X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Wczoraj i przedwczoraj też. Zwykle tak mam jakie 5 dni przed @, no a potem ona PRZYŁAZI... A ja zawsze sobie myślę, że tym razem to może już implantacja :/
    ehh no tak wiem jak ciężko jest nie myśleć gdy termin @ się zbliża. Ja póki co to się nie nakręcam ale zobaczymy w przyszłym tygodniu. Potem jest tak ciężko i smutno jak @ przyłazi :/

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka, ale takie plamienie i ten spadek musi byc zagniezdzaniem, ja trzymam za Ciebie!
    Nie wkrecaj sobie wiaodmo to nie jest dobre, lepiej sie milo zaskoczyc. Ale ja mysle, ze u Ciebie zaskoczylo..

    Mam nadzieje, ze u nas wszystkich :)
    Boli mnie brzuch od wczoraj. Wiem wiem, wmawiam sobie. Probuje tez sobie przypomniec jaki mialam bol, jak poszlam do lekarza co sie okazalo ze porońilam.. Nie wiem czy to podobny, w kazdym razem teraz mam bol brzucha i dziwny bo napewno nie na okres..

    Saramago, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Macierzanka, ale takie plamienie i ten spadek musi byc zagniezdzaniem, ja trzymam za Ciebie!
    Nie wkrecaj sobie wiaodmo to nie jest dobre, lepiej sie milo zaskoczyc. Ale ja mysle, ze u Ciebie zaskoczylo..

    Mam nadzieje, ze u nas wszystkich :)
    Boli mnie brzuch od wczoraj. Wiem wiem, wmawiam sobie. Probuje tez sobie przypomniec jaki mialam bol, jak poszlam do lekarza co sie okazalo ze porońilam.. Nie wiem czy to podobny, w kazdym razem teraz mam bol brzucha i dziwny bo napewno nie na okres..
    Oj kochane, która z nas nie wkręca sobie objawów. Moim ulubionym są bóle jajników i w podbrzuszu :P Ten cykl mogę sobie poschizić :) ale od następnego to sobie tak zorganizuje czas żeby nie myśleć tak o tym wszystkim...bo się jeszcze zblokuję :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Macierzanka, ale takie plamienie i ten spadek musi byc zagniezdzaniem, ja trzymam za Ciebie!
    Nie wkrecaj sobie wiaodmo to nie jest dobre, lepiej sie milo zaskoczyc. Ale ja mysle, ze u Ciebie zaskoczylo..

    Mam nadzieje, ze u nas wszystkich :)
    Boli mnie brzuch od wczoraj. Wiem wiem, wmawiam sobie. Probuje tez sobie przypomniec jaki mialam bol, jak poszlam do lekarza co sie okazalo ze porońilam.. Nie wiem czy to podobny, w kazdym razem teraz mam bol brzucha i dziwny bo napewno nie na okres..
    Ruda a czytałaś o tym AMH ? nie wiem czy tego sobie nie zbadać tym bardziej że raz już straciłam ciąże, co o tym myślisz?
    Ponoć niski poziom może doprowadzić do 8 tygodnia ciąży do obumarcia zarodka.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Oj kochane, która z nas nie wkręca sobie objawów. Moim ulubionym są bóle jajników i w podbrzuszu :P Ten cykl mogę sobie poschizić :) ale od następnego to sobie tak zorganizuje czas żeby nie myśleć tak o tym wszystkim...bo się jeszcze zblokuję :)
    wiesz Kochana ja właśnie w tym miesiącu tak się nie nakręcam bo jak teraz nie bede w ciąży to jedziemy z mezem w styczniu na wakacje także jak nie teraz to na wakacjach na pewno nie bede mierzyć tempki ani nic z tych rzeczy, bedzie pełen luz. tego nam trzeba pełnego luzu !!!! :) 294mg7t.gif

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam o tym. Zaraz poczytam.
    Chcialabym nie wariowac, lekarze mowia ze 1 poronienie jest dosc czesto spotykane, po 2 juz nalezy sie zbadac.. Ja trzymam sie tego, ze w nastepnej ciazy bedzie wszystko dobrze. Innej opcji nie widze.. :)

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    wiesz Kochana ja właśnie w tym miesiącu tak się nie nakręcam bo jak teraz nie bede w ciąży to jedziemy z mezem w styczniu na wakacje także jak nie teraz to na wakacjach na pewno nie bede mierzyć tempki ani nic z tych rzeczy, bedzie pełen luz. tego nam trzeba pełnego luzu !!!! :) 294mg7t.gif
    Amelcia - moja gin jak dowiedziała się że chcemy dzidziusia to od razu zapytała kiedy jedziemy na wakację - a ja do niej że właśnie wróciłam. On na to : "Szkoda. To bardzo dobry moment na starania się o dziecko". Teraz juz rozumiem dlaczego. Nowy cykl nowe myślenie :) pójde chyba na jogę - chodziłyście? Ja nie była w sumie ani razu

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dziewczyny, taka chyba nasza natura! W końcu jesteśmy wszystkie kobietami ;) Lubimy sobie czasem powkręcać :)
    No smutno jak przyłazi @, ale mi po dwóch dniach przechodzi :)

    A i owszem wierzę, że wszystkie zaskoczymy! Oby szczęśliwie! Wszystkim Wam życzę tego z całego serducha!

    Spadam już odezwę się później. Bawcie się dobrze w ten weekend!!!

    87434c3wor9yztz.gif
    Buziole :*

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Nie slyszalam o tym. Zaraz poczytam.
    Chcialabym nie wariowac, lekarze mowia ze 1 poronienie jest dosc czesto spotykane, po 2 juz nalezy sie zbadac.. Ja trzymam sie tego, ze w nastepnej ciazy bedzie wszystko dobrze. Innej opcji nie widze.. :)
    ja też, nawet nie dopuszczam takiej myśli!! ale z drugiej strony to przykre że pierwsze poronienie traktowane jest tak błahostkowo przez lekarzy.

    Ja postanowiłam że jak uda mi się zajść to wtedy robie progesteron, prolaktyne, tsh i tokso no i może to amh a reszte co gin zleci

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie jedziecie? :)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Amelcia - moja gin jak dowiedziała się że chcemy dzidziusia to od razu zapytała kiedy jedziemy na wakację - a ja do niej że właśnie wróciłam. On na to : "Szkoda. To bardzo dobry moment na starania się o dziecko". Teraz juz rozumiem dlaczego. Nowy cykl nowe myślenie :) pójde chyba na jogę - chodziłyście? Ja nie była w sumie ani razu
    nie ja nigdy nie chodziłam :)
    myślę że każda forma rozrywki jest wskazana :)
    Nawet codzienne spacery potrafią zrelaksować i odprężyć. Ja mieszkam blisko lasu także chodze sobie na spacerki, tylko teraz zimno troche ;/

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    A gdzie jedziecie? :)
    no właśnie jeszcze wybieramy miejsce chyba zdecydujemy się na sri lanke albo kenie ale to jeszcze wszystko w toku :)

    wiesz troche się denerwuje bo w piątek mam usg i jak bym była w ciąży to gin już coś zobaczy:) nie chce się nakręcać ale wiesz jak jest !!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    nie ja nigdy nie chodziłam :)
    myślę że każda forma rozrywki jest wskazana :)
    Nawet codzienne spacery potrafią zrelaksować i odprężyć. Ja mieszkam blisko lasu także chodze sobie na spacerki, tylko teraz zimno troche ;/
    Ja też mieszkam koło lasu i dokarmiam wiewiórki orzechami laskowymi :) są słodkie :)

    amela lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela ja to samo, jak zajde to od razu bede sie badala. Teraz tez bede bardziej o siebie dbala.

    Tez bym chciala na jakis wyjazd z mezem sie wybrac, ale ciezko.. Dopiero na sylwka pewnie, a to bedzie raczej termin @, a nie plodne.. Mysle, ze to nie musza byc wakacje, ale chwila spokoju, relaxu...
    Mysle, ze joga to swietny pomysl. Sama bym poszla. Ale ciezko z moja praca na zmiany. Ale moze jak sie zwolnie to pokorzystam :D

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    no właśnie jeszcze wybieramy miejsce chyba zdecydujemy się na sri lanke albo kenie ale to jeszcze wszystko w toku :)

    wiesz troche się denerwuje bo w piątek mam usg i jak bym była w ciąży to gin już coś zobaczy:) nie chce się nakręcać ale wiesz jak jest !!
    Wiem kochana wiem :)Zobaczysz będzie dobrze :) Ale ja Ci zazdroszczę tej Sri lanki, Keni czy czegokolwiek :) My z moim M. w tym roku pojechalismy na 3 tygodniowe wakacje nad polskie morze po 6 latach braku wakacji :) Obeicałam sobie że więcej takiej przerwy nie będzie :)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Ja też mieszkam koło lasu i dokarmiam wiewiórki orzechami laskowymi :) są słodkie :)
    Strasznie się ciesze, że Was mam :* <3 <3 <3

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młaaaa :* A jak ja się cieszę :* ściskam Was wszystkie mocno :)

    amela, Ruda27 lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Wiem kochana wiem :)Zobaczysz będzie dobrze :) Ale ja Ci zazdroszczę tej Sri lanki, Keni czy czegokolwiek :) My z moim M. w tym roku pojechalismy na 3 tygodniowe wakacje nad polskie morze po 6 latach braku wakacji :) Obeicałam sobie że więcej takiej przerwy nie będzie :)
    Wakacje są potrzebne i takie romantyczne :)

    mój M pracuje bardzo cieżko nawet po 16h dziennie i on musi wyjechać gdzieś bo inaczej jak on to mówi nie zregeneruje sie na następny rok :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej amela ale Ci zazdroszcze :)
    Kenia... Marzenie :)
    My bylismy w czerwcu na rejscie statkiem, akurat bylam wtedy w ciazy, to stwierdzilismy, ostatnia okazja na drozsze wakacje, bo pozniej z dzieckiem to moze byc ciezej...
    Amelko mam nadzieje, ze juz teraz wam sie uda :) cźekamy z Toba do piatku :)

    amela lubi tę wiadomość

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda chwila odpoczynku jest baaardzo potrzebna. Ja osobiście uwielbiam się przemieszczać - niech to będzie tylko 50 km od domu ale jednak to jakieś nowe otoczenie. Wtedy można naładować akumlatory :) Niestety przez moją upierdliwą pracę musiałam zrezygnować z tego. Ale teraz będę nadrabiać :)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ