 dpo spadla do 36,9 juz 3 dzien, to stracone czy jeszcze moze byc skok?

    hchy43r8jppec09d.png
    l22ne6yd6rygrh0v.png
    i1vregz2ti2cyxol.png
    10dpo-18,5 beta, 12dpo-94,6 beta
    24 lata
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ