X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym, zapraszam was dziewczyny na forum www.fajnamama.pl na temat "Starania - zostać mamą w 2014 roku". Dużo dziewczyn tam zaciążyło, a zostaje nas coraz mniej. Dosłownie garstka. Tam będzie nam miło, jak do nas dołączycie! Zapraszam, zajrzyjcie do nas :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre... nie wiem dlaczego musimy się tyle namęczyć. Ja w 2011 r. poroniłam , w tamtym roku miałam ciążę pozamaciczną- wycieli mi jajowód.W czerwcu tego roku myślałam, że w końcu za fasolkowałam- wszystkie objawy na to wskazywały poza testem ciążowym. No i się okazało, że mam mega torbiel na jajniku ( tam gdzie nie mam jajowodu) i zaś 2 miesiące na tabletkach aby się dziada pozbyć. Na szczęście po wizycie kontrolnej wszystko ok, lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań i mamy się strać, starać jeszcze raz starać, z tym że uprzedził ze ze względu na brak jednego jajowodu może to dłużej potrwać. Od września zaczęliśmy się starać, drugi cykl leci i mam nadzieję że w końcu się uda. Latka lecą a tu ani widu ani słychu :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka, uda się :) zobaczysz!

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1909 wrote:
    Poza tym, zapraszam was dziewczyny na forum www.fajnamama.pl na temat "Starania - zostać mamą w 2014 roku". Dużo dziewczyn tam zaciążyło, a zostaje nas coraz mniej. Dosłownie garstka. Tam będzie nam miło, jak do nas dołączycie! Zapraszam, zajrzyjcie do nas :)
    Już idę zobaczyć :D trzeba się wspierać, bo kto inny nas zrozumie jak nie my same na wzajem :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszam!

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 3 listopada 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam maly problem z sluzem i go nie sprawdzam:P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja śluz sprawdzam, jakoś nie mam problemu ;p ale np nie badam szyjki, bo nie potrafię :P

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie potrafię badać szyjki.. jak dla mnie wyższa szkoła jazdy :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    potraficie rozpoznac jaki macie śluz?? ja nie umiem...

    Anka ja mam tak że czuję kiedy śluz mi spływa.. wtedy szybciutko do łazienki myję łapki i albo widzę na bieliźnie albo podcieram się albo paluszkiem sobie pogmeram. Widzisz czy jest przejrzysty, czy rozciąga się tak jak w czasie kataru z nosa (u mnie wygląda niemal identycznie, tylko występują jeszcze jakby białe niteczki) czy jest wodnisty, że się nie rozciąga...

    Co do szyjki. to bez problemów odczytuję czy jest wyżej czy niżej, i jak jest twarda jak czubek nosa, czy jak warga. Cały czas się wham nad jej otwartością.. Ale trening czyni mistrza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2013, 20:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tematu to ja też zaczynam nowy cykl... I od razu wiem że muszę wybrać się do lekarza. Pierwszy raz mam skąpą dwudniową miesiączkę (może nawet bardziej obfite plamienie) bez zwykłego bólu miesiączkowego, Chyba hormony mi zaszalały...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    amaranta, a to na 100% miesiaczka?
    Dokładnie bo ja jak mialam skapa - to moj ginek odrazu kazał mi przyjsc i bylo podejrzenie wczesnej ciazy :)
    A dwa ze pozniej sie okazało ze nie wszystko sie złuszczylo ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fasolcia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 3 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam problem. Myslam ze to okres ale sama juz nie wiem co mam myslec. Przy wyproznianiu poleciala mi krew tylko ze bardzo jasna i rzadka. Pomyslalam ze @ mi sie zaczyna ale to bylo jednorazowe. Teraz mozna powiedziec ze plamie , 3 krople na wkladce i przy podcieraniu taki jakby lekko brazowy sluz. Zrobilam dzisiaj test ale negatywny ale to dopiero 28 dc a ja mam zazwyczaj 31. Co myslicie o tym?

    03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 3 listopada 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolcia wrote:
    Czesc dziewczyny, mam problem. Myslam ze to okres ale sama juz nie wiem co mam myslec. Przy wyproznianiu poleciala mi krew tylko ze bardzo jasna i rzadka. Pomyslalam ze @ mi sie zaczyna ale to bylo jednorazowe. Teraz mozna powiedziec ze plamie , 3 krople na wkladce i przy podcieraniu taki jakby lekko brazowy sluz. Zrobilam dzisiaj test ale negatywny ale to dopiero 28 dc a ja mam zazwyczaj 31. Co myslicie o tym?
    Fasolcia a możesz udostępnić wykres do wglądu bo po temperaturze będzie łatwiej coś powiedzieć ;) Trzymam kciukasy :)

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • danduda Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 4 listopada 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, a ja myślałam, że już mi się coś z głową dzieje jak doszukuje się drugiej kreseczki. Ale wiecie co zrobiłam 3 testy przed @ i doszukałam się na wszystkich 3, a okres dostałam w 22 dc ... chyba coś nie tak. Zazwyczaj mam 26 dniowe. Teraz wszystko od nowa trzeba zacząć ....

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez mniewam wszelakie objawy ciazowe....
    dodszukuje sie ich caly czas...
    tak juz po prostu mamy:P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Fasolcia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Fasolcia a możesz udostępnić wykres do wglądu bo po temperaturze będzie łatwiej coś powiedzieć ;) Trzymam kciukasy :)
    No wlasnie ja nie mierze temperatury, poniewaz to dla mnie czarna magia. Codzinnie wstaje o innej porze a nie chce nastawiac budzika bo mam ogromne problemy z zasypianiem i jak juz sie obudze rano to juz nie pojde dalej spac. Eh

    03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
  • Fasolcia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze to miesiaczka i nie ma co sie napalac, bo podobnie do dziewczyn na sile znajde druga kreske i przypisze sobie objawy :) Strasznie mnie wkurza to ze niektorzy pojde na dicho raz w zyciu numer i bach zloty strzal u zazwyczaj przezywaja ze sa w ciazy, a my chce byc w ciazy i ciagle pod gorke.Masakra

    03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane

    Przez ten długi weekend nie miałam chwile żeby zajrzeć do Was
    Jak Wam mija ten wietrzny i zimny dzień? :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    Ja już się trochę nauczyłam chociaż mam wrażenie że mój organizm to czasami szaleje bo nie zawsze mogę się zdecydować jaki to śluz :)
    Ja czasami mam tak samo :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam obiadek i czekam az M wroci z pracy:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ