X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie to nic nie działa.. Po wiesiołku zero poprawy. Zioła schrzaniły wykres który miał być cacany... Do wora i zakopać 2 metry. Taki przypadek jestem.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też miał być wykres cacy, a tu przeziębienie się przypałętało (akurat na dni płodne), oboje pociągamy nosami zamiast ruszać dupami. OF przez ignorowaną temperaturę też przyświruje i dorzucam się do wora :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka ale je poddawaj sie, przeciez owu byla a to wazne i serduszkowaliscie. Nadzieje prosze!
    Ja mam gorzej, bo owu mialam wczesniej niz myslalam i nawet nie zwrovilam uwagi. Tzn mialam oznaki typu sluz(duzo sluzu) bole itd ale glupia myslalam ze za 2-3 dni owu bedzie.. I z mezem tak dzialalismy jak wcale :( teraz przebolec nie umiem. Siedze na tych galeriach dalej i szukam podobnych przypadkow ..

    Kasia mi poprawil jakosc od razu. Czulam znaczna roznice po tym wiesiolku :) ale jak widac na kazdego dziala w swoim czasie,

    Z reszta duzo wykresow w galerii i zaciazonych jest mimo braku sluzu. Trzymamy sie tego i nie poddajemy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u mnie to samo.. Temp wariuje jak nigdy, przez moje przeziebienie :(
    Jednak milo zobaczyc tak wysoka temp i powmawiac sobie, ze moze jednak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, tyle stron przeszlam w tej galerii ze wstyd sie przyznac, i zauwazylam.. Ze wiekszosc par ktore serduszkowaly naprawde maksymalnie, w okolicach plodnych po 2 razy dziennie to im sie udalo.. Juz pokazalam mojemu jak w nastepnym miesiacu bedziemy sie parzyc jak kroliczki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 09:11

    Guniaczek lubi tę wiadomość

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Haha :D Czytam i coś "wydyma".. So sorry. :*

    ahahaha :D do tego gina to pasuje :D jak robil mi monitoring to mowi "dobra mała to wskakuj na fotel, zabawimy się moim sprzętem " myślalam że padnę :D

    Ja właśnei dumam czy nieprzedobrzyłam z castagnusem, bo poprzedni cykl był ładny a ten już taki niski dość

    Maka, Ruda27 lubią tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    ahahaha :D do tego gina to pasuje :D jak robil mi monitoring to mowi "dobra mała to wskakuj na fotel, zabawimy się moim sprzętem " myślalam że padnę :D

    Ja właśnei dumam czy nieprzedobrzyłam z castagnusem, bo poprzedni cykl był ładny a ten już taki niski dość

    Hahaha :D Jakby to mój powiedział, to bym uciekła;p

    Guniaczek lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka ja tez slyszalam, i pelna nadzieji ze zaczelam stosowac. Juz 3 cykl i nic :( moj tez czasami popija.. Ale teraz robie przerwe, mimo ze pije tylko do owu to i tak odloze na miesiac. Teraz moja wiara w mleczku pszczelim :)

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 listopada 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    To i ja się dołączam do Was , bo do mnie też @ wredna przyszła i zaś wszystko od nowa zaczynam.

    No to szczęśliwego cyklu!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    hmm... nie słyszałam o tym

    a w jakim celu robi się te badania musi coś się dziać np brak owulacji miesiączki że zlecają Lh

    Dodinka, LH w okresie owulacyjnym wzrasta, jego szczyt przypada na jakieś 24-36 godzin przed owulacją. Po owulacji poziom powinien spaść, żeby zahamować kolejne owulacje w tym samym cyklu. Uwolnione jajeczko może zostać zapłodnione od 12-18 godzin, a pęknięty pęcherzyk przekształca się w ciałko żółte, które produkuje progesteron, a on hamuje wydzielanie FSH i LH.

    FSH powoduje, że rosną pęcherzyki. Bada się go przy nieregularnych cyklach. Gdy jest za niski to może być niewydolność przysadki, a za wysoki to obniżona rezerwa jajnikowa.

    FSH i LH bada się wspólnie. Ja miałam je badane dwa razy. Wynik nie był zachwycający. Opróćz tego, że ważne są ich normy, to istotny jest też stosunek LH:FSH. Powinien być bliski 1. Jak jest poniżej 0,6 może to być niewydolność przysadki, a więcej niż 1,5 PCOS.
    Ale oczywiście żeby stwierdzić i te choroby, to jest na to szereg innych badań i badań hormonalnych.

    No same się mimo wszystko nie zdiagnozujemy :)
    Ale niestety ja jestem przykładem, że porządny, dobry specjalista to podstawa, bo samemu nic się nie wskóra!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho? Ja już wszystko co miałam zrobić zrobiłam.. byłam nawet w banku i na poczcie :D ^_^ Teraz zabieram się za tworzenie listy zakupów, bo trzeba by się wybrać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 13:07

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makuś, wróciłam ze spacerku, nabyłam testy ovu i o dziwo jest dodatni, a byłam przekonana, że jestem już "po" :) zaraz zabieram się za sprzątanie i sama za siebie kurde bede trzymać kciuki chyba :)

    Macierzanka:), danduda lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli kończy mi się darmowy Premium, dokupić czy nie... wiem jak to wygląda w teorii a Wy jak macie?

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaT. wrote:
    powoli kończy mi się darmowy Premium, dokupić czy nie... wiem jak to wygląda w teorii a Wy jak macie?

    a ja mam ten sam dylemat. konczy mi sie za 5 dni :)
    rozumiem, ze jak nie wykupie to nie bede mogła z Wami pisać? :(

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)do mnie zawiatl @ 11 listopada, wiec pieknie uczcilam nasze swieto:)zaczynam wiec od nowa..ale jestem nowa tutaj i fajnie ze Was tak duzo:)

    Saramago, Macierzanka:), Eweloka84, dodinka lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz od paru dni nie mam premium i nie wykupuje :)
    Jedynie nie wyznacza owu i tego detektora nie ma.. Daje rade bez tego przynajmniej sie nie nakrecam :p

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobrym Kochane :* Ja też właśnie zastanawiam się czy wykupić czy nie...

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej opłaca się na 12 miesięcy, ale ja założyłam, że może nie będę musiała robić tylu wykresów :)

    Eweloka84, dodinka lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zakładałam przy tym cyklu :) eee teraz zajdę i nie będę się musiała zastanawiać czy kupić czy nie :) no ale chyba czas się zastanowić :)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wykupiłam na 3 miesiące hehhe, i jak Macierzanka wyszła z założenia, że na 12 to może nie będe musiała tyle wykresów robić

    Saramago lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ